Некоторые вопросы обеспечения безопасности объектов, подлежащих государственной охране
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 901. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 563
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 563 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением Правительства РК от 07.10.2011 № 1151 (вводится в действие с 21.01.2012);
2) Перечень объектов Республики Казахстан, подлежащих государственной охране.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерству обороны Республики Казахстан совместно с иными заинтересованными государственными органами в трехмесячный срок разработать Перечень стратегических объектов и в установленном порядке внести его на утверждение в Правительство Республики Казахстан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан утвердить по согласованию с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан план поэтапного ввода в 2005-2006 годах государственной охраны на объектах, указанных в подпункте 2) пункта
1 настоящего постановления, с учетом перехода на финансирование государственных учреждений специализированных охранных подразделений органов внутренних дел за счет средств
республиканского бюджета с января 2005 года.
4. Комитету по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан в четырехмесячный срок разработать и ввести в действие государственные нормативы, устанавливающие технические требования по оснащенности системами безопасности и инженерно-технической укрепленности стратегических, особо важных государственных объектов и объектов жизнеобеспечения Республики Казахстан.
5. Установить следующие сроки приведения инженерно-технической укрепленности и оснащенности системами безопасности объектов, подлежащих государственной охране, в соответствие с утвержденными техническими требованиями:
1) для хозяйствующих субъектов, независимо от форм собственности, за счет собственных средств, до конца 2005 года;
2) для юридических лиц, финансируемых за счет средств государственного бюджета, поэтапно до конца 2006 года.

Мемлекеттік күзетiлуі тиiс объектiлердiң қауіпсіздігін қамтамасыз етудiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 қыркүйектегі N 901 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 563 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 563 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 19 қазандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.07 № 1151 (2012.01.21 бастап күшіне енеді) Қаулысымен;
2) Қазақстан Республикасының мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлерiнiң тiзбесi бекiтілсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.10.07 № 1151 (2012.01.21 бастап күшіне енеді) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi өзге де мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп үш ай мерзiмде Стратегиялық объектiлердiң тiзбесiн әзiрлесiн және оны белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiмен келiсiм бойынша 2005 жылғы қаңтардан бастап республикалық бюджет қаражаты есебiнен iшкі iстер органдарының мамандандырылған күзет бөлiмшелерi мемлекеттiк мекемелерiн қаржыландыруға көшiрудi ескере отырып, осы қаулының 1-тармағының 2) тармақшасында көрсетiлген объектiлердi мемлекеттiк күзетудi 2005-2006 жылдары кезең-кезеңiмен енгiзу жоспары бекiтілсiн.
4. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасының Iшкі iстер министрлiгiмен бiрлесiп төрт ай мерзiмде Қазақстан Республикасының стратегиялық, аса маңызды мемлекеттiк объектілерiн және тiршiлiктi қамтамасыз ету объектiлерiн қауiпсiздiк жүйелерiмен жарақтау мен инженерлiк-техникалық нығайту жөнiндегi техникалық талаптарды белгiлейтiн мемлекеттiк нормативтердi әзiрлесiн және қолданысқа енгiзсiн.
5. Бекiтiлген техникалық талаптарға сәйкес мемлекеттiк күзетілуi тиiс объектiлердi инженерлiк-техникалық нығайтудың әрi қауiпсiздiк жүйелерiмен жарақтаудың мынадай мерзiмдерi белгiленсiн:
1) меншiк нысанына қарамастан шаруашылық жүргiзушi субъектiлер үшiн, өз қаражаты есебiнен 2005 жылдың аяғына дейiн;
2) мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын заңды тұлғалар үшiн, кезең-кезеңiмен, 2006 жылдың аяғына дейiн.

6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2003 года N 901
Правила
определения объектов, подлежащих государственной охране
Сноска. Правила исключены постановлением Правительства РК от 07.10.2011 № 1151 (вводится в действие с 21.01.2012).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2003 года N 901
Перечень
объектов Республики Казахстан,
подлежащих государственной охране
Для служебного пользования
Примечание РЦПИ. Документы с грифом "ДСП" в БД "Закон" не ввводятся.
Сноска. Перечню объектов Республики Казахстан, подлежащих государственной охране, присвоена ограничительная пометка "Для служебного пользования" постановлением Правительства РК от 28.09.2004 N 989дсп; предусмотрены изменения постановлениями Правительства РК от 10.03.2004 N 299; от 28.09.2004 N 989дсп; от 14.10.2004 N 1051; от 13.04.2005 N 346; от 02.02.2006 N 64дсп; от 31.03.2006 N 225 (вводится в действие с 01.04.2006); от 28.02.2008 N 205; от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10); от 21.12.2009 N 2158 (вводится в действие с 01.01.2010); от 31.12.2009 № 2320; от 23.09.2011 № 1090; от 21.12.2011 № 1574 (вводится в действие с 21.01.2012).

6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 4 қыркүйектегі
N 901 қаулысымен
бекітілген
Қызмет бабында пайдалану үшін
Мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлердi белгiлеу
Ережесі
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.07 № 1151 (2012.01.21 бастап күшіне енеді) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 4 қыркүйектегі
N 901 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк күзетiлуi
тиiс объектiлерiнің тiзбесi
Қызмет бабында пайдалану үшін
РҚАО-ның ескертпесі. "ҚПҮ" белгісі бар құжаттар "Заң" ДБ-на енгізілмейді.
Ескерту. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлерiнің тiзбесiне "Қызмет бабында пайдалану үшін" деген шектеу белгісі берілді - ҚР Үкіметінің 2004.09.28 N 989 қбпү, өзгерту енгізілді - 2004.10.14 N 1051, өзгерту енгізілді - 2005.04.13 N 346, 2006.02.02 N 64, 2006.03.31 N 225, 2008.02.28 N 205, 2008.04.24 N 387, 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2158 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), 2009.12.31 № 2320, 2011.09.23 N 1090, 2011.10.07 № 1574 (2012.01.21 бастап күшіне енеді) Қаулыларымен.