О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 сентября 2017 года № 560
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года № 28 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года № 197 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года № 682 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года № 1745 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года № 236 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года № 445 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года № 1217 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 476 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года № 1007 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 560 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 қаңтардағы № 28 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 ақпандағы № 197 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 мамырдағы № 682 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қарашадағы № 1745 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 ақпандағы № 236 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 сәуірдегі № 445 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қарашадағы № 1217 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 мамырдағы № 476 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қыркүйектегі № 1007 қаулысы.

11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2004 года № 552 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2005 года № 434 "О внесении изменений и дополнения и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 19, ст. 234).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2006 года № 411 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2007 года № 334 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2008 года № 271 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1238 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2010 года № 1026 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 465 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2012 года № 428 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов".
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 753 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов".
21. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).

11. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 мамырдағы № 552 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 мамырдағы № 434 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 19, 234-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 мамырдағы № 411 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 сәуірдегі № 334 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 наурыздағы № 271 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1238 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қазандағы № 1026 қаулысы.
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 465 қаулысы.
19. "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 428 қаулысы.
20. "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 753 қаулысы.
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).

22. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).

22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).