О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1115.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2013 года № 1115
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.08.2018 № 502 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1448 "Об утверждении Правил использования поступлений от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями специализированными охранными подразделениями органов внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 50, ст. 495):
в Правилах использования поступлений от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями специализированными охранными подразделениями органов внутренних дел Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
абзац пятый пункта 4 изложить в следующей редакции:
"обязательные пенсионные взносы сотрудников специализированных охранных подразделений в единый накопительный пенсионный фонд;".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.07.2014 № 777 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 796 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1182 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1344.
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2010 года № 1080 "О сроках обеспечения государственными органами оказания входящих в их компетенцию электронных государственных услуг":
в приложении к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 334, 338, 342, 346 исключить;
в графе 2:
строки, порядковые номера 354 и 355, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на реорганизацию добровольного накопительного пенсионного фонда";
"Выдача разрешения на добровольную ликвидацию добровольного накопительного пенсионного фонда".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1115 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 18 қазандағы
№ 1115 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.08.2018 № 502 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының мамандандырылған күзет бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк мекемелерi ұсынатын қызметтердi сатудан алынатын түсiмдердi пайдалану ережесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы № 1448 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 50, 495-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының мамандандырылған күзет бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк мекемелерi ұсынатын қызметтердi сатудан алынатын түсiмдердi пайдалану ережесінде:
4-тармақтың бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мамандандырылған күзет бөлiмшелерi қызметкерлерiнiң бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына төленетін мiндеттi зейнетақы жарналарына;".
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.07.2014 № 777 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 28.09.2015 № 796 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1182 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1344 қаулысымен.
8. "Мемлекеттік органдардың өз құзіретіне кіретін электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету мерзімдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 1080 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірлері 334, 338, 342, 346-жолдар алынып тасталсын;
2-бағанда:
реттік нөмірлері 354 және 355 жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерікті жинақтаушы зейнетақы қорын қайта ұйымдастыруға рұқсат беру";
"Ерікті жинақтаушы зейнетақы қорын ерікті түрде таратуға рұқсат беру".

9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.03.2014 № 217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.01.2016 № 31 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 796 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.04.2015 № 238.
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.04.2015 № 259.
14. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 312 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
15. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.02.2016 № 44 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
16. Утратил силу постановлением Правительства РК от 13.03.2015 № 140 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
17. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1597 "Об утверждении Правил сохранения социального обеспечения, всех льгот и преимуществ при выходе на пенсию лиц, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 66):
в Правилах сохранения социального обеспечения, всех льгот и преимуществ при выходе на пенсию лиц, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, утвержденных указанным постановлением:
часть первую подпункта 1) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"1) обязательные пенсионные взносы в единый накопительный пенсионный фонд в размере двадцати процентов от размера денежного содержания начисляются и перечисляются за счет бюджетных средств на индивидуальный пенсионный счет вкладчика.".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2013 года № 1115
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 11.03.2014 № 217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2013 года № 1115
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2014 № 115 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2013 года № 1115
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2014 № 115 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.03.2014 № 217 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
10. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 27.01.2016 № 31 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 28.09.2015 № 796 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.04.2015 № 238 қаулысымен.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.04.2015 № 259 қаулысымен.
14. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
15. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.02.2016 № 44 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
16. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 13.03.2015 № 140 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
17. "Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдарға зейнеткерлікке шыққан кезде әлеуметтік қамсыздандыруды, барлық жеңілдіктер мен артықшылықтарды сақтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1597 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 66-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдарға зейнеткерлікке шыққан кезде әлеуметтік қамсыздандыруды, барлық жеңілдіктер мен артықшылықтарды сақтау қағидаларында:
8-тармақтың 1) тармақшасының бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"1) бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына ақшалай қаражаттың мөлшерінен жиырма пайыз мөлшеріндегі міндетті зейнетақы жарналары бюджет қаражаты есебінен есептеледі және салымшының жеке зейнетақы шотына аударылады.".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 18 қазандағы
№ 1115 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.03.2014 № 217 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 18 қазандағы
№ 1115 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 N 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 18 қазандағы
№ 1115 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымша алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 N 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).