О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2006 года N 1238
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие", по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" затраты увеличить на сумму 100882600 (сто миллионов восемьсот восемьдесят две тысячи шестьсот) тенге;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 4 "Об организационных мероприятиях по проведению торжественной церемонии вступления в должность Президента Республики Казахстан (инаугурации)":
в пункте 2 слова "160000000 (сто шестьдесят миллионов) заменить словами "81277300 (восемьдесят один миллион двести семьдесят семь тысяч триста)";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 305 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "31750000 (тридцать один миллион семьсот пятьдесят тысяч)" заменить словами "9590100 (девять миллионов пятьсот девяносто тысяч сто)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 1238 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  1-қосымшада :
II "Шығындар" бөлімінде:
13 "Басқалар" функционалдық тобында, 09 "Басқалар" ішкі функциясында, 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша 010 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві"
бағдарламасында, 101 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві" кіші бағдарламасында шығындар 100882600 (бір жүз миллион сегіз жүз сексен екі мың алты жүз) теңге сомасына ұлғайтылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің қызметіне кірісу салтанатты рәсімін (инаугурациясын) өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 4  қаулысында :
2-тармақтағы "160000000 (бір жүз алпыс миллион)" деген сөздер "81277300 (сексен бір миллион екі жүз жетпіс жеті мың үш жүз)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 305  қаулысында :
1-тармақтағы "31750000 (отыз бір миллион жеті жүз елу мың)" деген сөздер "9590100 (тоғыз миллион бес жүз тоқсан мың бір жүз)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі