О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Государственным органам - разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
План законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан
на 2003 год <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 23 мая 2003 г. N 482  ; от 11 июня 2003 г. N 555  ; от 20 июня 2003 г. N 588  ; от 4 июля 2003 года N 659  ; от 13 августа 2003 г. N 811  ; от 8 сентября 2003 года N 911 ; от 31 октября 2003 г. N 1084 (у.с. - от 31.03.2006г. N 222 ); от 13 ноября 2003 г. N 1137  и N 1144  ; от 29 ноября 2003 г. N 1210  ; от 19 декабря 2003 г. N 1273  ; от 8 января 2004 г. N 16 .
___________________________________________________________________
N !   Наименование   !Разработ-! Срок представления !Ответствен-
п/п!   законопроекта  !чик      !--------------------!ное лицо
!                  !         !Минюст!Прави-!Парла-!
!                  !         !      !тель- !мент  !
!                  !         !      !ство  !      !
--------------------------------------------------------------------
1  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
2  "О государственном Нацбанк   январь февраль март  Сайденов А.Г.
регулировании и    (по сог-
надзоре финансо-   ласованию),
вого рынка"        АРЕМиЗК
3  "О внесении изме-  Нацбанк   январь февраль март  Сайденов А.Г.
нений в некоторые  (по сог-
законодательные    ласованию)
акты по вопросам
организации единой
системы государст-
венного регулиро-
вания финансового
рынка и надзора
за складывающимися
на нем отношениями"
4  "О внесении изме-    МСХ     январь февраль март  Айтжанов Д.Н.
нений и дополнений
в Закон  Республики
Казахстан "О зерне"
5  "Об обязательном   МТиСЗН    январь февраль март  Дуйсенова Т.Б.
страховании ответст-
венности работо-
дателя за причине-
ние вреда жизни и
здоровью работника
при исполнении им
трудовых (служеб-
ных) обязанностей"
6  "О внесении изме-  Нацбанк   январь февраль март  Айманбетова
нений и дополнений (по сог-                       Г.З.
в некоторые законо- ласованию)
дательные акты
Республики Казах-
стан по вопросам
вексельного обра-
щения, платежей
и переводов денег"
7  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
8  "О внесении изме-     МСХ    январь февраль март  Куришбаев А.К.
нений и дополнений
в Закон  Республики
Казахстан "О каран-
тине растений"
9  "О внесении изме-     МСХ    январь февраль апрель Айтжанов Д.Н.
нений и дополнений
в некоторые законо-
дательные акты по
вопросам финан-
сового лизинга"
10  "О государственном    МФ     февраль март  апрель  Жамишев Б.Б.
мониторинге собст-
венности в страте-
гических отраслях
экономики"
11  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
12  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
13  "Бюджетный кодекс  МЭиБП     март  апрель   май    Коржова Н.А.
Республики Казах-
стан"
14  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
15  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
16  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
17  (исключен - постановлением Правительства РК от 4 июля 2003 года     N 659  )
18  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
19  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
20  "О внесении изме-     МЮ     апрель  май    июнь  Раев М.К.
нений и дополнений
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахс-
тан" (по правам
интеллектуальной
собственности)
21  (исключена)
22  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
23  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
24 (исключена - N 811 от 13 августа 2003 г.)
25  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )

Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 3 ақпан N 117
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Үкiметтің заң жобалау жұмыстарын үйлестiру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне жүктелсiн.
3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзiрлеушi мемлекеттiк органдар Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгіне және Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жоспарда белгiленген айдың 20-күнiнен кешіктiрмей заң жобаларын ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау
жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.05.23. N 482 қаулысымен .
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.06.11. N 555 қаулысымен.
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.06.20. N 588 қаулысымен.
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.04. N 659 қаулысымен.
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.13. N 811 қаулысымен.
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084 қаулысымен .
Ескерту. Жоспар өзгерді, 29-1-жол алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.11.13. N 1137 , 1144 қаулыларымен .
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1210 қаулысымен .
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.19. N 1273 қаулысымен .
------------------------------------------------------------------
Р/с!  Заң жобасының  !Әзірлеуші!    Ұсыну мерзімі   !  Жауапты
N !      атауы      !         !--------------------!   адам
!                 !         ! ӘдМ  !Үкімет!Парла.!
!                 !         !      !      ! мент !
------------------------------------------------------------------
1 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
2   "Қаржы рыногын    Ұлттық    қаңтар ақпан  наурыз  Ә.Ғ. Сәйденов
мемлекеттік рет.  Банк
теу және қадаға.  (келісім
лау туралы"       бойынша),
ТМРА
3   "Кейбiр заң актi. Ұлттық    қаңтар ақпан  наурыз  Ә.Ғ. Сәйденов
лерiне қаржы ры.  Банк
ногын мемлекеттiк (келісім
реттеудің және    бойынша)
онда қалыптасып
отырған қатынас.
тарды қадағалау.
дың бiрыңғай
жүйесiн ұйымдас.
тыру мәселелерi
бойынша өзгерiс.
тер енгізу тура.
лы"
4   "Acтық туралы"    АШМ       қаңтар  ақпан  наурыз  Д.Н. Айтжанов
Қазақстан Респуб.
ликасының Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар ен.
гізу туралы"
5   <*>
6   "Қазақстан Рес.   Ұлттық    қаңтар ақпан  наурыз       Г.З.
публикасының кей. Банк                             Айманбетова
бiр заң актілерi. (келісім
не вексельдiк     бойынша)
айналым, төлемдер
мен ақша аударым.
дары мәселелерi
бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы"
7   Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
8   "Өсiмдіктер ка.   АШМ       қаңтар ақпан  наурыз       А.К.
рантинi туралы"                                     Күрішбаев
Қазақстан Респуб.
ликасының Заңына     өзгерiстер мен
толықтырулар
енгізу туралы"
9   "Кейбiр заң актi.  АШМ       қаңтар ақпан  сәуір       Д.Н.
лерiне қаржы                                        Айтжанов
лизингi мәселелерi
бойынша өзгерiс.
тер мен толықты.
рулар енгiзу
туралы"
10  "Экономиканың      ҚарМ      ақпан  наурыз сәуір       Б.Б.
стратегиялық сала.                                   Жәмішев
ларындағы меншiк.
ке мемлекеттік
мониторинг туралы"
11 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
12 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
13  "Қазақстан Респуб.  ЭБЖМ     наурыз  сәуір мамыр   Н.А. Коржова
ликасының Бюджет
кодексi"
14-16   Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
17  <*>
18   Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
19   Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
20  "Қазақстан Респуб.  ӘдМ      сәуір   мамыр маусым   М.Қ. Раев
ликасының кейбiр
заң актілерiне
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы" (санаткер.
лiк меншiк құқық.
тары бойынша)
21  <*>
22 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
23 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
24  <*>
25   Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .

25-1 "Об обязательном    МТиСЗН   апрель май июнь   Абдыкаликова
страховании                                    Г.Н.
ответственности
работодателя за
причинение вреда
жизни и здоровью
работника при
исполнении им
трудовых (служебных)
обязанностей"
26  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
27  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
28  "О внесении изме-    МЮ       май   июнь    июль  Раев М.К.
нений и дополнений
в Указ  Президента
Республики Казахс-
тан, имеющий силу
Закона, от 19 июня
1995 года N 2335
"О государственном
предприятии"
28-1 (исключена - N 1084 от 31.10.2003 г.)
28-1 Об органах       МО          июнь                 Поспелов Н.Н.
военной полиции              июль
август
28-2 О средствах      МКИОС       июнь                 Досжан А.Д.
массовой                     июль
информации                   август
29  "Об обязательном   АЧС,       июнь  июль  сентябрь Бижанов Н.К.
страховании граж-  Нацбанк
данско-правовой    (по сог-
ответственности    ласованию)
владельцев объек-
тов, деятельность
которых связана
с опасностью
причинения вреда
третьим лицам"
29-1 (исключена - N 1144 от 13.11.2003 г.)
30  "О внутреннем      МТК, МСХ   июль  август сентябрь Лавриненко
водном транспорте"                                  Ю.И.
30-1 О внесении        РГ         июль                  Акимов А.А.
изменений и                  август
дополнений в Указ             сентябрь
Президента
Республики
Казахстан,
имеющий силу
закона, от
5 декабря 1995
года N 2671 "О
Республиканской
гвардии"
30-2 О третейских      МЮ         июль               Бекбосунов С.М.
судах                        август
сентябрь
30-3 О внесении        МЮ         июль               Бекбосунов С.М.
изменений                    август
дополнений в Закон            сентябрь
Республики Казахстан
"Об органах юстиции"
31  "О внесении изме-      МЮ     июль  август сентябрь Шамсутдинов
нений и дополнений                                  Р.Ш.
в Закон  Республики
Казахстан "О норма-
тивных правовых
актах"
32  "О внесении изме-    МТК,     июль  август сентябрь Лавриненко
нений и дополнений АРЕМиЗК                          Ю.И.
в Закон  Республики
Казахстан "О связи"
33  (исключена - N 1084 от 31.10.2003 г.)
34  "Об участии        МВД, ГП    август сен-  ок-      Отто И.И.
граждан в обеспе-  (по сог-          тябрь тябрь
чении право-       ласованию),
порядка"           АФП, МЮ,
КНБ (по
согласо-
ванию)
34-1 О внесении        МЮ         август          Баймаганбетов С.Н.
изменений и                  сентябрь
дополнений в                 октябрь
Конституционный закон
Республики Казахстан
"О выборах в Республике
Казахстан"
34-2 Об охране,        МСХ        август          Айтжанов Д.Н.
воспроизводстве   МООС       сентябрь
и использовании              октябрь
животного мира
(новая редакция)
34-3 О кредитных бюро  Нац        август          Сайденов А.Г.
и формировании    Банк       сентябрь
кредитных историй (по        октябрь
в Республике      согла-
Казахстан         сованию)
35  "О внесении изме-     МЗ      август
нений и дополнений                 сентябрь
в Закон  Республики                        октябрь   Белоног А.А.
Казахстан
"О профилактике
заболевания СПИД"
36  "Об охране            МЗ      август
здоровья граждан                   сентябрь
в Республике                              октябрь
Казахстан" (новая                                   Айдарханов
редакция)                                           А.Т.
37  "О республиканс-   МЭиБП      август
ком бюджете на                     август сентябрь  Коржова Н.А.
2004 год"
38  "О внесении изме-  МООС, МЗ   сентябрь
нений и дополне-                   октябрь  ноябрь  Нургалиева
ний в Закон                                         Е.Н.
Республики
Казахстан
"Об охране
окружающей
среды" по
вопросам отходов
производства и
потребления
38-1 О внесении        МВД        сентябрь            Умурзаков Б.Н.
изменений и                  октябрь
дополнений в                 ноябрь
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
деятельности
органов
внутренних дел
38-2 О внесении        МВД        сентябрь         Мерзадинов Е.С.
изменений и       ГП (по     октябрь
дополнений в      согла-     ноябрь
Уголовный ,        ванию)
Уголовно-          КНБ (по
процессуальный    согла-
кодексы           сованию)
Республики        АФП
Казахстан и       АТК
Кодекс
Республики
Казахстан об
административных
правонарушениях
38-3 О профилактике    МВД       сентябрь         Отто И.И.
правонарушений    МОН       октябрь
среди несовер-    МЗ        ноябрь
шеннолетних и
предупреждении
детской
безнадзорности и
беспризорности
39  "О социальной      МТиСЗН,    октябрь
защите инвалидов   МЗ, МОН,      ноябрь  декабрь    Дуйсенова
в Республике       АТС                              Т.Б.
Казахстан"
40  "Об инвестицион-   Нацбанк    октябрь
ных фондах"        (по сог-        ноябрь  декабрь  Сайденов
ласованию)                       А.Г.
41  "О внесении изме-     МИТ     октябрь
нений и дополне-                   ноябрь  декабрь  Кусаинов
ний в Закон  Респуб-                                 А.К.
лики Казахстан
"Об обеспечении
единства измерений"
42 (исключена - N 16 от 8.01.2004 г.)
43  "О донорстве           МЗ      октябрь
крови и ее                         ноябрь  декабрь  Айдарханов
компонентов"                                        А.Т.
44  (исключена - N 811 от 13 августа 2003 г.)
45  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
46  "О внесении изме-  АЧС, МИТ,  октябрь
нений и дополнений   МЭМР          ноябрь  декабрь Бижанов Н.К.
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казах-
стан по вопросам
предупреждения и
ликвидации чрез-
вычайных ситуаций
природного и техно-
генного характера,
промышленной и
пожарной
безопасности"
46-1 (исключена - N 1210 от 29.11.2003 г.)
46-2 (исключена - N 1210 от 29.11.2003 г.)
46-3 О внесении        Нац        октябрь             Жамишев Б.Б.
изменений и       Банк       ноябрь
дополнения в     (по сог-    декабрь
Закон              ласова-
Республики        нию)
Казахстан
"О государст-
венных секретах

25-1  "Еңбек (қызмет)  ЕХҚМ  сәуір  мамыр  маусым  Г.Н.Әбдіқалықова
міндеттерін
атқару кезінде
қызметкерлердің
өмірі мен ден.
саулығына зиян
келтіргені үшін
жұмыс берушінің
жауапкершілігін
міндетті сақтан.
дыру туралы <*>
26   Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
27 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
28  "Қазақстан Респуб. ӘдМ        мамыр  маусым  шілде   М.Қ. Раев
ликасы Президенті.
нің "Мемлекеттiк
кәсiпорын туралы"
1995 жылғы 19 мау.
сымдағы N 2335 заң
күшi бар Жарлығына
өзгерiстер мен
толықтырулар ен.
гізу туралы"
28-1. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084 қаулысымен .
28-2. Бұқаралық ақпарат      МАКМ     маусым       А.Д. Досжан <*>
құралдары туралы                шiлде
тамыз
29  "Қызметi үшiншi    ТЖА,       маусым  шілде қыркүйек    Н.Қ.
тұлғаларға зиян    Ұлттық                             Бижанов
келтiру қаупiмен   Банк
байланысты объек.  (келісім
тілер иелерiнiң    бойынша)
азаматтық-құқықтық
жауапкершiлiгiн
мiндеттi сақтан.
дандыру туралы"
29-1  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.11.13. N 1144 қаулысымен .
30  "Iшкi су көлiгi    ККМ,       шілде   тамыз қыркүйек    Ю.И.
туралы"            ҚОҚМ                              Лавриненко
30-1. Қазақстан          РҰ       шiлде        А.Ә.Әкiмов <*>
Pecпубликасы Президентiнiң    тамыз
"Республикалық ұлан туралы"   қыркүйек
1995 жылғы 5 желтоқсандағы
N 2671 заң күшi бар Жарлығына
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы
30-2. Аралық соттар туралы   ӘМ       шiлде     С.М. Бекбосынов <*>
тамыз
қыркүйек
30-3. "Әдiлет органдары      ӘМ       шiлде     С.М. Бекбосынов <*>
туралы" Қазақстан                 тамыз
Республикасының Заңына             қыркүйек
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу туралы
31  "Нормативтiк       ӘдМ        шілде   тамыз қыркүйек    Р.Ш.
құқықтық актілер                                     Шамсутдинов
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы"
32  "Байланыс туралы"  ККМ,       шілде   тамыз қыркүйек    Ю.И.
Қазақстан Респуб.  ТМРА                              Лавриненко
ликасының Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы"
33  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084 қаулысымен .
34  "Құқықтық тәртiптi ІІМ, БП    тамыз  қыркүйек  қазан  И.И. Отто
қамтамасыз етуге   (келісім
азаматтардың қаты. бойынша),
суы туралы"        ҚПА, ӘдМ,
ҰҚК
(келісім
бойынша)
34-1. "Қазақстан             ӘМ       тамыз      С.Н.Баймағанбетов
Pecпубликасындағы сайлау           қыркүйек    <*>
туралы" Қазақстан                  қазан
Pecпубликасының
Конституциялық заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы
34-2. Жануарлар дүниесiн     АШМ      тамыз     Д.Н.Айтжанов <*>
қорғау, молайту және      ҚОҚМ     қыркүйек
пайдалану туралы (жаңа             қараша
редакция)
34-3. Қазақстан              Ұлттық    тамыз     А.Г.Сәйденов <*>
Республикасындағы         Банк      қыркүйек
кредиттiк бюро және       (келiсiм  қазан
кредиттік тарихты         бойынша)
қалыптастыру туралы
35  "ЖҚТБ ауруының     ДСМ        тамыз  қыркүйек  қазан    А.А.
алдын алу туралы"                                      Белоног
Қазақстан Респуб.
ликасының Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар ен.
гiзу туралы"
36  "Қазақстан Респуб. ДСМ        тамыз  қыркүйек  қазан     А.Т.
ликасында азамат.                                    Айдарханов
тардың денсаулығын
сақтау туралы"
(жаңа редакция)
37  "2004 жылға арнал. ЭБЖМ       тамыз   тамыз  қыркүйек    Н.А.
ған республикалық                                      Коржова
бюджет туралы"
38  "Қоршаған ортаны  ҚОҚМ,    қыркүйек  қазан   қараша     Е.Н.
қорғау туралы"    ДСМ                                Нұрғалиева
Қазақстан Рес-
публикасының
Заңына өндіріс
және тұтыну қал-
дықтары мәселелері
бойынша өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы <*>
38-1. Қазақстан              ІІМ      қыркүйек   Б.Н. Өмiрзақов <*>
Республикасының кейбiр             қазан
заң актiлерiне iшкi                қараша
iстер органдарының
қызметi мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
38-2. Қазақстан              IIМ БП     қыркүйек   Е.С. Мерзадинов
Республикасының            (келiсiм  қазан       <*>
Қылмыстық Қылмыстық-iс   бойынша), қараша
жүргiзу кодекстерiне        ҰҚК
және Қазақстан             (келiсiм
Республикасының            бойынша)
әкiмшiлiк құқық            ҚПА, КБА,
бұзушылық кодексiне
өзгеpicтep мен
толықтырулар енгiзу
туралы
38-3. Кәмелетке              БҒМ      қыркүйек     И.И. Отто <*>
толмағандар арасындағы    IIМ      қазан
құқық бұзушылықтардың     ДСМ      қараша
және балалардың
қадағалаусыз және
қараусыз қалуының алдын
алу туралы
39  "Қазақстан Респуб. ЕХҚМ,    қазан    қараша  желтоқсан   Т.Б.
ликасында мүгедек. ДСМ,                               Дүйсенова
тердi әлеуметтiк   БҒМ,
қорғау туралы"     ТурСА
40  "Инвестициялық     Ұлттық   қазан    қараша  желтоқсан   Ә.Ғ.
қорлар туралы"     Банк                                Сәйденов
(келісім
бойынша)
41  "Өлшем бiрлiгiн      ИСМ    қазан    қараша  желтоқсан   А.К.
қамтамасыз ету                                        Құсайынов
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы"
42 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.01.08. N 16 қаулысымен .
43  "Қан және оның құрамдас ДСМ  қазан   қараша   желтоқсан  А.Т.
бөліктерінің донорлығы                                Айдарханов
туралы"
44 <*>
45 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911 қаулысымен .
46  "Қазақстан Респуб.  ТЖА,     қазан  қараша   желтоқсан   Н.Қ.
ликасының кейбір    ИСМ,                               Бижанов
заң актілеріне      ЭМРМ
табиғи және техно.
гендік сипаттағы
төтенше жағдайлар.
дың алдын алу және
жою, өнеркәсіптік
және өрт қауіпсіз.
дігі мәселелері
бойынша өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы"
46-1. <*>
46-2. <*>
46-3. "Мемлекеттiк           Ұлттық    қазан     Б.Б.Жәмішев <*>
құпиялар туралы"          Банк      қараша
Қазақстан                 (келiсiм  желтоқсан
Республикасының           бойынша)
Заңына өзгерiстер
мен толықтыру
енгiзу туралы

47 (исключена - N 1273 от 19.12.2003 г.)
--------------------------------------------------------------------

47 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.12.19. N 1273 қаулысымен . ------------------------------------------------------------------