О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 70 "Об утверждении Правил покупки электрической энергии у квалифицированных энергопроизводящих организаций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 756. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 876
Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2014 № 876.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 70 «Об утверждении Правил покупки электрической энергии у квалифицированных энергопроизводящих организаций» следующее изменение:
в Правилах покупки электрической энергии у квалифицированных энергопроизводящих организаций, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 3 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Электр энергиясын энергия өндiрушi бiлiктi ұйымдардан сатып алу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 70 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 756 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 876 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2014 № 876 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Электр энергиясын энергия өндiрушi бiлiктi ұйымдардан сатып алу қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 70 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Электр энергиясын энергия өндiрушi бiлiктi ұйымдардан сатып алу қағидаларында:
3-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов