О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 542
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июля 2015 года № 542
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года № 1273 «Об утверждении Перечня топографо-геодезических и картографических работ, выполняемых за счет средств республиканского бюджета» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 43, ст. 433).
2. Постановление Правительства Республики Kазахстан от 23 июня 2003 года № 593 «Об утверждении Правил формирования, сбора, хранения и использования документов Национального картографо-геодезического фонда Республики Казахстан, Правил об охране геодезических пунктов» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 27, ст. 256).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2003 года № 956 «Об утверждении Правил ведения мониторинга земель и пользования его данными в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 38, ст. 388).
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958 «Об утверждении Правил ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 38, ст. 389).
5. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2003 года № 1037 «Об утверждении нормативов возмещения потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства, вызванных изъятием сельскохозяйственных и лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением сельского и лесного хозяйства, и Правил возмещения потерь сельскохозяйственного производства с зачетом сумм, затрачиваемых на восстановление угодий, а также возмещения потерь и убытков лесохозяйственного производства» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 41, ст. 432).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2006 года № 437 «Об утверждении Правил аттестации государственных строительных инспекторов, осуществляющих архитектурно-строительный контроль и надзор» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 18, ст. 178).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 542 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 16 шілдедегі
№ 542 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Республикалық бюджет қаражаты есебінен орындалатын топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қарашадағы № 1273 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 43, 433-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Ұлттық картографиялық-геодезиялық қорының құжаттарын қалыптастыру, жинау, сақтау және пайдалану ережесiн, Геодезиялық пункттерді қорғау туралы ереженi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 маусымдағы № 593 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 27, 256-құжат).
3. «Қазақстан Республикасында жер мониторингiн жүргiзу және оның деректерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 қыркүйектегі № 956 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 38, 388-құжат).
4. «Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 38, 389-құжат).
5. «Ауыл және орман шаруашылығын жүргiзуге байланысты емес мақсаттарға оларды пайдалану үшiн ауыл шаруашылығы және орман алқаптарын алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу нормативтерiн және Алқаптарды қалпына келтiруге жұмсалатын сома есепке алынып, ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу, сондай-ақ орман шаруашылығы өндірісінің шығындары мен залалдарын өтеу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 қазандағы № 1037 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 41, 432-құжат).
6. «Сәулет-құрылыс бақылауын және қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттік құрылыс инспекторларын аттестаттау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 мамырдағы № 437 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 18, 178-құжат).

7. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 511 «Об утверждении форм идентификационных документов на земельный участок, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 21, ст. 209).
8. Пункты 2 и 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 511 «Об утверждении форм идентификационных документов на земельный участок, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 21, ст. 209).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2006 года № 783 «Об утверждении критериев к концессионным проектам» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 30, ст. 333).
10. Подпункты 1) и 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 262 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 137).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1250 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 511».
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 1795 «Об утверждении Правил осуществления учета договоров о долевом участии в жилищном строительстве» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 55, ст. 458).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 96 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 511» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 13-14, ст. 129).
14. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 600 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 338).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2010 года № 1343 «О некоторых вопросах планирования и реализации концессионных проектов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 5, ст. 57).

7. «Жер учаскесіне сәйкестендіру құжаттарының нысандарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы № 511 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 21, 209-құжат).
8. «Жер учаскесіне сәйкестендіру құжаттарының нысандарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы  6 маусымдағы № 511 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 21, 209-құжат).
9. «Концессиялық жобаларға қойылатын өлшемдерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 тамыздағы № 783 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 30, 333-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 262 қаулысының 1-тармағының  1)және 3) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 15, 137-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы № 511 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1250 қаулысы.
12. «Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы шарттарды есепке алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 қарашадағы № 1795 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 55, 458-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы № 511 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 96 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 13-14, 129-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 600 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 338-құжат).
15. «Концессиялық жобаларды жоспарлаудың және іске асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 1343 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 5, 57-құжат).

16. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 820 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 643).
17. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1264 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 60, ст. 862).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 165 «Об утверждении Правил аттестации экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 30, ст. 396).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 457 «Об утверждении критериев отнесения концессионных проектов к категории социально значимых» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 43, ст. 576).
20. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2012 года № 600 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 693 «О создании специализированной организации по вопросам концессии» и от 10 декабря 2010 года № 1343 «Об утверждении Правил представления, рассмотрения и отбора концессионных проектов, проведения конкурса по выбору концессионера, проведения мониторинга и оценки реализации концессионных проектов на условиях софинансирования из бюджета, и отбора концессионных проектов для предоставления или увеличения объемов лимита поручительств государства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 665).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 883 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2006 года № 437 «Об утверждении Правил аттестации государственных строительных инспекторов, осуществляющих архитектурно-строительный контроль» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 835).
22. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 1413 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».

16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 820 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 643-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1264 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 60, 862-құжат).
18. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында сараптамалық жұмыстар мен инжинирингтiк қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 165 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 30, 396-құжат).
19. «Концессиялық жобаларды әлеуметтік маңызы бар жобалардың санатына жатқызу критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 457 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 43, 576-құжат).
20. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Концессия мәселелері жөнінде мамандандырылған ұйым құру туралы» 2008 жылғы 17 шілдедегі № 693 және «Концессиялық жобаларды ұсыну, қарау және іріктеу, концессионерді таңдау жөніндегі конкурсты өткізу, бюджеттен қоса қаржыландыру шартымен концессиялық жобаларға мониторинг жүргізу және олардың іске асырылуын бағалау және мемлекет кепілгерліктерін беру немесе лимит көлемін ұлғайту үшін концессиялық жобаларды іріктеу қағидаларын бекіту туралы» 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 1343 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 600 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 665-құжат).
21. «Сәулет-құрылыс бақылауын жүзеге асыратын мемлекеттік құрылыс инспекторларын аттестаттау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 мамырдағы № 437 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 883 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 835-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қарашадағы № 1413 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.

23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1525 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958 «Об утверждении Правил ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 21).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2012 года № 1655 «О некоторых вопросах лицензирования и уведомительного порядка» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 92).
25. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1730 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года № 530 «Об утверждении Правил регистрации, учета и выдачи разрешений на проведение аэросъемочных работ» и от 23 июня 2003 года № 593 «Об утверждении Правил осуществления государственного надзора в области геодезической и картографической деятельности, Правил формирования, сбора, хранения и использования документов Национального картографо-геодезического фонда Республики Казахстан, Правил об охране геодезических пунктов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 6, ст. 139).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 359 «О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958 «Об утверждении Правил ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан» и от 6 июня 2006 года № 511 «Об утверждении форм идентификационных документов на земельный участок, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 406).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 1199 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года № 958 «Об утверждении Правил ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 63, ст. 871).
28. Пункты 5 и 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2013 года № 1305 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 69, ст. 920).

23. «Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1525 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 21-құжат).
24. «Лицензиялау және хабарлама тәртібінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1655 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 92-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсаттарды тіркеу, есепке алу және беру қағидаларын бекіту туралы» 2003 жылғы 4 маусымдағы № 530 және «Геодезиялық және картографиялық қызмет саласындағы мемлекеттiк қадағалауды жүзеге асыру ережесiн, Қазақстан Республикасы Ұлттық картографиялық-геодезиялық қорының құжаттарын қалыптастыру, жинау, сақтау және пайдалану ережесiн, Геодезиялық пункттерді қорғау туралы ереженi бекiту туралы» 2003 жылғы 23 маусымдағы № 593 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1730 қаулысының 1-тармағының 2-тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 6, 139-құжат).
26. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы» 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 және «Жер учаскесіне сәйкестендіру құжаттарының нысандарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы» 2006 жылғы 6 маусымдағы № 511 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 359 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 25, 406-құжат).
27. «Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі № 958 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 1199 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 63, 871-құжат).
28. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 1305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5 және 7-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 69, 920-құжат).

29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2014 года № 409 «Об утверждении Правил ведения мониторинга строящихся (намечаемых к строительству) объектов и комплексов» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 31, ст. 267).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2014 года № 411 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2006 года № 437 «Об утверждении Правил аттестации государственных строительных инспекторов, осуществляющих архитектурно-строительный контроль и надзор» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 31, ст. 268).
31. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 427 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 31, ст. 276).
32. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1072 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 61, ст. 574).

29. «Салынып жатқан (салынуы белгіленген) объектілер мен кешендердің мониторингін жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 409 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 31, 267-құжат).
30. «Сәулет-құрылыс бақылауын және қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттiк құрылыс инспекторларын аттестаттау қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 22 мамырдағы № 437 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 411 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 31, 268-құжат).
31. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 427 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 31, 276-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1072 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 61, 574-құжат).