О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2004 года N 891
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 августа 2004 года N 891
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строках, порядковые номера 21-28 (ЗАО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан") и 111, аббревиатуру "ЗАО" заменить аббревиатурой "АО";
строку, порядковый номер 123-29, изложить в следующей редакции:
"123-29 ТОО "Издательство "Мектеп".
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерству информации Республики Казахстан":
в строках, порядковые номера 223, 224-16, аббревиатуру "ЗАО" заменить аббревиатурой "АО";
строку, порядковый номер 224-4, изложить в следующей редакции:
"224-4 ТОО "Издательство "Мектеп".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.07.2011 № 747.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 )
5. В постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2004 года N 398 "Об утверждении Программы развития телерадиовещания в Республике Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 16, ст. 209):
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за ходом реализации данной Программы возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Айтимову Б.С.";
в Программе развития телерадиовещания в Республике Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в тексте слова "ЗАО "Агентство "Хабар" заменить словами "АО "Агентство "Хабар";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития телерадиовещания в Республике Казахстан на 2004-2006 годы":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдеріне өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 тамыздағы N 891 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметінің кейбiр шешімдерiне енгізiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 тамыздағы
N 891 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерістер
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншiктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегі N 405 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
реттік нөмiрлерi 21-28 ("Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" ЖАҚ) және 111-жолдарда "ЖАҚ" деген аббревиатура "AҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 123-29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"123-29 "Мектеп" баспасы" ЖШС".
2. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөнiндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгіне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 223, 224-16-жолдарда "ЖАҚ" деген аббревиатура "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 224-4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"224-4 "Мектеп" баспасы" ЖШС".
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.07.01 № 747 Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29 N 1130 қаулысымен.
5. "Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 9 сәуiрдегi N 398 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 16, 209-құжат):
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы Бағдарламаның iске асырылу барысын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Б.С.Әйтімоваға жүктелсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
мәтіндегі "Хабар" агенттігі" ЖАҚ" деген сөздер "Xaбap" агенттігі" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:

в графе 7 строк, порядковые номера 3.1. и 3.9., слова "ЗАО "РТРК "Казахстан" заменить словами "АО "РТРК "Казахстан".

7-бағанда, реттік нөмiрлерi 3.1. және 3.9-жолдарда "Қазақстан" РТРК" ЖАҚ" деген сөздер "Қазақстан" РТРК" AҚ" деген сөздермен ауыстырылсын.