О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 и от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2007 года N 912
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 01 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору 101 "Администрация Президента Республики Казахстан":
цифры "1737605" заменить цифрами "1748551";
в программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "1499967" заменить цифрами "1510913";
в программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства" цифры "1532027" заменить цифрами "1542973";
по администратору 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
цифры "1728054" заменить цифрами "1717108";
в программе 001 "Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "858537" заменить цифрами "847591";
в программе 001 "Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан" цифры "1128054" заменить цифрами "1117108".
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
по Администрации Президента Республики Казахстан:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в пункте 1 "Стоимость" цифры "1532027" заменить цифрами "1542973";
по Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
в  приложении 7  к указанному постановлению:
в пункте 1 "Стоимость" цифры "1128054" заменить цифрами "1117108".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 және 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қазандағы N 912 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II»"Шығындар" бөлімінде:
01»"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
01»"Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясында:
101»"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі" әкімшісі бойынша:
"1737605" деген сандар "1748551" деген сандармен ауыстырылсын;
001»"Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001»"Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "1499967" деген сандар»"1510913" деген сандармен ауыстырылсын;
001»"Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында»"1532027" деген сандар "1542973" деген сандармен ауыстырылсын;
104»"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі" әкімшісі бойынша:
"1728054" деген сандар "1717108" деген сандармен ауыстырылсын;
001»"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001»"Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "858537" деген сандар»"847591" деген сандармен ауыстырылсын;
001»"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында "1128054" деген сандар "1117108" деген сандармен ауыстырылсын;
2)»"2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  1-қосымшада :
"Құны" деген 1-тармақта»"1532027" деген сандар "1542973" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі бойынша:
көрсетілген қаулыға  7-қосымшада :
"Құны" деген 1-тармақта "1128054" деген сандар "1117108" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі