О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 695
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июля 2010 года № 695
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам обеспечения информационной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г, № 27, ст. 353).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2006 года № 432 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 18, ст. 175).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2007 года № 627 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2007 года № 893 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 412).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года № 545 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 283).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 1291 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2009 года № 1016 "О создании Комиссии по вопросам дальнейшего развития жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 1158 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 34, ст. 328).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 695 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 3 шілдедегі
№ 695 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші
жойылған кейбір шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. "Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі № 751 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 27, 353-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі № 751 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 мамырдағы № 432 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 18, 175-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі № 751 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 шілдедегі № 627 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі № 751 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 қазандағы № 893 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 412-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі № 751 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы № 545 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 283-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі № 751 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 1291 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын одан әрі дамыту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 1 шілдедегі № 1016 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі № 751 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № 1158 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 34, 328-құжат).