О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2013 года № 343
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 269 «О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) объемы тарифных квот на 2013 год для ввоза на территорию Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного из стран, с которыми у стран – участниц Таможенного союза Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации не заключены соглашения о свободной торговле либо существуют изъятия из режима свободной торговли в отношении товара;

Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 343 қаулысы
«Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 269 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Кеден одағына қатысушы елдер Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы еркін сауда туралы келісімдер жасаспаған не тауарға қатысты еркін сауда режимінен алып қою қолданылатын елдерден шығатын және әкелінген етті Қазақстан Республикасының аумағына әкелу үшін 2013 жылға арналған тарифтік квоталардың көлемдері;

2) распределение объемов тарифных квот между участниками внешнеэкономической деятельности на 2013 год (1-й этап).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. АХМЕТОВ
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 апреля 2013 года № 343
Объемы тарифных квот на 2013 год для ввоза на территорию
Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного
из стран, с которыми у стран – участниц Таможенного союза
Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской
Федерации не заключены соглашения о свободной торговле
либо существуют изъятия из режима свободной торговли
в отношении товара
Код ТН ВЭД
Наименование товара, страна происхождения товаров
Объем, тонн
1
2
3

2) сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында 2013 жылға арналған тарифтік квоталар көлемдерін бөлу (1-кезең) бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 сәуірдегі
№ 343 қаулысымен
бекітілген
Кеден одағына қатысушы елдер Беларусь Республикасы, Қазақстан
Республикасы және Ресей Федерациясы еркін сауда туралы
келісімдер жасаспаған не тауарға қатысты еркін сауда режимінен
алып қою қолданылатын елдерден шығатын және әкелінген етті
Қазақстан Республикасының аумағына әкелу үшін 2013 жылға
арналған тарифтік квоталардың көлемдері
СЭҚ ТН коды
Тауардың атауы, тауарлардың шыққан елі
Көлемі, тонна
1
2
3