О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых Указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2003 года N 1049
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых Указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О признании утратившими силу некоторых Указов
Президента Республики Казахстан
Постановляю:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан";
2) Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 915 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692";
3) Указ Президента Республики Казахстан от 18 октября 2002 года N 967 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692" (САПП Республики Казахстан 2002 г., N 35, ст. 374);
4) Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2003 года N 1036 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692".
2. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим указом.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметенің 2003 жылғы 14 қазандағы N 1049 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынандай кейбір Жарлықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Кәсіпкерлер  кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығы ;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республика Президентінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 915 Жарлығы ;
3) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 қазандағы N 967 Жарлығы ;
4) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 3 наурыздағы N 1036 Жарлығы .
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз шешімдерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті