О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442 "О Стратегическом плане Министерства регионального развития Республики Казахстан на 2013-2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1495. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 112
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.03.2015 № 112.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442 «О Стратегическом плане Министерства регионального развития Республики Казахстан на 2013–2017 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 30, ст. 461) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства регионального развития Республики Казахстан на 2013–2017 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе «3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в Стратегическом направлении 1. «Создание условий для ускорения социально-экономического развития регионов и предпринимательства»:
в задаче 1.1.1. «Создание рациональной территориальной организации экономического потенциала и благоприятных условий жизнедеятельности населения»:
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
в графе «2013 год»:
в строке, порядковый номер 11, знак «X» исключить;
в задаче 1.2.1. «Создание условий для развития предпринимательства»:
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов» строку:
«
15. Оценка реализации стратегии развития социально-предпринимательских корпорации
X
X
X
X
X
»
изложить в следующей редакции:
«
15. Мониторинг реализации стратегии развития социально-предпринимательских корпорации
X
X
X
X
»;
в Стратегическом направлении 2. «Развитие архитектуры, градостроительства, строительства и жилищно-коммунального хозяйства»:
в цели 2.1. «Развитие жилищного строительства»:
в графе «2013 год (план)»:
в целевом индикаторе:
в строке, порядковый номер 1, цифры «568,7» заменить цифрами «560»;
в задаче 2.1.2. «Обеспечение строительства и приобретения жилья за счет кредитных средств»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «280,4» заменить цифрами «271,7»;
в строке, порядковый номер 2, цифры «8,5» заменить цифрами «8,3»;

"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің 2013 - 2017 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1495 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 112 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің 2013 – 2017 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 30, 461-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің 2013 – 2017 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Өңірлердің және кәсіпкерліктің әлеуметтік-экономикалық дамуын жеделдету үшін жағдай жасау» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Экономикалық әлеуеттің ұтымды аумақтық ұйымдастырылуын құру мен халықтың тыныс-тіршілігі үшін қолайлы жағдайлар жасау» деген 1.1.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
«2013 жыл» деген бағанда:
реттік нөмірі 11-жолдағы «Х» деген белгі алынып тасталсын;
«Кәсіпкерлікті дамыту үшін жағдай жасау» деген 1.2.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
«
15. Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларды дамыту стратегиясын іске асыруды бағалау
Х
Х
Х
Х
Х
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
15. Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларды дамыту стратегиясының іске асырылуын мониторингілеу
-
Х
Х
Х
Х
»;
«Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Тұрғын үй құрылысын дамыту» деген 2.1-мақсатта:
«2013 жыл (жоспар)» деген бағанда:
нысаналы индикаторда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «568,7» деген сандар «560» деген сандармен ауыстырылсын;
«Кредиттік қаражат есебінен тұрғын үй салуды және сатып алуды қамтамасыз ету» деген 2.1.2-міндетте:
реттік нөмірі 1-жолдағы «280,4» деген сандар «271,7» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «8,5» деген сандар «8,3» деген сандармен ауыстырылсын;

в цели 2.2. «Совершенствование архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»:
в задаче 2.2.1. «Реформирование системы технического регулирования строительной отрасли и обеспечение устойчивости и долговечности зданий (сооружений)»:
в графе «2013 год (план)»:
в графе «Показатели прямых результатов»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «79» заменить цифрами «198»;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов» строку, порядковый номер 6, исключить;
в задаче 2.2.3. «Совершенствование разрешительной системы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»:
в графе «Показатель прямых результатов» строку, порядковый номер 3, исключить;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»: строку, порядковый номер 3, исключить;
в цели 2.3. «Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства»:
в строке «Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели 022, 023, 025, 026, 029, 030, 031, 034, 035, 036, 038, 039, 041» цифры «036» исключить;
в задаче 2.3.1. «Внедрение системного подхода при строительстве новых объектов водоснабжения и водоотведения и реконструкции действующих»:
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
в графе «2013 год»:
в строке, порядковый номер 3, знак «X» исключить;
в задаче 2.3.4. «Повышение энергоэффективности в сфере жилищно-коммунального хозяйства»:
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов» строку, порядковый номер 5, исключить;
в Стратегическом направлении 3. «Организация рационального использования и охраны земель и развитие отрасли геодезии и картографии»:
в цели 3.1. «Формирование системы сведений о земельных ресурсах, соблюдения земельного законодательства»:
в задаче 3.1.2. «Повышение уровня информационного обеспечения о количественном состоянии земельных ресурсов и земельно-кадастровых сведений в электронном формате»:
в графе «2013 год (план)»:
в графе «Показатель прямых результатов»:
в строках:
«4. Межевание некоординированных земельных участков: – % от общей потребности количества некоординированных земельных участков» цифры «95,6» исключить;
«– количество тысяч штук» цифры «45,4» исключить;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
в графе «2013 год»:
в строке, порядковый номер 4, знак «X» исключить;
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»:
в показателе конечного результата:

«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру» деген 2.2-мақсатта:
«Құрылыс саласын техникалық реттеу жүйесін реформалау және ғимараттардың (құрылыстардың) орнықтылығы мен ұзақ уақытқа жарамдылығын қамтамасыз ету» деген 2.2.1-міндетте:
«2013 жыл (жоспар)» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «79» деген сандар «198» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралардағы» реттік нөмірі 6-жол алынып тасталсын;
«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы рұқсат беру жүйесін жетілдіру» деген 2.2.3-міндетте:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағандағы реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту» деген 2.3-мақсатта:
«Осы мақсатқа қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалардың коды 022, 023, 025, 026, 029, 030, 031, 034, 035, 036, 038, 039, 041» деген жолдағы «036» деген сандар алынып тасталсын;
«Сумен жабдықтау мен су бұрудың жаңа объектілерін салу және қолданыстағыларын қайта жаңарту кезінде жүйелі тәсілді енгізу» деген 2.3.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
«2013 жыл» деген бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы «Х» деген белгі алынып тасталсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласында энергия тиімділігін арттыру» деген 2.3.4-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралардағы» реттік нөмірі 5-жол алынып тасталсын;
«Жерді ұтымды пайдалану мен қорғауды ұйымдастыру және геодезия мен картография саласын дамыту» деген 3-стратегиялық бағытта:
«Жер ресурстары, жер заңнамасын сақтау туралы мәліметтер жүйесін қалыптастыру» деген 3.1-мақсатта:
«Жер ресурстарының сандық жай-күйі туралы және жер-кадастрлық мәліметтермен электронды форматта ақпараттық қамтамасыз ету деңгейін арттыру» деген 3.1.2-міндетте:
«2013 жыл (жоспар)» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:
мына:
«4. Үйлестірілмеген жер учаскелерін межелеу: - үйлестірілмеген жер учаскелердің жалпы қажеттілік санының %» деген жолдағы «95,6» деген сандар алынып тасталсын;
«- саны мың дана» деген жолдағы «45,4» деген сандар алынып тасталсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
«2013 жыл» деген бағанда:
реттік нөмірі 4-жолдағы «Х» деген белгі алынып тасталсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке «Объем строительства жилья за счет бюджетных средств» цифры «540,5» заменить цифрами «560»;
в бюджетной программе 003 «Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «7 253 220» заменить цифрами «5 652 462»;
в бюджетной программе 008 «Повышение конкурентоспособности регионов»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «578 780» заменить цифрами «585 175»;
в строке «За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета» цифры «291 259» заменить цифрами «297 654»;
в бюджетной программе 009 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «6 000 000» заменить цифрами «5 673 480»;
в бюджетной программе 010 «Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «200 000» заменить цифрами «135 000»;
в бюджетной программе 017 «Реализация текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012–2020 годы»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество субсидируемых кредитов» цифры «200» заменить цифрами «60»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «8 804 020» заменить цифрами «7 809 288»;
строку
«
Бюджетная
программа
018 «Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012–2020 годы»
»
изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная
программа
018 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы «Развитие моногородов на 2012–2020 годы»
»;
в бюджетной программе 019 «Формирование сведений государственного земельного кадастра»:
в показателе прямого результата:
в строке «Представление сведений государственного земельного кадастра» цифры «123 140» заменить цифрами «261 916,9»;
строку:
«
Межевание некоординированных земельных участков для ввода данных в базу АИС ГЗК
тыс. уч-в
тыс. гектар
45,4
4,5
»
исключить;
в показателе конечного результата:
строку:
«
Выполнение межевания некоординированных земельных участков
тыс.
участков
45,4
»
исключить;
в показателе качества:
строку:
«
Выполнение межевания некоординированных земельных участков
%

«Бюджеттік қаражат есебінен тұрғын үй құрылысының көлемі» деген жолдағы «540,5» деген сандар «560» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «7 253 220» деген сандар «5 652 462» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «578 780» деген сандар «585 175» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру гранты есебінен» деген жолдағы «291 259» деген сандар «297 654» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Облыстық бюджеттерге «Өңiрлердi дамыту» бағдарламасының шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «6 000 000» деген сандар «5 673 480» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Маңғыстау облысының бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «200 000» деген сандар «135 000» деген сандармен ауыстырылсын;
017 «Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Субсидияланатын кредиттер саны» деген жолдағы «200» деген сандар «60» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «8 804 020» деген сандар «7 809 288» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Бюджеттік бағдарлама
018 «Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру»
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
018 «Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері»
»;
019 «Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін ұсыну» деген жолдағы «123 140» деген сандар «261 926,9» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
МЖК ААЖ қорына деректер енгізу үшін үйлестірілмеген жер учаскелерін межелеу
мың учаске
мың гектар
45,4
4,5
»
деген жол алынып тасталсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Үйлестірілмеген жер учаскелерін межелеуді орындау
мың учаске
45,4
»
деген жолдар алынып тасталсын;
сапа көрсеткіштерiнде:
мына:
«
Үйлестірілмеген жер учаскелерін межелеуді орындау
%

95,6
»
исключить;
в показателе эффективности:
строку, порядковый номер 4), исключить;
в бюджетной программе 021 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество разработанных сметно-нормативных документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» цифры «31» заменить цифрами «36»;
в строке «Разработка типовых проектов» цифры «121» заменить цифрами «111»;
в строке «Обновление нормативно-технической базы в сфере архитектурной, градостроительной, строительной деятельности и жилищно-коммунального хозяйства» цифры «48» заменить цифрами «162»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «4 213 026» заменить цифрами «4 068 244»;
в бюджетной программе 026 «Разработка обоснований инвестиций»:
в показателе прямого результата:
в строке «Завершение разработки обоснования инвестиций с положительным заключением государственной экспертизы по водоснабжению и водоотведению» цифры «53» заменить цифрами «31»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Промежуточный отчет по разработке обоснования инвестиций систем водоснабжения и водоотведения
ед.
22
»;
в показателе конечного результата:
в строке «выполнение работ от общего объема работ по разработке обоснования инвестиций систем водоснабжения и водоотведения» цифры «55,5» заменить цифрами «51,6»;
в показателе эффективности:
в строке «Средняя стоимость работ в одном городе (стоимость работ по каждому городу определяется сметным расчетом) по разработке обоснования инвестиций систем водоснабжения и водоотведения» цифры «53 735» заменить цифрами «28 679»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «2 847 970» заменить цифрами «1 520 000»;
в бюджетной программе 028 «Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения»:
в показателе прямого результата:
в строке «Среднее количество вкладчиков, получающих премию государства» цифры «266 834» заменить цифрами «265 525»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «7 249 230» заменить цифрами «7 244 667»;
в бюджетной программе 029 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения»:
в показателе прямого результата:

95,6
»
деген жол алынып тасталсын;
тиімділік көрсеткіштерiнде:
реттік нөмірі 4) жол алынып тасталсын;
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде:
«Сәулет, қала құрылысы, құрылыс саласында әзірленген сметалық-нормативтік құжаттардың саны» деген жолдағы «31» деген сандар «36» деген сандармен ауыстырылсын;
«Үлгі жобалар әзірлеу» деген жолдағы «121» деген сандар «111» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сәулет, қала құрылысы, құрылыс қызметі және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласында нормативтік-техникалық базаны жаңарту» деген жолдағы «48» деген сандар «162» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «4 213 026» деген сандар «4 068 244» деген сандармен ауыстырылсын;
026 «Инвестициялардың негiздемелерін әзiрлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде:
«Сумен жабдықтау және су бұру бойынша мемлекеттік сараптаманың оң қорытындысымен инвестициялардың негіздемесін әзірлеуді аяқтау» деген жолдағы «53» деген сандар «31» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелеріне инвестициялардың негіздемесін әзірлеу жөніндегі аралық есеп
бірлік
22
»;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инвестициялық негіздемелерін әзірлеу жөніндегі жұмыстың жалпы көлемінен жұмыстарды орындау» деген жолдағы «55,5» деген сандар «51,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инвестициялар негіздемелерін әзірлеу бойынша бір қаладағы жұмыстың орташа құны (әр қаладағы жұмыстың құны сметалық есеппен айқындалады)» деген жолдағы «53 735» деген сандар «28 679» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2 847 970» деген сандар «1 520 000» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Мемлекеттен сыйлықақы алатын салымшылардың орташа саны» деген жолдағы «266 834» деген сандар «265 525» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «7 249 230» деген сандар «7 244 667» деген сандармен ауыстырылсын;
029 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке «Охват населения, получающего воду по субсидированному тарифу» цифры «2 018 472» заменить цифрами «2 127 406»;
в строке «Количество сельских населенных пунктов, обеспечивающихся питьевой водой по удешевленному тарифу» цифры «775» заменить цифрами «802»;
в строке «Объем подаваемой питьевой воды» цифры «69 403,39» заменить цифрами «57 640»;
в показателе конечного результата:
в строке «Снижение стоимости услуг по подаче питьевой воды для населения областей Республики Казахстан» цифры «11-100» заменить цифрами «9,73-100»;
в показателе качества:
в строке «Размер субсидии за 1 м3 питьевой воды» цифры «5-922» заменить цифрами «4,31-1484,67»;
в бюджетной программе 032 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья»:
в показателе прямого результата:
в строке «Строительство и (или) приобретение кредитного жилья в рамках Программы «Доступное жилье-2020» цифры «280,4» заменить цифрами «271,7»;
в показателе конечного результата:
в строке «Обеспечение населения доступным жильем» цифры «3 700» заменить цифрами «3 623»;
в строке «Доля обеспеченности граждан доступным жильем» цифры «8,5» заменить цифрами «8,3»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «30 152 400» заменить цифрами «29 408 357»;
в бюджетной программе 033 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»:
в показателе конечного результата:
в строке «Создание надежной инфраструктуры жизнеобеспечения, обеспечивающей потребности населения стабильным электро-, тепло-, водо- и газоснабжением в районах жилищной застройки» цифры «100» заменить цифрами «209»;
в бюджетной программе 034 «Создание центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе»:
в показателе эффективности:
в строке «в городе Астана» цифры «749 188» заменить цифрами «1 083 188»;
в строке «в городе Алматы» цифры «513 727» заменить цифрами «846 727»;
в строке «в городе Актобе» цифры «333 814» заменить цифрами «666 814»;
в бюджетной программе 035 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения»:
в показателе прямого результата:

«Субсидияланған тариф бойынша су алатын халықты қамту» деген жолдағы «2 018 472» деген сандар «2 127 406» деген сандармен ауыстырылсын;
«Арзандатылған тариф бойынша ауыз сумен қамтамасыз етілген ауылдық елді мекендердің саны» деген жолдағы «775» деген сандар «802» деген сандармен ауыстырылсын;
«Берілетін ауыз судың көлемі» деген жолдағы «69 403,39» деген сандар «57 640» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қазақстан Республикасы облыстарының халқы үшін ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын төмендету» деген жолдағы «11-100» деген сандар «9,73-100» деген сандармен ауыстырылсын;
сапа көрсеткіштерiнде:
«1 текше метр ауыз су үшін субсидияның мөлшері» деген жолдағы «5-922» деген сандар «4,31-1484,67» деген сандармен ауыстырылсын;
032 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламаларының шеңберінде кредиттік тұрғын үйлер салу және (немесе) сатып алу» деген жолдағы «280,4» деген сандар «271,7» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Халықты қолжетімді тұрғын үймен қамтамасыз ету» деген жолдағы «3 700» деген сандар «3 623» деген сандармен ауыстырылсын;
«Азаматтарды қолжетімді тұрғын үймен қамтамасыз ету үлесі» деген жолдағы «8,5» деген сандар «8,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «30 152 400» деген сандар «29 408 357» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Тұрғын үй салу аудандарында халықты тұрақты электрмен, жылумен, сумен және газбен жабдықтауды қамтамасыз ететін тіршіліктің сенімді инфрақұрылымын құру» деген жолдағы «100» деген сандар «209» деген сандармен ауыстырылсын;
034 «Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергетикалық тиімділік орталықтарын құру» деген бюджеттік бағдарламада:
тиімділік көрсеткіштерiнде:
«Астана қаласында» деген жолдағы «749 188» деген сандар «1 083 188» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласында» деген жолдағы «513 727» деген сандар «846 727» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе қаласында» деген жолдағы «333 814» деген сандар «666 814» деген сандармен ауыстырылсын;
035 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке «Строительство и реконструкция объектов водоснабжения и водоотведения» цифры «132» заменить цифрами «136»;
в строке «Ввод в эксплуатацию объектов водоснабжения и водоотведения» цифры «97» заменить цифрами «96»;
в показателе эффективности:
в строке «Средние затраты на единицу оказанной услуги по строительству и реконструкции одного объекта питьевого водоснабжения и водоотведения» цифры «368 748» заменить цифрами «357 903»;
строку:
«
Стоимость строительно-монтажных работ на 1 км сетей водоснабжения
тыс.
тенге
20 000
»
исключить;
бюджетную программу 036 «Увеличение уставного капитала АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства» исключить;
в бюджетной программе 038 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество реализуемых инвестиционных проектов по коммунальному хозяйству, в том числе:» цифры «66» заменить цифрами «65»;
в строке «газоснабжения» цифры «14» заменить цифрами «13»;
в строке «Протяженность сетей» цифры «1 000» заменить цифрами «1 096»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «14 658 601» заменить цифрами «14 618 140»;
в бюджетной программе 039 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «8 230 809» заменить цифрами «6 777 906»;
в бюджетной программе 041 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах»:
в показателе прямого результата:
в строке «Ввод в эксплуатацию объектов водоснабжения» цифры «125» заменить цифрами «126»;
в бюджетной программе 044 «Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области на строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны»:
в показателе прямого результата:
строку
«
Количество разработанных инвестиционных проектов
ед.
10
»
изложить в следующей редакции:
«
Количество разрабатываемых инвестиционных проектов
ед.
10
»;
в показателе конечного результата:
строку
«
Завершение проектов с положительным заключением государственной экспертизы
ед.
10
»
исключить;
в показателе эффективности:

«Сумен жабдықтау және су бұру объектілерін салу және қайта жаңарту» деген жолдағы «132» деген сандар «136» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сумен жабдықтау және су бұру объектілерін пайдалануға беру» деген жолдағы «97» деген сандар «96» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерiнде:
«Бір ауыз сумен жабдықтау объектісін салу және қайта жаңарту бойынша көрсетілген қызмет бірлігіне орташа шығындар» деген жолдағы «368 748» деген сандар «357 903» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
1 км сумен жабдықтау желідегі құрылыс-монтаждау жұмыстарының құны
мың теңге
20 000
»
деген жол алынып тасталсын;
036 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» деген бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
038 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Коммуналдық шаруашылық жөніндегі іске асырылатын инвестициялық жобалардың саны, оның ішінде:» деген жолдағы «66» деген сандар «65» деген сандармен ауыстырылсын;
«газбен жабдықтау» деген жолдағы «14» деген сандар «13» деген сандармен ауыстырылсын;
«Желілердің ұзындығы» деген жолдағы «1 000» деген сандар «1 096» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «14 658 601» деген сандар «14 618 140» деген сандармен ауыстырылсын;
039 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «8 230 809» деген сандар «6 777 906» деген сандармен ауыстырылсын;
041 «Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Сумен жабдықтау объектілерін пайдалануға беру» деген жолдағы «125» деген сандар «126» деген сандармен ауыстырылсын;
044 «Ақмола облысының бюджетіне Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау желілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Әзірленген инвестициялық жобалар саны
бірлік
10
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Әзірленіп жатқан инвестициялық жобалар саны
бірлік
10
»;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Мемлекеттік сараптаманың оң қорытындысы бар жобаларды аяқтау
бірлік
10
»
деген жол алынып тасталсын;
тиімділік көрсеткіштерiнде:

в строке «Средние затраты на разработку одного проекта» цифры «56 470» заменить цифрами «39 535»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «564 700» заменить цифрами «395 350»;
в бюджетной программе 046 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»:
в показателе эффективности:
в строке «Средние затраты на выкуп одного земельного участка с объектом недвижимости» цифры «73 012» заменить цифрами «70 242»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «584 098» заменить цифрами «561 939»;
в бюджетной программе 049 «Создание информационно-аналитической системы Министерства регионального развития Республики Казахстан»:
в показателе прямого результата:
строку:
«
Разработка подсистем 1 очереди: хранилище данных
ед.
1
»
изложить в следующей редакции:
«
Разработка подсистем 1 очереди: хранилище данных
ед.
1
»;
строки:
«
Разработка подсистем 2 очереди: «Мониторинг социально-экономического развития регионов», «Мониторинг, моделирование и прогнозирование социальной напряженности регионов Республики Казахстан», «Мониторинг конкурентоспособности регионов»
ед.
3
»;
в показателе конечного результата:
«
Охват мониторингом показателей социально-экономического развития регионов
%
100
Охват мониторингом, моделированием и прогнозированием социальной напряженности регионов Республики Казахстан
%
100
»
исключить;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «407 360» заменить цифрами «240 930»;
дополнить бюджетной программой «051 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на погашение ранее принятых обязательств уполномоченной организацией акимата города Астаны перед АО «ФНБ «Самрук-Казына» следующего содержания:
«
Бюджетная программа
051 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на погашение ранее принятых обязательств уполномоченной организацией акимата города Астаны перед АО «ФНБ «Самрук-Казына»
Описание
Выделение средств из республиканского бюджета акимату города Астаны в целях обеспечения исполнения обязательств по возврату кредита перед АО «ФНБ «Самрук-Казына»
вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развития
текущая
Наименование показателей
бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
Проектируемый 2016 год
Проектируемый 2017 год
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Перечисление текущих трансфертов акимату города Астаны
%
100
показатели конечного результата
Исполнение обязательств уполномоченной организации акимата г. Астаны
%
100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тенге

«Бір жобаны әзірлеуге жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «56 470» деген сандар «39 535» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «564 700» деген сандар «395 350» деген сандармен ауыстырылсын;
046 «Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында Абу-Даби Плаза» көп функционалды кешенін салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Жылжымайтын мүлiк объектiсi бар бiр жер учаскесiн сатып алуға жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «73 012» деген сандар «70 242» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «584 098» деген сандар «561 939» деген сандармен ауыстырылсын;
049 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің ақпараттық-талдау жүйесін құру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
1-кезектегі кіші жүйелерді әзірлеу: деректер қоймасы
бірлік
1
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1-кезектегі кіші жүйелерді әзірлеу: деректер қоймасы
бірлік
1
»;
мына:
«
2-кезектегі кіші жүйелерді әзірлеу: «Өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуын мониторингілеу», «Қазақстан Республикасы өңірлерінің әлеуметтік шиеленісін мониторингілеу, модельдеу және болжау», «Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін мониторингілеу»
бірлік
3
»;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«
Өңірлердің әлеуметтік-экономикалық даму көрсеткіштерін мониторингпен қамту
%
100
Қазақстан Республикасы өңірлерінің әлеуметтік шиеленісін мониторингпен, модельдеумен және болжаумен қамту
%
100
»
деген жолдар алынып тасталсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «407 360» деген сандар «240 930» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 051 «Астана қаласының бюджетіне Астана қаласы әкімдігінің уәкілетті ұйымының «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ алдында бұрын қабылданған міндеттемелерін өтеуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
051 «Астана қаласының бюджетіне Астана қаласы әкімдігінің уәкілетті ұйымының «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ алдында бұрын қабылданған міндеттемелерін өтеуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»
Сипаттама
Астана қаласының әкімдігіне «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ алдындағы кредитті қайтару бойынша міндеттемелерді орындауды қамтамасыз ету мақсатында республикалық бюджеттен қаражат бөлу
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
трансферттер беру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланған 2016 жыл
Жобаланған 2017 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Астана қаласының әкімдігіне ағымдағы трансферттерді аудару
%
100
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Астана қаласы әкімдігінің уәкілетті ұйымының міндеттемелерін орындауы
%
100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге

20 000 000
»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «373 122 927» заменить цифрами «385 983 101»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «98 066 922» заменить цифрами «113 586 833»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «275 056 005» заменить цифрами «272 396 268».
2. В приложении к указанному постановлению:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1766 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011–2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 23, ст. 285)».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

20 000 000
»;
«Бюджеттiк шығыстардың жиыны» деген 7.2-кіші бөлімде:
«Барлық бюджеттік шығыстар» деген жолдағы «373 122 927» деген сандар «385 983 101» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «98 066 922» деген сандар «113 586 833» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «275 056 005» деген сандар «272 396 268» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген қаулыға қосымшада:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1766 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 285-құжат)».
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов