О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 1689
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2009 года № 1689
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343 "Об образовании Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации
индустриально-инновационной политики" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 49, ст. 560).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2004 года № 764 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2005 года № 377 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года № 1184 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 46, ст. 594).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года № 442 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343 и признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 17, ст. 194).
6. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1006 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1352 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 49, ст. 563).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 1689 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 27 қазандағы
N 1689 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты іске асыру жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 49, 560-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 шілдедегі N 764 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 сәуірдегі N 377 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 1184 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 46, 594-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 мамырдағы  N 442 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 17, 194-құжат).
6. "Қазақстан Республикасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 1006 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1352 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 49, 563-құжат).