О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2008 года № 298. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2008 года N 298
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
2. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года N 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро":
в составе Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро",
строку:
"Коржова                  - Министр финансов
Наталья Артемовна           Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Жамишев                  - Министр финансов
Болат Бидахметович          Республики Казахстан".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2007 года N 363 "О создании специализированных советов по вопросам государственного корпоративного управления при Правительстве Республики Казахстан":
1) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
2) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
3) в составе Специализированного совета по вопросам развития акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро" при Правительстве Республики Казахстан",
строки:
"Есимов                   - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович         Республики Казахстан
Коржова                   - Министр финансов
Наталья Артемовна           Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Есимов                   - Министр сельского хозяйства Республики
Ахметжан Смагулович         Казахстан, заместитель председателя
Жамишев                   - Министр финансов
Болат Бидахметович          Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 наурыздағы N 298 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 28 наурыздағы
N 298 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. (1-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
2. (2-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
3. "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1287 қаулысында :
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамында:
мына:
"Коржова                              - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна                       Қаржы министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жәмішев                              - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы                       Қаржы министрі".
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан мемлекеттік корпоративтік басқару мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестер құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 мамырдағы N 363 қаулысында :
1) (4-тармақтың 1) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен);
2) (4-тармақтың 2) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен);
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамын дамыту мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестің құрамында:
мына:
"Есімов                               - Қазақстан Республикасының
Ахметжан Смағұлұлы                      Ауыл шаруашылығы министрі
Коржова                               - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна                       Қаржы министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Есімов                               - Қазақстан Республикасының
Ахметжан Смағұлұлы                      Ауыл шаруашылығы министрі,
төрағаның орынбасары
Жәмішев                               - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы                       Қаржы министрі";

4) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080 ).   ;
5) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080 ).
5. ( Утратил силу - постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080 ).

4) (4-тармақтың 4) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 1080 Қаулысымен ;
5) (4-тармақтың 5) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен).
5. (5-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 1080 Қаулысымен) .