О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года N 434 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 147
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2005 года N 307. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1513 "О развитии космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года N 434 "О республиканских целевых научно-технических программах" следующее изменение:
в Перечне республиканских целевых научно-технических программ, утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 исключить.
2. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 147 "Об утверждении научно-технической программы "Национальная система космического мониторинга Республики Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 6, ст. 86).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 ақпандағы N 147 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 307 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "2005 - 2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту туралы" 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513  Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 434  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалардың тізбесінде:
16-тармақ алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы ғарыштық мониторингінің ұлттық жүйесі" 2004 - 2006 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 ақпандағы N 147  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 6, 86-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі