О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2003 года N 1191
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 21 октября 2003 года N 1208 "О мерах по совершенствованию системы организации научной деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 ноября 2003 года N 1191
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1.  (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г.  N 1111 )
2.  (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г.  N 604 )
3. В  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 555 "О Концепции приватизации объектов образования и науки в Республике Казахстан на 2000-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 19, ст. 205):
в Концепции приватизации объектов образования и науки в Республике Казахстан на 2000-2005 годы, одобренной указанным постановлением:
в разделе "Введение":
в абзаце четвертом слова "Национальная академия наук Республики Казахстан" исключить.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.07.2011  № 830 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2007  N 1400 (вводится в действие с 01.01.2008).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 ноября 2003 года N 1191
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года N 236 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 12 февраля 1999 года N 34".
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 550 "О некоторых вопросах Национальной академии наук Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 150).
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2002 года N 1178 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 и от 22 мая 2002 года N 550.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 27 қарашадағы N 1191 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында ғылыми қызметтi ұйымдастыру жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 21 қазандағы N 1208  Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 27 қарашадағы
N 1191 қаулысымен
бекітiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111 қаулысымен.
2. Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасындағы бiлiм және ғылым объектiлерiн жекешелендiрудiң 2000-2005 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегi N 555  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 19, 205-құжат):
көрсетiлген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасындағы Бiлiм және ғылым объектiлерiн жекешелендiрудiң 2000-2005 жылдарға арналған тұжырымдамасында:
"Кiрiспе" деген бөлiмде:
төртiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" деген сөздер алынып тасталсын.
4. Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
5. Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 27 қарашадағы
N 1191 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
кейбір күші жойылған шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 12 ақпандағы N 34 Жарлығын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 наурыздағы N 236  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 22 мамырдағы N 550  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 150-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 және 2002 жылғы 22 мамырдағы N 550 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 7 қарашадағы N 1178  қаулысы .

4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1344 "О внесении изменения и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 685 и от 22 мая 2002 года N 550" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 46, ст. 462).
5. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2003 года N 623 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 1051 "О реорганизации республиканского государственного учреждения "Национальная академия наук Республики Казахстан".

4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 және 2002 жылғы 22 мамырдағы N 550 қаулыларына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 1344  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 46, 462-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясын республикалық мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" 2003 жылғы 31 наурыздағы N 1051 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 27 маусымдағы N 623  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 8-тармағы.