Вопросы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1133. Утратило силу, за исключением пунктов 1, 2 и подпункта 3) пункта 3 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Вниманию пользователей!
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1133 утратило силу, за исключением пунктов 1, 2 и подпункта 3) пункта 3 -  постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет) с передачей имущества реорганизуемого Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
2. Реорганизовать государственные учреждения - Департаменты таможенного контроля по областям, городам Астане и Алматы, таможни, Кинологический центр, Центральная таможенная лаборатория Агентства таможенного контроля Республики Казахстан в государственные учреждения - Департаменты таможенного контроля по областям, городам Астане и Алматы, таможни, Кинологический центр, Центральная таможенная лаборатория Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Утвердить прилагаемые:
1) - 2) (Подпункты 1) - 2) утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
3) исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 374 .
4. - 7. (Пункты 4 - 7 утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1133
Положение
о Комитете таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Положение утратило силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1133
Структура
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Структура утратила силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1133
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Комитета таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1133 Қаулысы. Қаулының 1, 2-тармақтарын және 3-тармақтың 3) тармақшасын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 қаулысымен
Қолданушылардың назарына!
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1133 Қаулысының 1, 2-тармақтарын және 3-тармақтың 3) тармақшасын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң мүлкiн бере отырып, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi (бұдан әрi - Комитет) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Кедендік бақылау департаменттері, кедендері, Кинологиялық орталығы, Орталық кеден зертханасы мемлекеттік мекемелерi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Кедендiк бақылау департаменттерi, кедендерi, Кинологиялық орталығы, Орталық кеден зертханасы мемлекеттiк мекемелерi болып қайта ұйымдастырылсын.
3. Қоса берiлiп отырған:
1) (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен)
2) (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен)
3) (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 374 Қаулысымен.
4. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.02.27. N 134 қаулысымен.
5. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
6.-7. (6-7-тармақтарының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24. N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
7. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьep-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1133 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң
Кедендiк бақылау комитетi туралы
ереже
Ескерту. күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24. N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1133 қаулысымен
бекітiлген
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Кедендiк бақылау комитетiнiң құрылымы
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24. N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1133 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендiк бақылау комитетінiң аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тiзбесі

Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 374 .

Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 374 Қаулысымен.