О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2021 года № 189.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2021 года № 189
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2009 года № 743 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности рыбы и рыбной продукции" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 236).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 491 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности удобрений" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 35, ст. 285).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2010 года № 1201 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности консервов, пресервов" и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 60, ст. 596).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 116 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности биодизеля" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 226).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2011 года № 179 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности биоэтанола" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 21, ст. 266).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2011 года № 451 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 35, ст. 421).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2013 года № 987 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 491 "Об утверждении технического регламента "Требования к безопасности удобрений" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 56, ст. 772).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 189 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 189 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
"Балық және балық өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 мамырдағы № 743 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 236-құжат).
"Тыңайтқыштардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 491 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 35, 285-құжат).
"Консервілер, пресервілер қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 1201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 60, 596-құжат).
"Биодизель қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 116 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 226-құжат).
"Биоэтанол қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 179 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж. № 21, 266-құжат).
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 451 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 35, 421-құжат).
"Тыңайтқыштардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 491 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 қыркүйектегі № 987 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 56, 772-құжат).