О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 355
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О признании утратившими силу некоторых указов Президента
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от " " 2011 года №
Перечень
утративших силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года № 550 "О Государственной программе функционирования и развития языков на 2001 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 7, ст. 73 ).
2. Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2004 года № 1323 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года № 550" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 14, ст. 173).
3. Указ Президента Республики Казахстан от 30 мая 2006 года № 127 "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года № 550" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 20, ст. 194).
4. Указ Президента Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года № 444 "О внесении дополнений и изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года № 550" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 43, ст. 497).
5. Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 2010 года № 1027 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года № 550" (САПП Республики Казахстан 2010 г., № 44, ст. 394).

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 355 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің
кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз шешімдерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы «__»  _____
№ __ Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің
күші жойылған кейбір жарлықтарының
тізбесі
1. «Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы № 550 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 7, 73-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы № 550 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 наурыздағы № 1323 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 14, 173-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы № 550 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 30 мамырдағы № 127 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 20, 194-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы № 550 Жарлығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 қарашадағы № 444 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 43, 497-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы № 550 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 15 шілдедегі № 1027 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 44, 394-құжат).