Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года N 329
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 27 марта 2006 года 73 "О мерах по дальнейшему упорядочению и повышению эффективности системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением Правительства РК от 20.02.2012 № 244;
2) исключен постановлением Правительства РК от 20.02.2012 № 244.
2. (исключен постановлением Правительства РК от 20 октября 2007 г. N 974 ).
3. Образовать Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.06.2012 № 846.
5. Утвердить прилагаемые:
1) (исключен постановлением Правительства РК от 20 октября 2007 г. N 974 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления);
2) (исключен постановлением Правительства РК от 20 октября 2007 г. N 974 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления);
3) исключен постановлением Правительства РК от 20.02.2012 № 244.
6. (исключен постановлением Правительства РК от 20 октября 2007 г. N 974 ).
7. Создать:
1) акционерное общество "Казахтуринвест" (далее - общество) со стопроцентным участием государства в его уставном капитале;
определить основными видами деятельности общества:
планирование строительства инфраструктуры туризма, в том числе мест размещения туристов, транспорта, объектов общественного питания, объектов и средств развлечения, объектов познавательного, оздоровительного, делового, спортивного и иного назначения;
строительство и подвод инженерных коммуникаций (электро-, тепло-, водоснабжение, связь), необходимых для строительства объектов индустрии туризма;
2) акционерное общество "Материально-техническое обеспечение индустрии туризма и спорта" (далее - общество) со стопроцентным участием государства в его уставном капитале;
определить основными видами деятельности общества:
содержание, обслуживание и текущий ремонт объектов туризма и спорта;
маркетинг туристских услуг и туристских продуктов;
издание и производство рекламной, справочной, методической продукции;
производство сувенирной и другой туристской продукции, обеспечение спортивным оборудованием, инвентарем и экипировкой.

Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 329 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесін одан әрі ретке келтiру және оның тиiмділігiн арттыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 27 наурыздағы N 73 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiліп отырған:
1) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
2) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
2. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитетi құрылсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.26 № 846 Қаулысымен.
5. Қоса берiліп отырған:
1) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
6. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
7. Мыналар:
1) жарғылық капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын "Қазақтуринвест" акционерлiк қоғамы (бұдан әрі - қоғам) құрылсын;
қоғам қызметінің негiзгi түрлері мыналар болып белгiленсiн:
туризм инфрақұрылымының құрылысын, оның iшiнде туристердi, көлікті, қоғамдық тамақтандыру объектiлерiн, ойын-сауық объектiлерi мен құралдарын, танымдық, сауықтыру, iскерлiк, спорттық және өзге мақсаттағы объектілердi орналастыру орындарын жоспарлау;
туризм индустриясы объектiлерiн салу үшін қажеттi инженерлiк коммуникацияларды (электрмен, жылумен, сумен жабдықтау, байланыс) салу және жүргізу;
2) жарғылық капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын "Туризм және спорт индустриясын материалдық-техникалық қамтамасыз ету" акционерлiк қоғамы (бұдан әрі - қоғам) құрылсын;
қоғам қызметінің негiзгi түрлері мыналар болып белгіленсiн:
туризм және спорт объектiлерiн ұстау, оларға қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу;
туристiк қызметтер мен туристiк өнімдердің маркетингi;
жарнамалық, анықтамалық, әдістемелік өнімдер шығару және өндiру;
кәдесый және басқа да туристiк өнімдер жасау, спорттық жабдықпен, мүкәммалмен және киiммен қамтамасыз ету.

8. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству туризма и спорта Республики Казахстан на формирование уставного капитала обществ 400000000 (четыреста миллионов) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты.
9. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке :
передать права владения и пользования государственным пакетом акций обществ Министерству туризма и спорта Республики Казахстан;
совместно с Министерством туризма и спорта Республики Казахстан обеспечить:
1) формирование уставного капитала обществ в размере по 200000000 (двести миллионов) тенге из средств, выделяемых из резерва Правительства Республики Казахстан, в соответствии с пунктом 7 настоящего постановления;
2) государственную регистрацию обществ в органах юстиции Республики Казахстан;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
10. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан в установленном порядке сформировать совет директоров обществ.
11. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
12. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан принять меры по реализации настоящего постановления.
13. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Положение
о Министерстве туризма и спорта Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 20.02.2012 № 244.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Перечень организаций,
находящихся в ведении Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 20.02.2012 № 244.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Положение
о Комитете по спорту Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 20 октября 2007 г. N 974 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Структура
Комитета по спорту
Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Сноска. Структура исключена постановлением Правительства РК от 20.10.2007 N 974 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Перечень
организаций, находящихся в ведении Комитета по спорту
Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 20.02.2012 № 244.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Перечень
организаций, находящихся в ведении Комитета по делам спорта
Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан,
реорганизуемых в организации, находящиеся в ведении Комитета по
спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан

8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiне заңнамада белгіленген тәртiппен қоғамдардың жарғылық капиталын қалыптастыруға 2006 жылға  арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен 400000000 (төрт жүз миллион) теңге бөлсiн.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакетiн иелену және пайдалану құқығын Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiне берсiн;
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiмен бiрлесiп:
1) қоғамдардың жарғылық капиталын осы қаулының 7-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен бөлiнетiн қаражаттан 200000000 (екi жүз миллион) теңге мөлшерiнде қалыптастыруды;
2) қоғамдардың Қазақстан Республикасының Әділет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
10. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi белгiленген тәртiппен қоғамдардың директорлар кеңесiн қалыптастырсын.
11. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
12. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi осы қаулының іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын.
13. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 сәуiрдегi
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
туралы ереже
Ескерту. Ереже  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 26 сәуiрдегi
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi
Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 сәуiрдегi
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт комитетi туралы ереже
Ескерту. Ереже алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 сәуiрдегi
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт
комитетінің құрылымы
Ескерту. Құрылым алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 сәуiрдегі
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi
Спорт комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi
Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.02.20 № 244 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 сәуiрдегi
N 329 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің қарамағындағы ұйымдардан Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің қарамағына қайта ұйымдастырылатын ұйымдардың тiзбесi

1. Государственные учреждения
1. Государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Хаджимукана Мунайтпасова" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Хаджимукана Мунайтпасова" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
2. Государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Каркена Ахметова" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Каркена Ахметова" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
3. Государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей" в городе Риддере Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей" в городе Риддере Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
2. Государственные предприятия
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по массовым и зимним видам спорта" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по массовым и зимним видам спорта" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по водным и прикладным видам спорта" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по водным и прикладным видам спорта" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
6. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский колледж спорта" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский колледж спорта" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр спортивной медицины и реабилитации" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Центр спортивной медицины и реабилитации" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.

1. Мемлекеттiк мекемелер
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Қажымұқан Мұңайтпасов атындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Қажымұқан Мұңайтпасов атындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемесiне.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Кәркен Ахметов атындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Кәркен Ахметов атындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемесiне.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің Риддер қаласындағы "Спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің Риддер қаласындағы "Спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемесiне.
2. Мемлекеттiк кәсiпорындар
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Спорттың бұқаралық және қысқы түрлері бойынша республикалық жоғары спорттық шеберлiк мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Спорттың бұқаралық және қысқы түрлері бойынша республикалық жоғары спорттық шеберлiк мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнына.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Су спортының және спорттың қолданбалы түрлерi бойынша республикалық жоғары спорттық шеберлiк  мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Су спортының және спорттың қолданбалы түрлері бойынша республикалық жоғары спорттық шеберлiк мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Республикалық спорт колледжi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Республикалық спорт колледжi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.
7. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Спорт медицинасы мен оңалту орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Спорт медицинасы мен оңалту орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.

8. Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция штатных национальных команд и спортивного резерва" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция штатных национальных команд и спортивного резерва" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
9. Республиканское государственное предприятие "Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное предприятие "Спортивный комбинат имени Нуркена  Абдирова" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
10. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" Комитета по делам спорта Министерства культуры информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
11. Республиканское государственное казенное предприятие "Антидопинговая лаборатория спортсменов" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Антидопинговая лаборатория спортсменов" Комитета по спорту Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан.
12. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Астане Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Астане Комитета по спорту Министерства туризма и спорт Республики Казахстан.
13. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Усть-Каменогорске Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Усть-Каменогорске Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
14. Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция по строительству спортивных сооружений" в городе Алматы Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция по строительству спортивных сооружений" в городе Алматы Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.

8. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Штаттық ұлттық командалар және спорт резервi дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Штаттық ұлттық командалар және спорт резервi дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.
9. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Нұркен Әбдiров атындағы спорт комбинаты" республикалық мемлекеттiк кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Нұркен Әбдiров атындағы спорт комбинаты" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнына.
10. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.
11. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Спортшылардың допингке қарсы зертханасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Спортшылардың допингке қарсы зертханасы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.
12. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің Астана қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің Астана қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.
13. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің Өскемен қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің Өскемен қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.
14. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің Алматы қаласындағы "Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөніндегі дирекция" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің Алматы қаласындағы "Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөніндегі дирекция" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнына.

15. Республиканское государственное предприятие "Спортивно-оздоровительный центр "Олимп" (на праве хозяйственного ведения) Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное предприятие "Спортивно-оздоровительный центр "Олимп" (на праве хозяйственного ведения) Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
3. Товарищества с ограниченной ответственностью
16. Товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "SPORT&ks" Комитета по делам спорта Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "SPORT&ks" Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Положение
о Комитете индустрии туризма
Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 20 октября 2007 г. N 974 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Структура
Комитета индустрии туризма
Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Сноска. Структура исключена постановлением Правительства РК от 20 октября 2007 г. N 974 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2006 года N 329
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП , 1999 г., Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "г. Астана" дополнить строками, порядковые номера 21-72, 21-73, 21-74, следующего содержания:
"21-72. АО "Казахтуринвест";
21-73. АО "Материально-техническое обеспечение индустрии туризма и спорта";

15. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Олимп" спорт-сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсіпорны, (шаруашылық жүргізу құқығындағы) Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Олимп" спорт-сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына (шаруашылық жүргізу құқығындағы).
3. Жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктер
16. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Спорт iстерi комитетінің "Спорт & KS" газетiнiң редакциясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi Спорт комитетінің "Спорт  & КS" газетiнiң редакциясы" жауапкершілігi шектеулi серiктестiгiне.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 26 сәуiрдегi
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитетi туралы ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 26 сәуiрдегi
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитетінің құрылымы
Ескерту. Құрылым алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.10.22 N 974 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 сәуірдегi
N 329 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
3. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Астана қаласы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 21-72, 21-73, 21-74-жолдармен толықтырылсын:
"21-72. "Қазақтуринвест" АҚ;
21-73. "Туризм және спорт индустриясын материалдық-техникалық қамтамасыз ету" АҚ;

21-74. ТОО "Редакция газеты "SPORT&ks".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
приложение к указанному постановлению дополнить разделами следующего содержания:
"Министерству туризма и спорта Республики Казахстан
297. АО "Казахтуринвест";
298. АО "Материально-технического обеспечения индустрии туризма и спорта";
Комитету по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
299. ТОО "Редакция газеты "SPORT&ks".
5. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008 N 339 ).
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года 633 "Об утверждении планов по созданию и развитию пилотных кластеров в приоритетных секторах экономики" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 26, ст. 327):
в Плане по созданию и развитию пилотного кластера "Туризм" утвержденном указанным постановлением:
в графах 3 и 4 строк, порядковые номера 13, 15,16, 26, 27, 36 и 37 аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "МТС";
в примечании:
после строки "МТК - Министерство транспорта и коммуникаций" дополнить строкой следующего содержания:
"MТС - Министерство туризма и спорта".

21-74. "SPORT&ks" газетiнiң редакциясы" ЖШС".
4. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысында:
көрсетiлген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы бөлiмдермен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiне
297 "Қазақтуринвест" АҚ;
298 "Туризм және спорт индустриясын материалдық-техникалық қамтамасыз ету" АҚ;
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт комитетiне
299 "SPORT&ks газетiнiң редакциясы" ЖШС".
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.04.15  N 339 Қаулысымен.
6. "Экономиканың басым секторларында пилоттық кластерлердi жасау мен дамыту жөніндегі жоспарларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы N 633 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 26, 327-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Туризм" пилоттық кластерiн жасау мен дамыту жөніндегі жоспарда:
реттiк нөмiрлерi 13, 15, 16, 26, 27, 36 және 37-жолдардың 3 және 4-бағандарындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ТСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпеде:
"ККМ - Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ТСМ - Туризм және спорт министрлiгi".