Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 222
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые составы конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2014 года № 222
Составы конкурсных комиссий
по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
международного и республиканского значения
по Аральскому морю,
реке Сырдарья и Шардаринскому водохранилищу:
Жунусов
Нариман Талгатович
-
заместитель председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, председатель
Бектаев
Али Абдикаримович
-
заместитель акима Южно-Казахстанской области
Нуртаев
Рзакул Саденович
-
заместитель акима Кызылординской области
Оракбаев
Галымжан Жадигерович
-
руководитель Арало-Сырдарьинской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Кыстаубаев
Отепберген Аскарович
-
заместитель руководителя Арало-Сырдарьинской бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Жарасов
Галымжан Мураталиевич
-
руководитель Шардаринского отдела рыбной инспекции Арало-Сырдарьинской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Ермаханов
Заулхан Кенжегалиевич
-
директор Аральского филиала товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский институт рыбного хозяйства» акционерного общества «КазАгроИнновация» (по согласованию)
Шуткараев
Азис Васильевич
-
исполнительный директор Республиканской ассоциации общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства «Казахрыбхоз» (по согласованию)
по озеру Балхаш, Алакольской системе озер,
реке Или и Капшагайскому водохранилищу:
Жунусов
Нариман Талгатович
-
заместитель председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, председатель
Досымбеков
Тынышбай Досымбекович
-
заместитель акима Алматинской области
Ашимов
Галым Абиханович
-
заместитель акима Карагандинской области
Жолдасбаев
Муратбай Сматаевич
-
заместитель акима Жамбылской области
Шерубаев
Нурлыбек Адылгазинович
-
заместитель акима Восточно-Казахстанской области
Садыков
Кайрат Райымканович
-
заместитель руководителя Балхаш-Алакольской бассейновой инспекции межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Мукатаев
Серикали Мухаметкаримович
-
руководитель Балкаш-Алакольской бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Асылбекова
Сауле Жангировна
-
заместитель генерального директора товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский институт рыбного хозяйства» акционерного общества «КазАгроИнновация» (по согласованию)
Шуткараев
Азис Васильевич
-
исполнительный директор Республиканской ассоциации общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства «Казахрыбхоз» (по согласованию)
по озеру Зайсан, Бухтарминскому и Шульбинскому водохранилищам:
Жунусов
Нариман Талгатович
-
заместитель председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, председатель
Ашимбетов
Нуржан Кемерович
-
заместитель акима Павлодарской области
Шерубаев
Нурлыбек Адылгазинович
-
заместитель акима  Восточно-Казахстанской области
Канатбаев
Маулен Серикович
-
руководитель Ертисской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Токтасынов
Кенжегазы Абзалбекович
-
руководитель Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Иманжанов
Мирзан Тлеуканович
-
заместитель руководителя Ертисской бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Ануарбеков
Сымбат Мухаметбекұлы
-
исполняющий обязанности директора Алтайского филиала товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский институт рыбного хозяйства» акционерного общества «КазАгроИнновация» (по согласованию)
Шуткараев
Азис Васильевич
-
исполнительный директор Республиканской ассоциации общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства «Казахрыбхоз» (по согласованию)
по Каспийскому морю, реке Жайык и реке Кигаш:
Жунусов
Нариман Талгатович
-
заместитель председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, председатель
Дуйсембаев
Гумар Исламулы
-
первый заместитель акима Атырауской области
Чужегулов
Ануар Аманкулович
-
заместитель акима Мангистауской области
Темешева
Маншук Ароновна
-
заместитель руководителя Жайык-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Азидуллин
Галидолла Азидоллаевич
-
заместитель руководителя Жайык-Каспийской бассейновой инспекции по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Мухсанов
Абылхаир Мутиевич
-
директор Атырауского филиала товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский институт рыбного хозяйства» акционерного общества «КазАгроИнновация» (по согласованию)
Шуткараев
Азис Васильевич
-
исполнительный директор Республиканской ассоциации общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства «Казахрыбхоз» (по согласованию)
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2014 года № 222
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан

Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру жөніндегі конкурстық комиссиялардың құрамын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 222 қаулысы
«Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру жөніндегі конкурстық комиссиялардың құрамы бекiтiлсiн.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 222 қаулысымен
бекітілген
Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру жөніндегі
конкурстық комиссиялардың құрамы
Арал теңiзi, Сырдария өзенi және Шардара су қоймасы бойынша:
Жүнісов
Нариман Талғатұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетi төрағасының
орынбасары, төраға
Бектаев
Әли Әбдікәрімұлы
-
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң орынбасары
Нұртаев
Рзақұл Сәденұлы
-
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Орақбаев
Ғалымжан Жәдігерұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетiнің Арал-Сырдария
облысаралық бассейндiк балық шаруашылығы
инспекциясының басшысы
Қыстаубаев
Өтепберген Асқарұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Су ресурстары
комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөнiндегi Арал-Сырдария
бассейндiк инспекциясы басшысының
орынбасары
Жарасов
Ғалымжан Мұраталыұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитеті Арал-Сырдария
облысаралық балық шаруашылығы бассейндік
инспекциясы Шардара балық инспекциясы
бөлімінің басшысы
Ермаханов
Заулхан Кенжеғалиұлы
-
«ҚазАгроИнновация» акционерлiк қоғамы
«Қазақ балық шаруашылығы ғылыми-зерттеу
институты» жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi Арал филиалының директоры
(келiсiм бойынша)
Шотқараев
Әзіс Василийұлы
-
«Казахрыбхоз» балықшылардың қоғамдық
бірлестіктері мен балық шаруашылығы
субъектілері республикалық қауымдастығының
атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Балқаш көлi, Алакөл көлдер жүйесi, Iле өзенi және Қапшағай су
қоймасы бойынша:
Жүнісов
Нариман Талғатұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетi төрағасының
орынбасары, төраға
Досымбеков
Тынышбай Досымбекұлы
-
Алматы облысы әкімінің орынбасары
Әшімов
Ғалым Әбіханұлы
-
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Жолдасбаев
Мұратбай Сматайұлы
-
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Шерубаев
Нұрлыбек Әділғазыұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Садықов
Қайрат Райымқанұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетi Балқаш-Алакөл
облысаралық бассейндiк балық шаруашылығы
инспекциясы басшысының орынбасары
Мұқатаев
Серікәли Мұхаметкәрімұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Су ресурстары
комитетi Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөнiндегi Балқаш-Алакөл
бассейндiк инспекциясының басшысы
Асылбекова
Сәуле Жәңгірқызы
-
«ҚазАгроИнновация» акционерлiк қоғамы
«Қазақ балық шаруашылығы ғылыми-зерттеу
институты» жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi бас директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Шотқараев
Әзіс Василийұлы
-
«Казахрыбхоз» балықшылардың қоғамдық
бірлестіктері мен балық шаруашылығы
субъектілері республикалық қауымдастығының
атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Зайсан көлi, Бұқтырма және Шүлбi су қоймалары бойынша:
Жүнісов
Нариман Талғатұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетi төрағасының
орынбасары, төраға
Әшімбетов
Нұржан Кемерұлы
-
Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Шерубаев
Нұрлыбек Әділғазыұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Қанатбаев
Мәулен Серікұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетi Ертiс облысаралық
балық шаруашылығы бассейндiк
инспекциясының басшысы
Тоқтасынов
Кенжеғазы Абзалбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігінің Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитеті Шығыс Қазақстан
облыстық аумақтық инспекциясының басшысы
Иманжанов
Мирзан Тілеуқанұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Су ресурстары
комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөнiндегi Ертіс
бассейндік инспекциясы басшысының
орынбасары
Әнуарбеков
Сымбат Мұхаметбекұлы
-
«ҚазАгроИнновация» акционерлiк қоғамы
«Қазақ балық шаруашылығы ғылыми-зерттеу
институты» жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi Алтай филиалы директорының
міндетін атқарушы (келiсiм бойынша)
Шотқараев
Әзіс Василийұлы
-
«Казахрыбхоз» балықшылардың қоғамдық
бірлестіктері мен балық шаруашылығы
субъектілері Республикалық қауымдастығының
атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Каспий теңiзi, Жайық өзенi және Қиғаш өзенi бойынша:
Жүнісов
Нариман Талғатұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Балық
шаруашылығы комитетi төрағасының
орынбасары, төраға
Дүйсембаев
Ғұмар Исламұлы
-
Атырау облысы әкiмiнiң бірінші орынбасары
Шөжеғұлов
Әнуар Аманқұлұлы
-
Маңғыстау облысы әкiмiнiң орынбасары
Темешева
Мәншүк Аронқызы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгiнің Жайық-Каспий
облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк
инспекциясы басшысының орынбасары
Азидуллин
Ғалидолла Азидоллаұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
су ресурстары министрлiгi Су ресурстары
комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөнiндегi Жайық-Каспий
бассейндiк инспекциясы басшысының орынбасары
Мұхсанов
Абылхайыр Мұтиұлы
-
«ҚазАгроИнновация» акционерлiк қоғамы
«Қазақ балық шаруашылығы ғылыми-зерттеу
институты» жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi Атырау филиалының директоры
(келiсiм бойынша)
Шотқараев
Әзіс Василийұлы
-
«Казахрыбхоз» балықшылардың қоғамдық
бірлестіктері мен балық шаруашылығы
субъектілері республикалық қауымдастығының
атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 222 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 «Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 154 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72».
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2006 года № 455 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72».
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2008 года № 954 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72».
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 394 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72».
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2281 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72».
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2010 года № 369 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72».
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2010 года № 1089 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72».
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2011 года № 1044 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 «Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения».
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 635 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 «Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения».
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 810 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 «Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения».

1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 154 қаулысы.
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 мамырдағы № 455 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 қазандағы № 954 қаулысы.
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 394 қаулысы.
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2281 қаулысы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 369 қаулысы.
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қазандағы № 1089 қаулысы.
9. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 1044 қаулысы.
10. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 635 қаулысы.
11. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 810 қаулысы.