О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 197х
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" дополнить приложением N 3-1 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 ноября 2004 года N 197х
Приложение 3-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
26 декабря 2003 года N 1327
101 Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Хранение историко-культурных ценностей"
на 2004 год
1. Стоимость: 10485 тысяч тенге (десять миллионов четыреста восемьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании историко-культурного наследия", Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года "О культуре", Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 317 "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил порядка наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям", Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1431 "О создании музея Первого Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий".

Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 197х қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы осы қаулының қосымшасына сәйкес N 3-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 15 қарашадағы
2004 жылғы N 197х қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
3-1-қосымша
101 Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2004 жылға арналған тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау"
004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10485 мың теңге (он миллион төрт жүз сексен бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi Конституциялық Заңы, "Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шiлдедегi Заңы, "Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 24 желтоқсандағы Заңы, "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы, "Мемлекеттік саяси қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмi мен мемлекеттік саяси қызметшілерге тәртіптік жаза қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік әкiмшiлiк қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентiнiң мұражайын құру туралы" 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1431 Жарлығы, "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности, учета, комплектования, изучения и использования историко-культурного наследия.
5. Задачи бюджетной программы: Обеспечение сохранности историко-культурных ценностей на республиканском уровне.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1  004        Хранение    Обеспечение содержания    В те-  Музей
историко-   Музея Первого Президента  чение  Первого
культурных  Республики Казахстан      года   Прези-
ценностей   в пределах штатной               дента
численности 40 единиц.           Респуб-
Приобретение 4 факсов            лики
и 6 бумагоуничтожителей          Казах-
стан
____________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: культурологическое и научно- методическое обеспечение процесса аккумуляции и изучения историко-культурной и социально-политической информации на основе комплексного сбора, систематизации, хранения, исследования и популяризации материалов, касающихся жизни, государственной и общественной деятельности Первого Президента Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тарихи-мәдени мұраны сақтауды, есепке алуды, жинақтауды, зерделеу мен пайдалануды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: тарихи-мәдени құндылықтардың республикалық деңгейде сақталуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары:
__________________________________________________________________
N  |Бағдарла.|Кiші   |Бағдар. |Бағдарламаларды (кiшi|Iске |Жауапты
p/c|маның    |бағдар.|ламалар |бағдарламаларды) iске|асыру|орындау.
|коды     |ламаның|дың     |асыру жөніндегі іс-  |мер. |шылар
|         |коды   |(кiшi   |шаралар              |зiмi |
|         |       |бағдар. |                     |     |
|         |       |ламалар.|                     |     |
|         |       |дың)    |                     |     |
|         |       |атауы   |                     |     |
__________________________________________________________________
1      2         3       4             5                6     7
__________________________________________________________________
1     004             Тарихи-  Қазақстан Республи.    жыл  Қазақстан
мәдени   касы Тұңғыш Прези.     бой. Республи.
құнды.   дентiнiң Мұражайын 40  ына  касы
лықтар.  бiрлiк штат саны            Тұңғыш
ды сақ.  шегінде ұстауды             Прези.
тау      қамтамасыз ету.             дентінің
4 факс және 6 қағаз         мұражайы
жою аппараттарын
сатып алу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң өмiрiне, мемлекеттік және қоғамдық қызметiне қатысты материалдарды кешендi түрде жинау, жүйелеу, сақтау, зерттеу және жұртшылыққа танымал ету негiзiнде тарихи-мәдени және әлеуметтiк-саяси ақпаратты жинақтау және зерделеу процесін мәдениеттану және ғылыми-әдістемелік тұрғыдан қамтамасыз ету.