О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 470ш
В соответствии с Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года  N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующее дополнение:
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
в  приложении 38 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 16, после слов "транспортных средств" дополнить словами ", услуг по продлению назначенного срока службы самолетов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязаности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 470ш Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне және "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға  38-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрi 16-жолының 5-бағанында "көлiк құралдары" деген сөздерден кейiн ", ұшақтардың тағайындалған қызмет мерзiмiн ұзарту жөнiндегi қызмет" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы