О приватизации имущественного комплекса Рудненской ТЭЦ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1996 г. N 1565
В соответствии с Программой приватизации и реструктуризации государственной собственности в Республике Казахстан на 1996-1998 годы, в целях финансового оздоровления, привлечения инвестиций и обеспечения стабильной работы предприятия Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан совместно с Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в срок до 31 декабря 1996 года определить инвестиционные потребности Рудненской ТЭЦ, необходимые для ее финансово-экономического оздоровления.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном законодательством порядке передать имущественный комплекс Рудненской ТЭЦ Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации для продажи на тендере, предусмотрев в условиях тендера правопреемственность по обязательствам ТЭЦ в части погашения долгов по заработной плате, платежам в бюджет и в социальные фонды. <*>
Сноска. Пункт 2 дополнен словами - постановлением Правительства РК от 29 апреля 1997 г. N 683 P970683_ .
3. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации в установленном законодательством порядке организовать и провести тендер по продаже имущественного комплекса Рудненской ТЭЦ, с участием акима Кустанайской области и территориального комитета по приватизации.
4. Акиму Кустанайской области совместно с Министерством энергетики и природных ресурсов, Министерством финансов Республики Казахстан в двухнедельный срок определить в установленном законодательством порядке правопреемника по другим обязательствам Рудненской ТЭЦ. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 4, пункт 4 считать пунктом 5 - постановлением Правительства РК от 29 апреля 1997 г. N 683 P970683_ .
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Дуйсенова Д.Т.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Рудный ЖЭО-нiң мүлiктiк кешенiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 19 желтоқсан N 1565
1996-1998 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру мен қайта құрылымдау бағдарламасына сәйкес, қаржылық сауықтыру, инвестицияларды тарту және кәсiпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен бiрлесiп 1996 жылғы 31 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде оны қаржылық-экономикалық сауықтыру үшiн қажеттi Рудный ЖЭО-нiң инвестициялық мұқтаждығын айқындасын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi заңмен белгiленген тәртiпте Рудный ЖЭО-нiң мүлiктiк кешенiн, тендер шарттарында ЖЭО-нiң жалақы төлеу, бюджет пен әлеуметтiк қорларға төлемдер жөнiндегi борыштарды өтеуге қатысты мiндеттемелерi бойынша құқықтық қабылдаушылықты қарастырып тендерде сату үшiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ сөздер мен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.29.
N 683 қаулысымен. P960683_
3. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi заңмен белгiленген тәртiпте, Қостанай облысының әкiмi мен жекешелендiру жөнiндегi аумақтық комитеттiң қатысуымен Рудный ЖЭО-нiң мүлiктiк кешенiн сату жөнiнде тендер ұйымдастырсын және өткiзсiн.
4. Қостанай облысының әкiмi Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен бiрлесе отырып, екi апта мерзiм iшiнде заңдарда белгiленген тәртiппен Рудный жылу электр орталығының басқа мiндеттемелерi бойынша құқықтық
мұрагерiн белгiлесiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. Қаулы 4-тармақпен толықтырылды, 4-тармақ 5-тармақ
болып саналды - ҚРҮ-нiң 1997.04.29. N 683 қаулысымен.
P970683_
5. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.Т. Дүйсеновке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi