О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 64 "О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у организаций, созданных общественными объединениями инвалидов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 431. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1181
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1181 (вводится в действие с 01.01.2016).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 64 «О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у организаций, созданных общественными объединениями инвалидов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 16, ст. 193) следующие изменения:
1) заголовок изложить в следующей редакции:
«О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан»;
2) преамбулу и пункт 1 изложить в следующей редакции:
«В соответствии с пунктом 3 статьи 44-1 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих товары и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги;
2) перечень отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги;
3) Правила приобретения отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги.»;
3) пункт 2 исключить;
4) перечень организаций, производящих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

"Мүгедектердің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдарда мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 64 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 амырдағы № 431 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1181 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мүгедектердің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдарда мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 64 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 16, 193-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы»;
2) кіріспесі мен 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік сатып алу туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 44-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінің және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесі;
2) тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесі;
3) Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерін сатып алу қағидалары бекітілсін.»;
3) 2-тармақ алынып тасталсын;
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған, тауар өндіретін, жұмыстарды орындайтын, қызмет көрсететін ұйымдардың тізбесі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

5) перечень отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у организаций, производящих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
6) Правила приобретения отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у организаций, производящих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 мая 2014 года № 431
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2011 года № 64
Перечень
общественных объединений инвалидов Республики
Казахстан и организаций, созданных общественными
объединениями инвалидов Республики Казахстан,
производящих товары и (или) поставляющих
товары, выполняющих работы, оказывающих услуги
Общественные объединения инвалидов Республики Казахстан и организации, созданные общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящие товары и (или) поставляющие товары, выполняющие работы, оказывающие услуги
Бизнес-
идентификационный
номер
1
2

5) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған, тауар өндіретін, жұмыстарды орындайтын, қызмет көрсететін ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған, тауар өндіретін, жұмыстарды орындайтын, қызмет көрсететін ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерін сатып алу қағидасы осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 мамырдағы
№ 431 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 64 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін,
жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан
Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінің және
Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері
құрған ұйымдардың тізбесі
Тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдар
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
1
2

1. Товарищество с ограниченной ответственностью «Акмолинское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
980140003595
2. Товарищество с ограниченной ответственностью «Кокшетауское учебно-производственное предприятие» общественного объединения «Казахское общество слепых»
021040001300
3. Товарищество с ограниченной ответственностью «Актюбинское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
920440000055
4. Товарищество с ограниченной ответственностью «Алматинское учебно-производственное предприятие № 1 Казахского общества слепых»
941140001019
5. Товарищество с ограниченной ответственностью «Алматинское учебно-производственное предприятие № 2 общественного объединения «Казахское общество слепых»
990740001939
6. Товарищество с ограниченной ответственностью «Жетысуское учебно-производственное предприятие общественного объединения «Казахское общество слепых»
041240007053
7. Товарищество с ограниченной ответственностью «Каскеленское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
941140001564
8. Товарищество с ограниченной ответственностью «Талгарское учебно-производственное предприятие общественного объединения «Казахское общество слепых»
990640000461
9. Товарищество с ограниченной ответственностью «Дом отдыха Спутник «Казахского общества слепых им. З.Б. Бейсекова»
100440014738
10. Товарищество с ограниченной ответственностью «Атырауское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
950140001216
11. Товарищество с ограниченной ответственностью «Семейское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
100240020418
12. Товарищество с ограниченной ответственностью «Усть-Каменогорское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
940340000045
13. Товарищество с ограниченной ответственностью «Шемонаихинское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
490940000011
14. Товарищество с ограниченной ответственностью «Жамбылское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
611040000049
15. Товарищество с ограниченной ответственностью «Уральское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
050640005368
16. Товарищество с ограниченной ответственностью «Балхашское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
920240000761
17. Товарищество с ограниченной ответственностью «Карагандинское учебно-производственное предприятие общественного объединения «Казахское общество слепых»
990540003006
18. Товарищество с ограниченной ответственностью «Сатпаевское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»

1. «Қазақ соқырлар қоғамының Ақмола оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
980140003595
2. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Көкшетау оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
021040001300
3. «Қазақ соқырлар қоғамының Ақтөбе оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
920440000055
4. «Қазақ соқырлар қоғамының № 1 Алматы оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
941140001019
5. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің № 2 Алматы оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
990740001939
6. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Жетісу оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
041240007053
7. «Қазақ соқырлар қоғамының Қаскелең оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
941140001564
8. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Талғар оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
990640000461
9. «З.Б.Бейсеков атындағы Қазақ соқырлар қоғамының «Спутник» демалыс үйі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100440014738
10. «Қазақ соқырлар қоғамының Атырау оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
950140001216
11. «Қазақ соқырлар қоғамының Семей оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100240020418
12. «Қазақ соқырлар қоғамының Өскемен оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
940340000045
13. «Қазақ соқырлар қоғамының Шемонаиха оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
490940000011
14. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Жамбыл оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
611040000049
15. «Қазақ соқырлар қоғамының Орал оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
050640005368
16. «Қазақ соқырлар қоғамының Балқаш оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
920240000761
17. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Қарағанды оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
990540003006
18. «Қазақ соқырлар қоғамының Сәтпаев оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

930240000486
19. Товарищество с ограниченной ответственностью «Костанайское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
071040005134
20. Товарищество с ограниченной ответственностью «Рудненское учебно-производственное предприятие Общественного объединения «Казахское общество слепых»
011040003880
21. Товарищество с ограниченной ответственностью «Кызылординское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
990340000014
22. Товарищество с ограниченной ответственностью «Актауское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
941240000321
23. Товарищество с ограниченной ответственностью «Павлодарское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
940940000453
24. Товарищество с ограниченной ответственностью «Экибастузское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
940740001325
25. Товарищество с ограниченной ответственностью «Петропавловское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
941240001469
26. Товарищество с ограниченной ответственностью «Ленгерское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
910340000024
27. Товарищество с ограниченной ответственностью «Туркестанское учебно-производственное предприятие общественного объединения «Казахское общество слепых»
030240004788
28. Товарищество с ограниченной ответственностью «Шымкентское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых»
950140001058
29. Товарищество с ограниченной ответственностью «Экспериментальное предприятие Казахского общества слепых»
971040001902
30. Учреждение «Щучинское учебно-производственное предприятие» Общественного объединения «Казахское общество глухих»
940940001164
31. Учреждение «Актюбинское учебно-производственное предприятие» Общественного объединения «Казахское общество глухих»
920140000837
32. Учреждение «Талдыкорганское учебно-производственное предприятие» общественного объединения «Казахское общество глухих»
660840000064
33. Учреждение «Атырауское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих»
921040000599
34. Учреждение «Семейское учебно-производственное предприятие» общественного объединения Казахского общества глухих»
920140000533
35. Учреждение «Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих», г. Усть-Каменогорск
930240000565
36. Учреждение «Таразское учебно-производственное предприятие» общественного объединения «Казахское общество глухих»
920240000672
37. Учреждение «Уральское учебно-производственное предприятие» Общественного объединения «Казахское общество глухих»

930240000486
19. «Қазақ соқырлар қоғамының Қостанай оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
071040005134
20. «Қазақ соқырлар қоғамының Рудный оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
011040003880
21. «Қазақ соқырлар қоғамының Қызылорда оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
990340000014
22. «Қазақ соқырлар қоғамының Ақтау оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
941240000321
23. «Қазақ соқырлар қоғамының Павлодар оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
940940000453
24. «Қазақ соқырлар қоғамының Екібастұз оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
940740001325
25. «Қазақ соқырлар қоғамының Петропавл оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
941240001469
26. «Қазақ соқырлар қоғамының Леңгір оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
910340000024
27. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Түркістан оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
030240004788
28. «Қазақ соқырлар қоғамының Шымкент оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
950140001058
29. «Қазақ соқырлар қоғамының эксперименталдық кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
971040001902
30. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Щучье оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
940940001164
31. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Ақтөбе оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
920140000837
32. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Талдықорған оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
660840000064
33. «Қазақ саңыраулар қоғамының Атырау оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
921040000599
34. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Семей оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
920140000533
35. «Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі, Өскемен қаласы
930240000565
36. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Тараз оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
920240000672
37. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Орал оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі

941240002407
38. Частное учреждение «Карагандинское учебно-производственное предприятие Общественного объединения «Казахское общество глухих»
941240000490
39. Учреждение «Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих», г. Костанай
950140000664
40. Учреждение «Кызылординское учебно-производственное предприятие» «Казахское общество глухих»
950940000574
41. Негосударственное учреждение «Петропавловское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих»
941240002070
42. Учреждение «Шымкентское «Учебно-производственное предприятие» Казахского общества глухих»
971240002274
43. Учреждение «Алматинское учебно-производственное предприятие № 1» Общественного объединения «Казахское общество глухих»
370340000015
44. Негосударственное учреждение «Учебно-производственное предприятие № 2 Казахского общества глухих», г. Алматы
930640000629
45. Учреждение «Алматинское учебно-производственное предприятие № 3» Общественного объединения «Казахское общество глухих»
980440004277
46. Учреждение «Алматинское учебно-производственное предприятие № 4 Казахского общества глухих»
000640004251
47. Учреждение «Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих г. Астана»
620840000017
48. Товарищество с ограниченной ответственностью «Реабилитационное производственное предприятие инвалидов», г. Петропавловск
911140000273
49. Товарищество с ограниченной ответственностью «Кроива-Көмекші» общественного объединения «Казахстанское республиканское общество инвалидов войны в Афганистане», г. Алматы
080740016838
50. Товарищество с ограниченной ответственностью «Кроива-Print» общественного объединения «Казахстанское республиканское общество инвалидов в Афганистане», г. Алматы
080740016868
51. Товарищество с ограниченной ответственностью «Центр реабилитационных услуг «Инватакси» общественного объединения «Алматинское городское общество инвалидов»
090540009453
52. Товарищество с ограниченной ответственностью «SU Service group» общественного объединения «Казахстанское республиканское общество инвалидов войны в Афганистане», г. Алматы
080840001259
53. Товарищество с ограниченной ответственностью «Media Group» общественного объединения «Добровольное общество инвалидов Медеуского района», г. Алматы
080240019001
54. Товарищество с ограниченной ответственностью «Центр Реабилитационной Техники – Надежда» общественного объединения «Казахстанское республиканское общество инвалидов войны в Афганистане», г. Алматы
080740016888
55. Товарищество с ограниченной ответственностью «ШАНС-Кокше» общественного объединения «Центр реабилитации инвалидов «ШАНС»

941240002407
38. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Қарағанды оқу-өндірістік кәсіпорны» жеке меншік мекемесі
941240000490
39. «Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі, Қостанай қаласы
950140000664
40. «Қазақ саңыраулар қоғамының Қызылорда оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
950940000574
41. «Қазақ саңыраулар қоғамының Петропавл оқу-өндірістік кәсіпорны» мемлекеттік емес мекемесі
941240002070
42. «Қазақ саңыраулар қоғамының «Шымкент оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
971240002274
43. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің № 1 Алматы оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
370340000015
44. «Қазақ саңыраулар қоғамының № 2 оқу-өндірістік кәсіпорны» мемлекеттік емес мекемесі, Алматы қ.
930640000629
45. «Қазақ саңыраулар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің № 3 Алматы оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
980440004277
46. «Қазақ саңыраулар қоғамының № 4 Алматы оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
000640004251
47. «Астана қаласы Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі
620840000017
48. «Мүгедектерді оңалту өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Петропавл қ.
911140000273
49. «Қазақстан Ауғанстандағы соғыс мүгедектерінің республикалық қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Кроива-Көмекші» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қ.
080740016838
50. «Қазақстан Ауғанстандағы соғыс мүгедектерінің республикалық қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Кроива-Print» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қ.
080740016868
51. «Алматы қалалық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Инватакси» оңалту қызметтерін көрсету орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
090540009453
52. «Қазақстан республикалық Ауғанстан соғысы мүгедектерінің қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «SU Service group» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қ.
080840001259
53. «Медеу ауданы мүгедектердің ерікті қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Media Group» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қ.
080240019001
54. «Қазақстан республикалық Ауғанстан соғысы мүгедектерінің қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Оңалту техникасы орталығы – Надежда» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қ.
080740016888
55. «ШАНС» мүгедектерді оңалту орталығы» қоғамдық бірлестігінің «ШАНС-Кокше» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

100440000956
56. Товарищество с ограниченной ответственностью «Социал 2010» общественного объединения «Центр реабилитации инвалидов «Лайықты өмір», г. Караганда
100340021797
57. Товарищество с ограниченной ответственностью «Социус 2010» общественного объединения «Центр социальных услуг», г. Караганда
100340021767
58. Товарищество с ограниченной ответственностью «ДӘМ» Местного общественного объединения общества инвалидов Бостандыкского района г. Алматы
981240002206
59. Учреждение «Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих» г. Павлодар
130940007500
60. Корпоративный фонд «Кокшетау» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120340000609
61. Корпоративный фонд «Актобе» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120240024810
62. Корпоративный фонд «Каратальская первичная организация общественного объединения «Казахское общество слепых»
051140011842
63. Корпоративный Фонд «Талдыкорган» Общественного объединения «Казахское общество слепых»
120340004334
64 Корпоративный фонд «Шелекская первичная организация общественного объединения «Казахское общество слепых»
030540008771
65. Корпоративный фонд «Атырау» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120340006658
66. Корпоративный фонд «Оскемен» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120240008145
67. Корпоративный фонд «Тараз» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120440020151
68. Корпоративный фонд «Орал» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120340001022
69. Корпоративный Фонд общественного объединения «Казахское общество слепых» Карагандинской области
101140009071
70. Корпоративный фонд «Костанай» общественного объединения «Казахское общество слепых»
111240020561
71. Корпоративный фонд «Жосалы» общественного объединения «Казахское общество слепых»
130141012414
72. Корпоративный фонд «Кызылорда» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120240004300
73. Корпоративный фонд «Сырдария» общественного объединения «Казахское общество слепых»
130140008728
74. Корпоративный фонд «Казалы» общественного объединения «Казахское общество слепых»
121240006377
75. Корпоративный фонд «Мангистау» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120640008159
76. Корпоративный фонд «Павлодар» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120340018007
77. Корпоративный фонд «Кызылжар» общественного объединения «Казахское общество слепых»
120240014605
78. Корпоративный фонд «Сарыағаш» общественного объединения «Казахское общество слепых»
130141008347
79. Корпоративный фонд «Тұрар» общественного объединения «Казахское общество слепых»

100440000956
56. «Лайықты өмір» мүгедектерді оңалту орталығы» қоғамдық бірлестігінің «Социал 2010» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қарағанды қ.
100340021797
57. «Әлеуметтік қызметтер орталығы» қоғамдық бірлестігінің «Социус 2010» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қарағанды қ.
100340021767
58. Алматы қаласы Бостандық ауданының мүгедектер қоғамы жергілікті қоғамдық бірлестігінің «Дәм» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
981240002206
59. «Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны» мекемесі, Павлодар қ.
130940007500
60. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Көкшетау» корпоративтік қоры
120340000609
61. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Ақтөбе» корпоративтік қоры
120240024810
62. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Қаратал бастауыш ұйымы» корпоративтік қоры
051140011842
63. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Талдықорған» корпоративтік қоры
120340004334
64. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Шелек бастауыш ұйымы» корпоративтік қоры
030540008771
65. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Атырау» корпоративтік қоры
120340006658
66. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Өскемен» корпоративтік қоры
120240008145
67. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Тараз» корпоративтік қоры
120440020151
68. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Орал» корпоративтік қоры
120340001022
69. Қарағанды облысының «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің корпоративтік қоры
101140009071
70. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Қостанай» корпоративтік қоры
111240020561
71. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Жосалы» корпоративтік қоры
130141012414
72. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Қызылорда» корпоративтік қоры
120240004300
73. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Сырдария» корпоративтік қоры
130140008728
74. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Қазалы» корпоративтік қоры
121240006377
75. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Маңғыстау» корпоративтік қоры
120640008159
76. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Павлодар» корпоративтік қоры
120340018007
77. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Қызылжар» корпоративтік қоры
120240014605
78. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Сарыағаш» корпоративтік қоры
130141008347
79. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Тұрар» корпоративтік қоры

121140016998
80. Корпоративный фонд «Отырар» общественного объединения «Казахское общество слепых»
121240005212
81. Корпоративный фонд «Бәйдібек» общественного объединения «Казахское общество слепых»
121240016624
82. Корпоративный фонд «Төлеби» общественного объединения «Казахское общество слепых»
121240000102
83. Корпоративный фонд «Ақсукент» общественного объединения «Казахское общество слепых»
121140016859
84. Корпоративный фонд «Шымкент» общественного объединения «Казахское общество слепых»
110240011074
85. Корпоративный фонд «Алматы» общественного объединения «Казахское общество слепых»
110640014457
86. Корпоративный фонд «Или» общественного объединения «Казахское общество слепых»
140240010278
87. Корпоративный фонд «Саркан» общественного объединения «Казахское общество слепых»
140240010319
88. Корпоративный фонд «Акжайык» общественного объединения «Казахское общество слепых»
140240032568
89. Корпоративный фонд «Буланды» общественного объединения «Казахское общество слепых»
130240026869
90. Корпоративный фонд «Арал» общественного объединения «Казахское общество слепых»
121140019358
91. Корпоративный фонд «Экибастуз» общественного объединения «Казахское общество слепых»
121240019578
92. Общественное объединение «Казахское общество слепых» (республиканский статус)
920140000708
93. Объединение юридических лиц «Союз организаций работающих с инвалидами Жамбылской области «АСАР»
120740007918
94. Товарищество с ограниченной ответственностью «Учебно-производственное предприятие Шебер қол»
111240021609
95. Товарищество с ограниченной ответственностью «Жаңа Өмір 2012»
120140005701
96. Общественное объединение «Костанайское городское добровольное общество инвалидов»
990140000671
97. Общественное объединение «Аркалыкское городское добровольное общество инвалидов «МҮГЕДЕК»
041140012016
98. Товарищество с ограниченной ответственностью «Кызылординское учебно-производственное предприятие инвалидов «Ұшқын»
131140000547
99. Товарищество с ограниченной ответственностью «Учебно-производственное предприятие общественного объединения «Южно-Казахстанский областной союз ветеранов войны в Афганистане»
100. Товарищество с ограниченной ответственностью «Интеграция плюс»
060640013142
101. Общественное объединение «Общество инвалидов «Ар-Рохим»
100240012714
102. Общественное объединение «Аяулы-Алақан»
051140003762
103. Товарищество с ограниченной ответственностью «Помощь инвалидам»
111240022726
104. Товарищество с ограниченной ответственностью «Тауелсіздік-Д»
111240017703
105. Общественное объединение «Общество инвалидов-матерей города Астаны имеющих детей»

121140016998
80. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Отырар» корпоративтік қоры
121240005212
81. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Бәйдібек» корпоративтік қоры
121240016624
82. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Төлеби» корпоративтік қоры
121240000102
83. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Ақсукент» корпоративтік қоры
121140016859
84. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Шымкент» корпоративтік қоры
110240011074
85. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Алматы» корпоративтік қоры
110640014457
86. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Іле» корпоративтік қоры
140240010278
87. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Сарқан» корпоративтік қоры
140240010319
88. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Ақжайық» корпоративтік қоры
140240032568
89. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Бұланды» корпоративтік қоры
130240026869
90. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Арал» корпоративтік қоры
121140019358
91. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің «Екібастұз» корпоративтік қоры
121240019578
92. «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігі (республикалық мәртебе)
920140000708
93. «АСАР» Жамбыл облысы мүгедектермен жұмыс істейтін ұйымдар одағы» заңды тұлғалар бірлестігі
120740007918
94. «Шебер қол» оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
111240021609
95. «Жаңа Өмір 2012» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
120140005701
96. «Қостанай қалалық мүгедектердің ерікті қоғамы» қоғамдық бірлестігі
990140000671
97. «МҮГЕДЕК» Арқалық қалалық мүгедектердің ерікті қоғамы» қоғамдық бірлестігі
041140012016
98. «Ұшқын» Қызылорда оқу-өндірістік мүгедектер кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
131140000547
99. «Ауғанстандағы соғыс ардагерлерінің Оңтүстік Қазақстан облыстық одағы» қоғамдық бірлестігінің оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
100. «Интеграция плюс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
060640013142
101. «Ар-Рохим» мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі
100240012714
102. «Аяулы-Алақан» қоғамдық бірлестігі
051140003762
103. «Помощь инвалидам» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
111240022726
104. «Тәуелсіздік-Д» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
111240017703
105. «Астана қаласы балалы мүгедек аналар қоғамы» қоғамдық бірлестігі

020840005617
106. Общественное объединение инвалидов «Демеу» Ескельдинского района
080840012690
107. Товарищество с ограниченной ответственностью «DQB BASIS»
140240025099
108. Объединение юридических лиц в форме ассоциации «Ассоциация организаций социально-трудовой реабилитации лиц с дефектом зрения «Нұр»
131040016381
109. Товарищество с ограниченной ответственностью «Социально-производственное предприятие «Жаса»
140340006832
110. Общественное объединение «Общество поддержки граждан- инвалидов с нарушением функций опорно-двигательного аппарата «Арба»
090540001130
111. Общественное объединение «Темиртауское городское добровольное общество инвалидов»
920940000777
112. Общественное объединение «Павлодарское областное добровольное общество инвалидов»
911240000683
113. Общественное объединение Добровольное Общество Инвалидов «СОСТРАДАНИЕ»
121140012698
114. Объединение юридических лиц «Союз организаций инвалидов Казахстана»
911140000520
115. Товарищество с ограниченной ответственностью «САМГАУ ГРУП»
140140013230
116. Товарищество с ограниченной ответственностью «Бииктеу»
140240023013
117. Общественное объединение «Алматинское городское общество инвалидов»
890340000023

020840005617
106. Ескелді ауданы «Демеу» мүгедектердің қоғамдық бірлестігі
080840012690
107. «DQB BASIS» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
140240025099
108. «Нұр» көру кемістігі бар адамдарды әлеуметтік-еңбекпен оңалтуды ұйымдастыру қауымдастығы» қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі
131040016381
109. «Жаса» әлеуметтік-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
140340006832
110. «Арба» тірек-қозғалыс аппаратының қызметі бұзылған мүгедек азаматтарды қолдау қоғамы» қоғамдық бірлестігі
090540001130
111. «Теміртау қалалық мүгедектердің ерікті қоғамы» қоғамдық бірлестігі
920940000777
112. «Павлодар облыстық мүгедектердің ерікті қоғамы» қоғамдық бірлестігі
911240000683
113. «СОСТРАДАНИЕ» мүгедектердің ерікті қоғамы» қоғамдық бірлестігі
121140012698
114. «Қазақстан мүгедектер ұйымдарының одағы» заңды тұлғалар бірлестігі
911140000520
115. «САМҒАУ ГРУП» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
140140013230
116. «Биіктеу» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
140240023013
117. «Алматы қалалық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі
890340000023

118. Общественное объединение «Казахстанское республиканское общество инвалидов войны в Афганистане»
980440001113
119. Общественное объединение инвалидов, имеющих высшее образование «Намыс»
021140007531
120. Общественное объединение «Центр реабилитации инвалидов «Лайықты өмір»
041240007965
121. Общественное объединение инвалидов «Центр социальных услуг»
030340002676
122. Товарищество с ограниченной ответственностью «Фортуна 2013»
131140008453

118. «Ауғанстандағы соғыс мүгедектерінің қазақстандық республикалық қоғамы» қоғамдық бірлестігі
980440001113
119. «Намыс» жоғары білімді мүгедектердің қоғамдық бірлестігі
021140007531
120. «Лайықты өмір» мүгедектерді оңалту орталығы» қоғамдық бірлестігі
041240007965
121. «Әлеуметтік қызметтер орталығы» мүгедектер қоғамдық бірлестігі
030340002676
122. «Фортуна 2013» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
131140008453

123. Общественное объединение инвалидов-опорников «ЕРЛИК» города Талдыкорган
070140010449
124. Товарищество с ограниченной ответственностью «Нурлы комек» общественного объединения «Общество инвалидов «Салауат» Коксуского района
120140021743
125. Общественное объединение «Северо-Казахстанское областное общество инвалидов «Қамқор»
140240013482
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 мая 2014 года № 431
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2011 года № 64
Перечень
отдельных видов товаров, работ, услуг,
закупаемых у общественных объединений инвалидов
Республики Казахстан и организаций, созданных
общественными объединениями инвалидов Республики
Казахстан, производящих и (или) поставляющих
товары, выполняющих работы, оказывающих услуги
Перечень отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги
Коды продукции по видам экономической деятельности (КПВЭД)
1
2
Постельное белье всех наименований, одеяло, матрацы, покрывало, подушки разные, полотенце, салфетки, наперники, чехлы на матрацы, пеленки

123. Талдықорған қаласы «Ерлік» қимыл қозғалысы кем мүгедектер қоғамдық бірлестігі
070140010449
124. Көксу ауданы «Салауат» қоғамдық бірлестігі» қоғамдық бірлестігінің «Нұрлы көмек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
120140021743
125. «Қамқор» Солтүстік Қазақстан облыстық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі
140240013482
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 мамырдағы
№ 431 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 64 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды
орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы
мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан
Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған
ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың,
қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесі
Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесі
Экономикалық қызмет түрлері бойынша өнім кодтары (ЭҚТӨК)
1
2
Төсек жаймаларының барлық атаулары, көрпе, матрацтар, жамылғы, жастық түрлері, сүлгі, майлық, жастық тыстары, матрацқа арналған тыстар, жаялықтар

13.92.12
костюм повара, костюм пекаря, колпаки разные
13.92.13
бумага туалетная, бумажные полотенца
17.22.11
шторы, чехлы на машины, на кресла, полога
13.92.15
сумка шахтера, мешки разные, ремни шахтерские
13.92.21
костюм из термостойкого брезента, костюм рабочий хлопчатобумажный, костюм полевой хлопчатобумажный, куртка полевая камуфлированная, костюм брезентовый, костюм сварщика, аккумуляторщика, комбинезон рабочий, плащ брезентовый с водоотталкивающей пропиткой, плащ постовой, плащ прорезиновый
14.12.11
бушлаты разные, куртка ватная, брюки утепленные ватные, бушлат медицинский стеганный, на синтепоне, костюм утепленный «Зима», костюм на меху, костюм теплозащитный, полукомбинезон утепленный, жилет утепленный, куртка утепленная, костюм полевой камуфлированный, брюки, фуфайка, костюм на меху
14.13.11
пижамы разные, нательное мужское белье, трусы, носки, портянки, сорочки разные, рубашки разные
14.14.12
комплект для новорожденного
14.19.11
рукавицы и перчатки всех наименований
14.19.13
косынки разные, подшлемники разные, платок носовой, подворотничок
14.19.23
халат рабочий, фартуки разные, униформа, обмундирование (кроме офицерского состава), жилет сигнальный, халаты медицинские всех видов, хирургические костюмы, бахилы разные, форменная и специальная одежда, корпе, халаты госпитальные, халаты разные, школьная форма всех видов
14.12.30
шапка-ушанка меховая
14.20.99
пошив и ремонт обуви
15.20.99
совки для мусора, пуговицы, прищепки, шахматы, шашки, плечики, крышки металлические, пластмассовые для стеклянных банок, колпачки медицинские фольговые, каски защитные, контейнеры для утилизации бытовых отходов, детали изостыковой изоляции Р-50, P-65, замки для скоросшивателей, тазы, ведра, кожухи и корпуса для приборов учета электроэнергии, бирки для животных, щетка-круг металлическая, цепи для животных, сетка рабица
22.29.91
скоросшиватели, конверты, папки для бумаг, линейки
17.23.12
коробки упаковочные, коробки архивные
17.21.14
фармацевтическая деятельность, производство, изготовление и реализация лекарственных средств
21.20.99
датчик реле температурный камерный биметаллический, автопровода, светильники, розетки, выключатели, удлинители, извещатель пожарный ИП 212-45, электрические щиты разной модификации на напряжение до 1000 В, приборы пожарно-охранной сигнализации

13.92.12
аспаздың костюмі, пісірушінің костюмі, түрлі қалпақтар
13.92.13
дәретхана қағазы, қағаз сүлгілер
17.22.11
перделер, машиналарға, креслоға арналған тыстар, түрлі шымылдықтар
13.92.15
шахтер сөмкесі, түрлі қаптар, шахтер белбеуі
13.92.21
термоберік брезенттен жасалған костюм, мақта-матадан жасалған жұмыс костюмі, мақта-матадан жасалған далалық костюм, бүркемеленген далаға киетін күрте, брезент костюм, дәнекерлеушінің, аккумуляторшының костюмі, жұмыс комбинезоны, су өткізбейтін қанықтырмасы бар брезент жадағай, резеңкеленген жадағай
14.12.11
түрлі бушлаттар, мақтадан жасалған куртка, мақтадан жасалған жылы шалбар, синтепоннан жасалған сырып тігілген медициналық бушлат, «Зима» жылы костюмі, теріден жасалған костюм, жылуды сақтайтын костюм, жылы шолақ комбинезон, жылы кеудеше, жылы куртка, далаға киетін бүркемеленген костюм, шалбар, фуфайка, теріден жасалған костюм
14.13.11
әр түрлі пижамалар, ерлердің іш киімдері, трусилер, шұлықтар, шұлғаулар, әр түрлі жейделер
14.14.12
жаңа туған нәрестеге арналған жиынтық
14.19.11
барлық атаудағы қолғаптар мен биялайлар
14.19.13
түрді үшкіл орамалдар, шлемнің астынан киетін түрлі қалпақтар, қол орамал, жаға астары
14.19.23
жұмыс халаты, түрлі алжапқыштар, бірегей нысанды киім (офицерлік құрамнан басқа), сигналдық кеудеше, барлық түрдегі медициналық халаттар, хирургиялық костюмдер, түрлі бахилалар, нысанды және арнайы киім, көрпе, госпиталь халаттары, түрлі халаттар, түрлі мектеп формалары
14.12.30
үлбір құлақшын
14.20.99
аяқ киім тігу және жөндеу
15.20.99
қоқыс тазалайтын қалақтар, түймелер, қыстырғыштар, шахматтар, шашкалар, ілгіштер, шыны банкаларға арналған пластмасса, металл қақпақтар, медициналық фольга қалпақтар, қорғау каскалары, тұрмыстық қалдықтарды кәдеге жаратуға арналған контейнерлер, Р-50, Р-65 оқшаулау бөлшектері, құжат тігілетін папкалардың құлыптары, шылапшындар, шелектер, электр энергиясын есептеу құралдарына арналған тыстар мен корпустар, жануарларға арналған биркалар, щетка - металл дөңгелек, жануарлардың бауы, рабица тор
22.29.91
құжат тігілетін папкалар, конверттер, қағазға арналған папкалар, сызғыштар, бланкілік өнім әзірлеу жөніндегі жұмыстар
17.23.12
орайтын қораптар, мұрағат қораптары
17.21.14
фармацевтикалық қызмет, дәрілік заттарды өндіру, жасау және сату
21.20.99
биметалл камералық температуралық реле датчигі, автоөткізгіштер, шамдар, розеткалар, өшіргіштер, ұзартқыштар, ИП 212-45 өрт кезіндегі хабарлағыштар, 1000 В-гe дейінгі кернеудегі түрлі модификациядағы электр қалқандар, өрт сөндіру-күзет сигнализациясының аспаптары

27.12.31
запасные части для транспортных средств, сельхозмашин и тракторов (фильтры, щетки, луч для жатки, шатун для грохота)
28.30.93
уборка помещений и территорий
81.29.19
благоустройство, озеленение
81.30.10
организация отдыха и санаторно-курортного лечения инвалидов
88.10.13
услуги по захоронению
96.03.11
услуги похоронных бюро
96.03.12
полиграфические, рекламные, издательские
73.11.11
кистещеточные изделия
32.91.19
поставка, сборка, ремонт и обслуживание реабилитационной техники для инвалидов (костыли, трости, ходунки, подъемные устройства и механизмы, телерадиоаппаратура)

27.12.31
көлік құралдарының, ауыл шаруашылығы машиналары мен тракторлардың қосалқы бөлшектері (сүзгілер, щеткалар, оратын сәуле, елейтін шатун)
28.30.93
үй-жайлар мен аумақтарды жинау
81.29.19
абаттандыру, көгалдандыру
81.30.10
мүгедектердің демалысын және санаторийлік-курорттық емдеуді ұйымдастыру
88.10.13
жерлеу бойынша қызметтер
96.03.11
жерлеу бюросының қызметтері
96.03.12
полиграфиялық, жарнамалық, баспа
73.11.11
қылқалам-щетка бұйымдары
32.91.19
мүгедектердің оңалту техникасын жасау, құрастыру, жөндеу және қызмет көрсету (балдақтар, таяқтар, жасанды ағаш аяқтар, көтергіш-көлік құрылғылары мен механизмдер, телерадиоаппаратура)

28.22.99
изделия из дерева (черенки разные, тарные ящики)
16.29.14
аренда помещений
41.00.20
кресла-коляски
30.92.20
производство мебели
31.09.99
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 мая 2014 года № 431
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2011 года № 64
Правила
приобретения отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых
у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и
организаций, созданных общественными объединениями инвалидов
Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары,
выполняющих работы, оказывающих услуги
1. Настоящие Правила приобретения отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» (далее – Закон).
2. Правила определяют порядок приобретения заказчиками отдельных видов товаров, работ, услуг у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан (далее – организации инвалидов), производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги и соответствующих условию, предусмотренному в абзаце втором подпункта 13) статьи 248 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс).
3. Организаторы государственных закупок при проведении государственных закупок отдельных видов товаров, работ, услуг осуществляют закупки:
1) товаров, предназначенных для нужд инвалидов (тифлотехнические средства, специальные средства передвижения, обязательные гигиенические средства), которые должны проводиться способом конкурса у организаций инвалидов, производящих и (или) поставляющих такие товары, в объеме не менее пятидесяти процентов от общего объема средств, выделенных для приобретения данных товаров в текущем году;
2) иных товаров, не указанных в подпункте 1) настоящего пункта, у производящих товары организаций инвалидов в объеме не менее пятидесяти процентов от общего объема средств, выделенных для приобретения данных товаров в текущем году;
3) работ и услуг у выполняющих работы, оказывающих услуги организаций инвалидов, в объеме ста процентов от общего объема средств, выделенных для приобретения данных работ и услуг в текущем году.

28.22.99
ағаштан жасалған бұйымдар (түрлі саптар, салатын жәшіктер)
16.29.14
үй-жайларды жалға беру
41.00.20
кресло-арбалар
30.92.20
жиһаз жасау
31.09.99
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 мамырдағы
№ 431 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 64 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды
орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы
мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан
Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған
ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың,
қызметтердің жекелеген түрлерін сатып алу қағидалары
1. Осы Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерін сатып алу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Мемлекеттік сатып алу туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.
2. Қағидалар тапсырыс берушілердің тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін және «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 248-бабы 13) тармақшасының екінші абзацында көзделген шартқа сай келетін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан (бұдан әрі – мүгедектер ұйымдары) сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерін сатып алу тәртібін айқындайды.
3. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерін мемлекеттік сатып алуды өткізу кезінде:
1) конкурс тәсілімен өткізілуге тиісті, мүгедектердің мұқтаждығына арналған тауарларды (тифлотехникалық құралдар, жүріп-тұруға арналған арнайы құралдар, міндетті гигиеналық құралдар) өндіретін және (немесе) беретін мүгедектер ұйымдарынан осындай тауарларды, ағымдағы жылы осы тауарларды сатып алу үшін бөлінген қаражаттың жалпы көлемінің кемінде елу пайызы көлемінде;
2) тауарларды өндіретін мүгедектер ұйымдарынан осы тармақтың 1) тармақшасында көрсетілмеген өзге де тауарларды ағымдағы жылы осы тауарларды сатып алу үшін бөлінген қаражаттың жалпы көлемінің кемінде елу пайызы көлемінде;
3) жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін мүгедектер ұйымдарынан жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді, ағымдағы жылы осы жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу үшін бөлінген қаражаттың жалпы көлемінің жүз пайызы көлемінде сатып алуды жүзеге асырады.

4. При осуществлении государственных закупок отдельных видов товаров, работ, услуг у организаций инвалидов, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги выбор поставщика среди них осуществляется в соответствии с положениями, предусмотренными Законом, Правилами осуществления государственных закупок, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 (далее – Правила осуществления государственных закупок), Правилами проведения электронных государственных закупок, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года № 623 (далее – Правила проведения электронных государственных закупок) с учетом особенностей, предусмотренных настоящими Правилами.
5. Для реализации положений, установленных пунктом 3 настоящих Правил, организатор государственных закупок осуществляет государственные закупки способами, предусмотренными Законом, к которым допускаются производящие и (или) поставляющие товары, выполняющие работы, оказывающие услуги, организации инвалидов.
Выполняющим работы, оказывающим услуги организациям инвалидов, не допускается привлечение субподрядчиков по выполнению работ и соисполнителей по оказанию услуг, являющихся предметом проводимых государственных закупок.
6. При осуществлении государственных закупок в соответствии с пунктом 3 настоящих Правил организатор государственных закупок в тексте объявления указывает, что государственные закупки осуществляются исключительно среди производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги организаций инвалидов.
7. В случае признания государственных закупок не состоявшимися по основаниям, предусмотренным в пункте 4 статьи 16 Закона, заказчик вправе принять решение о проведении государственных закупок способом из одного источника у производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги организаций инвалидов.
8. В случае признания государственных закупок способом из одного источника у производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги организаций инвалидов, не состоявшимися, заказчик вправе принять решение о повторном проведении государственных закупок среди иных потенциальных поставщиков в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках.
9. Государственные закупки, осуществляемые способом запроса ценовых предложений, проводятся посредством электронных государственных закупок в соответствии с Правилами проведения электронных государственных закупок среди организаций инвалидов.
При этом, если государственные закупки способом запроса ценовых предложений дважды признаны не состоявшимися, организатор государственных закупок вправе осуществить государственные закупки способом из одного источника.

4. Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін ұйымдардан тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің жекелеген түрлерін мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде олардың арасынан өнім берушіні таңдау Заңда көзделген ережелерге, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесіне (бұдан әрі – Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесі), осы Қағидаларда көзделген ерекшеліктерді ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 623 қаулысымен бекітілген Электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларына (бұдан әрі – Электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидалары) сәйкес жүзеге асырылады.
5. Осы Қағидалардың 3-тармағында белгіленген ережелерді іске асыру үшін мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы Заңда көзделген тәсілдермен мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырады, оған тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін мүгедектер ұйымдарына рұқсат беріледі.
Жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін мүгедектер ұйымдарына өткізілетін мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын жұмыстарды орындау бойынша қосалқы мердігерлерді және қызметтер көрсету бойынша бірлескен орындаушыларды тартуға жол берілмейді.
6. Осы Қағидалардың 3-тармағына сәйкес мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы хабарландыру мәтінінде мемлекеттік сатып алу тек қана тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін мүгедектер ұйымдары арасында жүзеге асырылатынын көрсетеді.
7. Мемлекеттік сатып алу Заңның 16-бабының 4-тармағында көзделген негіздер бойынша өтпеді деп танылған жағдайда, тапсырыс беруші тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін мүгедектер ұйымдарынан бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алуды өткізу туралы шешім қабылдауға құқылы.
8. Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін мүгедектер ұйымдарынан бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу өтпеді деп танылған жағдайда, тапсырыс беруші Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес өзге әлеуетті өнім берушілер арасында мемлекеттік сатып алуды қайтадан өткізу туралы шешім қабылдауға құқылы.
9. Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алу Электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларына сәйкес мүгедектер ұйымдары арасында электрондық мемлекеттік сатып алу арқылы жүргізіледі.
Бұл ретте баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен мемлекеттік сатып алу екі рет өтпеді деп танылған жағдайда, мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды бір көзден алу тәсілімен жүзеге асыруға құқылы.

10. В случаях, не урегулированных настоящими Правилами, заказчики, организаторы государственных закупок и члены конкурсных комиссий руководствуются Законом, Правилами осуществления государственных закупок и Правилами проведения электронных государственных закупок.

10. Осы Қағидаларда реттелмеген жағдайларда, тапсырыс берушілер, мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар және конкурстық комиссиялардың мүшелері Заңды, Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін және Электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларын басшылыққа алады.