О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1291
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
по администратору 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
в программе 033 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»:
в графе «2013 год»:
в строке «Восточно-Казахстанская область» цифры «2420000» заменить цифрами «2670000»;
в строке «Город Астана» цифры «7874396» заменить цифрами «7624396»;
в программе 035 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
в графе «2013 год»:
в строке «Акмолинская область» цифры «3859891» заменить цифрами «3359891»;
в строке «Алматинская область» цифры «3676172» заменить цифрами «4726172»;
в строке «Восточно-Казахстанская область» цифры «5480306» заменить цифрами «5066281»;
в строке «Северо-Казахстанская область» цифры «249200» заменить цифрами «216155»;
в строке «Южно-Казахстанская область» цифры «5012493» заменить цифрами «4410212»;
в строке «Город Астана» цифры «10500000» заменить цифрами «10999351»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в программе 015 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»:
в графе «2013 год»:
в строке «Актюбинская область» цифры «489810» заменить цифрами «479349»;
в строке «Восточно-Казахстанская область» цифры «2384307» заменить цифрами «2459068»;

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1291 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
7 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» деген функционалдық топта:
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» деген әкімші бойынша:
033 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «2420000» деген сандар «2670000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген жолдағы «7874396» деген сандар «7624396» деген сандармен ауыстырылсын;
035 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Ақмола облысы» деген жолдағы «3859891» деген сандар «3359891» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы» деген жолдағы «3676172» деген сандар «4726172» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «5480306» деген сандар «5066281» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «249200» деген сандар «216155» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «5012493» деген сандар «4410212» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген жолдағы «10500000» деген сандар «10999351» деген сандармен ауыстырылсын;
13 «Өзгелер» деген функционалдық топта:
015 «Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Ақтөбе облысы» деген жолдағы «489810» деген сандар «479349» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «2384307» деген сандар «2459068» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Западно-Казахстанская область» цифры «522367» заменить цифрами «491802»;
в строке «Павлодарская область» цифры «1965340» заменить цифрами «1931605»;
в программе 018 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы»:
в графе «2013 год»:
в строке «Акмолинская область» цифры «65038» заменить цифрами «112706»;
в строке «Восточно-Казахстанская область» цифры «1603789» заменить цифрами «1427466»;
в строке «Западно-Казахстанская область» цифры «165466» заменить цифрами «431369»;
в строке «Карагандинская область» цифры «2406010» заменить цифрами «2832960»;
в строке «Костанайская область» цифры «1113630» заменить цифрами «1103167»;
в строке «Мангистауская область» цифры «421678» заменить цифрами «411500»;
в строке «Павлодарская область» цифры «1163009» заменить цифрами «782152»;
в строке «Южно-Казахстанская область» цифры «262733» заменить цифрами «100033»;
в приложении 19 «Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»:
в графе «Сумма, тыс. тенге»:
в строке, порядковый номер 3, цифры «2097600» заменить цифрами «2414237»;
в строке, порядковый номер 4, цифры «527600» заменить цифрами «698309»;
в строке, порядковый номер 5, цифры «1735600» заменить цифрами «2046723»;
в строке, порядковый номер 14, цифры «2197600» заменить цифрами «2252831»;
в строке, порядковый номер 16, цифры «3679327» заменить цифрами «2825627»;
в приложении 41 к указанному постановлению «Распределение сумм целевых текущих трансфертов и кредитов областным бюджетам на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы»:
в столбце «текущее обустройство»:
в графе «2013 год»:
в строке «Актюбинская область» цифры «84685» заменить цифрами «84034»;
в строке «Алматинская область» цифры «98580» заменить цифрами «92500»;
в строке «Атырауская область» цифры «184091» заменить цифрами «170382»;
в строке «Восточно-Казахстанская область» цифры «391584» заменить цифрами «499016»;

«Батыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «522367» деген сандар «491802» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы» деген жолдағы «1965340» деген сандар «1931605» деген сандармен ауыстырылсын;
018 «Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Ақмола облысы» деген жолдағы «65038» деген сандар «112706» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «1603789» деген сандар «1427466» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «165466» деген сандар «431369» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген жолдағы «2406010» деген сандар «2832960» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген жолдағы «1113630» деген сандар «1103167» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы» деген жолдағы «421678» деген сандар «411500» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы» деген жолдағы «1163009» деген сандар «782152» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «262733» деген сандар «100033» деген сандармен ауыстырылсын;
19 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің және кредиттердің сомасын бөлу» деген қосымшада:
«Сомасы, мың тенге» деген бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы «2097600» деген сандар «2414237» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы «527600» деген сандар «698309» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы «1735600» деген сандар «2046723» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы «2197600» деген сандар «2252831» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы «3679327» деген сандар «2825627» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға «Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің және кредиттердің сомасын бөлу» деген 41-қосымшада:
«ағымдағы жайластыру» деген бағанда:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Ақтөбе облысы» деген жолдағы «84685» деген сандар «84034» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы» деген жолдағы «98580» деген сандар «92500» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атырау облысы» деген жолдағы «184091» деген сандар «170382» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «391584» деген сандар «499016» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Карагандинская область» цифры «2146116» заменить цифрами «2064619»;
в строке «Костанайская область» цифры «889121» заменить цифрами «868452»;
в строке «Мангистауская область» цифры «417378» заменить цифрами «412546»;
в строке «Павлодарская область» цифры «628419» заменить цифрами «608130»;
в строке «Южно-Казахстанская область» цифры «211092» заменить цифрами «251387».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«Қарағанды облысы» деген жолдағы «2146116» деген сандар «2064619» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген жолдағы «889121» деген сандар «868452» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы» деген жолдағы «417378» деген сандар «412546» деген сандармен ауыстырылсын.
«Павлодар облысы» деген жолдағы «628419» деген сандар «608130» деген сандармен ауыстырылсын.
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген жолдағы «211092» деген сандар «251387» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов