О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2013 – 2015 годы, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 5152711777 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3511723367 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 88890504 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7700000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1544397906 тысяч тенге;
2) затраты – 5743716813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40831419 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122125013 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81293594 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 158721629 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 167531629 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8810000 тысяч тенге;
5) дефицит – -790558084 тысячи тенге или 2,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 790558084 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1295 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить:
1) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций на 2013 – 2015 годы согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций,
направленных на реализацию особо важных и требующих оперативной реализации задач, включенных в проект республиканского бюджета с отлагательными условиями на 2013 – 2015 годы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств по чрезвычайным ситуациям и обороны Республики Казахстан на 2013 – 2015 годы согласно приложению 3 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов согласно приложению 5 к настоящему постановлению;

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет мынадай көлемде атқаруға қабылдансын, оның ішінде 2013 жылға:
1) кiрiстер – 5152711777 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер – 3511723367 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 88890504 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7700000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 1544397906 мың теңге;
2) шығындар – 5743716813 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 40831419 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 122125013 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 81293594 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 158721629 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 167531629 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 8810000 мың теңге;
5) тапшылық – -790558084 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнің 2,3 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 790558084 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1295 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2013 – 2015 жылдарға арналған басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджеттің жобасына кейінге қалдыру шарттарымен енгізілген, ерекше маңызды және жедел іске асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес 2013 – 2015 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар және Қорғаныс министрліктерінің басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін);
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығын күтіп-ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение безопасности дорожного движения согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджету города Алматы на содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов, согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение размера доплат за специальные звания сотрудникам органов внутренних дел, содержащихся за счет средств местных бюджетов, согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
11) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
12) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
13) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие животноводства согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
13-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений согласно приложению 13-1 к настоящему постановлению;
13-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса согласно приложению 13-2 к настоящему постановлению;
13-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение штатной численности местных исполнительных органов согласно приложению 13-3 к настоящему постановлению;

6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне қылмыстық – атқару жүйесі мемлекеттік мекемелерінің жалпы білім беретін мектептерінің педагог қызметкерлерінің штат санының берілуіне байланысты берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Алматы қаласының бюджетіне режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
9) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті бюджеттер есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының қызметкерлеріне арнаулы атақтары үшін қосымшаақы мөлшерін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
10) осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
11) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұқым шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
12) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
13) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
13-1) осы қаулыға 13-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
13-2) осы қаулыға 13-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
13-3) осы қаулыға 13-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

14) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
15) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
16) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
17) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
18) распределение сумм целевых текущих трансфертов и кредитов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мер социальной поддержки специалистов согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
19) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
20) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
21) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
22) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, согласно приложению 22 к настоящему постановлению;
23) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования согласно приложению 23 к настоящему постановлению;
24) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования согласно приложению 24 к настоящему постановлению;

14) осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
15) осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
17) осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге «Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
18) осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің және кредиттердің сомасын бөлу;
19) осы қаулыға 19-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
20) осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
21) осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
22) осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
23) осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
24) осы қаулыға 24-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

25) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования согласно приложению 25 к настоящему постановлению;
26) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе, согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
27) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования согласно приложению 27 к настоящему постановлению;
28) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
29) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования согласно приложению 29 к настоящему постановлению;
29-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 29-1 к настоящему постановлению;
29-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования согласно приложению 29-2) к настоящему постановлению;
30) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи согласно приложению 30 к настоящему постановлению;
31) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне согласно приложению 31 к настоящему постановлению;
31-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 31-1 к настоящему постановлению;

25) осы қаулыға 25-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымшаақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
26) осы қаулыға 26-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
27) осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
28) осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
29) осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
29-1) осы қаулыға 29-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан iске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
29-2) осы қаулыға 29-2) қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
30) осы қаулыға 30-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
31) осы қаулыға 31-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
31-1) осы қаулыға 31-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

32) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию природоохранных мероприятий согласно приложению 32 к настоящему постановлению;
33) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения, согласно приложению 33 к настоящему постановлению;
34) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов спорта согласно приложению 34 к настоящему постановлению;
35) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей согласно приложению 35 к настоящему постановлению;
36) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов согласно приложению 36 к настоящему постановлению;
37) распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан согласно приложению 37 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013); от 22.11.2013 № 1255 (вводится в действие с 01.01.2013).
3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 78956038 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 20809672 тысячи тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 9930749 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 10878923 тысячи тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 3429867 тысяч тенге;
обучение основам предпринимательства – 338836 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 80319 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 2874215 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации кадров – 978523 тысячи тенге;
молодежную практику – 2985235 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 56504 тысячи тенге;
информационно-разъяснительную работу – 135424 тысячи тенге;

32) осы қаулыға 32-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
33) осы қаулыға 33-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
34) осы қаулыға 34-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне, жаңадан іске қосылатын спорт объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
35) осы қаулыға 35-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
36) осы қаулыға 36-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен жергілікті атқарушы органдардың функциялары мен өкілеттіктерінің берілуіне байланысты түсетін трансферт түсімдерінің сомасын бөлу;
37) осы қаулыға 37-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомасын бөлу бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi); 22.11.2013 N 1255 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
3. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 78956038 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 20809672 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға 9930749 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 10878923 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 3429867 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 338836 мың теңге;
көшуге субсидия беруге – 80319 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 2874215 мың теңге;
кадрларды қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға – 978523 мың теңге;
жастар практикасына – 2985235 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 56504 мың теңге;
ақпараттық-түсіндіру жұмыстарына – 135424 мың теңге;

2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 5177740 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 2744838 тысяч тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 425648 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 825841 тысяча тенге;
развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1181413 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 51966010 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству регионального развития Республики Казахстан 43693290 тысяч тенге, в том числе на:
ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 43265568 тысяч тенге;
реконструкцию жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов – 427722 тысячи тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан 8272720 тысяч тенге на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах;
4) на проведение ремонта социально-культурных республиканских объектов в сумме 933348 тысяч тенге по следующим администраторам:
Министерству образования и науки Республики Казахстан – 517040 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан – 222026 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан – 194282 тысячи тенге;
5) Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 69268 тысяч тенге на ресурсное поддержание и информационное сопровождение Дорожной карты занятости 2020.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1295 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы, сумму в размере 9563012 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для перечисления целевых текущих трансфертов и кредитов областным бюджетам для финансирования следующих мероприятий:
1) кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства – 1753724 тысячи тенге;

2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 5177740 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 2744838 мың теңге;
жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге – 425648 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 825841 мың теңге;
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1181413 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 51966010 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 43693290 мың теңге, оның ішінде:
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын, инженерлік-көліктік инфрақұрылым мен әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 43265568 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын, инженерлік-көліктік инфрақұрылымды және әлеуметтік-мәдени объектілерді реконструкциялауға – 427722 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттердің құрылысына 8272720 мың теңге;
4) мынадай әкімшілер бойынша республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерге жөндеу жүргізуге 933348 мың теңге сома аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiне – 517040 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне – 222026 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне – 194282 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ресурстық қолдауға және ақпараттық сүйемелдеуге 69268 мың теңге бөлінсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1295 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
4. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберіндегі ағымдағы іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 9563012 мың теңге мөлшеріндегі сома Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді және кредиттерді аудару үшін:
1) кәсіпкерлікке шағын кредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит беруге – 1753724 мың теңге;

2) субсидирование процентной ставки по кредитам банков второго уровня для реализации проектов – 685900 тысяч тенге;
3) предоставление грантов на развитие новых производств – 423368 тысяч тенге;
4) текущее обустройство – 6676000 тысяч тенге;
5) обучение предпринимательству в рамках содействия развитию предпринимательства – 24020 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1295 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Утвердить распределение сумм:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, указанных в подпункте 1) пункта 3 настоящего постановления, на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 согласно приложению 38 к настоящему постановлению;
2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, указанных в подпункте 2) пункта 3 настоящего постановления, на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 согласно приложению 39 к настоящему постановлению;
3) целевых трансфертов областным бюджетам, указанных в подпункте 3) пункта 3 настоящего постановления, на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 согласно приложению 40 к настоящему постановлению;
4) целевых текущих трансфертов и кредитов областным бюджетам, указанных в пункте 4 настоящего постановления, на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы согласно приложению 41 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Утвердить перечень государственных заданий на 2013 год согласно приложению 42 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на проведение исследований в рамках бюджетной программы 020 "Проведение исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан", сумму в размере 164457 тысяч тенге для перечисления:
Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан – 26087 тысяч тенге;
Министерству культуры и информации Республики Казахстан – 31713 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан – 7952 тысячи тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан – 32174 тысячи тенге;
Министерству образования и науки Республики Казахстан – 32174 тысячи тенге;
Агентству Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры – 8270 тысяч тенге;
Министерству регионального развития Республики Казахстан – 26087 тысяч тенге.

2) жобаларды іске асыру үшін екінші деңгейдегі банктердің кредиттері бойынша пайыздық ставканы субсидиялауға – 685900 мың теңге;
3) жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге – 423368 мың теңге;
4) ағымдағы жайластыруға – 6676000 мың теңге;
5) кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде кәсіпкерлікке оқытуға – 24 020 мың теңге бөлінсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1295 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
5. Мыналар:
1) осы қаулыға 38-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға берілетін осы қаулының 3-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттердің;
2) осы қаулыға 39-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға берілетін осы қаулының 3-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген нысаналы даму трансферттерінің;
3) осы қаулыға 40-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге  Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға берілетін осы қаулының 3-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген нысаналы трансферттердің;
4) осы қаулыға 41-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберіндегі ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін осы қаулының 4-тармағында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттердің және кредиттердің сомасын бөлу бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
6. Осы қаулыға 42-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған мемлекеттік тапсырыстардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
7. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте 020 «Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізу» бюджеттік бағдарламасы шеңберінде зерттеулер жүргізуге көзделген қаражаттан 164457 мың теңге мөлшеріндегі сома мыналарға аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне – 26087 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне – 31713 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне – 7952 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне – 32174 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiне – 32174 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігіне – 8270 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне – 26087 мың теңге бөлінсін.

Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1295 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Администраторам республиканских бюджетных программ в срок до 1 февраля 2013 года утвердить решения о закреплении утвержденной в установленном законодательством порядке проектно-сметной документации по инвестиционным проектам согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 29.03.2013 № 312 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан в срок до 20 декабря 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 034 "Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений.
Сноска. Пункт 9 в редакции постановления Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013).
9-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 20 января 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решения:
1) о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 10) и 12) пункта 2 настоящего постановления;
2) об определении условий предоставления бюджетного кредита акционерному обществу "Национальный управляющий холдинг "КазАгро.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 9-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
1) в срок до 1 февраля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 145 "Разработка профессиональных стандартов", и порядке использования средств на разработку профессиональных стандартов и проведение исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан;
2) в срок до 15 февраля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения об условиях кредитования областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе на 2013 год в рамках Программы занятости 2020;
3) совместно с Министерством финансов Республики Казахстан и уполномоченными центральными и местными государственными органами обеспечить контроль за целевым и эффективным использованием средств, выделенных на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020;

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1295 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
8. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері осы қаулыға 12 және 3-қосымшаларға сәйкес инвестициялық жобалар бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттамаларын бекіту туралы шешімдерді 2013 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде бекітсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.03.2013 N 312 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
9. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi 2012 жылғы 20 желтоқсанға дейінгі мерзімде 034 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
9-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi 2013 жылғы 20 қаңтарға дейінгі мерзімде:
1) облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 10) және 12) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы;
2) «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру шарттарын анықтау туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. Заң 9-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
10. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі:
1) 2013 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде 145 «Кәсіби стандарттарды әзірлеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу және кәсіби стандарттарды әзірлеуге және Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізуге берілетін қаражатты пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдем көрсетуге 2013 жылға кредит беру шарттары туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігімен және уәкілетті орталық және жергілікті мемлекеттік органдармен бірлесіп, Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға бөлінген қаражаттың мақсатты және тиімді пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін;

4) в срок до 15 февраля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке выполнения гарантий государства получателям пенсионных выплат по сохранности обязательных пенсионных взносов в накопительных пенсионных фондах в размере фактически внесенных обязательных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции на момент приобретения получателем права на пенсионные выплаты.
11. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в срок до 20 февраля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов бюджету города Алматы на субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном.
12. Министерству образования и науки Республики Казахстан:
1) в срок до 10 февраля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 21) и 23) пункта 2 настоящего постановления;
о распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности;
2) в срок до 15 июля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении:
сумм поступлений в республиканский бюджет трансфертов из областных бюджетов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными образовательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании;
средств, предусмотренных по бюджетной программе 089 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 12 в редакции постановления Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013).
13. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в срок до 10 февраля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 30) и 31) пункта 2 настоящего постановления;

4) 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде зейнетақы төлемдерiн алушыларға жинақтаушы зейнетақы қорларындағы мiндеттi зейнетақы жарналарының нақты енгiзiлген мiндеттi зейнетақы жарналары мөлшерiнде сақталуы жөнiндегi мемлекет кепiлдiктерiн алушының зейнетақы төлемдерiне құқықты иелену кезіндегі инфляция деңгейін ескере отырып орындау тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
11. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі 2013 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде Алматы қаласының бюджетiне метрополитенмен жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімінің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
12. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі:
1) 2013 жылғы 10 ақпанға дейінгі мерзімде:
облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 21) және 23) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы;
ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) 2013 жылғы 15 шілдеге дейінгі мерзімде:
орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджеттерден трансферттер түсiмдері сомасын;
089 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі 2013 жылғы 10 ақпанға дейінгі мерзімде:
1) облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң осы қаулының 2-тармағының 30) және 31) тармақшаларында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы;

2) о распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2013 год.
14. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан в срок до 20 января 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке возмещения ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных Республиканскому государственному специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт".
15. Министерству регионального развития Республики Казахстан в срок до 1 марта 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений в рамках Программы "Доступное жилье 2020".
Сноска. Пункт 15 в редакции постановления Правительства РК от 29.03.2013 № 312 (вводится в действие с 01.01.2013).
16. Секретно.
17. Центральным исполнительным органам в срок до 1 марта 2013 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
18. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Перечень
приоритетных республиканских бюджетных

2) азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2013 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
14. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi 2013 жылғы 20 қаңтарға дейінгі мерзімде «Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берiлген таратылған шахталардың қызметкерлеріне келтiрiлген зиянды өтеу тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
15. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі 2013 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде «Қолжетімді тұрғын үй 2020» бағдарламасы шеңберіндегі облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы тұрғын үйлерді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру шарттары туралы шешім жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.03.2013 N 312 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
16. Құпия.
17. Орталық атқарушы органдар 2013 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
18. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
1-қосымша

1 856 762
004
За счет внешних займов
502 200
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
502 200
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
502 200
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
1 354 562
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
1 354 562
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
1 354 562
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
8 873 003
8 110 731
8 233 908
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
280 072
Строительство общежития на 310 мест Кокшетауского государственного университета имени Ш. Уалиханова по улице Акана Серы, 24 в городе Кокшетау Акмолинской области
280 072
Восточно-Казахстанская область
739 768
1 435 364
955 364
Строительство межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли на 700 ученических мест в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
300 000
Строительство общежития Восточно-Казахстанского государственного университета имени С. Аманжолова
717 682
477 682
Строительство общежития на 500 мест Семипалатинского государственного университета имени Шакарима
717 682
477 682
Строительство общежития для студентов и аспирантов на 500 мест в районе студенческого городка Восточно-Казахстанского государственного технического университета имени Д. Серикбаева в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
439 768
Карагандинская область
785 163
Строительство общежития на 822 места Карагандинского государственного технического университета в городе Караганде
785 163
Костанайская область
735 400
599 279
Строительство общежития на 500 мест Костанайского государственного университета имени А. Байтурсынова
735 400
599 279
Кызылординская область
435 599
Строительство студенческого общежития № 5 на 400 мест Кызылординского государственного университета имени Коркыт Ата по проспекту Абая в городе Кызылорде
435 599
Мангистауская область
500 000
472 023
Строительство общежития на 500 мест Каспийского государственного университета технологии и инжиниринга имени Ш. Есенова
500 000
472 023
Павлодарская область
384 595
882 401
901 550
Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке кадров технического и обслуживающего труда (для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастузе), расположенного на пересечении улиц Беркимбаева - Московская, площадью 8,0
84 595
Строительство общежития на 500 мест Павлодарского государственного педагогического института

1 856 762
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
502 200
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
502 200
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
502 200
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
1 354 562
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 354 562
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
1 354 562
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
8 873 003
8 110 731
8 233 908
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
280 072
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Ақан сері көшесі, 24 бойында Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің 310 орындық жатақханасының құрылысы
280 072
Шығыс Қазақстан облысы
739 768
1 435 364
955 364
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы машина жасау саласы үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегінің кадрларын дайындау және қайта дайындау жөніндегі 700 оқушылық орынға арналған өңіраралық кәсіптік орталығын салу
300 000
С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті жатақханасының құрылысы
717 682
477 682
Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
717 682
477 682
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетінің студенттік қалашық ауданында студенттер мен аспиранттар үшін 500 орындық жатақхана құрылысы
439 768
Қарағанды облысы
785 163
822 орынға арналған Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті жатақханасының құрылысы
785 163
Қостанай облысы
735 400
599 279
А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
735 400
599 279
Қызылорда облысы
435 599
Қызылорда қаласы Абай даңғылында орналасқан Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінің № 5 студенттік жатақханасының 400 орындық құрылысы
435 599
Маңғыстау облысы
500 000
472 023
Ақтау қаласының 32 шағын ауданындағы Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетіне арналған 500 орындық жатақхана салу
500 000
472 023
Павлодар облысы
384 595
882 401
901 550
Беркімбаев-Московская көшелерінің қиылысында орналасқан көлемі 8,0 гектар (Екібастұз қаласындағы 700 орынды отын-энергетика саласына арналған) техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау бойынша өңіраралық кәсіби орталығын салу
84 595
Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтының 500 орынға арналған жатақханасын салу

150 000
300 000
509 297
Строительство общежития на 500 мест Павлодарского государственного университета имени Торайгырова
150 000
582 401
392 253
Южно-Казахстанская область
628 208
735 401
599 278
Строительство общежития на 500 мест Южно-Казахстанского государственного педагогического института в городе Шымкенте
735 401
599 278
Строительство общежития на 588 мест на собственной территории учебного корпуса № 9 и студенческого общежития № 2 в городе Шымкенте Южно-Казахстанского государственного университета имени М. Ауезова
628 208
Город Алматы
797 571
2 394 048
2 503 773
Строительство общежития на 610 мест Египетского университета Исламской культуры "Нурмубарак" на закрепленном земельном участке по проспекту Аль-Фараби, 73 в Бостандыкском районе г. Алматы
418 359
Строительство лабораторных корпусов научно-исследовательского института Казахского национального университета имени Аль-Фараби
1 410 481
1 970 963
Разработка проектно-сметной документации и строительство общежития на 450 мест Женского педагогического университета в городе Алматы
393 890
532 810
Реконструкция учебного корпуса № 8 РГП "КазНУ имени Аль-Фараби" под общежитие, расположенного по адресу г. Алматы, пр. Аль-Фараби, 71/15 "а"
379 212
Разработка проектно-сметной документации и строительство общежития на 170 мест Алматинского хореографического училища имени Селезнева
589 677
Город Астана
4 822 027
1 428 117
2 202 641
Строительство учебного корпуса Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ имени М.В. Ломоносова
1 028 117
1 150 000
Строительство общежития на 500 мест Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ им. Ломоносова
736 997
Строительство малосемейного общежития по ул. Кажымукан в районе домов №3 и №5 г. Астаны
47 541
Строительство общежития Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилевa
400 000
1 052 641
Строительство учебно-лабораторного корпуса Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилева
314 282
Строительство общежития на 592 места Казахского государственного агротехнического университета имени С. Сейфуллина в городе Астане
832 525
Национальный центр биотехнологии Республики Казахстан
2 890 682
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
11 012 640
2 600 000
026
Строительство и реконструкция объектов образования
11 012 640
2 600 000
Актюбинская область
1 670 880
Строительство общежития на 1000 мест при РГКП "Западно-Казахстанский государственный медицинский университет им. М. Оспанова" в г. Актобе
1 670 880
Восточно-Казахстанская область
1 270 880
Строительство общежития на 1000 мест при РГКП "Государственный медицинский университет г. Семей" в г. Семей
1 270 880
Карагандинская область
1 500 000
700 000
Строительство общежития на 1000 мест при РГП "Карагандинский государственный медицинский университет" в г. Караганде
1 500 000
700 000
Южно-Казахстанская область
1 300 000
500 000
Строительство общежития на 500 мест при РГП "Южно-Казахстанская государственная фармацевтическая академия" в г. Шымкенте
1 300 000
500 000
Город Алматы
2 270 880
Строительство общежития на 1000 мест при РГП "Казахский национальный университет им. С.Д. Асфендиярова" в г. Алматы
2 270 880
Город Астана

150 000
300 000
509 297
С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 500 орынға арналған жатақханасын салу
150 000
582 401
392 253
Оңтүстік Қазақстан облысы
628 208
735 401
599 278
Шымкент қаласында Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институтының 500 орындық жатақханасының құрылысы
735 401
599 278
Шымкент қаласында № 2 студенттік жатақхана мен № 9 оқу корпусының меншікті аумағында 588 орындық М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті жатақханасының құрылысы
628 208
Алматы қаласы
797 571
2 394 048
2 503 773
Алматы қаласы Бостандық ауданы Әл-Фараби даңғылы, 73 жер учаскесінде орналасқан «Нұр-Мүбәрәк» Ислам мәдениетінің Египет университетінің 610 орындық жатақханасын салу
418 359
Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық ғылыми-зерттеу институтының зертханалық корпусының құрылысы
1 410 481
1 970 963
Алматы қаласында қыздар педагогикалық университетінің 450 орындық жатақханасының құрылысы және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
393 890
532 810
Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71/15 «А» мекенжайында орналасқан «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» РМК-ның № 8 оқу корпусын реконструкциялау
379 212
А.В. Селезнев атындағы Алматы хореография училищесінің 170 орындық жатақханасының құрылысы және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
589 677
Астана қаласы
4 822 027
1 428 117
2 202 641
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусының құрылысы
1 028 117
1 150 000
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
736 997
Астана қаласы Қажымұқан көшесінің № 3 және № 5 үйлер аймағындағы шағын отбасылық жатақхана құрылысы
47 541
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті жатақханасының құрылысы
400 000
1 052 641
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу-лабораториялық корпусының құрылысы
314 282
Астана қаласындағы С. Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университеті жатақханасының құрылысы
832 525
Қазақстан Республикасының Ұлттық биотехнология орталығы
2 890 682
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
11 012 640
2 600 000
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 012 640
2 600 000
Ақтөбе облысы
1 670 880
Ақтөбе қаласындағы «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті» РМҚК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
1 670 880
Шығыс Қазақстан облысы
1 270 880
Семей қаласындағы «Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті» РМҚК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
1 270 880
Қарағанды облысы
1 500 000
700 000
Қарағанды қаласындағы «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
1 500 000
700 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 300 000
500 000
Шымкент қаласындағы «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы» РМК жанында 500 орындық жатақхана құрылысы
1 300 000
500 000
Алматы қаласы
2 270 880
Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
2 270 880
Астана қаласы

101 173
Ветеринарная лаборатория в городе Атбасаре Атбасарского района Акмолинской области
94 961
Ветеринарная лаборатория в городе Ерейментау Ерейментауского района Акмолинской области
92 154
Ветеринарная лаборатория в селе Астраханка Астраханского района Акмолинской области
93 654
Ветеринарная лаборатория в городе Щучинске Щучинского района Акмолинской области
92 229
Ветеринарная лаборатория в поселке Егиндыколь Егиндыкольского района Акмолинской области
92 342
Ветеринарная лаборатория в селе Балкашино Сандыктауского района Акмолинской области
90 421
Ветеринарная лаборатория в городе Акколь Аккольского района Акмолинской области
88 755
Актюбинская область
413 028
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в с. Мартук Мартукского района Актюбинской области
92 634
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
82 223
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карабутак Айтекебийского района Актюбинской области
81 832
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Комсомольское Айтекебийского района Актюбинской области
79 157
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
77 182
Алматинская область
47 918
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кеген Раимбекского района Алматинской области
5 110
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
5 890
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Каскелен Карасайского района Алматинской области
4 958
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Баканас Балхашского района Алматинской области
4 785
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской области
5 074
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шелек Енбекшиказахского района Алматинской области
5 268
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жансугурова Аксуского района Алматинской области
5 457
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Сарыозек Кербулакского района Алматинской области
5 941
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Уштобе Караталского района Алматинской области
5 435
Атырауская область
229 046
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Кульсары Жылыойского района Атырауской области
90 418
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области

101 173
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының ветеринариялық зертханасы
94 961
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Ерейментау қаласының ветеринариялық зертханасы
92 154
Ақмола облысы Астрахан ауданы Астраханка селосында ветеринариялық зертхана
93 654
Ақмола облысы Щучинск ауданы Щучинск қаласында ветеринариялық зертхана
92 229
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Егіндікөл кентіндегі ветеринариялық зертхана
92 342
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балкашино селосының ветеринариялық зертханасы
90 421
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының ветеринариялық зертханасы
88 755
Ақтөбе облысы
413 028
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Мәртөк селосындағы (виварийі бар) бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
92 634
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда селосындағы бір типті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
82 223
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Қарабұтақ селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
81 832
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Комсомол селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
79 157
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
77 182
Алматы облысы
47 918
Алматы облысы Райымбек ауданының Кеген ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 110
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 890
Алматы облысы Қарасай ауданының Қаскелең қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 958
Алматы облысы Балқаш ауданының Бақанас ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 785
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 074
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Шелек ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 268
Алматы облысы Ақсу ауданының Жансүгіров кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 457
Алматы облысы Кербұлақ ауданының Сарыөзек кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 941
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 435
Атырау облысы
229 046
Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
90 418
Қызылқоға ауданы Миялы ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы

47 261
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области
79 388
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория c виварием в с. Ганюшкино Курмангазинского района Атырауской области
5 868
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Аккистау Исатайского района Атырауской области
6 111
Восточно-Казахстанская область
378 098
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Маканчи Урджарского района Восточно-Казахстанской области
127 906
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
124 702
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Самарское Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
125 490
Карагандинская область
828 002
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области
90 177
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Осакаровка, Осакаровского района, Карагандинской области
86 347
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Актогай, Актогайского района, Карагандинской области
114 128
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Аксу-Аюлы, Шетского района, Карагандинской области
110 519
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Киевка, Нуринского района, Карагандинской области
104 805
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Балхаш, Карагандинской области
76 139
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Атасу, Жанааркинского района, Карагандинской области
104 993
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Улытау, Улытауского района, Карагандинской области
70 265
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория по ул. Балочная, 16 г. Жезказган
70 629
Костанайская область
192 987
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, п. Денисовка Денисовский район
73 747
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, г. Житикара Житикаринского района
78 498
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Убаганское Алтынсаринского района Костанайской области
4 761
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с.Узунколь Узункольского района Костанайской области
5 343
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Карабалык Карабалыкского района Костанайской области

47 261
Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
79 388
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Ганюшкино ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 868
Атырау облысы Исатай ауданының Аққыстау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
6 111
Шығыс Қазақстан облысы
378 098
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Мақаншы ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
127 906
Шығыс Қазақстан облысы Катон қарағай ауданының Қатонқарағай ауылындағы бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
124 702
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
125 490
Қарағанды облысы
828 002
Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының Ботақара кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
90 177
Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
86 347
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
114 128
Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
110 519
Қарағанды облысы Нұра ауданының Киевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
104 805
Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
76 139
Қарағанды облысы Жаңарқа ауданының Атасу кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
104 993
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданының Ұлытау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
70 265
Жезқазған қаласы, Балочная көшесі, 16, біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
70 629
Қостанай облысы
192 987
Қостанай облысы Денисов ауданының Денисовка кентінде орналасқан Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
73 747
Қостанай облысы Жітіқара ауданының Жітіқара қаласындағы орналасқан Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
78 498
Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Обаған ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 761
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 343
Қостанай облысы Қарабалық ауданының Қарабалық кентіндегі виварийі бар біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана

5 426
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карасу Карасуского района Костанайской области
4 987
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Караменды Наурзумского района Костанайской области
5 178
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области
5 161
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тарановское Тарановского района Костанайской области
4 794
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория п. Амангельды Амангельдинского района Костанайской области
5 092
Кызылординская область
597 560
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в п. Шиели Шиелийского района Кызылординской области
98 640
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
105 584
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Казалинск Кызылординской области
103 916
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области
94 369
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Аральск Кызылординской области
102 713
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
92 338
Мангистауская область
153 318
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
54 446
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области
49 913
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Курык Каракиянского района Мангистауской области
48 959
Павлодарская область
803 070
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Успенка Успенского района Павлодарской области
129 384
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Иртышск Иртышского района Павлодарской области
113 685
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в с. Баянаул Баянаульского района Павлодарской области
113 785
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Актогай Актогайского района Павлодарской области
114 402
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Щербакты Щербактинского района Павлодарской области
112 729
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Железинка Железинского района Павлодарской области

5 426
Қостанай облысы Қарасу ауданының Қарасу ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 987
Қостанай облысы Наурызым ауданының Қараменді ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 178
Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Сарыкөл кентіндегі біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 161
Қостанай облысы Таран ауданының Таран ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 794
Қостанай облысы Амангелді ауданының Амангелді кентіндегі біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 092
Қызылорда облысы
597 560
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
98 640
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
105 584
Қызылорда облысы Қазалы қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
103 916
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
94 369
Қызылорда облысы Арал қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
102 713
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
92 338
Маңғыстау облысы
153 318
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
54 446
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
49 913
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
48 959
Павлодар облысы
803 070
Павлодар облысы, Успенка ауданы, Успенка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
129 384
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылында орналасқан бір үлгідегі аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
113 685
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
113 785
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
114 402
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
112 729
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железин ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)

108 889
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Коктобе Майского района Павлодарской области
110 196
Северо-Казахстанская область
939 911
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в г. Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области
121 676
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области
108 400
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Новоишимское района им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
108 099
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Явленка Есильского района Северо-Казахстанской области
103 990
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
101 077
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тимирязево Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
101 635
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
99 718
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Булаево района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
98 132
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
97 184
Южно-Казахстанская область
530 183
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Темирлановка Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
110 212
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шолаккорган Сузакского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
108 464
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаян Байдибекского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
108 489
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Арыс Южно-Казахстанской области (корректировка)
99 443
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаульдер Отырарского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
103 575
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
20 414 003
004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
734 970
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
638 970
Разработка ПСД "Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны"
638 970
Город Алматы
96 000
Реконструкция озера–накопителя сточных вод "Сорбулак"
96 000

108 889
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
110 196
Солтүстік Қазақстан облысы
939 911
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
121 676
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
108 400
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
108 099
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
103 990
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
101 077
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
101 635
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
99 718
Солтүстік Қазақстан облысы М. Жұмабаев ауданының Булаев қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
98 132
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Тайынша қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
97 184
Оңтүстік Қазақстан облысы
530 183
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Темірлан ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
110 212
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Шолаққорған ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
108 464
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданындағы Шаян ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
108 489
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
99 443
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданындағы Шәуілдір ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
103 575
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
20 414 003
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
734 970
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
638 970
«Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту және санациялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
638 970
Алматы қаласы
96 000
«Сорбұлақ» ағынды судың жинақтаушы көлін қосымша құрылыстарды қоса қайта құру
96 000

012
Ликвидация "исторических" загрязнений
102 837
в том числе на инвестиционные проекты:
Актюбинская область
102 837
Очистка подземных вод опытно-промышленного участка № 3 от загрязнения шестивалентным хромом в зоне, примыкающей к реке Илек Актюбинской области
102 837
014
Модернизация гидрометеорологической службы
738 735
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
115 081
Строительство Республиканского учебного центра по гидрометеорологии на земельном участке п. Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
79 367
Разработка ПСД по строительству лабораторно-производственного здания в прибрежной зоне оз. Большое Чебачье
35 714
Прочие
623 654
Cоздание гидрологических и гидрохимических постов на трансграничных реках с Китайской Народной Республикой
623 654
027
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
898 947
004
За счет внешних займов
349 818
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
349 818
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
349 818
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
431 320
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
431 320
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
431 320
018
За счет гранта
117 809
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
117 809
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
117 809
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
89 229
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
60 441
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
60 441
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
60 441
018
За счет гранта
28 788
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
28 788
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
28 788
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
53 159
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
16 488
Строительство кордона Государственного учреждения Коргалжинского Государственного природного заповедника в Амангельдинском сельском округе Коргалжинского района Акмолинской области
16 488
Костанайская область
36 671
Дом государственного инспектора ГУ "Наурзумский государственный природный заповедник" в Наурзумском районе Костанайской области
36 671

012
«Тарихи» ластануларды жою
102 837
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
102 837
Ақтөбе облысындағы Елек өзеніне қабысатын аймақтағы № 3 тәжірибелік-өнеркәсіптік учаскенің жерасты суларын алтывалентті хроммен ластануынан тазарту
102 837
014
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
738 735
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
115 081
Ақмола облысы Аршалы ауданындағы Жібек жолы кентінің жер учаскесінде гидрометеорология бойынша республикалық оқу орталығының құрылысы
79 367
Бурабай метеостанциясының солтүстік далалық жиегінде Үлкен Шабақты көлінің аумағында бөлінген 0,65 га жерге қызметтік ғимараттың ЖСҚ жасау
35 714
Өзгелер
623 654
Қытай Халық Республикасымен трансшекаралық өзендерде гидрологиялық және гидрохимиялық бекеттер құру
623 654
027
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
898 947
004
Сыртқы қарыздар есебінен
349 818
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
349 818
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
349 818
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
431 320
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
431 320
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
431 320
018
Грант есебінен
117 809
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
117 809
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
117 809
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
89 229
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
60 441
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
60 441
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
60 441
018
Грант есебінен
28 788
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
28 788
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
28 788
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектiлерiн салу және реконструкциялау
53 159
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
16 488
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округінде Қорғалжын Мемлекеттік табиғи қорығы мемлекеттік мекемесінің кардонын салу
16 488
Қостанай облысы
36 671
Қостанай облысы Наурызым ауданындағы «Наурызым мемлекеттік табиғи қорығы» ММ мемлекеттік инспекторының үйі
36 671

034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
16 569 597
005
За счет внутренних источников
16 569 597
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
4 432 930
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
1 456 891
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 280
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале "Нура-Ишим" в Акмолинской области
1 677 759
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
1 294 000
Алматинская область
825 372
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
139 102
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и строительство Талгарского группового водовода Алматинской области (2 этап). Подключение 12 сельских населенных пунктов к Талгарскому групповому водопроводу"
15 000
Разработка проектно-сметной документации строительства Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области
33 600
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос
115 080
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Подключение существующих магистральных каналов Баскунчанский и Аяк-Кунчан к гидроузлу "Достык" на реке Хоргос
224 580
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в конце магистрального канала подключения
89 510
Реконструкция Бартогайского водохранилища Алматинской области (1-ая очередь. 2-ой пусковой комплекс)
204 000
Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 500
Атырауская область
272 262
Реконструкция и модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области
171 732
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области

034
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
16 569 597
005
Топтық су құбырлары
16 569 597
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
4 432 930
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
1 456 891
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 280
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын қайта жаңғырту және жаңарту
1 677 759
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
1 294 000
Алматы облысы
825 372
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелең топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
139 102
«Алматы облысындағы Талғар топталған сутартқышының құрылысы және қайта жаңарту (2-ші кезең). Талғар топталған сутартқышына 12 елді мекенді қосу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
15 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең топтық су құбырының құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
33 600
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабын магистральды арналарға қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабы
115 080
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» гидротобына қолданыстағы Басқұнчан және Аяқ-Құнчан магистральды арналарын қосу
224 580
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясына соңынан магистральды арнаны қосу
89 510
Алматы облысындағы Бартоғай су қоймасын қайта жаңғырту (1-ші кезек. 2-ші қосу кешені)
204 000
Алматы облысында суды бөлу және суды есептеудi автоматтандыру жүйесiн енгiзумен Үлкен Алматы каналын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 500
Атырау облысы
272 262
Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топталған су құбырын су жинау құрылымдары мен су құбырының трассасын қайта жаңарту және жаңғырту
171 732
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру арнасын қалпына келтіру

100 530
Восточно-Казахстанская область
162 846
Реконструкция Уйденинского магистрального канала Р-2, Р-1 и ПМК (правобережного магистрального канала) Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
150 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция гидроузла на реке Каракол с магистральными каналами "Правобережный" и "Левобережный" Урджарского района Восточно-Казахстанской области"
6 000
Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища Зайсанского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 946
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом "Центральный" Жарминского района Восточно-Казахстанской области
900
Жамбылская область
717 061
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации
2 800
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством системы водоводов с расходом воды до 3,5 м3/сек для комплексного использования водно-энергетического потенциала р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области
714 261
Западно-Казахстанская область
24 764
Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области
24 764
Карагандинская область
1 522 860
Строительство группового водовода "Жайрем - Каражал" (Тузкольский водозабор) Карагандинской области
54 909
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№1 (2-й агрегат), 8(3), 15(1), 22(1) канала имени Каныша Сатпаева
123 970
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№1 (4), 6(3), 9(3), 19(3), 21(3) канала имени К. Сатпаева
510 855
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
833 126
Кызылординская область
1 341 678
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск (с ПК 433+45 по ПК 601+03) Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки.
232 465
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода от ВКС 23 (н.п.Акбай) до НС №7 в Казалинском районе Кызылординской области
87 734
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Косаман-Бердиколь с ПК120+00 по ПК276+00 Аральского района Кызылординской области
75 090
Реконструкция магистрального водопровода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Арал-Аралкум Аральского района Кызылординской области

100 530
Шығыс Қазақстан облысы
162 846
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Р-2, Р-1 Үйдене магистралды каналын және ОМК (оң жағалау магистралды каналы) жаңарту
150 000
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистральды каналдарымен қоса қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 000
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Үйдене су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 946
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы құрылымдарын гидроторап пен «Центральный» магистралды каналымен қоса қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
900
Жамбыл облысы
717 061
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату, 2-ші кезек. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 800
Жамбыл облысы Жуалы ауданындағы Көксай өзенінің суэнергетикалық әлеуетін кешенді пайдалану үшін су шығыны 3,5 м3/с болатын су ақпа жүйесінің құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имараттарын қайта жаңғырту
714 261
Батыс Қазақстан облысы
24 764
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңажол ауылындағы Сары Өзен өзеніне су айдау бөгетінің құрылысы
24 764
Қарағанды облысы
1 522 860
«Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы)
54 909
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның № 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) сорғы станцияларының негізгі технологиялық жабдықтарын қалпына келтіру
123 970
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның №№ 1 (4-агрегат), 6 (3), 9 (3), 19 (3), 21 (3) сорғы стансасының негізгі технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту
510 855
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
833 126
Қызылорда облысы
1 341 678
Қызылорда облысы Арал ауданының Бердікөл-Сексеуіл учаскесіндегі (ПК 433+45-тен ПК 601+03-не дейін) Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының 1-ші кезегін қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқыштың екі тармақты болуына байланысты түзету
232 465
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы № 23 СҚ-нан (Ақбай е.м.) № 7 СС-на дейінгі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
87 734
Қызылорда облысы Арал ауданының Қосаман-Бердікөл учаскесіндегі ПК-120+00-нен ПК-276+00-не дейін 1-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
75 090
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал-Аралқұм учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының магистральды су тартқышын қайта жаңғырту

160 829
Реконструкция магистрального водовода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Аралкум-ст. Камышлыбаш Аральского района Кызылординской области
70 410
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелинскому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС №5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
50 000
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция АСГВ 2-ой очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской области"
3 100
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
500 000
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов 8 аулов подключаемых к АСГВ Аральского района Кызылординской области (Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилсай)
162 050
Северо-Казахстанская область
3 858 284
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
94 500
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (III очередь, 1 пусковой комплекс)
1 138 881
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
2 565 830
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу"
25 700
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Соколовскому групповому водопроводу"
33 373
Южно-Казахстанская область
3 411 540
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского района Южно-Казахстанской области
9 447
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (3-очередь)
37 626
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км. с отводящими каналами: К-13а - 032 км., К-13-3 - 5,476 км., К-13-6 - 12,297 км. с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
346 841
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК496 по ПК888+27 в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (II-очередь)
636 562
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области

160 829
Қызылорда облысы Арал ауданы Аралқұм-Қамышлыбаш ст. учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
70 410
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш құрылыстары мен елді мекендердің қыстақішілік желілерінің құрылысы
50 000
«Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 100
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
500 000
Қызылорда облысы Арал ауданындағы АСТСҚ-на қосылатын 8 ауылдың тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу желілерінің құрылысы (Райым, Ескіұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай)
162 050
Солтүстік Қазақстан облысы
3 858 284
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту
94 500
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту (ІІІ кезек, 1 іске қосу кешені)
1 138 881
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
2 565 830
«Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 700
«Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту және Соколов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 373
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 411 540
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Тасты-Шу су құбырын қайта құру
9 447
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық құрылыстарды кешенін қайта құру (үшінші кезек)
37 626
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса қайта құру
346 841
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын ПК 496-дан ПК-888+27 аралығын қайта құру (II кезек)
636 562
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық құрылыстарды, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен қайта құру

1 000 000
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала "К-21-2" с сетями Мактааральского района Южно-Казахстанской области
164 088
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)
763 864
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
35 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 000
Строительство магистральных водоводов с подключением сельских населенных пунктов Кошкаратинского сельского округа от Дарбазинского группового водопровода Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
25 059
Реконструкция Межреспубликанского канала "Ханым" в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области
30 025
Реконструкция магистрального канала "Караспан" с ПК00+00 по ПК10+00 Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (1-ая очередь)
149
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района, подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области"
2 073
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского района Южно-Казахстанской области (2-очередь).
98 848
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
156 958
Строительство магистрального водовода Сарыагашского группового водопровода от насосной станции 3-го подъема Сарыагашского группового водопровода с подключением населенных пунктов сельских округов Куркелес и Жартытобе Сарыагашского района Южно-Казахстанской области.
100 000
035
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
876 454
004
За счет внешних займов
441 427
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
441 427
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
441 427
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
435 027
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
435 027
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
435 027
036
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
350 075
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
350 075
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

1 000 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданының Жетісай коллекторын және «К-21-2» каналын желілерімен қайта құру
164 088
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
763 864
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзірлеу
35 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидротехникалық құрылыстарымен суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыруды енгiзумен қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзiрлеу
5 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза топтасқан су өткізгіштерінен Қошқарата ауылдық округінің елді мекендерін қосатын магистралды су аққыларының құрылысы
25 059
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы «Ханым» республикааралық каналын қайта құру
30 025
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы ПК0+00 нен ПК10+00 арасындағы Қараспан магистральды каналын қайта құру (бірінші кезек)
149
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Шәуілдір топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының жақын елді мекендерiнің су құбыры желiлерiн жетiлдiру және қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
2 073
Оңтүстік Қазақстан облысы, Созақ ауданының Тасты-Шу топтық су құбырын қайта құру (2-і кезек)
98 848
Оңтүстік Қазақстан облысы, Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистралды каналын қайта құру (III кезек)
156 958
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы Құркелес және Жартытөбе ауыл округтеріндегі елді мекендерді ауыз сумен қамту үшін Сарыағаш топтық су жүйесінің 3-сатылы насос стансасынан магистралды су құбырының құрылысы.
100 000
035
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсiп ағындыларын тазарту объектiлерiн дамыту
876 454
004
Сыртқы қарыздар есебінен
441 427
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
441 427
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
441 427
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
435 027
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
435 027
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
435 027
036
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
350 075
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
350 075
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

1 000 740
290 231
231
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
1 000 740
290 231
064
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" в Атырауской области
1 000 740
290 231
в том числе на инвестиционные проекты:
Атырауская область
1 000 740
290 231
Строительство инфраструктуры и ограждений территории специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" в Атырауской области
1 000 740
290 231
12
Транспорт и коммуникации
179 536 494
222 752 669
52 661 000
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
179 536 494
222 752 669
52 661 000
002
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
174 449 751
222 169 348
52 661 000
004
За счет внешних займов
113 337 907
138 292 934
6 452 500
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
113 337 907
138 292 934
6 452 500
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
106 461 907
114 560 773
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Бейнеу-Актау-граница Туркменистана"
6 876 000
23 732 161
6 452 500
005
За счет внутренних источников
40 494 810
60 726 619
45 411 000
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
40 494 810
60 726 619
45 411 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Алматы-Усть-Каменогорск" с обходом г. Сарканд
7 585 300
8 977 300
8 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
6 723 660
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автомобильной дороге "граница Российской Федерации (на Омск) -Майкапшагай (выход на Китайскую Народную Республику), через города Павлодар, Семипалатинск"
5 983 020
26 000 000
30 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Астана - Петропавловск, через город Кокшетау" на участке "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - граница Российской Федерации"
5 853 500
8 500 000
7 411 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Астана - Костанай - Челябинск" обходом г. Костанай
2 241 738
2 000 000
Реконструкция автодороги "граница Российской Федерации (на Самару) - Шымкент, через г. Уральск, Актобе, Кызылорду" на участке "граница Российской Федерации - Уральск - Актобе" и строительство обхода города Актобе
5 045 660
3 756 219
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Актау - Атырау" на участке "Бейнеу - Актау"
4 738 039
9 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Таскескен - Бахты (граница КНР)"

1 000 740
290 231
231
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
1 000 740
290 231
064
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
1 000 740
290 231
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Атырау облысы
1 000 740
290 231
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
1 000 740
290 231
12
Көлiк және коммуникация
179 536 494
222 752 669
52 661 000
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
179 536 494
222 752 669
52 661 000
002
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
174 449 751
222 169 348
52 661 000
004
Сыртқы қарыздар есебінен
113 337 907
138 292 934
6 452 500
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
113 337 907
138 292 934
6 452 500
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
106 461 907
114 560 773
«Бейнеу-Ақтау-Түрікменстан шекарасы» автожолын қайта жаңарту және жобалық-іздестіру жұмыстары
6 876 000
23 732 161
6 452 500
005
Iшкі қаржыландыру көздерінен
40 494 810
60 726 619
45 411 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
40 494 810
60 726 619
45 411 000
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса «Алматы-Өскемен» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
7 585 300
8 977 300
8 000 000
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
6 723 660
«Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (Қытай Халық Республикасына шығу)» автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
5 983 020
26 000 000
30 000 000
«Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл» автожолы бойынша «Щучье - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясы шекарасы» учаскесінде қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
5 853 500
8 500 000
7 411 000
Қостанай қаласын айналма жолын қоса «Астана - Қостанай - Челябинск» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
2 241 738
2 000 000
«Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға қарай) - Шымкент» автомобиль жолының «Ресей Федерациясы - Орал - Ақтөбе» учаскесі мен Ақтөбе қаласының айналма жолының құрылысын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
5 045 660
3 756 219
«Ақтау - Атырау» автожолының «Бейнеу - Ақтау» учаскесі бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
4 738 039
9 000 000
«Таскескен - Бахты (ҚХР шекарасы)» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары

043
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса
13 793 820
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
1 573 800
021
Увеличение уставного капитала АО "Казаэросервис" для модернизации и технического переоснащения авиационных метеорологических станций
1 573 800
12
Транспорт и коммуникация
39 545 517
34 048 313
14 302 272
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
13 102 272
20 314 519
14 302 272
017
Увеличение уставного капитала АО "Казавтожол" на обеспечение обслуживания автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
200 000
041
Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области транспорта и коммуникаций
12 902 272
20 314 519
14 302 272
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
26 443 245
13 733 794
005
Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса
18 443 245
13 733 794
011
Увеличение уставного капитала АО "Республиканский центр космической связи" на создание целевых космических систем, технологий и их использование
8 000 000
13
Прочие
105 315 121
31 442 703
32 337 086
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
595 220
1 213 870
1 213 870
024
Увеличение уставного капитала АО "Железнодорожные госпитали медицины катастроф"
595 220
1 213 870
1 213 870
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
15 000 000
043
Увеличение уставного капитала АО "Ипотечная организация "Казахстанская ипотечная компания"
15 000 000
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
418 117
051
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
418 117
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
59 319 901
018
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
39 319 901
023
Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017"
20 000 000
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
30 400 000
074
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики

043
Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін «КазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
13 793 820
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
1 573 800
021
Авиациялық метеорологиялық станцияларды жаңғырту және техникалық қайта жарақтандыру үшін «Қазаэросервис» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
1 573 800
12
Көлiк және коммуникация
39 545 517
34 048 313
14 302 272
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
13 102 272
20 314 519
14 302 272
017
Республикалық маңызы бар ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарына қызмет көрсетуді қамтамасыз етуге «Қазавтожол» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
200 000
041
Көлік және коммуникация саласында қызметтерін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
12 902 272
20 314 519
14 302 272
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
26 443 245
13 733 794
005
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
18 443 245
13 733 794
011
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және пайдалану үшін «Республикалық ғарыштық байланыс орталығы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
8 000 000
13
Басқалар
105 315 121
31 442 703
32 337 086
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
595 220
1 213 870
1 213 870
024
«Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
595 220
1 213 870
1 213 870
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
15 000 000
043
«Қазақстандық ипотекалық компания» ипотекалық ұйымы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
15 000 000
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
418 117
051
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
418 117
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
59 319 901
018
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
39 319 901
023
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
20 000 000
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
30 400 000
074
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту

Сноска. Постановление дополнено приложением 13-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013); в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1295 (вводится в действие с 01.01.2013).
тыс. тенге
№ п/п
Наименование областей
Сумма расходов
в том числе:
на повышение экономической доступности гербицидов
на повышение экономической доступности садовых работ
Всего

Ескерту. Қаулы 13-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi); жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1295 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыруға
егістік жұмыстарының экономикалық қолжетімділігін арттыруға
Барлығы:

Приложение 29-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение сумм целевых
текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования
начального, основного среднего и общего среднего образования
Сноска. Постановление дополнено приложением 29-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 22.11.2013 № 1255 (вводится в действие с 01.01.2013).
п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

29-2 қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан
басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомаларын
бөлу
Ескерту. Қаулы 29-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 22.11.2013 N 1255 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

37 424 637
41 832 785
44 869 929
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
600 000
600 000
600 000
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий
в рамках Дорожной карты занятости 2020
Сноска. Приложение 38 в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1295 (вводится в действие с 01.01.2013).
№ п\п
Наименование областей и городов
Сумма расходов
в том числе:
профессиональная подготовка кадров
частичное субсидирование заработной платы
обучение основам предпринимательства
предоставление субсидий на переезд
обеспечение деятельности центров занятости населения
переподготовка и повышение квалификации кадров
молодежная практика
переподготовка и повышение квалификации частично занятых наемных работников
информационно-разъяснительная работа
Всего:

37 424 637
41 832 785
44 869 929
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
600 000
600 000
600 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
38-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде
іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің
сомасын бөлу
Ескерту. 38-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1295 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
кадрларды кәсiби даярлауға
жалақыны ішінара субсидиялауға
кәсiпкерлiк негіздеріне оқытуға
көшуге субсидия беруге
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
кадрларды қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыруға
жастар практикасына
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
ақпараттық-түсіндіру жұмыстарына
Барлығы:

2 390
6 305
Приложение 39
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение
сумм целевых трансфертов на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
в рамках Дорожной карты занятости 2020
Сноска. Приложение 39 в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1295 (вводится в действие с 01.01.2013).
тыс. тенге
№ п\п
Наименование областей
Сумма расходов
в том числе:
в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов в соответствии с потребностью работодателя
в рамках создания рабочих мест через развитие предпринимательства и развитие опорных сел
на строительство и (или) приобретение служебного жилища
на строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи
на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Всего:

2 390
6 305
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
39-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде
берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу
Ескерту. 39-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1295 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
мың теңге
Р/с
Облыстар атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
жұмыс берушінің қажеттілігіне сәйкес еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде
кәсіпкерлікті және тірек ауылдарды дамыту арқылы жұмыс орындарын құру шеңберінде
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
Барлығы:

68 500
2
Оценка ресурсного потенциала регионов республики
Анализ обеспеченности земельными, водными, трудовыми ресурсами сельскохозяйственных производителей с выделением регионов, способных выращивать конкурентоспособную сельскохозяйственную продукцию
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства"
90 000
3
Разработка долгосрочных мер и механизмов обеспечения продовольственной безопасности Республики Казахстан
Разработка долгосрочных мер и механизмов, направленных на удовлетворение потребностей населения в объемах и ассортименте, которые соответствуют международным нормам потребления пищевых продуктов, необходимых для активного и здорового образа жизни на основе анализа тенденций и факторов развития мирового и внутреннего рынка продовольственных товаров, внутренних и внешних угроз продовольственной безопасности
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства"
90 000
4
Исследования по вопросам повышения государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для качественного написания Концепции необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций по написанию комплексной концепции
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001"Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"

68 500
2
Республика аймақтарының ресурстық әлеуетін бағалау
Бәсекеге қабілетті ауыл шаруашылық өнімдерін өсіруге қабілетті аймақтарды бөле отырып, ауыл шаруашылығы өндірушілерінің жер, су, еңбек ресурстарымен қамтамасыз етілуін талдау
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
«Ұлттық талдама орталығы» АҚ
001 «Ауыл шаруашылығы саласында жоспарлау, реттеу, басқару»
90 000
3
Қазақстан Республикасының азық-түлік қауіпсіздігі қамтамасыз етудің ұзақ мерзімді шаралары мен механизмдерін әзірлеу
Ішкі және әлемдік азық-түлік тауарлар нарығы тенденциялары мен факторларын, азық-түлік қауіпсіздігінің ішкі және сыртқы қауіп-қатерлерін талдап, халықтың белсенді және салауатты өмір сүру салтына қажетті азық-түлік тауарларын тұтынуының халықаралық нормаларға сай, көлемі және ассортименті жағынан қажеттілігін қанағаттандыруға бағытталған, азық-түлік қауіпсіздігі қамтамасыз етудің ұзақ мерзімді шаралары мен механизмдерін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталығы» АҚ
001 «Ауыл шаруашылығы саласында жоспарлау, реттеу, басқару»
90 000
4
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің тиімділігін арттыру сұрақтары бойынша зерттеу
Мақұлданған әдістер бойынша күшті және әлсіз, қауіп пен даму перспективасын анықтаумен және шетелдік тәжірибені талдау және бизнеске қатысты мемлекеттік саясатты жетілдіру бойынша нақты нұсқауларды әзірлеу кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің тиімділігін кешенді зерттеуді жүргізу қажеттілігінен туындап отыр.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

77 000
5
Изучение комплексного развития малых городов страны и выработка предложений по их дальнейшему развитию
В связи с необходимостью на сегодняшний день комплексного изучения малых городов для выработки рекомендаций по обеспечению их устойчивого развития в среднесрочной и долгосрочной перспективе
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001"Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"
57 000
6
Совершенствование региональной политики в части развития сельских территорий
Выработка практических рекомендаций, направленных на стимулирование развития как потенциально перспективных сельских населенных пунктов, так и государственного регулирования переселения сельского населения в точки экономического роста (агломерации, областные центры и другие перспективные городские поселения)
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"

77 000
5
Елдің кіші қалаларының кешенді дамуын зерттеу және оларды одан әрі дамыту бойынша ұсыныстарды әзірлеу
Орта және ұзақ мерзімді перспективада кіші қалаларды тұрақты дамуын қамтамасыз ету бойынша нұсқауларды әзірлеу үшін кіші қалаларды кешенді зерттеу қажеттілігінен туындап отыр.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
57 000
6
Ауыл аумақтарын дамыту бөлігінде өңірлік саясатты жетілдіру
Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің негізгі міндеті әлеуетті келешегі бар ауылдық аумақтарды дамытуды ынталандыруға, сонымен қатар экономикалық өсім орындарына (агломерациялар, облыс орталықтары және басқа да перспективалы қалалық аумақтар) ауыл тұрғындарын қайта қоныстандырудың мемлекеттік реттеуге бағытталған практикалық нұсқауларын әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

50 000
7
Оценка издержек бизнеса, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами
Выявление общего объема операционных издержек, связанных с выполнением административных действий, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами при прохождении разрешительных процедур в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 2011 и 2012 годов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001"Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"

50 000
7
Мемлекеттік органдармен өзара әрекет ету барысында пайда болатын бизнес шығындарын бағалау
2011 және 2012 жылдардағы жағдай бойынша ҚР заңнамасына сәйкес рұқсат беру рәсімдерін өту кезінде мемлекеттік органдармен өзара әрекет ету барысында пайда болатын әкімшілік іс-әрекеттерді орындауға байланысты жедел шығындардың жалпы көлемін анықтау
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер

15 000
8
Внедрение независимого рейтинга "Деловой климат"
"Деловой климат" станет надежным индикатором для отечественных предприятий, иностранных инвесторов и Правительства, которые смогут в реальном времени следить за мнением экономических агентов, их восприятием экономической ситуации и прогнозами на ближайшие периоды. С помощью данного инструмента на основании сводного индекса можно будет определить текущую ситуацию в регионах, существующие проблемы, эффективность действующих инструментов поддержки, а также провести ранжирование регионов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"
20 000
9
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО "Назарбаев Университет"
"Обучение топ-менеджмента МСБ" для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 "Об утверждении Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в рамках четвертого направления Программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
003 "Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020"
244 000
10
Обоснование инвестиций
Разработка обоснований инвестиций по разработке систем водоснабжения и водоотведения
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахский Водоканалпроект"
026 "Разработка обоснований инвестиций"
2 847 970
11
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры" (КазНИИСА)"
021 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

15 000
8
"Іскерлік ахуал" тәуелсіз рейтингін ендіру
Бизнес-ахуалдың даму деңгейі бойынша өңірлерді жүйелі бағалау және осы негізде Қазақстан Республикасында қазіргі "іскерлік ахуалды" жақсарту бойынша тәжірибелік нұсқауларды әзірлеу қажеттілігінен туындап отыр.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
20 000
9
«Назарбаев Университеті» БАҚ-ның негізінде ШОБ топ-менеджментін оқыту
"ШОБ топ-менеджментін оқыту" шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта звено басшылары үшін "Назарбаев Университеті" БАҚ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 "Бизнестің жол картасы - 2020" Бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
003 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті әлеуетті сауықтыру және күшейту
244 000
10
Инвестициялық негіздемелер
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дайындау бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
026 «Инвестициялық негіздемелер әзірлеу»
2 847 970
11
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық және сметалық-нормативтік құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» (ҚазҒЗҚСИ)»
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

1 846 344
12
Типовые проекты
Разработка типовых проектов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры" (КазНИИСА)"
021 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
901 613
13
Нормативно-технические документы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
Разработка (переработка) нормативно-технических документов в сфере жилищно-коммунального хозяйства
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
021 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

1 846 344
12
Үлгі жобалар
Үлгі жобалар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» (ҚазҒЗҚСИ)»
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
901 613
13
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

98 800
14
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение энергетического обследования объектов жилищно-коммунального хозяйства и разъяснительно-информационно-пропагандисткой работы с населением
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
022 "Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства"

98 800
14
Әлеуметтік сала және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілеріне энергетикалық зерттеулер және тұрғындармен түсіндіру-ақпараттық-насихаттау жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ
022 «Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу шараларын жүргізу»

360 000
15
Внедрение стандартов ОЭСР в приоритетные сферы государственной политики
Анализ текущей ситуации социально-экономического развития, действующих нормативно-правовых актов Республики Казахстан; проведение сравнительного анализа на предмет соответствия казахстанского законодательства стандартам ОЭСР в ключевых сферах государственной политики; разработка рекомендаций по совершенствованию казахстанского законодательства; оказание содействия государственным органам в реализации рекомендаций по внедрению стандартов ОЭСР; разработка рекомендации по включению Республики Казахстан в Комитеты ОЭСР, разработка плана мероприятий по вступлению Республики Казахстан в ОЭСР
Министерство юстиции Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Правовое обеспечение деятельности государства"

360 000
15
Мемлекеттік саясаттың басым салаларына ЭЫДҰ стандарттарын енгізу
Әлеуметтік-экономикалық дамудың, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерінің ағымдағы жағдайын талдау; мемлекеттік саясаттың негізгі салаларында ЭЫДҰ стандарттарына қазақстандық заңнаманың сәйкестілігіне салыстырмалы талдау жүргізу; қазақстандық заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу; ЭЫДҰ стандарттарын енгізу бойынша мемлекеттік органдарға ұсынымдарды жүзеге асыруға қолдау көрсету; ЭЫДҰ Комитеттеріне ҚР енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу; ҚР-ның ЭЫДҰ-ға кіруі бойынша іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
«Ұлттық талдама орталығы» АҚ
001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету»

60 409
16
Проведение отраслевых (ведомственных) функциональных обзоров
Проведение на системной основе функциональных обзоров деятельности государственных органов через оценку эффективности политики в соответствующих отраслях (сферах) государственного управления для более четкого определения полномочий государственных органов и уровней государственного управления, а также совершенствования процессов осуществления функций
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

60 409
16
Cалалық (ведомстволық) функционалдық шолуларды өткізу
Мемлекеттік органдардың өкілеттіктерін және мемлекеттік басқарудың деңгейлерін неғұрлым айқын анықтау, сондай-ақ функцияларын жүзеге асыру үдерістерін жетілдіру үшін мемлекеттік басқарудың тиісті салаларындағы (аясындағы) саясаттың тиімділігін бағалау арқылы мемлекеттік органдардың қызметіне жүйелі түрде функционалдық шолу жүргізу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

35 440
17
Анализ уровня конкурентоспособности Казахстана
Проведение мониторинга и анализа сильных и слабых сторон конкурентоспособности национальной экономики и выработка рекомендаций с последующим практическим применением их в деятельности государственных органов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

35 440
17
Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігін әлсіз және күшті жақтарына мониторинг пен талдау өткізу және мемлекеттік органдардың қызметінде одан әрі практикалық пайдалану үшін ұсыныстарды әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

37 507
18
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертного сопровождения реализации всех этапов Системы оценки эффективности деятельности госорганов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

37 507
18
Орталық мемлекеттік органдар мен жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік органдардың қызметінің тиімділігін бағалау жүйесінің барлық бағыттарын іске асыруды сапалы сараптамалы сүйемелдеуді қамтамасыз ету
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

94 374
19
Экономический анализ и сопровождение Системы управления инвестиционными процессами Республики Казахстан
Целью исследования являются актуализация Схемы рационального размещения производственных мощностей Республики Казахстан до 2015 года (разработанной во исполнение поручения Главы государства, данного 15 мая 2009 года на XII внеочередном съезде Народно-демократической партии "Hуp Отан") и анализ инвестиционной политики Казахстана
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

94 374
19
Қазақстан Республикасының инвестициялық процестерін басқару жүйесін экономикалық талдау және сүйемелдеу
Зерттеудің мақсаты Қазақстан Республикасының өндірістік қуаттарын оңтайлы орналастырудың 2015 жылға дейінгі схемасын өзектендіру болып табылады (2009 жылғы 15 мамырдағы "Hұp Отан" ХДП XII кезектен тыс съезінде Мемлекет басшысы берген тапсырманы орындау мақсатында)
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

15 000
20
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Выработка рекомендаций по совершенствованию динамической-стохастической модели общего равновесия DSGE и модели межотраслевого баланса (МОБ) путем обновления и расширения параметров моделей, используемых в качестве исходных, совершенствованию заложенных алгоритмов прогнозирования, расширению перечня моделируемых переменных
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

15 000
20
Макроэкономикалық модельдеу және болжамдау құралдарын жетілдіру
DSGE жалпы тепе-теңдік динамикалық-стахостикалық үлгісін жетілдіру бойынша ұсынысты жүзеге асыру және салааралық тепе-теңдікті (СТТ) бастапқыда қолданылған болжамдаудың қойылған алгоритмдерін жетілдіру үлгілері, үлгілеудің параметрлерін жаңарту және кеңейту жолымен үлгілеудің ауыспалы көрсеткіштерін кеңейту
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

20 000
21
Исследование текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировой финансовой системы, мировых товарных рынков с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Обеспечение ежедневного, еженедельного, ежемесячного и ежеквартального мониторинга показателей мировой экономики и экономики Казахстана, что позволит оперативно выявлять риски для экономики Казахстана, также разрабатывать научно-обоснованную оценку происходящих экономических событий в мире и стране, в случае усиления негативного влияния рисков на экономику Казахстана выработать конкретные рекомендации
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

20 000
21
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіптерді анықтай отырып, қазақстандық және әлемдік экономика, әлемдік қаржы жүйесі, әлемдік тауар нарықтары дамуының ағымдағы үрдістерін зерттеу
Әлемдік және Қазақстан экономикасының күн сайынғы, апта сайынғы, ай сайынғы және тоқсан сайынғы мониторингін қамтамасыз ету, Қазақстан экономикасындағы қауіптерді жедел анықтауға, сондай-ақ Қазақстан экономикасына қауіптердің теріс әсері күшейген жағдайда нақты нұсқауларды дайындауға, әлемде және елде болып жатқан экономикалық жағдайларға ғылыми-негізделген бағалауды әзірлеуге мүмкіндік береді
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

45 000
22
Социально-экономическая политика Казахстана в условиях функционирования Единого экономического пространства
Понимание дальнейшей динамики развития стран – партнеров по ЕЭП и учет возможных макроэкономических рисков в условиях нестабильности экзогенных факторов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

45 000
22
Қазақстанның Бірыңғай экономикалық кеңістіктің қызмет ету жағдайындағы әлеуметтік-экономикалық саясаты
Елдердің даму үрдістерін түсіну – БЭК әріптестік бойынша және тұрақсыздық кезеңіндегі экзогендік факторлардың макроэкономикалық қауіптерін есепке алу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

5 000
23
Разработка методики определения потребности в кадрах с учетом демографической ситуации, социально-экономического положения регионов с составлением прогноза ситуации до 2020 года в целом по стране и регионам
Целью исследования является является разработка методики определения и прогноза потребности в кадрах экономики Казахстана, в том числе по проведению ежегодной оценки потребности в кадрах.
Разрабатываемая методика определения и прогноза потребности в кадрах будет учитывать демографическую ситуацию, социально-экономическое положение регионов, а также содержать прогноз ситуации до 2030 года в целом по стране и регионам
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001"Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

5 000
23
Жалпы ел және өңірлер бойынша 2020 жылға дейінгі ахуал болжамын құрып, өңірлердің демографиялық ахуалын, әлеуметтік-экономикалық жағдайын ескере отырып, кадрлар қажеттілігін айқындау әдістемесін әзірлеу
Зерттеудің мақсаты Қазақстанның экономикасына кадрлардың қажеттілігін айқындау және болжамдау әдістемесін әзірлеу, оның ішінде кадрлар қажеттілігіне жыл сайынғы бағалау жүргізу болып табылады. Кадрлар қажеттілігін айқындау және болжамдау әдістемесін әзірлеуде демографиялық жағдайды, аймақтардың әлеуметтік-экономикалық жағдайын ескереді, сонымен қатар елдер және аудандар бойынша жалпы 2030 жылға дейін жағдайларды болжамдауды құрайды
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

22 500
24
Экспертно-аналитическое сопровождение мониторинга реализации документов Системы государственного планирования
Анализ реализации стратегических и программных документов посредством регулярного сбора информации для изучения и анализа эффективного использования ресурсов, выполнения запланированных мероприятий, достижения запланированных целевых индикаторов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

22 500
24
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингілеуді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Ресурстарды тиімді пайдалануды, жоспарланған іс-шараларды орындауды, жоспарланған нысаналы индикаторларға қол жеткізуді зерттеу мен талдау үшін ақпаратты тұрақты жинау арқылы стратегиялық және бағдарламалық құжаттардың іске асырылуын талдау
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

55 000
25
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

55 000
25
Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларына ғылыми экономикалық сараптама
Ғылыми сараптама жүргізу ережелеріне сәйкес Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларына ғылыми экономикалық сараптаманы жүзеге асыру
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

134 160
26
Разработка Концепции вхождения в 30-ку развитых стран мира
Цель исследования: разработка Концепции, обеспечивающей вхождение Казахстана к 2050 году в число 30-ти развитых государств мира
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001"Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

134 160
26
Қазақстанның әлемнің ең дамыған 30 мемлекетінің қатарына кіруі жөніндегі тұжырымдамасын әзірлеу
Зерттеудің тақырыбы: 2050 жылға қарай Қазақстанның ең дамыған 30 мемлекет қатарына кіруді қамтамасыз ететін Концепцияны әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

510 000
27
Разработка методологии формирования Дорожных карт по перспективным национальным кластерам
Разработка методики формирования Дорожных карт по перспективным национальным кластерам с учетом мировых тенденций
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

510 000
27
Перспективалы ұлттық кластерлер бойынша Жол карталарын қалыптастыру әдіснамасын әзірлеу
Әлемдік үрдістерді ескере отырып перспективалы ұлттық кластерлер бойынша Жол карталарын қалыптастыру әдіснамасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

30 000
28
Выработка рекомендаций по определению перспективных дел Республики Казахстан, направлений дальнейшего развития евразийской интеграции
Разработка рекомендаций по дальнейшему развитию интеграции в рамках формирования Евразийского экономического союза
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

30 000
28
Қазақстан Республикасы үшін перспективалы болып табылатын Еуразиялық интеграцияны одан әрі дамытудың бағыттарын айқындау бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақты қалыптастыру шеңберінде интеграцияны одан әрі дамыту бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

40 000
29
Разработка рекомендаций к проекту Общенациональной концепции социального развития Республики Казахстан до 2030 года
В проекте Общенациональной концепции социального развития Республики Казахстан до 2030 года будут обозначены видение казахстанской модели социального государства и ее основные принципы, стратегические направления социальной модернизации страны, целевые индикаторы, отражающие развитие социальной сферы до 2030 года и стратегию действий по их достижению
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001"Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

40 000
29
Қазақстан Республикасының 2030 жылға дейінгі әлеуметтік дамуының жалпыұлттық тұжырымдамасы жобасы бойынша тұжырымдамаларды әзірлеу
2030 жылға дейінгі әлеуметтік дамудың жалпыұлттық тұжырымдамасы әлеуметтік мемлекеттің қазақстандық моделі мен оның негізгі принциптері көрінісін, елдің әлеуметтік жаңғыруының стратегиялық бағыттарын, 2030 жылға дейінгі әлеуметтік сала дамуын көрсететін мақсатты индикаторларды және оларға жету бойынша стратегиялық әрекеттерді айқындау қажет.
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
АҚ «Ұлттық Талдамалық Орталығы»
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

22 500
30
Оказание консультационной поддержки при разработке переговорных позиций в рамках вступления Казахстана в ВТО
Исследования по вступлению Казахстана в ВТО, аналитическому сопровождению по всему спектру вопросов, в частности в рамках подготовки проекта доклада рабочей группы по вступлению Казахстана в ВТО, сопровождению в переговорах, как на многостороннем, так и на двустороннем уровне
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

22 500
30
Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі шеңберінде келіссөздер позицияларын әзірлеген кезде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі, барлық мәселелердің аясы бойынша талдамалық сүйемелдеу, атап айтқанда Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі жөніндегі Жұмыс тобы Баяндамасының жобасын дайындау шеңберінде көпжақты сияқты екіжақты деңгейдегі келіссөздерді сүйемелдеу бойынша зерттеулер.
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

184 000
31
Выработка рекомендаций по развитию правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации
Выработка рекомендаций по разработке и содержательному наполнению проектов документов в рамках ТС и ЕЭП с учетом национальных интересов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

184 000
31
Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістігінің құқықтық базасын дамыту бойынша ұсынымдар әзірлеу
Ұлттық мүдделерді ескере отырып КО мен БЭК шеңберіндегі құжаттардың жобаларын әзірлеу және мазмұндық жағынан толықтыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

174 000
32
Выработка предложений и рекомендаций по развитию торгово-экономического сотрудничества с учетом обязательств принимаемых в рамках ВТО, Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выработка переговорной позиции в ходе переговоров по созданию зон свободной торговли как с третьими странами, так и странами СНГ, направленных на продвижение казахстанской продукции
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"
159 550
33
Консультационная поддержка при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выполнение государственного задания по консультационной поддержке при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"
102 038
34
Методология учета концессионных обязательств в долгосрочном периоде
Совершенствование процедур и механизмов заключения договоров ГЧП, подзаконных нормативных правовых актов Республики Казахстан, направленное на внедрение новых видов договоров государственно- частного партнерства в Республике Казахстан
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"
13 475
35
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства в сфере государственно-частного партнерства
Подготовка рекомендации по проекту Закона о развитии ГЧП
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"
40 000
36
Оказание практической помощи местным исполнительным органам в продвижении ГЧП в регионах
В ходе проведения исследований, будут осуществляться следующие мероприятия:
- "полевые" исследования в 8 регионах, которые включают в себя: Мангыстаускую область, Атыраускую область, Восточно-Казахстанскую область, Жамбылскую область, Южно-Казахстанскую область, Актюбинскую область, Алматинскую область, г. Алматы.
- разработка методологических рекомендаций по продвижению механизмов ГЧП, основанных на результатах региональной работы
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

174 000
32
ДСҰ, Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік шеңберінде қабылданатын міндеттемелерді ескере отырып сауда-экономикалық ынтымақтастықты дамыту бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Үшінші елдер сияқты ТМД елдерімен Қазақстандық өнімді ілгерілетуге бағытталған еркін сауда аймақтарын құру бойынша келіссөздер барысында келіссөздер ұстанымын әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
159 550
33
Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері бойынша Алқа мәжілістеріне, Комиссия Кеңесіне, Комиссия Алқасы жанындағы консультативтік органдардың мәжілістеріне материалдар бойынша ұстанымдарды қалыптастырған кезде консультациялық қолдау
Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері бойынша Алқа мәжілістеріне, Комиссия Кеңесіне, Комиссия Алқасы жанындағы консультативтік органдардың мәжілістеріне материалдар бойынша ұстанымдарды қалыптастырған кезде консультациялық қолдау жөніндегі мемлекеттік тапсырысты орындау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
102 038
34
Ұзақ мерзімді кезеңде концессиялық міндеттемелерді есепке алу әдіснамасы
Қазақстан Республикасында жеке меншік әріптестік шарттарының жаңа түрлерін енгізуге бағытталған МЖӘ шарттарын жасау рәсімдері мен тетіктерін, Қазақстан Республикасының заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
13 475
35
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік саласында заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
МЖӘ дамыту туралы заң жобасы бойынша ұсыныстарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
40 000
36
МЖӘ-ні өңірлерде ілгерілетуде жергілікті атқарушы органдарға әдіснамалық көмек көрсету
Зерттеулер жүргізу кезінде мынадай іс-шаралар:
- 8 өңірде «далалық» зерттеулер өтеді, олар:
Маңғыстау облысы, Атырау облысы, Шығыс Қазақстан облысы, Жамбыл облысы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Ақтөбе облысы, Алматы облысы және Алматы қаласы;
- өңірлік жұмыстардың қорытындысында негізделген, МЖӘ-ні өңірлерде ілгерілетуде әдіснамалық ұсыныс әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

35 518
37
Рекомендации по подготовке документов концессионных проектов на различных этапах
Выработка рекомендаций по подготовке и реализации концессионных проектов, направленных на оказание методологической помощи государственным органам
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"
60 458
38
Совершенствование подходов к планированию, рассмотрению и отбору бюджетных инвестиций в рамках концепции новой бюджетной политики
Выработка рекомендаций по совершенствованию бюджетного процесса путем градации требований к различным типам инвестиционных проектов, а также по минимизации рисков удорожания инвестиционных проектов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"
30 549
39
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Секретно
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
005 "Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации"
47 823
40

35 518
37
Әр түрлі кезеңдерге арналған концессиялық жобалардың құжаттарын әзірлеу бойынша ұсынымдар
Мемлекеттік органдарға әдіснамалық көмек көрсетуге бағытталған концессиялық жобаларды әзірлеу және іске асыру жөніндегі ұсынымдарды жасау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
60 458
38
Жаңа бюджеттік саясат тұжырымдамасы шеңберінде бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау және іріктеу тәсілдерін жетілдіру
Инвестициялық жобалардың әр түрлі типтеріне қойылатын талаптарды саралау жолымен бюджет үдерісін жетілдіру, сонымен қатар инвестициялық жобалар құнының қымбаттау тәуекелін азайту бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
30 549
39
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
Құпия
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
005 «Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер»
47 823
40

Услуги по реализации мероприятий Национального плана организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 на 2013 - 2018 годы
Обеспечение:
- разработки свода планов, программ и стратегий по каждому разделу Регистрационного досье, описывающего основные действия, направленные на успешную организацию выставки, а также устанавливающего сроки их исполнения;
- изучения международного опыта организации и проведения международных выставок ЭКСПО для дальнейшего применения и успешного проведения выставки;
- создания позитивного имиджа страны в глазах иностранных туристов;
- ознакомления с историей и бытом народов Казахстана зарубежных туристов во время проведения выставки развития туризма в окрестностях города Астаны;
- оплаты регистрационного взноса после внесения Регистрационного досье для признания выставки и т.д.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017"
009 "Услуги по организации международных имиджевых выставок"

2013 - 2018 жылдарға арналған ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастыру және өткізудің Ұлттық жоспарының іске асыру бойынша қызметтер
- көрмені сәтті ұйымдастыруға бағытталған негізгі іс-әрекеттерді сипаттайтын, сонымен қатар, олардың орындалу мерзімін белгілейтін Тіркеу дерекнамасының әр бөлімі бойынша жоспарлар жинағын, стратегиялар мен бағдарламалар әзірлеуді;
- көрмені әрі қарай қолдану және табысты өткізу үшін ЭКСПО халықаралық көрмелерін ұйымдастыру және өткізудің халықаралық тәжірибесін демеуді;
- шетелдік туристтер үшін елдің позитивті имиджін қалыптастыруды;
- Астана қаласының төңірегінде туризмді дамыту көрмесін өткізу кезінде шетелдік қонақтарды Қазақстанның тарихы мен халқының тұрмыс-тіршілігімен таныстыруды;
- көрмені тану және басқалары үшін Тіркеу дерекнамасын енгізгеннен кейін тіркеу жарнасын төлеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызмет көрсетулер»

2 328 396
41
Разработка ТЭО на строительство выставочного комплекса ЭКСПО - 2017, в городе Астане (начало)
Разработка ТЭО "Строительство выставочного комплекса ЭКСПО - 2017, в городе Астане" (начало)
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017"
009 "Услуги по организации международных имиджевых выставок"
300 000
42
Проведение Астанинского экономического форума
Организация и проведение VI Астанинского экономического форума
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
016 "Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума"

2 328 396
41
Астана қаласындағы ЭКСПО - 2017 көрме кешенінің құрылысына ТЭН әзірлеу (басталуы)
«Астана қаласындағы ЭКСПО - 2017 көрме кешенінің құрылысына» ТЭН әзірлеу (басталуы)
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызмет көрсетулер»
300 000
42
Астана экономикалық форумын өткізу
VI Астана экономикалық форумын ұйымдастыру және өткізу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
016 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

386 000
43
Определение общих методологических подходов по внедрению минимальных социальных стандартов
Комплексное исследование государственных минимальных социальных стандартов в контексте современной социально-экономической модернизации казахстанского общества и разработка общих методологических подходов по внедрению минимальных социальных стандартов, а также норм и нормативов обеспечения граждан минимальными социальными стандартами
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
147 "Обеспечение проведения исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан"

386 000
43
Ең төменгі әлеуметтік стандарттарды ендіру бойынша жалпы әдістемелік тәсілдерді анықтау
Қазақстандық қоғамның заманауи әлеуметтік-экономикалық жаңғыртылуының мәтінінде мемлекеттік ең төменгі әлеуметтік стандарттарды кешенді зерттеу және ең төменгі әлеуметтік стандарттарды ендіру бойынша жалпы әдістемелік тәсілдерді, сондай-ақ азаматтардың ең төменгі әлеуметтік стандарттармен қамтамасыз етілу ережесі мен мөлшерлерін жете дайындау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
147 «Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету»

26 087
44
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
Предоставление образовательных услуг с применением экспериментальных учебных программ с естественно-математическими направлениями на основе индивидуальных учебных планов и авторских программ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
009 "Обучение и воспитание одаренных детей"

26 087
44
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалардың негізінде жаратылыстану-математикалық бағыттағы эксперименталды оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»

1 416 043
45
Услуги по повышению квалификации преподавателей и менеджеров для системы технического и профессионального образования
Услуги по организации повышения квалификации преподавателей и менеджеров с привлечением международных экспертов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
023 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования"

1 416 043
45
Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесі үшін оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Халықаралық сарапшыларды тарта отырып, оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыруды ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»

319 373
46
Услуги по повышению квалификации работников образования
Предоставление услуг по повышению квалификации работников образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
023 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования"

319 373
46
Білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілікті арттырудың тиімді моделін құру жолымен білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» ұлттық біліктілікті арттыру орталығы» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»

11 860 795
47
Услуги по проведению исследования по раннему образованию и уходу за детьми в 2013 году
Проведение исследования ОЭСР по раннему образованию и уходу за детьми в 2013 году, в том числе оплата взноса, документационная и ресурсная поддержка
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
033 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования"

11 860 795
47
2013 жылы балаларға ерте білім беру және күту бойынша зерттеу жүргізу бойынша қызметтер
2013 жылы балаларға ерте білім беру және күту бойынша зерттеу жүргізу, оның ішінде жарна төлеу, құжаттамалық және ресурстық қолдау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

97 100
48
Услуги по проведения этапа исследования ОЭСР "Эффективность использования ресурсов в школах" в 2013 году
Совершенствование процесса формирования политики в сфере образования, создание эффективной системы использования ресурсов в деятельности школ, а также улучшение образовательных показателей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
033 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования"

97 100
48
2013 жылы ЭЫДҰ-ның «Мектептердегі ресурстарды пайдаланудың тиімділігі» атты зерттеуге қатысудың кезеңін өткізу бойынша қызметтер
Білім саласындағы саясаттың қалыптасу процесін жетілдіру, ресурстарды мектеп қызметінде пайдаланудың тиімді жүйесін құру, сондай-ақ білім көрсеткіштерін жақсарту
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

63 400
49
Услуги по проведению Международного обзора ОЭСР по техническому и профессиональному образованию в 2013 году
Проведение Международного обзора ОЭСР по техническому и профессиональному образованию в 2013 году
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
033 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования"

63 400
49
2013 жылы техникалық және кәсіптік білім беру бойынша халықаралық зерттеуге қатысудың кезеңін өткізу бойынша қызметтер
2013 жылы техникалық және кәсіптік білім беру бойынша халықаралық шолуын өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

60 300
50
Услуги по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности и исполнения молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
050 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"

60 300
50
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару, оларға қызмет көрсету және білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлерде жұмысқа орналастыруды қадағалауды жүзеге қамтамасыз ету қызметтері
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару, оларға қызмет көрсетуді ұсыну, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлердегі білім беру және медициналық ұйымдарда жұмысқа орналастыруды, жас мамандардың қарызды еңбекпен өтеу бойынша міндеттерін орындауын қадағалаумен қамтамасыз ету қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
050 «Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу»

133 094
51
Предоставление услуг по выполнению программ и проектов научных исследований
Изучение монументального и декоративного прикладного искусства древних тюрков в контексте формирования тюркского культурного комплекса; историко - культурное наследие и интеграционные процессы тюркских народов и государств
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки )
НАО "Тюркская академия"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

133 094
51
Ғылыми зерттеулердің бағдарламалары мен жобаларын орындау бойынша қызмет көрсету
Түркі мәдени кешенінің қалыптасуы тұрғысынан ежелгі түріктердің монументалды және декоративті қолданбалы өнерін зерделеу; Түркі халықтары мен мемлекеттерінің тарихи-мәдени мұрасы және ықпалдасу процестері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитеті
«Түркі академиясы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

373 712
52
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Проведение научно-аналитических работ по усовершенствованию методологии научно-технической экспертизы. Оплата вознаграждения членам ННС, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки )
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

373 712
52
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ғылыми-техникалық сараптама әдіснамасын жетілдіру жөнінде ғылыми-талдамалық жұмыстар жүргізу. Ұлттық ғылым кеңесі мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапарлық шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

1 473 352
53
Создание базы данных инноваций и патентов
Создание базы данных инноваций и патентов для содействия коммерциализации результатов научно-технической деятельности и развитию инновационного предпринимательства путем обеспечения доступа инвесторов (фондов, банков, и других финансовых организаций), институтов развития, организаций трансфера технологий, инноваторов, ученых и других заинтересованных лиц к массиву коммерчески и социально привлекательных научных разработок
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр научно-технической информации"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

1 473 352
53
Инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Әлеуметтік тартымды ғылыми әзірлемелер алабына инвесторлардың (қорлардың, банктердің және басқа қаржы ұйымдарының), даму институттарының, технологиялар трансфері ұйымдарының, инноваторлардың, ғалымдар мен басқа да мүдделі адамдардың жетімділігін қамтамасыз ету арқылы ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға және инновациялық кәсіпкерлікті дамытуға көмектесу үшін инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

73 425
54
Разработка аквакультурной технологии выращивания осетровых рыб и изготовление оборудования
Создание научно-технологического промышленного аквакультурного комплекса осетровых пород рыб в условиях замкнутого водообеспечения по производству черной икры и осетрового мяса на основе усовершенствованных технологий и новых технологических решений
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"
1 335 000
55

73 425
54
Бекіре балықты өсірудің аквамәдени технологиясын әзірлеу және құрылғыларды дайындау
Жетілдірілген технологиялар мен жаңа технологиялар шешімі негізінде қара уылдырық пен бекіре ет бойынша тұйық сумен қамтылу жағдайында бекіре балықтың ғылыми-технологиялық өнеркәсіптік аквамәдениеттік кешенін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
1 335 000
55

Исследования и разработки в области энергоэффективности и энергосбережения, возобновляемой энергетики и защиты окружающей среды на 2014-2016 годы
Исследование современных технологий передачи и хранения возобновляемой энергии для использования в автономных энергосистемах с целью дальнейшей эксплуатации в условиях Казахстана. Разработка экспериментальных автономных энергосистем с применением возобновляемых источников энергии и энергоэффективных технологий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"
29 761
56
Развитие трансляционной и персонализированной медицины для создания основ биомедицинской индустрии в Республике Казахстан
Создание вирусных векторов с интегрированными генами модельных и актуальных белков человека в составе вирусных репликонов. Изучение репарационной активности белков Mycobacterium tuberculosis in vitro
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"
90 014
57
НУ-Беркли стратегическая программа исследований критического состояния вещества перспективных материалов и источников энергии
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок при помощи разработанной импульсной высокоэнергетичной магнетронной экспериментальной установки
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"
30 225
58
Научные основы качественного долголетия и разработка инновационных технологий геронтоинжиниринга на 2011 – 2014 годы:
1. Кишечный микробиом и его влияние на здоровье и старение в Казахстане.
2. Генетическая характеристика казахов на основе полногемного секвенирования
1. Исследование кишечного микробиома казахстанской популяции в разных возрастных группах, выявление особенностей компонентов кишечного микробиома и ассоциаций со здоровьем и старением.
2. Генетическая характеристика казахов на основе полногемного секвенирования. Определение нуклеотидной последовательности всей геномной ДНК
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев Университет"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

2014 - 2016 жылдарға арналған энергия тиімділігі және энергия үнемдеу, балама энергия және қоршаған ортаны қорғау саласындағы зерттеулер мен әзірлемелер
Кейіннен Қазақстан жағдайында пайдалану мақсатында дербес энергия жүйелерінде қолдану үшін сарқылмайтын энергияны тасымалдау және сақтау бойынша заманауи технологияларды зерттеу. Сарқылмайтын энергетиканы қолдану арқылы эксперименталды дербес энергия жүйесін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
29 761
56
Қазақстан Республикасында биомедициналық индустрия негіздерін құру үшін трансляциялық және персоналдандырылған медицинаны дамыту
Вирусты репликондардың құрамында модельді және өзекті адам белоктарының интеграцияланған гендерімен вирусты векторларды жасау. Mycobacterium tuberculosis in vitro белоктарының репарациялық белсенділігін зерделеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
90 014
57
НУ-Беркли заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің стратегиялық бағдарламасы
Әзірленген импульсті жоғары энергетикалық магнетрондық эксперименталдық қондырғы арқылы жұқа наноқұрылымдық пленкаларды өсіру және бейнелеу саласында зерттеулер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
30 225
58
Сапалы ұзақ өмір сүрудің ғылыми негіздері және 2011 – 2014 жылдарға арналған геронтоинжинирингтің инновациялық технологияларын әзірлеу:
1. Ішек микробиомасы және оның Қазақстанда денсаулыққа және қартаюға әсері.
2. Толық геномды секвенирлеудің негізінде қазақтардың генетикалық сипаттамасы.
1. Ішек микробиомасын қазақстандық популяцияда әртүрлі жас топтарында зерттеу, ішек микробиомасы компоненттерінің және денсаулықпен және қартаюмен байланысының ерекшеліктерін анықтау.
2. Толық геномды секвенирлеудің негізінде қазақтардың генетикалық сипаттамасы. Барлық геномды ДНК-ның нуклеотидті реттілігін анықтау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

50 000
59
Обеспечение деятельности Межрегионального профессионального центра подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Предоставление услуг по организации учебно-производственного процесса в Межрегиональном профессиональном центре подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"

50 000
59
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығының (колледж) қызметін қамтамасыз ету
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығында (колледж) оқу-өндірістік үдерісті ұйымдастыру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

249 101
60
Услуги по внедрению и организации обучения по программе Foundation
Услуги по обучению студентов по программе Foundation и подготовке казахстанских преподавателей к преподаванию экспериментальных образовательных программ, внедряемых в Межрегиональном профессиональном центре подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"
1 164 074
61
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ для образовательных организаций холдинга "Кәсіпқор" с привлечением международных экспертов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"
400 164
62
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев университет"
Предоставление услуг по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев университет"
064 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев университет"
8 197 082
63
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
065 "Оплата услуг оператора Государственной образовательной системы"
103 522
64
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования Оператор осуществляет:
- разработку проекта поправок в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам внедрения подушевого финансирования в школах республики;
- организацию и проведение консультаций для работников школ по вопросам перехода на подушевое финансирование;
- сбор данных и мониторинг контингента учащихся в школах;
- мониторинг передвижения учащихся между школами и пересчет сумм финансирования;
- анализ проблем, возникающих в школах в период апробации, и внесение соответствующих предложений;
- мониторинг использования средств фондов стимулирования школ и деятельности попечительских/наблюдательных советов школ;
- мониторинг составления и исполнения бюджетов школ, вносимых в них изменений на соответствие принципам, методике и правилам подушевого финансирования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
090 "Оплата услуг Оператору по подушевому финансированию"

249 101
60
Foundation бағдарламасы бойынша оқуды енгізу және ұйымдастыру қызметтері
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығында (колледж) Foundation бағдарламасы бойынша студенттерді оқыту және енгізілетін эксперименталдық білім беру бағдарламалары бойынша қазақстандық оқытушыларды оқытуға даярлау қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
1 164 074
61
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу қызметтері
Халықаралық сарапшыларды тарту арқылы «Кәсіпқор» холдингінің білім беру ұйымдарына арналған білім беру бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
400 164
62
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде «Назарбаев университеті» ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»
8 197 082
63
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету қызметтерін ұсынуы
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесін енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
065 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу»
103 522
64
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландырудың енгізілуін сүйемелдеу және мониторингілеу бойынша қызметтер
Пилоттық орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингін жүргізу бойынша қызметтерді атқару шеңберінде Оператор:
- республика мектептерінде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді;
- жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша мектеп қызметкерлеріне консультацияларды ұйымдастыру және өткізу;
- деректерді жинау және мектептердің оқушылар контингентіне мониторинг жүргізу;
- мектептер арасында оқушылардың ауысуын мониторингілеу және қаржыландыру қаражатын қайта қарастыру;
- сынамалау барысында мектептерде туындайтын проблемаларды талқылау және тиісті ұсыныстарды енгізу;
- мектептердің ынталандыру қорлары қаражатын қолдану және қамқоршылар/қадағалау кеңестері қызметін мониторингілеу;
- мектептердің бюджеттерін әзірлеуін және орындалуын, оларға енгізілетін өзгерістерді жан басына қаржыландырудың қағидаттарына, әдістемеге және қағидаларға сәйкестігін мониторингілеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
090 «Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөнінде көрсететін қызметтеріне ақы төлеу»

17 100
64 -1
Проведение исследовательских работ по направлению: новые принципы социальной политики и государственного управления, безопасность и геополитика.
Научное обоснование приоритетов и новых принципов социальной политики и государственного управления.
Разработка демографического прогноза Казахстана, а также практических рекомендаций по формированию миграционной, гендерной политики по обеспечению прав детей и социальной безопасности благополучия населения Казахстана, изучение национальной истории.
Развитие партнерства с Россией, Китаем, странами Центральной Азии, а также США, Европейским союзом, странами Азии.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Информационно-аналитический центр"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

17 100
64-1
Әлеуметтік саясат пен мемлекеттік басқарудың жаңа қағидаттары, қауіпсіздік және геосаясат бағыты бойынша зерттеу жұмыстарын жүргізу
Әлеуметтік саясат пен мемлекеттік басқарудың басымдықтары мен жаңа қағидаттарын ғылыми негіздеу. Қазақстанның демографиялық болжамын, сондай-ақ көші-қон, гендерлік саясатты қалыптастыру, балалардың құқықтарын және Қазақстан халқы әл-ауқатының әлеуметтік қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөнінде практикалық ұсынымдар әзірлеу, ұлттық тарихты зерделеу. Ресеймен, Қытаймен, Орталық Азия елдерімен, сондай-ақ АҚШ-пен, Еуропалық одақпен, Азия елдерімен әріптестікті дамыту
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

351 950
64 -2
Проведение исследовательских работ по направлению: ценности и идеалы независимого Казахстана
Обеспечение активной адаптации и принятия обновленной идеологии развития страны на основе положений стратегии "Казахстан 2050" - новый политический курс состоявшегося государства" в общественном сознании казахстанцев, изучение национальной истории.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Информационно-аналитический центр"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

351 950
64-2
«Тәуелсіз Қазақстанның құндылықтары мен идеалдары» бағыты бойынша зерттеу жұмыстарын жүргізу
Қазақстандықтардың қоғамдық санасында «Қазақстан-2050» стратегиясы – қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» ережелерінің негізінде елді дамытудың жаңартылған идеологиясына белсенді бейімделуді және оны қабылдауды қамтамасыз ету, ұлттық тарихты зерделеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

335 950
65
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Совершенствование системы больничного управления, трансферт инновационных технологий системы здравоохранения и создание "Госпиталя будущего"
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный медицинский холдинг"
031 "Внедрение международных стандартов в области больничного управления"
1 586 853
66
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Подготовка кадров в области больничного управления в магистратуре МВА
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Медицинский университет Астана"
031 "Внедрение международных стандартов в области больничного управления"

335 950
65
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Ұлттық медициналық орталық» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
1 586 853
66
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»

7 611
67
Организация поставки медицинским организациям медицинской техники в лизинг и проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости медицинской техники
Организация закупа и поставок медицинской техники для дальнейшей передачи организациям здравоохранения на условиях лизинга, проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости на запрашиваемую медицинскую технику стоимостью свыше 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге, а также требующую унификации
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "КазМедТех"
031 "Внедрение международных стандартов в области больничного управления"

7 611
67
Медициналық ұйымдарға лизингке медициналық техниканы жеткізуді ұйымдастыру және медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізу
Денсаулық сақтау ұйымдарына одан әрі лизинг шарттарында беру үшін медициналық техниканы сатып алуды және жеткізуді ұйымдастыру, құны 50 000 000 (елу миллион) теңгеден жоғары, сондай-ақ біріздендіруді талап ететін сұратылған медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«КазМедТех» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»

372 850
68
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр санитарной авиации"
036 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне"
102 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"

372 850
68
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түріндегі медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Республикалық санитариялық авиация орталығы» ШЖҚ РМК
036 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 102 «Санитарлық авиация түрінде медициналық көмек көрсету »

1 366 155
69
Обоснование инвестиций по твердо-бытовым отходам
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
Министерство охраны окружающей среды
АО "Казахский Водоканалпроект"
040 "Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам"
149 990
70
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжественного концерта, посвященного Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями; проведение дней культуры в Казахстане и за рубежом
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендерi"
008 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

1 366 155
69
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы қоршаған ортаны қорғау министрлігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
040 «Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу»
149 990
70
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
Мемлекеттiк мерекелерді мерекелеуге арналған мерекелік iс-шараларды және салтанатты концерттердi өткiзу; Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концерттi өткiзу; Мемлекет басшысының шетел делегацияларымен ресми кездесулері шеңберiнде концерттiк iс-шараларды өткiзу; Қазақстанда және шетелде мәдениет күндерiн өткiзу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
008 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу

646 967
71
Проведение государственной информационной политики через Интернет-портал Bnews.kz
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
345 380
72
Проведение государственной информационной политики на государственном языке через Интернет-портал Baq.kz
Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие государственного языка, увеличение контента
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

646 967
71
Bnews.kz интернет – порталы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жария ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
345 380
72
Baq.kz интернет – порталы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Қазақтілді БАҚ-ты Интернетте кеңінен таныту, мемлекеттік тілді дамыту, контентті ұлғайту
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

92 159
73
Сопровождение сайта Премьер-Министра Республики Казахстан
Освещение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан в интернете для повышения уровня информированности населения о работе государственных органов
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
122 131
74
Переход печатных СМИ в Интернет
Развитие отечественных интернет – СМИ, усиление присутствия казахстанских СМИ в Центрально-Азиатском и международном информационном пространстве, в целях продвижения позитивного имиджа страны
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

92 159
73
ҚР Премьер-Министрі сайтын сүйемелдеу
Мемлекеттік органдардың жұмысы туралы халықты ақпараттандыру деңгейін көтеру үшін ҚР Премьер-Министр жұмыстарын Интернетте көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
122 131
74
Баспа БАҚ-ты Интернетке көшіру
Отандық Интернет – БАҚ-ты дамыту, Мемлекеттің оң имиджін жоғарылату мақсатында Орталық Азия және халықаралық ақпараттық кеңістігінде қазақстандық БАҚ-тың қатысуын күшейту
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

58 931
75
Повышение уровня государственного присутствия в Интернете и формирования положительной информационной среды посредством видео-порталов
Сбор мультимедийного контента Казахстана, формирование казахстанского Интернет-телевидения и радио, предоставление услуг мультимедиа хостинга посетителям портала
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

58 931
75
Бейне порталдар арқылы жағымды ақпараттық орта қалыптастыруға мемлекеттің Интернетке кіру деңгейін жоғарылату
Қазақстандық мультимедиалық контентін жинақтау, Қазақстандық интернет телевизиясын және радионы қалыптастыру, портал қатысушыларына мультимедиалық хостинг қызметін көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

161 444
76
Развитие государственного языка в Интернете через социальную сеть El.kz
Развитие Интернет-ресурса для казахскоязычной молодежи всего мира, управление общественным мнением молодых людей, повышения образованности, культурного уровня, патриотизма.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
276 623
77
Анализ контентного сопровождения и продвижения официальных Интернет-ресурсов государственных органов
Определение количественных и качественных характеристик текущего уровня доступности информации о деятельности государственных органов
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

161 444
76
El.kz әлеуметтік желі арқылы мемлекеттік тілді Интернетте дамыту
Қазақ тілдес және бүкіл әлем жастар үшін Интернет ресурстарды дамыту, жастардың қоғамдық пікірлерін басқару, біліктілік, мәдени деңгейін, патриоттықты жоғарылату
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
276 623
77
Контенттік сүйемелдеуді талдау және мемлекеттік органдардың ресми Интернет ресурстарын жоғарылату
Мемлекеттік органдар туралы ақпараттарға қол жетімділіктің ағымдағы деңгейінің сандық және сапалық мінездемелерін анықтау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

47 188
78
Статистический анализ Казнета
Исследование текущего состояния развития Казнета для определения перспективных направлений развития, точек стимулирования и оценки аудитории и их потребностей, прогнозирование развития Казахстанского сегмента Интернет на ближайшие годы
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
33 853
79
Анализ социально-политического влияния Интернета
Проведение мониторинга информационных ресурсов Казнета, предоставление оценки влияние интернета на пользователей Казнета
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

47 188
78
Казнетті статистикалық талдау
Перспективалы бағыттардың дамыту бағыттарын, ынталандыру нүктелері мен аудиторияны бағалау және олардың қажеттілігін анықтау үшін қазіргі кездегі Казнеттің дамуын зерттеу, жақын арадағы жылдарда Қазақстандық интернет сегментін дамытуын жоспарлау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
33 853
79
Интернеттің әлеуметтік-саяси ықпалын талдау
Казнет ресурстарына ақпараттық бақылау жүргізу, интернеттің Казнет пайдаланушыларына әсерін бағалауды ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

92 712
80
Контентный перевод и контентное сопровождение литературного портала
Увеличение количества пользователей Казнета, создание книжной базы Казахстана
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
146 451
81
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене. (Производство продолжающихся фильмов)
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм имени Ш.Айманова"
007 "Производство национальных фильмов"

92 712
80
Әдеби порталды контенттік сүйемелдеу және контенттік аударма
Казнеттегі пайдаланушылардың санын көбейту, Қазақстанда кітап базасын құру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
146 451
81
Ұлттық фильмдерді шығару
Әлемдік аренада елдің имиджіне, мемлекеттің мүдделеріне қызмет ететін, халықтың рухани қажеттілігін қанағаттандыратын жоғары деңгейдегі көркем ұлттық фильмдер көрсетілімін шығару (жалғасы бар фильмдерді шығару)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Ш. Айманов атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»

2 632 391
82
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм имени Ш.Айманова"
007 "Производство национальных фильмов"

2 632 391
82
Ұлттық фильмдерді басқа тілдерге аудару, сценарий қорын қалыптастыру, үздіксіз кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді тарату және тираждау бойынша қызметтер
Барлық ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге аудару, мемлекеттік фильм қорын құру және сақтау, фильмдердің прокатын ұйымдастыру, фильмдерді тарату және тираждау барысында фильм меншігінің құқығын сақтауды және фильм иесінің басқа да құқықтарын ұстануды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Ш. Айманов атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»

317 890
83
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через Телеканалы "Хабар", "Ел Арна", "KazakhTV", "Білім", "24KZ"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
021 "Проведение государственной информационной политики"
12 103 072
84
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казакстан", "Балапан", "Мәдениет", "Олимп", "Первый канал Евразия", областные ТВ, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Классика"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
021 "Проведение государственной информационной политики"

317 890
83
«Хабар» Агенттігі» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Хабар», «Ел Арна», «KazakhTV», «Білім», «24KZ» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Хабар» Агенттігі» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
12 103 072
84
«Қазақстан» РТРК» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Қазақстан», «Балапан», «Мәдениет», «Олимп», «Первый канал Евразия», облыстық телеарналары, «Қазақ радиосы», «Шалқар» радиосы, «Астана» радиосы, «Классика» радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Қазақстан» Республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

15 397 444
85
Проведение государственной информационной политики через НФ МТРК "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир 24"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
021 "Проведение государственной информационной политики"
290 009
86
Услуги по аренде транспондеров и распространение государственных и негосударственных теле-, радиоканалов через АО "Казтелерадио"
Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов через Национальную спутниковую сеть телерадиовещания, услуги по аренде спутникового ресурса и распространению государственных и негосударственных теле-, и радиоканалов в составе бесплатного пакета спутниковой сети телерадиовещания, услуги по распространению теле, -радиоканалов в сети цифрового эфирного вещания, а также оплата текущих расходов по внедрению цифрового эфирного вещания, Резервирование спутникового ресурса на спутнике "Kazsat-2" для распространения теле-, радиоканалов на сеть цифровых передатчиков эфирного вещания и сеть аналоговых передатчиков эфирного вещания,услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов в HD формате
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казтелерадио"
021 "Проведение государственной информационной политики"

15 397 444
85
«Мир» МТРК ҰФ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Мир», «Мир 24» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
Қазақстан Республикасындағы «Мир» Мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Ұлттық филиалы
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
290 009
86
«Қазтелерадио» АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радиоарналарды тарату
Ұлттық спутниктік телерадио желісі арқылы теле-, радио арналарды тарату үшін спутниктік ресурстарды жалға беру бойынша қызмет көрсету, спутниктік ресурстарды жалға беру және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радио арналарды тегін спутникті желідегі телерадиотарату пакеті құрамында тарату бойынша қызмет көрсету, теле-, радио арналарды цифрлы эфирлік желіде тарату бойынша қызмет көрсету және цифрлы эфирлік таратуды енгізу бойынша ағымдағы шығындарды төлеу. Теле-, радио арналарды цифрлы желіде және ұқсас желіде эфирлік тарату үшін «Kazsat-2» спутнигінде спутниктік ресурстарды резервтеу.
HD форматында теле-, радио арналарды тарату үшін спутниктік ресурстарды жалға беру бойынша қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Қазтелерадио» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

132 500
89
Проведение исследований финансовых нарушений
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр по исследованию финансовых нарушений" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
004 "Исследование финансовых нарушений"
168 224
90
Создание и развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Услуги по созданию и развитию интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Агентство Республики Казахстан по статистике
РГП "Информационно- вычислительный центр Агентства Республики
Казахстан по статистике"
011 "Создание и развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"
76 060
91
Услуги по организации выполнения инвестиционных проектов на автомобильных дорогах республиканского значения
Организация строительства и реконструкции автомобильных дорог республиканского значения, осуществление контроля за ходом и качеством работ
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АО "ҚазАвтоЖол"
002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
33 148 884
92
Услуги по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Организация работ по ремонту и содержанию автомобильных дорог республиканского значения, осуществление контроля за ходом и качеством работ
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АО "ҚазАвтоЖол"
003 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения"
7 238 615
93
Услуги по организации и проведению юбилейного Форума стипендиатов и выпускников программы "Болашак"
Организация и проведение Форума стипендиатов и выпускников программы "Болашак", посвященного 20-летию Международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Центр международных программ"
040 "Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан"

132 500
89
Қаржылық бұзушылықтарға зерттеулер жүргізу
Республикалық бюджеттің атқарылуына сыртқы бақылауды тиімді жүзеге асыру мақсатында, сондай-ақ 004 «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу» республикалық бюджеттік бағдарлама бойынша бюджеттік қаражаттарды нысаналыға сай емес, негізсіз және тиімсіз пайдалануды анықтау және алдын алу бойынша пәрменді шаралар қабылдау үшін жыл сайын қаржылық бұзушылықтардың алдын алу бойынша зерттеулік жұмыстарды жүргізуге қаражаттар қарастырылады.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК
004 «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу»
168 224
90
«е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту
«е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
«Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ақпараттық есептеуіш орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
011 «е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту»
76 060
91
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында инвестициялық жобаларды орындауды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салуды және реконструкциялауды ұйымдастыру, жұмыстардың барысы мен сапасын бақылауды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
«ҚазАвтоЖол» АҚ
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарының дамуы»
33 148 884
92
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру жөніндегі мемлекеттік қызметтер
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп-ұстау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру, жұмыстардың барысы мен сапасын бақылауды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
«ҚазАвтоЖол» АҚ
003 «Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдық, орташа және күрделі жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық тексеру»
7 238 615
93
«Болашақ» бағдарламасының стипендиаттары мен түлектері нің мерейтойлық форумын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі көрсетілетін қызмет
Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясының 20 жылдығына арналған «Болашақ» бағдарламасы стипендиаттары мен түлектерінің мерейтойлық форумын ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi
«Халықаралық бағдарламалар орталығы» АҚ
040 «Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу»

100 000
Приложение 43
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Перечень
условно финансируемых расходов на 2013 год
Сноска. Приложение 43 исключено постановлением Правительства РК от 25.06.2013 № 649 (вводится в действие с 01.01.2013).

100 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
43-қосымша
2013 жылға арналған шартты түрде қаржыландырылатын шығыстардың
тізбесі
Ескерту. 43-қосымша алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.06.2013 N 649 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).