О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 1382
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О признании утратившими силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
Постановляю:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 3621 "О государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 39, ст. 367);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 1998 года N 4013 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан  от 20 августа 1997 года N 3621 "О государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан";
3) Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 323 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан  от 20 августа 1997 года N 3621";
4) Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 512 "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан  от 20 августа 1997 года N 3621" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 54, ст. 592).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 27 желтоқсан N 1382
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қаулы етемін:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Фармацевтік және медициналық өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621  Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 39, 367-құжат);
2) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Фармацевтік және медициналық өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" 1998 жылғы 14 шілдедегі N 4013 Жарлығы ;
3) "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 323 Жарлығы ;
4) "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 512 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 54, 592-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті