О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Государственным органам-разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан не позднее 1 числа месяца, определенного Планом, и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2009 года № 184
План законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2009 год
Сноска. План с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 08.05.2009 № 676; от 09.06.2009 N 874; от 17.07.2009 N 1091; от 06.08.2009 № 1185; от 07.09.2009 N 1315; от 17.09.2009 N 1399; от 18.11.2009 № 1877; от 26.11.2009 N 1945; от 04.02.2010 № 73.
№ п/п
Наименование
законопроекта
Государ
-ствен-
ный
орган -
разра-
ботчик
Срок предоставления
Лицо,
ответственное
за качественную
разработку и
своевременное
внесение
законопроектов
Минюст
Прави-тельство
Парла-
мент
1
2
3
4
5
6
7
1.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
социальной под-
держки отдель-
ных категорий
граждан
МТСЗН
Январь
Январь
Март
Дилимбетова Г.А.
2.
Исключена постановлением Правительства РК от 08.05.2009 № 676
3.
О государствен-
ном имуществе
МЭБП
Январь
Февраль
Март
Кусаинов М.А.
4.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты по
вопросам
государственно-
го имущества
МЭБП
Январь
Февраль
Март
Кусаинов М.А.
5.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
деятельности
крестьянских
(фермерских)
хозяйств
МСХ
Январь
Февраль
Апрель
Оразаев М.А.
6.
О государствен-
ной статистике
(новая
редакция)
АС
Январь
Февраль
Апрель
Шокаманов Ю.К.
7.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
статистики
АС
Январь
Февраль
Апрель
Шокаманов Ю.К.
8.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам защиты
прав граждан на
неприкосновен-
ность частной
жизни
МЮ
Январь
Март
Апрель
Бекетаев М.Б.
9.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам совер-
шенствования
гражданского
законодатель-
ства
МЮ
Февраль
Март
Май
Куставлетов Д.Р.
10.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
упрощения
государственной
регистрации
юридических лиц
и учетной
регистрации фи-
лиалов и пред-
ставительств
МЮ
Февраль
Март
Май
Бекетаев М.Б.
11.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам регис-
трации граждан
по месту
жительства
МЮ
Февраль
Март
Июнь
Бекетаев М.Б.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзірлеуші мемлекеттік органдар заң жобаларын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне Жоспарда белгіленген айдың 1-күнінен кешіктірмей және Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспарда белгіленген айдың 20-күнінен кешіктірмей ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 18 ақпандағы
N 184 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2009 жылға арналған жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.05.08 N 676; 2009.06.09 N 874, 2009.07.17 N 1091, 2009.08.06 N 1185, 2009.09.07 N 1315, 2009.09.17 N 1399, 2009.11.18 N 1877, 2009.11.26 N 1945, 2010.02.04 № 73 Қаулыларымен.
Р/с
N
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Заң жобаларын сапалы әзірлеу  және уақтылы  енгізу үшін   жауапты тұлға
Әділетмині
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
7
1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен  толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Қаңтар
Қаңтар
Наурыз
Г.А. Ділімбетова
2.
"Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
М.Ә. Құсайынов
3.
Мемлекеттік мүлік туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
М.Ә. Құсайынов
4.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік мүлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
М.Ә. Құсайынов
5.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне шаруа (фермер) қожалықтарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АШМ
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
М.Ә. Оразаев
6.
Мемлекеттік статистика туралы (жаңа редакция)
СА
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
Ю.К. Шоқаманов
7.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне статистика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СА
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
Ю.К. Шоқаманов
8.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтардың жеке өміріне қол сұқпау құқықтарын қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Қаңтар
Наурыз
Сәуір
М.Б. Бекетаев
9.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Ақпан
Наурыз
Мамыр
Д.Р. Құсдәулетов
10.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Ақпан
Наурыз
Мамыр
М.Б. Бекетаев
11.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтарды тұрғылықты жері бойынша тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Ақпан
Наурыз
Маусым
М.Б. Бекетаев

11-1.
О внесении
изменений и
дополнений в
Закон Республики
Казахстан "О
мобилизационной
подготовке и
мобилизации"
МЭБП
Январь
Февраль
Июнь
Кусаинов М.А.
12.
Об использова-
нии воздушного
пространства
Республики
Казахстан и
деятельности
авиации
МТК
Март
Апрель
Июнь
Бектуров А.Г.
13.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
авиации
МТК
Март
Апрель
Июнь
Бектуров А.Г.
14.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
транспорта
МТК
Март
Апрель
Июнь
Бектуров А.Г.
15.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам обес-
печения защиты
прав ребенка
МВД
Март
Апрель
Июнь
Федоров О.А.
16.
Об энергосбере-
жении (новая
редакция)
МЭМР
Март
Апрель
Июнь
Турганов Д.Н.
17.
Исключена постановлением Правительства РК от 06.08.2009 № 1185
18.
Исключена постановлением Правительства РК от 06.08.2009 № 1185
19.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам госу-
дарственного
материального
резерва
МЧС
Март
Апрель
Июнь
Сабдалин А.К.
20.
Исключена постановлением Правительства РК от 08.05.2009 № 676
21.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
страхования
АФН
Март
Июнь
Август
Алдаберген А.О.
22.
Исключена постановлением Правительства РК от 17.07.2009 N 1091 .
23.
О Счетном
комитете по
контролю за
исполнением
республиканско-
го бюджета
СК
Май
Июнь
Август
Сейткул К.С.
24.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам Счет-
ного комитета
по контролю за
исполнением
республиканско-
го бюджета
СК
Май
Июнь
Август
Сейткул К.С.
25.
О республикан-
ском бюджете на
2010-2012 годы
МЭБП
Август
Август
Август
Кармазина Л.М.
26.
О гарантирован-
ном трансферте
из Национально-
го фонда
Республики
Казахстан на
2010-2012 годы
МЭБП
Август
Август
Август
Кармазина Л.М.
27.
Исключена постановлением Правительства РК от 08.05.2009 № 676
28.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
развития
«электронного
Правительства»
Республики
Казахстан
АИС
Май
Июль
Сентябрь
Дурмагамбетов Е.Д.
29.

11-1.
"Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Маусым
М.Ә. Құсайынов
12.
Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы
ККМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
А.Ғ. Бектұров
13.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне авиация мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ККМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
А.Ғ. Бектұров
14.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік  мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ККМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
А.Ғ. Бектұров
15.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне баланың құқықтарын қорғауды қамтамасыз ету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
О.А. Федоров
16.
Энергия үнемдеу туралы (жаңа редакция)
ЭМРМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Д.Н. Тұрғанов
17.
Алынып тасталды - 2009.08.06. N 1185 Қаулысымен.
18.
Алынып тасталды - 2009.08.06. N 1185 Қаулысымен.
19.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік материалдық резерв мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ТЖМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
А.Қ. Сабдалин
20.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық және қылмыстық іс жүргізу заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен  толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша) ІІМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
И.Д. Меркель
21.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚҚА
Наурыз
Маусым
Тамыз
А.Ө. Алдамберген
22.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.07.17. N 1091 Қаулысымен.
23.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы
ЕК
Мамыр
Маусым
Тамыз
К.С. Сейітқұл
24.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЕК
Мамыр
Маусым
Тамыз
К.С. Сейітқұл
25.
2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
ЭБЖМ
Тамыз
Тамыз
Тамыз
Л.М. Кармазина
26.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдік берілген трансферт туралы
ЭБЖМ
Тамыз
Тамыз
Тамыз
Л.М. Кармазина
27.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тергеуге дейінгі тексеру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП
Мамыр
Маусым
Қыркүйек
И.Д. Меркель
28.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының "электрондық Үкіметін" дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АБА
Мамыр
Шілде
Қыркүйек
Е.Д. Дүрмағамбетов
29.

Исключена постановлением Правительства РК от 07.09.2009 N 1315
30.
Кодекс
Республики
Казахстан «Об
административ-
ных правонару-
шениях» (новая
редакция)
МЮ
Июнь
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
31.
Административ-
ный процес-
суальный кодекс
Республики
Казахстан
МЮ
Июнь
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
32.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам адми-
нистративного
процессуального
законодатель-
ства
МЮ
Июнь
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
33.
О внесении
изменений и
дополнений в
Закон Республики
Казахстан
«О пожарной
безопасности по
созданию систе-
мы независимой
оценки рисков в
области
пожарной
безопасности»
МЧС
Июль
Август
Сентябрь
Петров В.В.
34.
О внесении
изменений и
дополнений в
Закон Республики
Казахстан «О
детских дерев-
нях семейного
типа и домах
юношества»
МОН
Июнь
Август
Октябрь
Шамшидинова К.Н.
35.
Исключена постановлением Правительства РК от 26.11.2009 N 1945 .
36.
Исключена постановлением Правительства РК от 17.09.2009 N 1399 .
37.
Об использова-
нии атомной
энергии (новая
редакция)
МЭМР
Июнь
Август
Ноябрь
Магауов A.M.
37-1.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
регулирования
торговой
деятельности
МИТ
Июнь
Сентябрь
Ноябрь
Айтжанова Ж.С.
38.
О внесении
изменений и
дополнений в
Закон Республики
Казахстан «О
нормативных
правовых актах»
МЮ
Август
Сентябрь
Ноябрь
Куставлетов Д.Р.
39.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
заключения,
исполнения и
денонсации
международных
договоров
МЮ
Август
Сентябрь
Ноябрь
Бекетаев М.Б.
40.
Исключена постановлением Правительства РК от 18.11.2009 № 1877
41.
Исключена постановлением Правительства РК от 18.11.2009 № 1877
42.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
«электронных
денег»
НБ
Август
Октябрь
Декабрь
Сартбаев М.М.
43.
О лоббировании
МЮ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Куставлетов Д.Р.
43-1.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые зако-
нодательные акты
Республики
Казахстан по
вопросам совер-
шенствования
уголовного и
уголовно-
процессуального
законодательства
ГП (по
соглас-
сова-
нию),
МВД
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Меркель И.Д.
44.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам совер-
шенствования
деятельности
органов
внутренних дел
в сфере
обеспечения
общественной
безопасности
МВД
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Федоров О.А.

алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.09.07. N 1315 Қаулысымен.
30.
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (жаңа редакция)
Әділетмині
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
31.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік іс жүргізу кодексі
Әділетмині
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
32.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әкімшілік іс жүргізу заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
33.
"Өрт қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өрт қауіпсіздігі саласындағы тәуекелдерді тәуелсіз бағалау жүйесін құру мәселелері бойынша  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ТЖМ
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
В.В. Петров
34.
"Отбасы үлгісіндегі балалар ауылы және жасөспірімдер үйлері туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Маусым
Тамыз
Қазан
К.Н. Шәмшидинова
35.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.26 N 1945 Қаулысымен.
36.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.09.17 N 1399 Қаулысымен.
37.
Атом энергиясын пайдалану туралы (жаңа редакция)
ЭМРМ
Маусым
Тамыз
Қараша
Ә.М. Мағауов
37-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сауда қызметін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИСМ
Маусым
Қыркүйек
Қараша
Ж.С. Айтжанова
38.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
Д.Р. Құсдәулетов
39.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықаралық шарттарды жасасу, орындау және күшін жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
М.Б. Бекетаев
40.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.18 N 1877 Қаулысымен.
41.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.11.18 N 1877 Қаулысымен.
42.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне "электрондық ақша" мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰБ
Тамыз
Қазан
Желтоқсан
М.М. Сартбаев
43.
Мүдделік қолдау туралы
Әділетмині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Д.Р. Құсдәулетов
43-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық және қылмыстық іс жүргізу заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша), ІІМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
И.Д. Меркель
44.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ішкі істер органдардың қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
О.А. Федеров

44-1
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
миграционных
процессов
МТСЗН
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Нурымбетов Б.Б.
44-2
Исключена постановлением Правительства РК от 04.02.2010 № 73
45.
О внесении
изменений и
дополнений в
Закон Республики
Казахстан
«О естественных
монополиях и
регулируемых
рынках»
АРЕМ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Кудайбергенов Е.К.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГП    - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
НБ    - Национальный Банк Республики Казахстан
СК    - Счетный комитет Республики Казахстан по контролю за
исполнением республиканского бюджета
МВД   - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МИТ   - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МОН   - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МСХ   - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МТК   - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МТС   - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
МЧС   - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЭБП  - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
МЭМР  - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
МФ    - Министерство финансов Республики Казахстан
МЮ    - Министерство юстиции Республики Казахстан
АС    - Агентство Республики Казахстан по статистике
АИС   - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АРЕМ  - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий
АФН   - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций

44-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көші-қон процестері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Б.Б. Нұрымбетов
44-2.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.02.04 № 73 Қаулысымен.
45.
"Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ТМРА
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Е.К. Құдайбергенов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ЕК - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
СА - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
ТМРА - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі