О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 521 "Об утверждении Правил определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водохозяйственных систем"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2013 года № 690. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 727
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2015 № 727 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 521 «Об утверждении Правил определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водохозяйственных систем» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 305) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении Правил определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые Правила определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения.»;
в Правилах определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водохозяйственных систем, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Правила определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Настоящие Правила определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4-1) пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года «О естественных монополиях и регулируемых рынках» и определяют порядок определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения в целях экономии воды и средств потребителей.»;
заголовок раздела 2 изложить в следующей редакции:
«2. Порядок определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения»;
заголовок приложения к указанным Правилам изложить в следующей редакции:
«Приложение к Правилам определения обоснованной величины объема потребления физическими лицами регулируемых услуг в сфере водоснабжения».

"Су шаруашылығы жүйелерi саласындағы реттелетiн қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 521 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 690 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 727 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2015 № 727 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Су шаруашылығы жүйелерi саласындағы реттелетiн қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 521 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 305-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Сумен жабдықтау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесiн бекiту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса берiлiп отырған Сумен жабдықтау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесi бекiтiлсiн.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Су шаруашылығы жүйелерi саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесiнде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Сумен жабдықтау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесi»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Осы Сумен жабдықтау жүйелерi саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесi (бұдан әрi — Ереже) «Табиғи монополиялар және реттелетiн нарықтар туралы» 1998 жылғы 9 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 4-1) тармақшасына сәйкес әзiрлендi және сумен тұтынушылардың қаражатын үнемдеу мақсатында сумен жабдықтау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау тәртiбiн белгiлейдi.»;
2-бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Сумен жабдықтау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау тәртiбi»;
көрсетілген Ережеге қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Сумен жабдықтау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтердi жеке тұлғалардың тұтыну көлемiнiң негiзделген шамасын айқындау ережесiне қосымша».

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов