О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2003 года N 106 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 934. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года N 1070
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.10.2010 N 1070 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2003 года  N 106 "Об утверждении некоторых нормативных правовых актов в области гражданской авиации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 53) следующие изменения:
1) в Правилах государственной регистрации гражданских воздушных судов Республики Казахстан, прав на них и сделок с ними, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697" заменить словами "Закона Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года";
2) в Правилах сертификации эксплуатантов гражданских воздушных судов и услуг, оказываемых ими, утвержденных указанным постановлением:
в тексте слова "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697", "Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697" заменить соответственно словами "Закона Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года", "Законом Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года";
в  приложении 1 к указанным Правилам слова "Полеты по данному сертификату осуществляются при наличии лицензии на _____" исключить;
3) в Правилах сертификации услуг по техническому обслуживанию и ремонту авиационной техники, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697" заменить словами "Закона Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года";
4) в Правилах сертификации в сфере сверхлегкой авиации, утвержденных указанным постановлением:
в тексте слова "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697", "Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697" заменить соответственно словами "Закона Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года", "Законом Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года";
в  приложении 3 к указанным Правилам в пункте 5 слова "Указом Президента, имеющим силу Закона, от 20.12.95 г. N 2697" заменить словами "Законом Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года";
в  приложении 4 к указанным Правилам слова "Полеты по данному сертификату осуществляются при наличии лицензии на_____" исключить.
2. Признать утратившими силу:
1)  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 667 "Об утверждении Правил лицензирования отдельных видов деятельности в сфере гражданской авиации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 275);
2)  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2004 года N 600 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 667" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 22, ст. 289);
3)  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2006 года N 533 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 667" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 22, ст. 220).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы N 106 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 934 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы N 1070 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.18 N 1070 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық авиация саласындағы кейбір нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы N 106 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 4, 53-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерін, оларға арналған құқықтарды және олармен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу ережесінде:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күші бар Жарлығының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтық әуе кемелерін пайдаланушыларды және олар көрсететін қызметтерді сертификаттау ережесінде:
мәтіндегі "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күші бар Жарлығының" және "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күші бар Жарлығында" деген сөздер тиісінше "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңының", "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңында" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 1-қосымшадағы "Осы Сертификат бойынша ұшу  ______ лицензия болған кезде жүзеге асырылады" деген сөздер алынып тасталсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Авиациялық техникаға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі қызметтерді сертификаттау ережесінде:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күші бар Жарлығының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Аса жеңіл авиация саласындағы сертификаттау ережесінде:
мәтіндегі "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күші бар Жарлығының" және "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күші бар Жарлығында" деген сөздер тиісінше "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңының", "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңында" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 3-қосымшадағы "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күші бар Жарлығында" деген сөздер "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңында" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 4-қосымшадағы Осы Сертификат бойынша ұшу
______ лицензия болған кезде жүзеге асырылады" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласындағы қызметтің жекелеген түрлерін лицензиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 шілдедегі N 667 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 28, 275-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 шілдедегі N 667 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 мамырдағы N 600 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 22, 289-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 шілдедегі N 667 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 маусымдағы N 533 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 220-құжат).
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі