О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 250. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2005 года N 250
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873 ).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341):
в пункте 1 слово "Министерствам" заменить словами "Государственным органам";
в пункте 2:
слова "Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить словами "Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи";
слово "открытого" исключить;
1) в приложении 1 к указанному постановлению, в тексте:
аббревиатуры "ЗАО", "ОАО" заменить аббревиатурой "АО";
в пункте 2:
строку "Кажыкен Мейрам Зекешулы - заведующий Отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Табанов Эльдар Рашитович - заведующий Отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель";
строку "Дукенбаев Кенжемурат Дукенбаевич - советник Премьер-Министра Республики Казахстан;", исключить;
слова "исполняющий обязанности Председателя" заменить словом "Председатель";
слова "и защите конкуренции" исключить;
в пункте 5:
строку "Искаков Нурлан Абдильдаевич - вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан;" изложить в следующей редакции:
"Абайдильдин Талгатбек Жамшитович - вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан;";
в пункте 6:
строку "Сагинтаев Бакытжан Абдирович - исполняющий обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции;" изложить в следующей редакции:
"Алдабергенов Нурлан Шадибекович - первый заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий;";
пункт 9 исключить;
в пункте 10:
строки:
"Амрин Госман Каримович - первый вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель;
Кажыкен Мейрам Зекешулы - заведующий Отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан," изложить в следующей редакции:
"Лукин Андрей Иванович - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель;
Ахметов Ербосын Кимович - главный эксперт Отдела производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 250 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 19 наурыздағы
N 250 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгізілетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен .
2. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерiнің құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат):
1-тармақта "министрлiктер" деген сөз "мемлекеттiк органдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ашық" деген сөз алынып тасталсын;
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада, мәтiнiнде:
"ЖАҚ", "ААҚ" деген аббревиатуралар "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"Қажыкен Мейрам Зекешұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiмiнiң меңгерушiсi, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Табанов Эльдар Рашитович - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiмiнiң меңгерушiсi, төраға";
"Дүкенбаев Кенжемұрат Дүкенбайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi;" деген жол алынып тасталсын;
"агенттiгi төрағасының мiндетiн атқарушы" деген сөздер "агенттiгiнiң төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"және бәсекелестікті қорғау жөнiндегi" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақта:
"Ысқақов Нұрлан Әбдiлдаұлы - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Абайдiлдин Талғатбек Жәмшитұлы - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi;";
6-тармақта:
"Сағынтаев Бақытжан Әбдiрұлы - Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының мiндетiн атқарушы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Алдабергенов Нұрлан Шәдiбекұлы - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары;";
9-тармақ алынып тасталсын;
10-тармақта:
мына:
"Әмрин Ғұсман Кәрiмұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда бiрiншi вице-министрi, төраға;
Қажыкен Мейрам Зекешұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiмiнiң меңгерушiсi;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Лукин Андрей Иванович - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi, төраға;
Ахметов Ербосын Кимұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң Кеңсесi Өндiрiстік сала және инфрақұрылым бөлiмiнiң бас сарапшысы;";

2) в приложении 2 к указанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Кандидатуры для избрания в состав совета директоров акционерного общества "Казахтелеком";
в пункте 2:
аббревиатуру "ОАО" заменить аббревиатурой "АО";
слова "исполняющий обязанности Председателя" заменить словом "Председатель";
слова "и защите конкуренции" исключить;
строку "Жумагалиев Аскар Куанышевич - заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи", исключить;
строку "Бектасов Абен Агыбаевич - президент ОАО "Казахтелеком" изложить в следующей редакции:
"Бектасов Абен Агыбаевич - Председатель Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи";
дополнить строкой следующего содержания:
"Карибжанов Хайрат Салимович - президент АО "Казахтелеком";
в абзаце шестом:
слово "открытого" исключить;
слова "Утепова Эдуарда Карловича - заместителя Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "Бектасова Абена Агыбаевича - Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи".
3. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873 ).
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 824 "О некоторых вопросах управления закрытым акционерным обществом "Национальные информационные технологии":
в заголовке и тексте слова "закрытым", "закрытого" исключить;
в подпункте 1) пункта 1:
строки:
"Смагулов Кайрат Молдрахманович - заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;
Есекеев Куанышбек Бахытбекович - заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи;" изложить в следующей редакции:
"Бектасов Абен Агыбаевич - Председатель Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, председатель;
Сарсембаев Омирзак Нургалиевич - главный эксперт Отдела производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;".
5. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873 ).
6. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 23.04.2008 N 381 ) .

2) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақтелеком" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң құрамына сайлау үшiн кандидатуралар";
2-тармақта:
"ААҚ" деген аббревиатура "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"агенттiгi төрағасының мiндетін атқарушы" деген сөздер "агенттiгiнiң төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi" деген сөздер алынып тасталсын;
"Жұмағалиев Асқар Қуанышұлы - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттігi төрағасының орынбасары" деген жол алынып тасталсын;
"Бектасов Әбен Ағыбайұлы - "Қазақтелеком" ААҚ-тың президентi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бектасов Әбен Ағыбайұлы - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігiнiң төрағасы";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Кәрiбжанов Қайрат Сәлiмұлы - "Қазақтелеком" АҚ-ның президентi";
алтыншы абзацта:
"ашық" деген сөз алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының орынбасары Эдуард Карлович Өтеповтiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiнің төрағасы Әбен Ағыбайұлы Бектасовтың" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен .
4. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамын басқарудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 тамыздағы N 824 қаулысында :
тақырыбында және мәтiнiнде "жабық" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтың 1) тармақшасында:
мына:
"Смағұлов Қайрат Молдрахманұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Басшысының орынбасары, төраға;
Есекеев Қуанышбек Бақытбекұлы - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Бектасов Әбен Ағыбайұлы - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiнің төрағасы, төраға;
Сәрсембаев Өмiрзақ Нұрғалиұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Өндiрiстік сала және инфрақұрылым бөлiмiнiң бас сарапшысы;".
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен .
6. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23 N 381 Қаулысымен.