О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2007 года N 407
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан и распоряжений
Премьер-Министра Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года N 82 "О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по выработке предложений по вопросам миграции" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 3, ст. 43).
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 395 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года N 82" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 216).
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 1997 года N 17-р "Об образовании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О минимальном потребительском бюджете и минимальной заработной плате".
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 1997 года N 18-р "Об образовании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О коллективных договорах" (соглашениях)".
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 59-р "Об образовании рабочей группы для завершения проекта Концепции реформы системы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан".
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июня 1997 года N 165-р "Об образовании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О выплате пособий родителям погибших (умерших) военнослужащих, проходивших военную службу".
7. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июля 1997 года N 219-р "Об образовании рабочей группы по обеспечению своевременных выплат пенсий и заработной платы".
8. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 1997 года N 233-р "Об образовании рабочей группы по внесению изменений в Закон Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года N 1787 "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".

Қазақстан Республикасының Үкіметі кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 мамырдағы N 407 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 22 мамырдағы
N 407 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күші жойылған өкімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Көші-қон мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 82  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 3, 43-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қаңтардағы 82 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 395  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 216-құжат).
3. "Ең төменгі тұтыну бюджеті және ең төмен еңбекақы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 31 қаңтардағы N 17-ө өкімі.
4. "Ұжымдық шарт (келісім) туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 31 қаңтардағы N 18-ө өкімі.
5. "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру жүйесін реформалау тұжырымдамасының жобасын аяқтау үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 4 наурыздағы N 59-ө өкімі.
6. "Әскери қызметін өткеру кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшілердің ата-аналарына жәрдемақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 5 маусымдағы N 165-ө өкімі.
7. "Зейнетақымен және еңбекақымен уақытылы төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 8 шілдедегі N 219-ө өкімі.
8. "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы N 1787 Заңына өзгерістер енгізу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 15 шілдедегі N 233-ө өкімі.

9. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 234-р "О создании рабочей группы в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 года N 64 "О работе по дальнейшему совершенствованию подзаконных актов".
10. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 сентября 1997 года N 300-р "Об образовании рабочей группы для разработки проекта Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний".
11.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 января 1999 года N 3-р "О составе рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О социальной и коррекционной педагогической поддержке детей и подростков с ограниченными возможностями".
12. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 1999 года N 126-р "Об образовании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан".
13. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2000 года N 54-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О занятости населения".
14. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 апреля 2000 года N 59-р "О создании межведомственной рабочей группы по разработке концепции дальнейшего развития накопительной пенсионной системы".
15. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 25-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы оплаты труда работников государственных учреждений".
16. Подпункт 1) распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 2001 года N 32-р "О внесении изменений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан".
17. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 2001 года N 37-р "О создании рабочей группы для разработки предложений по погашению задолженности кредиторам первой очереди ликвидированных предприятий".
18. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 августа 2001 года N 63-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О ветеранах".
19.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 159-р "О создании рабочей группы по рассмотрению вопроса о снижении возраста выхода на пенсию".
20.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года N 181-р "О создании Межведомственной рабочей группы по разработке предложений к проекту Закона Республики Казахстан "О социальной защищенности материнства и детства".
21.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 185-р "О создании рабочей группы для разработки проекта Трудового кодекса Республики Казахстан".

9. "Заңдық актілерді одан әрі жетілдіру жөніндегі жұмыс туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 64 қаулысын іске асыру мақсатында жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 16 шілдедегі N 234-ө өкімі.
10. "Өндірістегі жазатайым оқиғалардан және кәсіби аурулардан міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 10 қыркүйектегі N 300-ө өкімі.
11. "Мүмкіндіктері шектеулі балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік және түзетушілік-педагогикалық қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 7 қаңтардағы N 3-ө  өкімі .
12. "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 21 тамыздағы N 126-ө өкімі.
13. "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 28 наурыздағы N 54-ө өкімі.
14. "Жинақтаушы зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту тұжырымдамасын әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 6 сәуірдегі N 59-ө өкімі.
15. "Мемлекеттік мекемелер қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесін жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 14 сәуірдегі N 25-ө өкімі.
16. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 7 мамырдағы N 32-ө өкімінің 1) тармақшасы.
17. "Таратылған кәсіпорындардың бірінші кезектегі несие берушілеріне берешектерді өтеу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 21 мамырдағы N 37-ө өкімі.
18. "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 8 тамыздағы N 63-ө өкімі.
19. "Зейнетке шығу жасын төмендету туралы мәселені қарау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 14 қазандағы N 159-ө  өкімі .
20. "Ана мен баланың әлеуметтік қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасына ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 22 қарашадағы N 181-ө  өкімі .
21.«"Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің жобасын әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 185-ө  өкімі .

22.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2003 года N 239-р "О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 185-р".
23.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 2003 года N 306-р "О создании рабочей группы по разработке долгосрочного плана реализации миграционной и демографической политики Республики Казахстан".
24.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2004 года N 44-р "О создании рабочей группы по рассмотрению социальных аспектов социально-экономической политики".
25.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2005 года N 305-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий".
26.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2005 года N 322-р "О создании рабочей группы по совершенствованию миграционной политики".
27.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2005 года N 341-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы пенсионных выплат пенсионерам силовых структур".
28.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 78-р "О создании рабочей группы для всесторонней проработки комплекса социальных вопросов граждан Республики Казахстан, проживающих в городе Байконыре".
29.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года N 97-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2005 года N 305-р".
30.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 2006 года N 139-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по единым методологическим подходам к определению критериев самозанятого населения".

22. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 185-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 1 қазандағы N 239-ө  өкімі .
23. "Әлеуметтік-экономикалық саясаттың әлеуметтік аспектілерін қарау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 44-ө  өкімі .
24. "Қазақстан Республикасының Көші-қон және демографиялық саясатын іске асырудың ұзақ мерзімді жоспарын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 10 желтоқсандағы 306-ө  өкімі .
25. "Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші емес қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесін одан әрі жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 қазандағы N 305-ө  өкімі .
26. "Көші-қон саясатын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 16 қарашадағы N 322-ө  өкімі .
27. "Әлеуеттік құрылымдардың зейнеткерлеріне зейнетақы төлемдер жүйесін жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 8 желтоқсандағы N 341-ө  өкімі .
28. "Байқоңыр қаласында тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарының әлеуметтік мәселелер кешенін жан-жақты пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 78-ө  өкімі .
29. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 қазандағы N 305-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 97-ө  өкімі .
30. "Өзін-өзі жұмыспен қамтыған халықтың өлшемін айқындауға бірыңғай әдіснамалық тәсілдер бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 мамырдағы N 139-ө  өкімі .