О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1404. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1404 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389 "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары"(САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450):
в пункте 10 слово "экономики" заменить словом "индустрии";
в приложении 1 к указанному постановлению:
после строки:
"из 1516 20     саломас**                                       0      "
дополнить строками следующего содержания:
"1516 20 980 1  заменители какао-масла                          5
1516 20 980 2   эквиваленты какао-масла                         5
1516 20 980 9   прочие                                          5      ";
после строк:
"3926           изделия прочие из пластмасс и изделия из   20, но не менее
прочих материалов товарных позиций               0,48 ЕВРО
3901-3914                                          за 1 кг
кроме:                                                   "
дополнить строкой следующего содержания:
"3926 10 000 0  принадлежности   канцелярские   или                5****
школьные                                                ";
после строк:
"85             Электрические машины и оборудование,            0
их части; звукозаписывающая и
звуковоспроизводящая аппаратура,
аппаратура для записи и воспроизведения
телевизионного изображения и звука, их
части и принадлежности
кроме:                                                  "
дополнить строками следующего содержания:
"8504 31 900 9  трансформаторы мощностью не более               20****
1 кВА
8504 32 900 0   трансформаторы мощностью более 1 кВА,           15****
но не более 16 кВА
8504 33 900 0   трансформаторы мощностью более                  15****
16 кВА, но не более 500 кВА
8504 34 000 0   трансформаторы мощностью более 500 кВА          15**** ";
дополнить примечанием следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1404 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Әкелiнетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат):
10-тармақтағы "Экономика" деген сөз "Индустрия" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"151620-дан     саломас**                                  0 "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1516209801     какао-майын алмастырғыштар                 5
1516209802      какао-майының эквиваленттерi               5
1516209809      өзгелерi                                   5 ";
мына:
"3926           пластмассадан жасалған өзге де бұйымдар    20,
және 3901-3914 тауар позициясының өзге     бірақ
де материалдарынан жасалған бұйымдар       1 кг
мыналардан басқа:                          үшін
0,48
EBPO-дан
кем емес"
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3926100000     кеңсе немесе мектеп керек-жарақтары        5****";
мына:
"85             Электр машиналары және жабдықтары,         0
олардың бөлiктерi; дыбыс жазатын және
дыбыс шығаратын аппаратура, теледидар
бейнесi мен дыбысын жазуға және қайта
жаңғыртуға арналған аппаратура және
олардың бөлiктерi мен керек-жарақтары
мыналардан басқа:                               "
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8504319009     қуаты 1 кВА-дан аспайтын трансформа-       20****
торлар
8504329000      қуаты 1 кВА-дан астам, бiрақ 16 кВА-дан    15****
аспайтын трансформаторлар
8504339000      қуаты 16 кВА-дан астам, бiрақ 500 кВА-дан  15****
аспайтын трансформаторлар
8504340000      қуаты 500 кВА-дан астам трансформаторлар   15***";
мынадай мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:

"**** ставки таможенных пошлин действуют до 1 сентября 2005 года.";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2000 года N 841
"О ставках вывозных таможенных пошлин на отдельные виды товаров"(САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 25 ст. 292):
в приложении к указанному постановлению:
строки:
"4101           Необработанные шкуры крупного             10, но не менее
рогатого скота или животных семейства     90 ЕВРО за
лошадиных, с волосяным покровом или       1000 кг
без волосяного покрова, двоеные или
недвоеные
4102            Необработанные шкуры овец или шкурки      10, но не менее
ягнят с шерстным покровом или без         70 ЕВРО за
шерстного покрова, двоеные или            1000 кг
недвоеные, кроме исключенных
примечанием 1в к данной группе
4103            Прочие необработанные шкуры, с            10, но не менее
волосяным покровом или без волосяного     60 ЕВРО за
покрова, двоеные или недвоеные, кроме     1000 кг
исключенных примечанием 1б или 1в к
данной группе                                            "
изложить в следующей редакции:
"4101           необработанные шкуры крупного рогатого    20, но не менее
скота (включая буйволов) или животных     200 ЕВРО
семейства лошадиных (парные               за 1 тонну
или соленые, сушеные, золеные,
пикелеванные или консервированные другим
способом, но не дубленые,
не выделанные под пергамент или
не подвергнутые дальнейшей обработке)
с волосяным покровом или без волосяного
покрова, двоеные или недвоеные
4102            необработанные шкуры овец или шкурки      20, но не менее
ягнят (парные или соленые, сушеные,       200 ЕВРО
золеные, пикелеванные или                 за 1 тонну
консервированные другим способом, но не
дубленые, не выделанные по пергамент
или не подвергнутые дальнейшей
обработке) с шерстным покровом или без
шерстного  покрова, двоеные или
недвоеные, кроме исключенных
примечанием 1в к данной группе
4103            прочие необработанные шкуры (парные или   20, но не менее
соленые, сушеные, золеные, пикелеванные   200 ЕВРО
или консервированные другим способом,     за 1 тонну
но не дубленые, не выделанные под
пергамент или не подвергнутые дальнейшей
обработке) с волосяным покровом или без
волосяного покрова, двоеные или недвоеные,
кроме исключенных примечанием 1б или 1в
к данной группе                                         ";
строку:

"**** кеден баждарының ставкалары 2005 жылғы 1 қыркүйекке дейiн қолданыста болады.";
2) "Тауарлардың жекелеген түрлеріне арналған шығарушылық кедені баждарының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 5 маусымдағы N 841  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 25, 292-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"4101           Ірi қара малдың немесе жылқы тұқым-        10, бірақ
дасына жататын жануарлардың өңделмеген     1000 кг
терiлерi, түк басқан немесе түк баспаған,  үшін
қосарланған немесе қосарланбаған           90 ЕВРО-
дан кем
емес
4102            Қойлардың өңделмеген терілері немесе       10, бірақ
қозылардың жүн басқан немесе жүн бас-      1000 кг
паған терiлерi, қосарланған немесе         үшін
қосарланбаған, осы топқа 1 в ескертуi-     70 ЕВРО-
мен алынып тасталғандардан басқа           дан кем
емес
4103            Өзге де өңделмеген терiлер, түк басқан     10, бірақ
немесе түк баспаған, қосарланған немесе    1000 кг
қосарланбаған, осы топқа 1 б немесе 1 в    үшін
ескертуімен алынып тасталғандардан         60 ЕВРО-
басқа                                      дан кем
емес"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"4101           iрi қара малдың (қодастарды қоса           20, бірақ
алғанда) немесе жылқы тұқымдасына          1 тн үшін
жататын жануарлардың өңделмеген            200 ЕВРО-
терілері (буланған немесе тұздалған,       дан кем
кептiрiлген, күлденген, басқа              емес
тәсiлмен пикелденген немесе
консервіленген, бiрақ иленбеген,
пергаментпен өңделмеген немесе
одан әрi өңдеуге ұшырамаған), түк
басқан немесе түк баспаған,
қосарланған немесе қосарланбаған
4102            қойлардың өңделмеген терiлерi немесе       20, бiрақ
қозылардың терiшелерi (буланған            1 тн үшін
немесе тұздалған, кептiрілген,             200 ЕВРО-
күлденген, басқа тәсілмен пикелден-        дан кем
ген немесе консервiленген, бірақ           емес
иленбеген, пергаментпен өңделмеген
немесе одан әрі өңдеуге ұшырамаған)
жүн басқан немесе жүн баспаған,
қосарланған немесе қосарланбаған,
осы топқа 1 в ескертуiмен алынып
тасталғандардан басқа
4103            өзге де өңделмеген терілер (буланған       20, бірақ
немесе тұздалған, кептірілген, күл-        1 тн үшін
денген, басқа тәсiлмен пикелденген         200 ЕВРО-
немесе консервіленген, бiрақ               дан кем
иленбеген, пергаментпен өңделмеген         емес
немесе одан әрi өңдеуге ұшырамаған),
түк басқан немесе түк баспаған,
қосарланған немесе қосарланбаған,
осы топқа 1 б немесе 1 в ескертуімен
алынып тасталғандардан басқа                     ";
мына:

"7601,          Алюминий необработанный вторичный и       15, но не менее
7603-7616       изделия из алюминия вторичного            100 ЕВРО
за 1 тонну "
изложить в следующей редакции:
"76             Алюминий и изделия из него                15, но не менее
100 ЕВРО
за 1 тонну ".
2. Признать утратившими силу некоторые решения Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
4. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней со дня опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2004 года N 1404
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243
"О введении ограничений на ввоз и вывоз отдельных товаров" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 45, ст. 410).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 593
"О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан
от 5 декабря 1998 года N 1243" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 19, ст. 207).
3. Подпункт 2) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1425 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 и от 5 декабря 1998 года N 1243" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 47, ст. 434).
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 2027 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 578).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1910 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 55, ст. 614).
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1177 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1243" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 31, ст. 416).

"7601,          Өңделмеген қайталама алюминий және         15, бірақ
7603-7616       қайталама алюминийден жасалған бұйымдар    1 тонна
үшін
100 ЕВРО-
дан кем
емес"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"76             Алюминий және одан жасалған бұйымдар       15, бiрақ
1 тонна
үшін
100 ЕВРО-
дан кем
емес".
2. Қоса берiлiп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiнiң күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі екi апта мерзiмде Еуропалық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетiнiң Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу шаралары туралы хабардар етсiн.
4. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап отыз күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1404 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
тiзбесi
1. "Жекелеген тауарлардың әкелiнуi мен әкетiлуiне шектеу енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 45, 410-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 мамырдағы N 593  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 19, 207-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 және 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1425  қаулысы  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 47, 434-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 2027  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 578-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1910  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 55, 614-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 желтоқсандағы N 1243 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 қыркүйектегі N 1177  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 31, 416-құжат).