О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 ноября 2008 года № 1068
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 129 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.02.2016 № 53 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года № 1271 "Об обеспечении пожарной безопасности в лесах" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 43, ст. 394):
в подпункте 3) пункта 1 слова "органами противопожарной" заменить словами "органами государственной противопожарной";
в подпункте 5) пункта 5 после слов "внутренних дел," дополнить словом "государственной".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.02.2011 № 125 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 759.
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.05.2012 № 622 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы N 1068 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 18 қарашадағы
N 1068 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне енгізілетін
өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 129 қаулысымен. (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.02.2016 № 53 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. "Ормандарда өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1271 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 43, 394-құжат):
1-тармақтың 3) тармақшасындағы "мемлекеттік өртке қарсы қызметпен" деген сөздер "мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың 5) тармақшасындағы "ішкі істердің," деген сөздерден кейін "мемлекеттік" деген сөзбен толықтырылсын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.10 № 125 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
9. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 759 қаулысымен.
10. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.05.15 № 622 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
14. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
15. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
16. Утратил силу постановлением Правительства РК от 03.05.2011 № 478.
17. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
18. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19. Секретно.
20. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
21. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.11.2014 № 1210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
22. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
23. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.08.2020 № 530.
24. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года № 929 "Об утверждении перечня экстренной медицинской, правоохранительной, пожарной, аварийной, справочной и других служб, соединение с которыми для пользователей услугами связи является бесплатным" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 33, ст. 445):
в Перечне экстренной медицинской, правоохранительной, пожарной, аварийной, справочной и других служб, соединение с которыми для пользователей услугами связи является бесплатным, утвержденном указанным постановлением:
графу 2 строки, порядковый номер 3 изложить в следующей редакции:
"Государственная противопожарная служба".
25. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938.
26. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.02.2011 № 125 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
27. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
28. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.10.2011 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
14. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
15. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
16. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.05.03 № 478 Қаулысымен.
17. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
18. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
19. Құпия.
20. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
21. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.11.19 № 1210 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
22. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
23. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 21.08.2020 № 530 қаулысымен.
24. "Байланыс қызметтерін пайдаланушылар үшін қосылуы тегін болып табылатын шұғыл медициналық, құқық қорғау, өрт, авария, анықтама және басқа да қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 929 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 33, 445-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Байланыс қызметтерін пайдаланушылар үшін қосылуы тегін болып табылатын шұғыл медициналық, құқық қорғау, өрт, авария, анықтама және басқа да қызметтердің тізбесінде:
реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік өртке қарсы қызмет".
25. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
26. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.10 № 125 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
27. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
28. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.20 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

29. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
30. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.10.2011 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
31. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
32. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.10.2014 № 1078 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
33. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 772.
34. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2012 № 859 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
35. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1500 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
36. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.07.2014 № 801 (вводится в действие по истечении десяти календарных после дня его официального опубликования).
37. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года № 639 "Об утверждении Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 26, ст. 302):
в Положении о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 9 после слова "таможенной," дополнить словом "государственной";
в пункте 43 после слов "финансовой полиции," дополнить словом "государственной";
в подпункте 1) пункта 62 после слов "Республики Казахстан," дополнить словом "государственной".
38. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.09.2014 № 1017 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
39. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
40. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
41. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в Лимитах штатной численности министерств и иных, центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:

29. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
30. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.20 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
31. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
32. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.10.2014 № 1078 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
33. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 772 қаулысымен.
34. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.27 № 859 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
35. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1500 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
36. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.07.2014 № 801 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі).
37. "Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдардың қызмет өткеруі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 639 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 26, 302-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережесінде:
9-тармақтың екінші абзацындағы "кеден," деген сөзден кейін "мемлекеттік" деген сөзбен толықтырылсын;
43-тармақтағы "қаржы полициясы," деген сөздерден кейін "мемлекеттік" деген сөзбен толықтырылсын;
62-тармақтың 1) тармақшасындағы "Күзет қызметі," деген сөздерден кейін "мемлекеттік" деген сөзбен толықтырылсын.
38. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.09.2014 № 1017 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
39. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
40. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
41. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы
мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:

в абзаце пятнадцатом графы 2 строки, порядковый номер 3 после слов "сотрудники органов" дополнить словом "государственной".

реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағанындағы он бесінші абзацта ", оның ішінде" деген сөздерден кейін "мемлекеттік" деген сөзбен толықтырылсын.