О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 24 "Об утверждении ставок таможенных сборов, взимаемых таможенными органами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2017 года № 56. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года № 171
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2017 года
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.04.2018 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 24 "Об утверждении ставок таможенных сборов, взимаемых таможенными органами" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 14, ст. 171) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении ставок таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые ставки таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов.";
ставки таможенных сборов, взимаемых таможенными органами, утвержденные указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 февраля 2017 года № 56
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2011 года № 24
Ставки
таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов
Наименование таможенного платежа
Ставка в тенге
1
2
Таможенные сборы за таможенное декларирование товаров
25000 тенге за основной лист декларации на товары;
11000 тенге за каждый добавочный лист декларации на товары
Таможенные сборы за таможенное сопровождение
5000 тенге на расстояние до 50 км,
7000 тенге на расстояние от 50 до 100 км,
11000 тенге на расстояние от 100 до 200 км,
52000 тенге на расстояние от 200 до 400 км,
72000 тенге на расстояние от 400 до 600 км,
114000 тенге на расстояние от 600 до 800 км,
155000 тенге на расстояние от 800 до 1000 км,
210000 тенге на расстояние от 1000 до 1500 км,
299000 тенге на расстояние от 1500 до 2000 км,
353000 тенге на расстояние от 2000 до 2500 км.
Плата за предварительное решение
29000 тенге

"Кеден органдары алатын кедендік алымдардың ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 24 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 56 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 05.04.2018 № 171 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі!
2017 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кеден органдары алатын кедендік алымдардың ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 24 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 14, 171-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік кірістер органдары алатын кедендік алымдардың ставкаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кірістер органдары алатын кедендік алымдардың ставкалары бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген кеден органдары алатын кедендік алымдардың ставкалары осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2017 жылғы 13 ақпандағы
№ 56 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 21 қаңтардағы
№ 24 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кірістер органдары алатын кедендік алымдардың ставкалары
Кедендік төлемдердің атауы
Теңгемен ставкасы
1
2
Тауарларды кедендік декларациялау үшін кедендік алымдар
тауарға арналған декларацияның негізгі парағы үшін 25000 теңге;
тауарға арналған декларацияның әрбір қосымша парағы үшін 11000 теңге
Кедендік алып жүру үшін кедендік алымдар
50 км дейінгі қашықтыққа 5000 теңге,
50-ден 100 км дейінгі қашықтықта 7000 теңге,
100-ден 200 км дейінгі қашықтықта 11000 теңге,
200-ден 400 км дейінгі қашықтықта 52000 теңге,
400-ден 600 км дейінгі қашықтықта 72000 теңге,
600-ден 800 км дейінгі қашықтықта 114000 теңге,
800-ден 1000 км дейінгі қашықтықта 155000 теңге,
1000-нан 1500 км дейінгі қашықтықта 210000 теңге,
1500-ден 2000 км дейінгі қашықтықта 299000 теңге,
2000-нан 2500 км дейінгі қашықтықта 353000 теңге
Алдын ала шешім үшін төлем
29000 теңге