Об утверждении Правил выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 19.
В соответствии с пунктом 1 статьи 48 Закона Республики Казахстан "О Государственной границе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи пропусков в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 года № 20 "Об утверждении Инструкции о порядке оформления документов на выход (выпуск) плавсредств, средств передвижения по льду с мест базирования и порядке оборудования причалов, пристаней и пунктов базирования плавсредств, средств передвижения по льду и Правил пограничного режима в пунктах пропуска через Государственную границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 1994 г., № 1, ст. 8);
2) пункт 2 приложения к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года № 1132 "О мерах по улучшению обслуживания пассажиров международных рейсов в аэропортах Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 2000 г., № 31, ст. 383).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
C. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 19
Правила выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
Сноска. Правила в редакции постановления Правительства РК от 25.01.2019 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 19 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 48-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидалары бекітілсін.
2. Мыналардың:
1) "Жүзу құралдарының, мұз үстiмен жүретiн құралдардың орналасқан жерiнен сапарға шығуына (шығарылуына) құжаттар ресiмдеудiң тәртібі және тоқтамаларды, айлақтар мен жүзу құралдарының, мұз үстiмен жүретiн құралдардың орналасқан пункттерiн жабдықтау тәртібі туралы нұсқама мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттеріндегі шекаралық режимнiң ережелерiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 4 қаңтардағы № 20 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., № 1, 8-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының әуежайларында халықаралық рейстердің жолаушыларына қызмет көрсетуді жақсарту жөніндегі шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2000 жылғы 27 шiлдедегі № 1132 қаулысына қосымшаның 2-тармағының (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2000 ж., № 31, 383-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 19 қаулысымен
бекітілген
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидалары
Ескерту. Қағида жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 25.01.2019 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Глава 1. Общие положения
Сноска. Заголовок главы 1 - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящие Правила выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду (далее - Правила) определяют порядок выдачи Пограничной службой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (далее - Пограничная служба) пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду, а также иностранных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств), средств передвижения по льду, которые временно эксплуатируются в территориальных водах (море) и внутренних водах Республики Казахстан (далее - пропуск).
2. Физические и юридические лица (далее - инициаторы) при выходе из порта (пункта базирования), пребывании в территориальных водах (море) и внутренних водах Республики Казахстан и возвращении в порт (пункт базирования) на казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судах (средствах) и средствах передвижения по льду по требованию представителей Пограничной службы предъявляют для проверки пропуска, выданые Пограничной службой, и документы, удостоверяющие личность.
3. Пограничная служба при ведении поисковых мероприятий в пограничном пространстве вправе вносить ограничения или временно приостанавливать действие пропусков, о чем уведомляются государственные и местные исполнительные органы.
Глава 2. Порядок выдачи пропусков
Сноска. Заголовок главы 2 - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Для получения пропусков инициаторы представляют в электронном формате через веб-портал "электронного правительства" (далее - портал) в Пограничную службу следующие документы:
1) представление на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду (далее – представление) с прилагаемым к нему списком лиц по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;

1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. 1-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) қазақстандық өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) және мұз үстімен жылжитын құралдардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізде) және ішкі суларында уақытша пайдаланылатын шетелдік өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің (бұдан әрі – Шекара қызметі) рұқсаттамалар (бұдан әрі – рұқсаттама) беру тәртібін айқындайды.
2. Жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі – бастамашылар) порттан (орналасу пунктінен) шыққанда, Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде) және ішкі суларында болған кезде және қазақстандық өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелерде (құралдарда) және мұз үстімен жылжитын құралдарда портқа (орналасу пунктіне) оралған кезде Шекара қызметі өкілдерінің талабы бойынша Шекара қызметі берген рұқсаттамаларын және жеке басын куәландыратын құжаттарын тексеру үшін береді.
3. Шекара қызметі шекаралық кеңістікте іздеу іс-шараларын жүргізу кезінде рұқсаттамаларға шектеулер қоюға немесе қолданысын уақытша тоқтата тұруға құқылы, ол туралы мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдарды хабардар етеді.
2-тарау. Рұқсаттама беру тәртібі
Ескерту. 2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Бастамашылар рұқсаттамалар алу үшін электронды форматта, "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы (бұдан әрі – портал) Шекара қызметіне мынадай құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша адамдар тізімін қоса бере отырып, қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар алуға ұсыну (бұдан әрі – ұсыну);

2) копии разрешительных документов соответствующих уполномоченных органов на ведение в территориальных водах (море) и внутренних водах промысловой, исследовательской, изыскательской или иной деятельности.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Государственные органы и организации, которые намерены проводить морские научные исследования и (или) изыскательскую деятельность в территориальных водах (море), при внесении через портал представлений в Пограничную службу дополнительно представляют информацию о:
1) характере и целях проекта, описании научного оборудования;
2) методе и средствах, которые будут использованы, включая название, тип и класс судов, точных географических данных по районам, в которых будет проводиться проект;
3) дате прибытия и ухода исследовательских судов или в соответствующих случаях размещения и снятия оборудования;
4) наименовании организации, руководителе или лице, ответственном за проект.
6. Вносимые представления должны быть согласованы с соответствующим территориальным подразделением Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в течение трех рабочих дней.
Сноска. Пункт 6 - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. В случае установления факта представления документов, указанных в пунктах 4 и 5 настоящих Правил, не в полном объеме Пограничная служба в течение двух рабочих дней дает письменный мотивированный отказ о дальнейшем рассмотрении представления по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Срок рассмотрения представления и выдача пропуска Пограничной службой через портал составляет не более пятнадцати рабочих дней с момента внесения представления инициатором.
9. Выдача пропуска осуществляется Пограничной службой по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам через портал в электронном формате.
Сноска. Пункт 9 - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Пропуск выдается на указанный в представлении срок с учетом сроков действия разрешения соответствующих уполномоченных органов на ведение промысловой, исследовательской, изыскательской или иной деятельности, но не более одного календарного года.
По истечении срока действия пропуск утрачивает силу.

2) аумақтық суларда (теңізде) және ішкі суларда кәсіпшілік, зерттеу, іздестіру немесе өзге де қызметті жүргізуге тиісті уәкілетті органдардың рұқсат беру құжаттарының көшірмелері.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Аумақтық суларда (теңізде) теңіздегі ғылыми зерттеулер және (немесе) іздестіру қызметін жүргізуге ниеттенген мемлекеттік органдар және ұйымдар портал арқылы Шекара қызметіне ұсынулар енгізген кезде:
1) жобаның сипаты және мақсаты;
2) кемелердің атауын, типін және сыныбын қоса алғанда, пайдаланылатын әдіс пен құралдар;
3) зерттеу жүргізетін кемелер келетін және кететін немесе тиісті жағдайларда жабдықтар орналастырылатын және алып тасталатын күн;
4) жобаға жауапты ұйымның атауы, басшы немесе адам туралы толық ақпараты бар қосымша құжаттарды ұсынады.
6. Енгізілетін ұсыну Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің тиісті аумақтық бөлімшесімен үш жұмыс күні ішінде келісілуге тиіс.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. Осы Қағидалардың 4 және 5-тармақтарында көрсетілген құжаттар толық көлемде ұсынылмаған фактілер анықталған жағдайда Шекара қызметі екі жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсынуды одан әрі қараудан жазбаша дәлелді бас тартады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. Шекара қызметінің ұсынуды қарау және портал арқылы рұқсаттамаларды беру мерзімі бастамашы ұсынуды енгізген сәттен бастап он бес жұмыс күнінен аспайды.
9. Рұқсаттама беруді Шекара қызметі осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша электрондық форматта портал арқылы жүзеге асырады.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
10. Рұқсаттама кәсіпшілік, зерттеу, іздестіру немесе өзге де қызметті жүргізуге тиісті уәкілетті органдар рұқсатының қолданылу мерзімін ескере отырып, ұсынуда көрсетілген мерзімге беріледі, бірақ күнтізбелік бір жылдан аспауға тиіс.
Қолданылу мерзімі аяқталғаннан кейін рұқсаттама күшін жояды.

11. В случае утери (порчи) пропуска инициатором представляются письменное ходатайство о повторной выдаче пропуска в Пограничную службу, а также письменное объяснение по факту его утери.
Пограничной службой в срок не более трех рабочих дней осуществляется повторная выдача пропуска.
12. В случаях выявления правонарушений, связанных с нарушением инициаторами режима Государственной границы Республики Казахстан, режима территориальных вод (моря) и внутренних вод, а также принятия уполномоченными органами мер к прекращению незаконной деятельности, ранее выданные им пропуска изымаются Пограничной службой.
Приложение 1
к Правилам выдачи пропусков
на выход в территориальные
воды (море) и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных) судов
(средств) и средств
передвижения по льду
Форма
Представление на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
_____________________________________ аумақтық бөлімше бастығына
(начальнику территориального подразделения _______________________)
Ұсыну (Представление)
Теңізге шығуға рұқсаттама беруді сұраймын ___________________________________
(Прошу выдать пропуск на выход в море)
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
(наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
физического лица)
Мақсаты (с целью)_________________________________________________________
Уақыты (время) ___________________________________________________________
_______________________________________________ ауданында аумақтық суларда болу
(нахождение в территориальных водах в районе)
______________________________________________________________________________
Жүзу құралының түрі (тип плавсредства) _____________________________________
Жүзу құралының тіркеу № (рег. № плавсредства) ______________________________
Жүзу құралы тіркелімге алынған жер (место приписки плавсредства): _____________
_______________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдік және азаматтығы жоқ тұлғаларға) қоса берілген тізімге сәйкес саны ___________ дана рұқсаттама
(гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно прилагаемому списку в количестве ______ экземпляров)
Ұсынуға мынадай құжаттар қоса беріледі ______________________________________
(К представлению прилагаются следующие документы)
_______________________________________________________________________________
лауазымы (должность)
қолы (подпись) ___________________ ________________________________
(күні, айы, жылы)                   (дата, месяц, год)
М.П.
(оборотная сторона)
Список граждан Республики Казахстан (иностранцев, лиц без гражданства) на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
№ п/п
Ф.И.О. (при его наличии)
Число, месяц, год рождения
Адрес места жительства
Место работы, должность
№ документа, удостоверяющего личность
Гражданство
Примечание
1
2
3
Итого: _____________________________________________________________
(общее количество лиц – прописью)
При этом будут задействованы технические средства:
№ п/п
Наименование технического средства
Государственный регистрационный номер
Ф.И.О. (при его наличии) капитана
Примечание
1
2
___________________________________
Приложение 2
к Правилам выдачи пропусков
на выход в территориальные
воды (море) и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных) судов
(средств) и средств
передвижения по льду
Форма
Уведомление об отказе в выдаче пропуска на выход казахстанских судов в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан

11. Рұқсаттама жоғалған (бүлінген) жағдайда, бастамашылар Шекара қызметіне рұқсаттамаларды қайта беру туралы жазбаша өтінішхат, сондай-ақ рұқсаттамаларды жоғалту фактісі бойынша жазбаша түсініктеме береді.
Шекара қызметі үш жұмыс күнінен аспайтын мерзімде рұқсаттаманы қайта беруді жүзеге асырады.
12. Бастамашылардың Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекара режимін, аумақтық сулар (теңіздер) және ішкі сулар режимін бұзуымен байланысты құқық бұзушылықтары анықталғанда, сондай-ақ уәкілетті органдар заңсыз іс-қимылдарды тоқтату шараларын қолданған жағдайда Шекара қызметі оларға берген рұқсаттамаларды алып қояды.
Қазақстандық шағын көлемді
өздігінен жүзетін және өздігінен
жүзбейтін (суүсті және суасты)
кемелердің (құралдардың) және
мұз үстімен жылжитын
құралдардың
Қазақстан Республикасының
аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына
рұқсаттамалар беру
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттама алуға ұсыну
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
_________________________________ аумақтық бөлімше бастығына
(начальнику территориального подразделения _______________________)
Ұсыну (Представление)
Теңізге шығуға рұқсаттама беруді сұраймын ____________________________________
(Прошу выдать пропуск на выход в море)_______________________________________
(заңды тұлғаның атауы, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
(наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
физического лица)
Мақсаты (с целью)___________________________________________________________
Уақыты (время)______________________________________________________________
___________________________________________ ауданында аумақтық суларда болу
(нахождение в территориальных водах в районе)
____________________________________________________________________________
Жүзу құралының түрі (тип плавсредства) ________________________________________
Жүзу құралының тіркеу № (рег. № плавсредства) _________________________________
Жүзу құралы тіркелімге алынған жер (место приписки плавсредства): ________________
____________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдік және азаматтығы жоқ тұлғаларға)
қоса берілген тізімге сәйкес саны ___________ дана рұқсаттама
(гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно
прилагаемому списку в количестве ______ экземпляров)
Ұсынуға мынадай құжаттар қоса беріледі ________________________________________
(К представлению прилагаются следующие документы)
____________________________________________________________________________
лауазымы (должность)
қолы (подпись) ___________________ ________________________________
(күні, айы, жылы) (дата, месяц, год)
М.О.
(екінші жағы)
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығу үшін рұқсаттамалар алуға Қазақстан Республикасы азаматтарының (шетелдіктердің, азаматтығы жоқ тұлғалардың) тізімі
Р/с №
Т.А.Ә. (бар болса)
Туған жылы, күні, айы,
Тұратын жерінің мекенжайы
Жұмыс орны, лауазымы
Жеке басын куәландыратын құжаттың №
Азаматтығы
Ескертпе
1
2
3
Жиыны: ___________________________________________________________ (адамдардың жалпы саны – жазбаша)
Бұл ретте мынадай техникалық құралдар тартылатын болады:
Р/с
Техникалық құралдардың атауы
Мемлекеттік тіркеу нөмірі
Капитанның Т.А.Ә. (бар болса)
Ескертпе
1
2
Қазақстандық шағын көлемді
өздігінен жүзетін және өздігінен
жүзбейтін (суүсті және суасты)
кемелердің (құралдардың) және
мұз үстімен жылжитын
құралдардың
Қазақстан Республикасының
аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына
рұқсаттамалар беру
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстандық кемелердің Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттама беруден бас тарту туралы хабарлама

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Куда _____________________
_________________________
Кому ____________________
(адрес и установочные
данные инициатора)
Уведомление
___________________________________________________на Ваше заявление от __ ________ 20___ года уведомляем об отказе в выдаче пропуска на выход в территориальные воды (море), внутренние воды Республики Казахстан в связи с представлением документов не в полном объеме на________________
___________________________________________________________________________
(тип маломерного самоходного и несамоходного (надводного и подводного)
судна (средства) и средства передвижения по льду)
Начальник территориального подразделения ________________________________
(подпись, Ф.И.О. (при его наличии)
должностного лица)
"_____" _____________ 20 ___ года (дата, месяц, год)
М.П.
___________________________________
Приложение 3
к Правилам выдачи пропуска на
выход в территориальные воды
(море) и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных) судов
(средств) и средств
передвижения по льду
Форма
Пропуск на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 29.04.2020 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РҰҚСАТТАМА түбіршегінің № ________
(корешок пропуска)
(выдан) _____________________ берілді
(жителю) ___________________ тұрғыны
20 _____ жылы теңізге және ішкі суларға
шығуға рұқсат берілген
(разрешен выход в море и внутренние
воды в 20____ году)
Ауданның аумақтық суларында болу
(нахождение в территориальных
водах в районе)
Жол жүру бағыты ___________________
(маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты ________________
(цель выхода в море)
Шығу уақыты _______________________
(время выхода)
Келу уақыты ________________________
(время пребывания)
Жүзу құралының түрі_________________
(тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу №_____________
(рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны
(место приписки плавсредства):
___________________________________
Негіздеме __________________________
(основание)
Берілген күні _______________________
(дата выдачи)
"_____" шекара бөлімшесінің бастығы
(начальник пограничного отделения "_______")
___________________________________
___________________________________
место печати
РҰҚСАТТАМА № _________
(пропуск)
(выдан)____________________ берілді
(жителю) _________________ тұрғыны
20 ____ жылы теңізге және ішкі суларға
шығуға рұқсат берілген
(разрешен выход в море и внутренние
воды в 20 __ году)
Аумақтық сулардан тыс ауданда болу
(нахождение в территориальных
водах в районе)
Жол жүру бағыты ___________________
(маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты________________
(цель выхода в море)
Шығу уақыты _______________________
(время выхода)
Келу уақыты ________________________
(время пребывания):
Жүзу құралының түрі
(тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу № ____________
(рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны
(место приписки плавсредства)
___________________________________
Рұқсаттама жеке басын куәландыратын
құжат ұсынылған жағдайда жарамды
(пропуск действителен при предъявлении
документа, удостоверяющего личность)
№ ______
Берілген күні _______________________
(дата выдачи)
"_____" шекара бөлімшесінің бастығы
(начальник пограничного отделения "____")
___________________________________
место печати

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.10.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қайда ___________________
________________________
Кімге ____________________
(бастамашының мекенжайы
және анықтау деректері)
Хабарлама
Сіздің 20__жылғы "__" ____ өтінішіңізге _____ ұсынылған құжаттардың толық
болмауына байланысты _____________________________________________
_________________________________ құжаттарды толық көлемде ұсынбауға
байланысты Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне), ішкі
суларына шығуға рұқсаттама беруден бас тартылатыны туралы хабарлаймыз
__________________________________________________________________
(шағын көлемді өздігінен жүретін және өздігінен жүрмейтін (су үсті және су асты)
кеменің (құралдардың) және мұз үстімен қозғалу құралдарының түрі)
______________________________________ аумақтық бөлімше бастығы
(лауазымды тұлғаның қолы, Т.А.Ә. (бар болса)
20___ жылғы "___" ___________ (күні, айы, жылы)
М.О.
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттама
Ескерту. 3-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 29.04.2020 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҰҚСАТТАМА түбіршегінің № ______ (корешок пропуска)
(выдан)___________________ берілді (жителю)_________________ тұрғыны
20 ___ жылы теңізге және ішкі суларға шығуға рұқсат берілген (разрешҰн выход в море и внутренние воды в 20__ году)
Ауданның аумақтық суларында болу (нахождение в территориальных водах в районе)
Жүру бағыты ______________________ (маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты _______________ (цель выхода в море)
Шығу уақыты ______________________ (время выхода)
Келу уақыты _______________________ (время пребывания)
Жүзу құралының түрі________________ (тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу №____________ (рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства): ___________________________________ Негіздеме __________________________ (основание)
Берілген күні _______________________ (дата выдачи)
_______ә/б "_____" шекара бөлімшесінің бастығы (начальник пограничного отделения "_______") МО
РҰҚСАТТАМА №________ (пропуск)
(выдан)_____________________ берілді (жителю) __________ ________ тұрғыны
20 ___ жылы теңізге және ішкі суларға шығуға рұқсат берілген (разрешҰн выход в море и внутренние воды в 20__ году)
Аумақтық сулардан тыс ауданда болу (нахождение в территориальных водах в районе)
Жүру бағыты _______________________ (маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты ________________ (цель выхода в море)
Шығу уақыты _______________________ (время выхода)
Келу уақыты ________________________ (время пребывания):
Жүзу құралының түрі (тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу № ____________ (рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства) ___________________________________
Рұқсаттама жеке басын куәландыратын құжат ұсынылған жағдайда жарамды (пропуск действителен при предъявлении документа, удостоверяющего личность)
№ ______
Берілген күні _______________________ (дата выдачи)
_______ә/б "_____" шекара бөлімшесінің бастығы (начальник пограничного отделения "_______") МО