О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год" <*> Сноска. Дополнено пунктами 64-68 - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 ~P971088.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет Республики Казахстан на 1997 год: по доходам и сумме 186668929 тыс. тенге, полученным официальным трансфертам - 922000 тыс. тенге, по расходам - 228877075 тыс. тенге, чистому кредитованию - 22387852 тыс. тенге, с предельным размером дефицита республиканского бюджета - 63673998 тыс. тенге, или 3,66 % к валовому внутреннему продукту, согласно приложению 1.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
2. Министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства Республики Казахстана, и другим государственным органам до 20 января 1997 года представить Министерству финансов Республики Казахстан по установленной форме распределение ассигнований с помесячной их разбивкой.
3. Министерству финансов совместно с Министерством экономики Республики Казахстан до 20 февраля 1997 года разработать и внести в Правительство предложение о механизме предоставления трансфертов бюджетам областей, а также о порядке взаимоотношений республиканского бюджета с местными бюджетами соответствующих административно-территориальных единиц, имеющих специальные экономические зоны.
4. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Национальной комиссией Республики Казахстан по бухгалтерскому учету до 10 февраля 1997 года разработать и утвердить формы бухгалтерского учета и отчетности для местных бюджетов в соответствии с новой бюджетной классификацией и довести их до местных органов финансовой системы. Государственному Бюджетному банку Республики Казахстан приступить с января 1997 года к поэтапному обслуживанию местных бюджетов по новой бюджетной классификации с завершением перехода к ней в июне 1997 года.
Акимам областей и города Алматы обеспечить составление и исполнение местных бюджетов на 1997 год по новой бюджетной классификации.
5. Министерству финансов совместно с Государственным налоговым комитетом и по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан до 1 февраля 1997 года разработать порядок очередности зачисления в доход республиканского и местных бюджетов налогов и других обязательных платежей.

"1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1737
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған республикалық бюджетi орындауға қабылдансын: 1-қосымшаға сәйкес, кiрiстер бойынша 186668929 мың теңге, ресми трансферттер бойынша алынған - 922000 мың теңге, шығыстар бойынша - 228877075 мың теңге, таза несие беру бойынша 22387852 мың теңге, республикалық бюджет тапшылығының шектi мөлшерi - 63673998 мың теңге сомасында немесе жалпы iшкi өнiмнiң 3,66 процентi.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен. P971088_
2. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк комитеттерi, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдары мен басқа да мемлекеттiк органдар 1997 жылдың 20 қаңтарына дейiн әр айға шаққандағы қаржы бөлiнсiн белгiленген үлгi бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне тапсырсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi экономика министрлiгiмен бiрлесiп, 1997 жылдың 20 ақпанына дейiн облыстардың бюджеттерiне трансферттер берудiң тетiгi туралы, сондай-ақ республикалық бюджеттiң арнайы экономикалық аймақтары бар тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктердiң жергiлiктi бюджеттерiмен өзара қарым-қатынасының тәртiбi туралы ұсыныстар әзiрлеп Үкiметке ұсынсын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясымен бiрлесе отырып, 1997 жылдың 10 ақпанына дейiн жаңа бюджет жiктемесiне сәйкес жергiлiктi бюджеттерге арналған бухгалтерлiк есеп пен есептiлiк нысандарын әзiрлеп, бекiтсiн және оны қаржы жүйесiнiң жергiлiктi органдарына жеткiзсiн. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Бюджет банкi 1997 жылдың қаңтарынан бастап жаңа бюджеттiк жiктеме бойынша жергiлiктi бюджеттерге кезең-кезеңмен қызмет көрсетуге кiрiссiн, оған көшудi 1997 жылдың маусымында аяқтайтын болсын.
Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi 1997 жылға арналған жергiлiктi бюджеттi түзу мен орындауды жаңа бюджеттiк жiктеме бойынша қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп және Ұлттық Банкiмен келiсе отырып, 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң кiрiсiне салық пен басқа да мiндеттi төлемдердi аударудың кезектiлiк тәртiбiн әзiрлесiн.

6. Государственному налоговому комитету, Государственному таможенному комитету Республики Казахстан до 1 февраля 1997 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан на утверждение Программу действий налоговых и таможенных органов по выполнению доходной части республиканского и местных бюджетов, а также государственных фондов социального страхования.
7. Комитету по государственным материальным резервам совместно с Государственным налоговым комитетом и Комитетом финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан до 15 февраля 1997 года принять меры, предусмотренные действующим законодательством, по принудительному взысканию в доход республиканского бюджета задолженности организаций за полученные из государственного резерва товарно-материальные ценности.
8. Установить, что материальные ценности из государственного резерва отпускаются после оплаты в доход республиканского бюджета стоимости полученных ценностей по ценам, сложившимся на момент реализации. При отпуске материалов из государственного резерва на условиях возврата на нужды организаций в соответствии с действующим порядком получателями оплачиваются в доход республиканского бюджета проценты по ставке рефинансирования Национального Банка Республики Казахстан за период пользования товарным кредитом.
9. Сохранить централизованный порядок расчетов по подоходному налогу с юридических лиц по Национальной акционерной компании "Казахтелеком", Республиканскому государственному предприятию почтовой связи при Министерстве транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, региональным управлениям железных дорог, а также для учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
10. В соответствии с пунктом 2 Указа Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 18 июля 1995 г. N 2367 "О признании утратившим силу некоторых законодательных актов и Указов Президента Республики Казахстан, имеющих силу Закона, регулирующих налоговые отношения в Республике Казахстан" недропользователи, ранее вносившие платежи в Республиканский фонд охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1993 г. N 407 "О формировании Республиканского фонда охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы", а также недропользователи, вносившие фиксированные (рентные) платежи на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1995 года N 764 "О фиксированных (рентных) платежах на нефть, газ и уголь", до заключения контрактов на недропользование, производят отчисления в доход республиканского бюджета, в размерах и на условиях, определяемых вышеуказанными постановлениями. В случае реорганизации недропользователей, юридические и физические лица, получившие в пользование или владение месторождения, с которых ранее выплачивались фиксированные (рентные) платежи, до заключения контракта на недропользование, продолжают выплачивать их в установленном выше порядке.
Сноска. Пункт 10 - в редакции постановления Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .

6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi, Кеден комитетi 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң, сондай-ақ мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорларының кiрiсi бөлiгiн орындау жөнiндегi салық және кеден органдарының iс-қимыл бағдарламасын әзiрлеп Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
7. Қазақстан Республикасының Материалдық резервтер жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Мемлекеттiк Салық комитетiмен және Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қаржы-валюта бақылау комитетiмен бiрлесе отырып 1997 жылдың 15 ақпанына дейiн мемлекеттiк резервтен тауар-материалдық құндылықтар алған ұйымдардың берешектерiн республикалық бюджеттiң кiрiсiне қолданылып жүрген заңдарға сәйкес, мәжбүрлеп қайтарып алсын.
8. Мемлекеттiк резервтен материалдық құндылықтар сату кезiнде қалыптасқан бағалар бойынша алынған материалдық құндылықтардың құны республикалық бюджеттiң кiрiсiне төленгеннен кейiн құндылықтар босатылатын болып белгiленсiн. Мемлекеттiк резервтен материалдар ұйымдардың мұқтажы үшiн қайтару шартымен босатылған кезде алушылар қолданылып жүрген тәртiпке сәйкес республикалық бюджеттiң кiрiсiне тауар несиесiн пайдаланған кезеңдегi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң қайта қаржыландыру ставкасы бойынша өсiм төлейдi.
9. "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясы, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi жанындағы Республикалық мемлекеттiк пошта байланысы кәсiпорны, аймақтық темiр жол басқармалары бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқарушы мекемелерi үшiн заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша есеп айырысудың орталықтандырылған тәртiбi сақталсын.
10. Қазақстан Республикасында салықтық қатынастарды реттейтiн кейбiр заң актiлерi мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлықтарының күшi жойылған деп тану туралы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 шiлдедегi N 2367 Заң күшi бар Жарлығының 2-тармағына сәйкес "Жер қойнауын қорғау және минерал-шикiзат базасын қалпына келтiру жөнiндегi Республикалық қор құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 мамырдағы N 407 қаулысының негiзiнде Жер қойнауын қорғау және минерал-шикiзат базасын қалпына келтiру жөнiндегi Республикалық қорға бұрын төлемдер жасаған жер қойнауын пайдаланушылар, сондай-ақ "Мұнайға, газға және көмiрге тiркелген (ренталық) төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 1 маусымдағы N 764 қаулысының негiзiнде жер қойнауын пайдалануға шарт жасалғанға дейiн тiркелген (ренталық) төлемдер төлеген жер қойнауын пайдаланушылар жоғарыда аталған қаулыларда белгiленген мөлшер мен жағдайларда республикалық бюджеттiң кiрiсiне аударымдар жасайды. Жер қойнауын пайдаланушылар қайта ұйымдастырылған жағдайда жер қойнауын пайдалануға шарт жасалғанға дейiн бұрын тiркелген(ренталық) төлемдер төленiп келген кен орындарын пайдалануға немесе иеленуге алған заңды және жеке тұлғалар оларды белгiленген тәртiп бойынша төлей бередi.
ЕСКЕРТУ. 10-тармақ жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088 қаулысымен.

11. Министерству иностранных дел совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и другими заинтересованными государственными органами провести необходимую работу с соответствующими государственными органами Российской Федерации по выполнению ими в полном объеме условий межправительственных договоров об аренде испытательных полигонов на территории республики, подписанных 18 октября 1996 года в городе Москве, а также по вопросу полноты поступления арендной платы за использование комплекса "Байконур".
12. Установить, что в 1997 году поступления от консульских сборов зарубежных посольств Республики Казахстан и Министерства иностранных дел Республики Казахстан зачисляются в доход республиканского бюджета и используются в соответствии с действующим законодательством.
13. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан, Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан в соответствии с действующим законодательством обеспечить поступление в бюджет доходов по государственному пакету акций акционерных обществ с долевым участием государственных средств в формировании имущества других организаций по итогам деятельности за каждый квартал текущего года, а также платы за пользование государственным имуществом.
Сноска. В пункт 13 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
14. В целях обеспечения поступлений в бюджет предусмотренных средств от приватизации государственной собственности Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом совместно с Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации в месячный срок внести на утверждение Правительства перечень объектов, подлежащих приватизации по индивидуальным проектам в 1997 году.
15. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом до 1 февраля 1997 года определить государственною долю в уставном фонде совместных предприятий, учрежденных ранее государственными предприятиями и хозяйственными товариществами с участием государства, и привести учредительные документы совместных предприятии в соответствие с действующим законодательством.
16. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан, Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в условиях контракта на передачу в доверительное управление государственного пакета акций, аренду или на концессию государственного имущества, а также при реорганизации и приватизации государственных предприятии и организаций предусматривать обязательства нового собственника, арендатора или концессионера по сохранению акционерным обществом или государственным предприятием (организацией) выплат по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью работников.
Сноска. В пункт 16 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .

11. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қорғаныс министрлiгiмен, басқа да мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесе отырып Ресей Федерациясының тиiстi мемлекеттiк органдарымен, олардың 1996 жылы 18 қарашада Мәскеу қаласында қол қойылған республика аумағындағы сынақ полигондарын жалға алу туралы үкiметаралық келiсiмнiң шарттарын толық көлемде орындауы және "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн жалдау ақысының толық түсуi мәселесi жөнiнде қажеттi жұмыстар жүргiзсiн.
12. 1997 жылы Қазақстан Республикасының шетелдегi елшiлiктерi мен Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң консулдық алымдарынан түсетiн түсiмдер республикалық бюджеттiң кiрiсiне есептеледi және қолданылып жүрген заңдарға сәйкес пайдаланылады деп белгiленсiн.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару жөнiндегi департаментi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi қолданылып жүрген заңдарға сәйкес басқа ұйымдардың мүлiктерiн қалыптастыруға мемлекет қаражаты үлестiк қатыстырылған акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакетi бойынша табыстардың үстiмiздегi жылдың әрбiр тоқсанындағы қызмет қорытындысы бойынша, сондай-ақ мемлекеттiк мүлiктi пайдаланғаны үшiн төлемдердiң бюджетке түсуiн қамтамасыз етсiн.
ЕСКЕРТУ. 13-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
14. Мемлекет меншiгiн жекешелендiруден алу көзделген қаражаттың бюджетке түсуiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен бiрлесе отырып, 1997 жылы жеке жобалар бойынша жекешелендiруге тиiстi объектiлердiң тiзбесiн бiр ай мерзiм iшiнде Үкiметтiң бекiтуiне енгiзсiн.
15. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн бұрын мемлекеттiк кәсiпорындар мен мемлекет қатысатын шаруашылық серiктестiктер құрған бiрлескен кәсiпорындардың жарғылық қорындағы мемлекеттiк үлестi анықтасын және бiрлескен кәсiпорындардың құрылтайшы құжаттарын қолданылып жүрген заңдарға сәйкес келтiрсiн.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару жөнiндегi департаментi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi акцияларының мемлекеттiк пакетiн сенiмдi басқаруға, мемлекеттiк мүлiктi жалға немесе концессияға беру контрактiлерiнiң шарттарында, сондай-ақ мемлекеттiк кәсiпорындар мен ұйымдарды қайта ұйымдастыру мен жекешелендiру кезiнде жаңа меншiк иесiнiң немесе концессионердiң акционерлiк қоғамның немесе мемлекеттiк кәсiпорынның (ұйымның) қызметкерлердiң өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi төлемдердiң сақтап қалуы мiндеттемелерiн көздейтiн болсын.
ЕСКЕРТУ. 16-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.

17. Принять предложение Министерства финансов и Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о направлении на создание государственных страховых и мобилизационных запасов зерна остатка задолженности Акционерного общества закрытого типа "Продовольственная контрактная корпорация" республиканскому бюджету по возврату средств, использованных на закупку в государственные ресурсы зерна урожаев 1994 - 1995 годов, в размере 2580000 тыс. тенге.
Сноска. В пункт 17 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
18. Министерству труда и социальной защиты населения, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Фонду обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан ежеквартально представлять Министерству финансов Республики Казахстан отчеты о ходе исполнения бюджетов соответствующих государственных внебюджетных фондов (Фонд социального страхования, Пенсионный фонд, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд содействия занятости, Дорожный фонд) и публиковать в печати агрегированные показатели по доходам и расходам этих фондов.
19. Министерству финансов Республики Казахстан до 1 февраля 1997 года разработать и внести в Правительство предложение о механизме секвестрирования расходов на 1997 год, с учетом обеспечения своевременного финансирования расходов по защищаемым спецификам, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год". Z960059_
20. Акимам областей и города Алматы:
по согласованию с соответствующими государственными органами, а также организациями в установленном порядке обеспечить прием объектов социальной сферы на баланс местных исполнительных органов в соответствии с Программой поэтапной передачи объектов социальной сферы юридических лиц местным исполнительным органам, утвержденной постановлением Правительства Республики Каэахстан от 4 июля 1996 г. N 844 P960844_ "Об утверждении Программы поэтапной передачи объектов социальной сферы юридических лиц местным исполнительным органам", и до 1 марта 1997 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан перечень принимаемых объектов, с указанием передающих организаций;
принять в установленном порядке в соответствии с бюджетными ассигнованиями с 1 января 1997 года больницы, специализированные учреждения здравоохранения, детские дошкольные учреждения, школы и учреждения внешкольной работы, включая централизованные бухгалтерии системы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, а также медико-санитарные части предприятий урановой отрасли, детские дошкольные учреждения, средние специальные учебные заведения и учреждения внешкольной работы с детьми ряда министерств республики согласно приложениям 2-6 и провести оптимизацию этих учреждений, обеспечивая их надлежащее функционирование и своевременное финансирование;

17. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң астықтың мемлекеттiк сақтық және жұмылдыру қорларын жасауға Азық-түлiк контракт корпорациясы жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының 1994-1995 жылдардың өнiмiнен мемлекеттiк ресурсқа астық сатып алуға жұмсалған 2580000 мың теңге мөлшерiндегi қаржыны қайтару жөнiндегi республикалық бюджетке берешегiнiң қалдығын жұмсау туралы ұсынысы қабылдансын.
ЕСКЕРТУ. 17-тармақ өзгертiлдi, 2-шi абзац алынып тасталды - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088 қаулысымен.
18. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, Көлiк және коммуникациялар министрлiгi, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қоры тоқсан сайын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне тиiстi мемлекеттiк бюджеттен тыс қорлар (Әлеуметтiк сақтандыру қоры, Зейнетақы қоры, Мiндеттi медициналық сақтандыру қоры, жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қоры, Жол қоры) бюджеттерiнiң атқарылу барысы туралы есеп беретiн болсын және баспасөзде осы қорлардың кiрiсi мен шығысы жөнiндегi бiрiктiрiлген көрсеткiштердi жарияласын.
19. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн "1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қорғалатын ерекшелiктерi бойынша шығыстарды уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етудi ескере отырып, 1997 жылға арналған шығыстарды секвестрлеу тетiгi туралы ұсыныс әзiрлеп, Үкiметке ұсынсын.
20. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi:
Тиiстi мемлекеттiк органдармен, сондай-ақ ұйымдармен келiсе отырып, "Заңды тұлғалардың әлеуметтiк сала объектiлерiн жергiлiктi атқарушы органдарға кезең-кезеңмен берудiң бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 шiлдедегi N 844 қаулысымен бекiтiлген, "Заңды тұлғалардың әлеуметтiк сала объектiлерiн жергiлiктi атқарушы органдарға кезең-кезеңмен берудiң бағдарламасына сәйкес әлеуметтiк сала объектiлерiн жергiлiктi атқарушы органдардың балансына белгiленген тәртiппен қабылдауды қамтамасыз етсiн және 1997 жылдың 1 наурызына дейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне тапсырушы ұйымдарды көрсете отырып қабылданатын объектiлердiң тiзбесiн ұсынсын;
1997 жылдың 1 қаңтарынан бастап бюджеттiк қаржыға сәйкес белгiленген тәртiппен Көлiк және коммуникациялар министрлiгi жүйесiнiң орталықтандырылған бухгалтерияларын қоса алғанда, ауруханаларын, мамандандырылған денсаулық сақтау мекемелерiн, мектепке дейiнгi балалар мекемелерiн, мектептерi мен мектептен тыс жұмыстар мекемелерiн, сондай-ақ уран саласы кәсiпорындарының дәрiгерлiк-санитарлық бөлiмшелерiн, республиканың бiрқатар министрлiктерiнiң мектепке дейiнгi балалар мекемелерiн, арнаулы орта оқу орындарын және балалармен мектептен тыс жұмыс жүргiзу мекемелерiн 2-6-қосымшаларға сәйкес қабылдасын және олардың тиiстi түрде жұмыс iстеуi мен уақтылы қаржыландырылуын қамтамасыз ете отырып, бұл мекемелерде оңтайландыру жұмыстарын жүргiзсiн;

сохранить на 1997 год функциональную подчиненность отделенческих больниц согласно приложению 7 за управлениями железных дорог, с обеспечением ими материально-технической поддержки этих учреждений, с учетом ранее предоставляемых льгот их работникам;
обеспечить полноту и своевременность перечисления страховых платежей в отделения Фонда обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан за неработающую часть населения, включая обслуживаемых в медицинских организациях железных дорог, согласно приложению 8.
21. Министерству образования, Министерству здравоохранения, Фонду обязательного медицинские страхования при Правительстве Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан до 1 февраля 1997 года разработать порядок функционирования передаваемых организаций социальной сферы.
22. Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
принять по состоянию на 1 января 1997 года в установленном порядке организации санитарно-эпидемиологической службы системы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению 9 и Центральную санитарно-эпидемиологическую службу на воздушном транспорте, обеспечивая их своевременное финансирование;
разработать и утвердить программу оптимизации этих учреждений с учетом их надлежащего функционирования;
до 1 февраля 1997 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию единой специализированной санитарно-эпидемиологической службы для всех видов транспорта, с учетом предварительно проведенных мероприятий по оптимизации.
23. Министерству образования Республики Казахстан:
до 1 марта 1997 года разработать и утвердить порядок и условия бесплатного и льготного обеспечения школьными учебниками детей из малообеспеченных и многодетных семей, воспитанников интернатных учреждений и детских домов в соответствии с требованиями постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 1338 P961338_ "О введении розничной продажи учебников для общеобразовательных школ";
по согласованию с Министерством финансов, Министерством здравоохранения Республики Казахстан и другими министерствами, имеющими высшие и средние специальные учебные заведения, в срок до 1 февраля 1997 года разработать и утвердить единый Порядок назначений и выплат стипендий и материального обеспечения студентов высших и учащихся средних специальных учебных заведений (колледжей).
24. Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан:

1997 жылы 7-қосымшаға сәйкес бөлiмше ауруханаларының темiр жол басқармаларына функционалдық бағыныстылығы сақталып, олар бұл мекемелердiң қызметкерлерiне бұрын берiлген жеңiлдiктердi ескере отырып, осы мекемелерге материалдық-техникалық қолдау көрсетудi қамтамасыз етсiн;
8-қосымшаға сәйкес темiр жолдардың медициналық ұйымдарында қызмет көрсетiлетiндердi қоса алғанда, халықтың жұмыс iстемейтiн бөлiгi үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қорының бөлiмшелерiне сақтандыру төлемдерiн толық әрi уақтылы аударуды қамтамасыз етсiн.
21. Бiлiм министрлiгi, Денсаулық сақтау министрлiгi, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қоры Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып, 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн берiлетiн әлеуметтiк сала ұйымдарының жұмыс iстеу тәртiбiн әзiрлесiн.
22. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi:
9-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi жүйесiнiң санитарлық-эпидемиологиялық қызмет ұйымдарын және Әуе көлiгiндегi орталық санитарлық-эпидемиологиялық қызметiн уақтылы қаржыландыра отырып, 1997 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша белгiленген тәртiппен қабылдап алсын;
осы мекемелердiң тиiстi түрде жұмыс iстеуiн ескере отырып, оларды оңтайландыру бағдарламасын әзiрлеп, бекiтсiн;
оңтайландыру бойынша алдын-ала жүргiзiлген шараларды ескере отырып, 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне көлiктiң барлық түрлерi үшiн бiрыңғай мамандандырылған санитарлық-эпидемиологиялық қызмет құру туралы ұсыныс енгiзсiн.
23. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi:
"Жалпы бiлiм беретiн мектептерге арналған оқулықтарды бөлшек саудамен сатуды енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 1 қарашадағы N 1338 қаулысының талаптарына сәйкес, 1997 жылдың 1 наурызына дейiн аз қамтылған және көп балалы отбасылардың балаларын, интернат мекемелерi мен балалар үйiнiң тәрбиеленушiлерiн мектеп оқулықтармен тегiн және жеңiлдiктi қамтамасыз етудiң тәртiбi мен шарттарын әзiрлеп, бекiтсiн;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен, Денсаулық сақтау министрлiгiмен, жоғары және арнаулы орта оқу орындары бар басқа да министрлiктермен келiсе отырып, 1997 жылдың 1 ақпанына дейiнгi мерзiмде жоғары оқу орындарының студенттерi мен арнаулы орта оқу орындарының (колледждердiң) оқушыларына стипендия тағайындау мен төлеудiң және материалдық қамтамасыз етудiң бiрыңғай тәртiбiн әзiрлеп, бекiтсiн.
24. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым Академиясы:

совместно с Министерством финансов Республики Казахстан и другими заинтересованными государственными органами до 1 февраля 1997 года разработать и утвердить порядок финансирования инновационных программ из средств республиканского бюджета на возвратной основе;
распределение ассигнований на научные исследования проводить только на конкурсной основе в рамках государственного заказа на фундаментальные и прикладные исследования, имеющие общегосударственное значение.
25. Сохранить до 1 апреля 1997 года в пределах утвержденного фонда оплаты труда повышающие коэффициенты 1,75 к ставкам заработной платы для подведомственных Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан научных организаций, Национальной библиотеки Республики Казахстан, а до 1 сентября 1997 года - повышающий коэффициент 1,75 к ставкам заработной платы работникам Казахской государственной академии управления, Алматинского государственного университета имени Абая, Казахского государственного юридического университета, Казахского национального технического университета, Казахской государственной архитектурно-строительной академии и повышающий коэффициент 2 - для Национальной Высшей Школы Государственного Управления при Президенте.
Министерству образования и культуры, Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан, Казахскому государственному национальному университету имени Аль-Фараби, Национальной Высшей Школе Государственного Управления при Президенте совместно с Министерством труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и утвердить до 1 апреля 1997 года порядок и условия оплаты труда работников высших учебных заведений, библиотек и научных организаций, с учетом отмены ранее установленных индивидуальных повышающих коэффициентов.
Министерству образования Республики Казахстан разработать и в срок до 1 марта 1997 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения о присвоении категории государственным высшим учебным заведениям.
Сноска. В абзаце первом исключены слова - постановлением
Правительства РК от 17 июня 1997 г. N 982 P970982_ . В абзаце втором заменены слова - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
26. Акимам Павлодарской и Южно-Казахстанской областей продолжить работу по дальнейшему осуществлению Проекта социальной защиты Международного Банка Реконструкции и Развития, обеспечивая его своевременное финансирование за счет средств, предусмотренных в составе расходов бюджетов областей, в сумме соответственно 26649 тыс. тенге и 37628 тыс. тенге.

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және басқа да мемлекеттiк органдарымен бiрлесе отырып, 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн қайтарымды негiзде республикалық бюджеттiң қаражатынан инновациялық бағдарламаларды қаржыландыру тәртiбiн әзiрлеп, бекiтсiн;
ғылыми зерттеулерге қаржы бөлудi жалпымемлекеттiк маңызы бар iргелi және қолданбалы зерттеулерге деген мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде тек конкурстық негiзде жүргiзетiн болсын.
25. 1997 жылдың 1 сәуiрiне дейiн бекiтiлген еңбекақы төлеу қорының шегiнде Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясына бағынысты ғылыми ұйымдар, Қазақстан Республикасы Ұлттық кiтапханасы үшiн еңбек ақы ставкасына 1,75 көтерме коэффициентi, ал 1997 жылдың 1 қыркүйегiне дейiн Қазақ мемлекеттiк басқару академиясының, Абай атындағы Алматы мемлекеттiк университетiнiң, Қазақ мемлекеттiк заң университетiнiң, Қазақ ұлттық мемлекеттiк техникалық университетiнiң, Қазақ сәулет-құрылыс академиясының қызметкерлерiне еңбек ақы ставкасына 1,75 көтерме коэффициентi және Президент жанындағы Мемлекеттiк Басқарудың Ұлттық Жоғары Мектебiнiң қызметкерлерiне 2 көтерме коэффициентi сақталсын.
Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi, Ғылым министрлiгi - Ғылым Академиясы, Әл-Фараби атындағы қазақ мемлекеттiк ұлттық университетi, Президент жанындағы Мемлекеттiк Басқарудың Ұлттық Жоғары Мектебi Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiмен бiрлесiп, 1997 жылдың 1 сәуiрiне дейiн бұрын белгiленген дербес көтерме коэффициенттердi жоюды ескере отырып, жоғарғы оқу орындарының, кiтапханалар мен ғылыми мекемелердiң қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудiң тәртiбi мен шарттарын әзiрлеп, бекiтсiн.
Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi 1997 жылдың 14 наурызына дейiнгi мерзiмде мемлекеттiк жоғарғы оқу орындарына санаттар беру туралы ұсыныстар әзiрлеп, Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 25-тармақтың 1 абзацынан сөздер алынып тасталды -
ҚРҮ-нiң 1997.06.17. N 982 қаулысымен. P970982_
ЕСКЕРТУ. 25-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен. P971088_
26. Павлодар және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының әкiмдерi Халықаралық Қайта құру және Даму банкiн әлеуметтiк қорғаудың жобасын одан әрi iске асыру жөнiндегi жұмысты iстеуге облыстар бюджеттерiнiң шығыстар бөлiгiнде көзделген қаражат есебiнен тиiсiнше 26649 мың теңге және 37628 мың теңге сомасында уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз ете отырып, жалғастырсын.

27. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
внести до 1 марта 1997 года по согласованию с акимами областей и города Алматы в Правительство Республики Казахстан предложения по квоте иммиграции на 1997 год в разрезе областей и городов республиканского значения;
совместно с Министерством финансов, Министерством экономики и торговли, Министерством здравоохранения, Министерством юстиции Республики Казахстан до 1 апреля 1997 года внести в Правительство Республики Казахстан предложение по совершенствованию законодательных и иных нормативных правовых актов по вопросам возмещения ущерба работникам, пострадавшим от несчастных случаев и профессиональных заболеваний.
Сноска. В пункт 27 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
28. Акимам областей и г. Алматы обеспечить за счет средств, предусмотренных в соответствующих местных бюджетах областей финансирование мероприятий по социальной защите населения в соответствии с действующим законодательством, в том числе выплату жилищных пособий малообеспеченным семьям, и переселенческих мероприятий.
29. Министерству финансов совместно с Министерством труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и другими заинтересованными государственными органами:
до 1 февраля 1997 года разработать порядок возмещения Пенсионному фонду Республики Казахстан пенсии государственных служащих в соответствии с пунктами 5, 6, 11 и 12 Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 1996 г. N 3037 U963037_ "Об утверждении Положения о порядке пенсионного обеспечения государственных служащих";
до 1 февраля разработать порядок возмещения расходов, связанных с предоставлением малообеспеченным гражданам жилищных пособий;
до 1 апреля 1997 года разработать и внести в Правительство предложения по механизму выплат всех видов пособий и компенсации семьям, имеющим детей, за счет средств, выделяемых на эти цели местными бюджетами органам труда и социальной защиты населения.
30. Министерству юстиции, Министерству труда и социальной защиты населения по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан до 15 марта 1997 года разработать и утвердить порядок оплаты за счет средств республиканского бюджета расходов, связанных с реализацией прав граждан на получение бесплатной юридической помощи в соответствии с действующим законодательством.
31. Рекомендовать Национальному агентству по делам печати и массовой информации Республики Казахстан:
совместно с Министерством транспорта и коммуникаций и Министерством финансов Республики Казахстан представить в Правительство Республики Казахстан до 1 февраля 1997 года предложения о порядке финансирования услуг связи по распространению государственного телерадиовещания;
представить в Правительство Республики Казахстан до 1 февраля 1997 года предложения по объему государственных программ телерадиовещания, в том числе по государственному учреждению "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан", в пределах бюджетных ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на эти цели;
осуществлять государственную поддержку газет и журналов согласно перечню, представляемому до 1 февраля 1997 года на утверждение Правительству Республики Казахстан, а также по изданию социально значимой литературы и обеспечить их своевременное финансирование.

27. Қазақстан Республикасының еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi:
облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiмен келiсе отырып 1997 жылдың 1 наурызына дейiн облыстар мен республикалық маңызы бар қалаларға шаққандағы 1997 жылдағы иммиграция квотасы жөнiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс енгiзсiн;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен, Экономика және сауда министрлiгiмен, Денсаулық сақтау министрлiгiмен, Әдiлет министрлiгiмен бiрлесе отырып 1997 жылдың 1 сәуiрiне дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне бақытсыз жағдайдан және кәсiби аурудан зардап шеккен қызметшiлерге зиянның орнын толтыру мәселелерi жөнiндегi заңдық және басқа да нормативтiк-құқықтық актiлердi жетiлдiру туралы ұсыныс енгiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 27-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
28. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi қолданылып жүрген заңдарға сәйкес халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi шараларды тиiстi жергiлiктi бюджеттерде көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды, оның iшiнде аз қамтылған отбасыларына тұрғын үй жәрдемақыларын төлеудi және көшi-қон шараларын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
29. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiмен және басқа да мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесе отырып:
1997 жылдың 1 ақпанына дейiн "Мемлекеттiк қызметшiлердi зейнетақымен қамтамасыз ету тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 17 маусымдағы N 3037 Жарлығының 5, 6, 11 және 12-тармақтарына сәйкес Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына мемлекеттiк қызметшiлердiң зейнетақысының орнын толтыру тәртiбiн әзiрлесiн;
1 ақпанға дейiн аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй жәрдемақысын төлеуге байланысты шығыстарды өтеу тәртiбiн әзiрлесiн;
1997 жылдың 1 сәуiрiне дейiн көп балалы отбасыларына осы мақсаттар үшiн еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау органдарына жергiлiктi бюджеттер бөлетiн қаражат есебiнен жәрдемақылар мен өтемақылардың барлық түрiн төлеу тетiгi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеп, Үкiметке енгiзсiн.
30. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi, Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып, 1997 жылдың 15 наурызына дейiн азаматтардың қолданылып жүрген заңдарға сәйкес тегiн заңгерлiк көмек алу жөнiндегi құқықтарын iске асыруға байланысты шығыстарды республикалық бюджет қаражаты есебiнен жабудың тәртiбiн әзiрлеп бекiтсiн.
31. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi:
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiмен және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесе отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметiне 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн мемлекеттiк телерадиохабарларын тарату жөнiндегi байланыс қызметiн қаржыландыру тәртiбi туралы ұсыныстар тапсырсын;
Қазақстан Республикасының Үкiметiне 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн телерадиохабарлардың, оның iшiнде "Қазақстан Республикасы Президентiнiң телерадиокешенi" мемлекеттiк мекемесi бойынша мемлекеттiк бағдарламаларының көлемi бойынша осы мақсаттарға республикалық бюджетте көзделген бюджеттiк қаржының шегiнде ұсыныстар жасалсын;
1997 жылдың 1 ақпанына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге ұсынылған газеттер мен журналдарға, мемлекеттiк, сондай-ақ әлеуметтiк маңызы бар әдебиеттi басып шығару бойынша қолдау көрсетсiн және оларды уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.

32. Министерству культуры Республики Казахстан:
в течение 1 квартала 1997 года провести оптимизацию сети культурно-просветительских учреждений и театрально-зрелищных организаций, содержащихся за счет республиканского бюджета;
совместно с заинтересованными государственными органами, акимами областей и города Алматы до 1 февраля 1997 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан единые сметы расходов на проведение юбилейных мероприятий по празднованию 100-летия со дня рождения Мухтара Ауэзова и на подготовку к празднованию 1500-летия города Туркестана в пределах ассигнований, предусмотренных на эти цели в республиканском бюджете;
принять в установленном порядке по состоянию на 1 января 1997 года музеи министерств и ведомств согласно приложению 10 и обеспечить их своевременное финансирование.
33. Министерству по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан до 15 января 1997 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан сметы расходов на проведение II Центрально-Азиатских игр, I Открытых игр народного спорта на призы Президента Республики Казахстан, Восточно-Азиатских игр, а также на содержание Республиканского молодежного лагеря "Окжетпес" и капитальный ремонт баз олимпийской подготовки.
34. Министерству финансов Республики Казахстан до 25 января 1997 года представить в Правительство Республики Казахстан в разрезе министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, а также других государственных органов лимит фонда оплаты труда и командировочных расходов в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на административные расходы.
Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан осуществлять контроль за правильностью расходования государственными органами полученных ассигнований на приобретение оборудования, капитальный ремонт и реконструкцию зданий и помещений. О результатах проверки докладывать Правительству к 1 июля и к 1 декабря 1997 года.
Сноска. В пункт 34 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
35. Министерству внутренних дел Республики Казахстан передать по состоянию на 1 января 1997 года на содержание местных бюджетов все функциональные и структурные подразделения областных, городских и районных управлений (отделов) внутренних дел со штатной численностью согласно приложению 11.
Акимам областей и города Алматы обеспечить с 1 января 1997 года прием передаваемых из республиканского бюджета функциональных и структурных подразделений органов внутренних дел со штатной численностью, а также их своевременное финансирование.

32. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi:
1997 жылдың I тоқсаны iшiнде республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын мәдени-ағарту мекемелерi мен театр ойын-сауық ұйымдары жүйесiн оңтайландыруды жүргiзсiн;
мүдделi мемлекеттiк ұйымдармен, облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiмен бiрлесе отырып, 1997 жылдың 1 ақпанына дейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне Мұхтар Әуезовтың туғанына 100 жыл толуын мерекелеуге байланысты мерейтой шараларын өткiзуге және Түркiстан қаласының 1500 жылдығын мерекелеуге дайындыққа кететiн шығыстардың осы мақсаттар үшiн республикалық бюджетте көзделген қаржы шегiндегi бiрыңғай сметасын ұсынсын.
10-қосымшаға сәйкес 1997 жылдың 1 қаңтардағы жағдай бойынша белгiленген тәртiппен кейбiр министрлiктер мен ведомстволардың мұражайларын белгiленген тәртiппен қабылдасын және олардың уақтылы қаржыландырылуын қамтамасыз етсiн.
33. Қазақстан Республикасының Жастар, туризм және спорт iстерi жөнiндегi министрлiгi 1997 жылдың 15 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне II Орталық Азия ойындарын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң жүлдесi үшiн халық спортының I ашық ойындарын, Шығыс Азия ойындарын өткiзуге және "Оқжетпес" республикалық жастар лагерiн ұстауға және олимпиадалық әзiрлiк базаларын күрделi жөндеуге шығыстар сметасын ұсынсын.
34. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың 25 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне республикалық бюджетте әкiмшiлiк шығыстарға көзделген қаржы шегiнде министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттерге, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына енбейтiн орталық атқарушы органдарға, сондай-ақ басқа мемлекеттiк органдарға шаққандағы еңбек ақы төлеумен iссапар шығыстар қорының лимитiн ұсынсын.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi мемлекеттiк органдардың жабдықтар алуға, ғимараттар мен үй-жайларды күрделi жөндеу мен қайта жасауға алған қаржылардың дұрыс жұмсалуына бақылауды жүзеге асырсын. Тексеру нәтижелерi туралы 1997 жылдың 1 шiлдесiне және 1 желтоқсанына қарай Қазақстан Республикасының Үкiметiне баяндап отырсын.
ЕСКЕРТУ. 34-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
35. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi 1997 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша 11-қосымшаға сәйкес iшкi iстердiң облыстық, қалалық және аудандық басқармаларының (бөлiмдерiнiң) барлық функционалдық және құрылымдық бөлiмшелерiн штаттық санымен жергiлiктi бюджеттердiң ұстауына берсiн.
Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi 1997 жылдың 1 қаңтарынан бастап республикалық бюджеттен берiлетiн iшкi iстер органдарының функционалдық және құрылымдық бөлiмшелерiн штат санымен қабылдауды, сондай-ақ оларды уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.

36. Установить, что решения о вхождении Республики Казахстан в международные организации принимаются после предварительного согласования с Министерством иностранных дел, Министерством финансов и Министерством юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке.
Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять выделение средств на уплату взносов в международные организации на основании решения Экспертного совета по сотрудничеству Республики Казахстан с международными организациями в пределах средств, предусмотренных на эти цели в республиканском бюджете.
37. Государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству до 15 февраля 1997 года по предварительному согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан внести предложение в Правительство Республики Казахстан о мероприятиях по землеустройству и реализации земельной реформы, проводимых в 1997 году за счет средств, предусмотренных на эти цели в республиканском бюджете.
38. Установить, что финансирование республиканских и межрегиональных природоохранных мероприятий, включая радиоэкологию, экологическое районирование и представление экологическим органам гидрометеорологической информации о загрязнении окружающей природной среды, с 1997 года осуществляется за счет средств Республиканского фонда охраны природы.
39. До 1 марта 1997 года в пределах предусмотренных бюджетных ассигнований:
Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан произвести оптимизацию структуры подведомственных бюджетных учреждений по ветеринарии, контролю за качеством семян сельскохозяйственных культур и карантину растений;
Комитету по водным ресурсам Республики Казахстан осуществить упорядочение структуры подведомственных бюджетных организаций за счет сокращения численности работников бассейновых водохозяйственных объединений и областных комитетов по водным ресурсам;
Главному управлению по гидрометеорологии Республики Казахстан произвести реорганизацию бюджетных учреждений, осуществляющих сбор, обработку и представление гидрометеорологической информации в городе Алматы и Алматинской области.
40. Агентству строительства и архитектурно-градостроительного контроля Министерства экономики и торговли Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан и Национальным банком Республики Казахстан подготовить и в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по финансированию мероприятий новой жилищной политики и пилотных проектов обеспечения жильем в одной-двух областях Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 40 - в редакции постановления Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .

36. Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға кiруi туралы шешiм Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен және Әдiлет министрлiгiмен белгiленген заң тәртiбiмен алдын ала келiсiлгеннен кейiн қабылданады деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi халықаралық ұйымдарға жарналар төлеуге арналған қаражатты бөлудi осы мақсаттар үшiн республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық жөнiндегi Сараптама кеңесiнiң шешiмi негiзiнде жүзеге асырсын.
37. Қазақстан Республикасының жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1997 жылдың 15 ақпанына дейiн республикалық бюджетте осы мақсаттарға көзделген қаражат есебiнен 1997 жылы жүргiзiлетiн жерге орналастыру және жер реформасын iске асыру шаралары туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен алдын ала келiсiп, ұсыныс енгiзсiн.
38. Радиоэкология, экологиялық аудандастыру және қоршаған табиғи ортаның ластануы туралы экологиялық органдарға гидрометеорологиялық ақпарат берудi қоса алғанда, республикалық және аймақаралық табиғат қорғау шараларын 1997 жылдан бастап Республикалық табиғат қорғау қоры қаражатының есебiнен жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
39. Көзделген бюджеттiк қаржы шегiнде 1997 жылдың 1 наурызына дейiн:
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi мал дәрiгерлiгi, ауыл шаруашылығы дақылдары тұқымдарының сапасына бақылау жасау және өсiмдiктер карантинi жөнiндегi ведомстволық бағыныстағы бюджеттiк мекемелердiң құрылымын оңтайландыру жүргiзсiн;
Қазақстан Республикасының Су ресурстары жөнiндегi комитетi бассейндiк су шаруашылықтары бiрлестiктерi мен су ресурстары жөнiндегi облыстық комитеттер қызметкерлерiнiң санын қысқарту есебiнен ведомстволық бағыныстағы бюджеттiк ұйымдардың құрылымын тәртiпке келтiрудi жүзеге асырсын;
Қазақстан Республикасының Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы Алматы қаласында және Алматы облысында гидрометеорологиялық ақпарат жинауды, өңдеудi және берудi жүзеге асыратын бюджеттiк мекемелердi қайта ұйымдастыруды жүргiзсiн.
40. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiнiң құрылыс және сәулет-қала құрылысын бақылау агенттiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен келiсе отырып жаңа тұрғын үй саясатының шараларын және Қазақстан Республикасының бiр-екi облысында тұрғын үймен қамтамасыз етудiң пилоттық жобаларын қаржыландыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеп, бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 40-тармақ жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.

41. Агентству строительства и архитектурно-градостроительного контроля Министерства экономики и торговли Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить перечень проектно-изыскательских работ общереспубликанского значения, финансируемых из республиканского бюджета, на сумму 60000 тыс. тенге.
Сноска. В пункт 41 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
42. Министерству экономики по согласованию с Министерством финансов и государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан до 20 января 1997 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по инвестиционной программе Республики Казахстан на 1997 год.
43. Акимам областей и города Алматы, Министерству образования и культуры Министерству здравоохранения и Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан предусмотреть софинансирование из соответствующих бюджетов инвестиционных проектов, осуществляемых за счет внешнего займа, в соответствии с их условиями.
Сноска. В пункт 43 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
44. (Пункт 44 исключен - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ )
45. Установить, что в составе бюджетов областей и города Алматы учитываются льготы и компенсации отдельным категориям населения.
Акимам областей и города Алматы обеспечить предоставление льгот и компенсаций в соответствии с действующим законодательством.
46. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть выделение из общей суммы трансфертов, перечисляемых бюджету Южно-Казахстанской области, целевым назначением 470000 тыс. тенге для финансирования расходов водоотлива и работ по проекту консервации и ликвидации рудников Миргалимсайского месторождения.
Сноска. В пункт 46 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 4 ноября 1997 г. N 1488 P971488_ .
47. Министерству экономики совместно с Министерством промышленности и торговли, Министерством энергетики и угольной промышленности и Министерством науки - Академией наук Республики Казахстан до 20 февраля 1997 года внести в Правительство предложения по распределению ассигнований в сумме 600000 тыс. тенге в соответствии с конверсионными проектами.
48. Установить на 1997 год предельный размер средств, используемых Департаментом по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, на финансирование затрат, связанных с проведением аукционов и торгов объектов государственной собственности, в сумме, не превышающей двух процентов средств, поступивших от приватизации.
Сноска. В пункт 48 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .

41. Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Құрылыс және сәулет-қала құрылысын бақылау агенттiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын 60000 мың теңге сомасындағы жалпыреспубликалық маңызы бар жобалау-iздестiру жұмыстарының тiзбесiн бекiтсiн.
ЕСКЕРТУ. 41-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
42. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Қаржы министрлiгiмен және мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен келiсе отырып 1997 жылдың 20 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне 1997 жылға арналған Қазақстан Республикасының инвестициялық бағдарламасы жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
43. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi, Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi, Денсаулық сақтау министрлiгi мен Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi сыртқы қарыздың есебiнен, оның шарттарына сәйкес жүзеге асырылатын инвестициялық жобаларды тиiстi бюджеттерден қоса қаржыландыруды қарастырсын.
ЕСКЕРТУ. 43-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
44
ЕСКЕРТУ. 44-тармақ алынып тасталды - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
45. Облыстардың және Алматы қаласының бюджеттерiнiң құрамында халықтың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер мен өтемақылар ескерiледi деп белгiленсiн.
Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi қолданылып жүрген Заңдарға сәйкес жеңiлдiктер мен өтемақылар берудi қамтамасыз етсiн.
46. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының бюджетiне аударылатын трансферттердiң жалпы сомасынан Мырғалымсай кен орнындағы су құю-шырғау және кен орындарын консервациялау мен тарату жобалары жөнiндегi жұмыстардың шығыстарын қаржыландыру үшiн мақсатты түрде 470000 мың теңге бөлудi қарастырсын.
ЕСКЕРТУ. 46-тармақ толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.04. N 1488
қаулысымен. P971488_
47. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiмен және Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясымен бiрлесiп 1997 жылдың 20 ақпанына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне конверсиялық жобаларға сәйкес 600000 теңге сомадағы қаржыны бөлу жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
48. 1997 жылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекешелендiру жөнiндегi департаментi мемлекеттiк меншiк объектiлерiне аукциондар мен саудаластықтар өткiзуге байланысты шығындарын қаржыландыруға пайдаланатын қаражатының шектi мөлшерi жекешелендiруден түскен қаржының екi процентiнен аспайтын сомада белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 48-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.

49. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить в первом квартале 1997 года погашение Государственного внутреннего займа Республики Казахстан 1992 года, размещенного среди юридических лиц, и Государственного внутреннего 5-процентного займа Казахской ССР 1990 года, а также выплату процентов по ним.
50. Министерству финансов Республики Казахстан в первом полугодии 1997 года выделить равными долями Акционерному Народному Сберегательному Банку Казахстана ассигнования на погашение фактических расходов, связанных с выплатой компенсации вкладов граждан, достигших возраста 60 лет по состоянию на 1 января 1996 года, в пределах утвержденных сумм на эти цели в республиканском бюджете на 1997 год.
Акционерному Народному Сберегательному Банку Казахстана осуществить своевременную выплату компенсации вкладов указанной категории граждан и обеспечить ежеквартальное предоставление в Казначейство при Министерстве финансов Республики Казахстан отчета по установленной им форме.
51. Министерству финансов Республики Казахстан:
по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан до конца 1997 года произвести переоформление государственного внутреннего долга перед Национальным Банком Республики Казахстан по кредитам прошлых лет в государственные ценные бумаги со сроком их обращения 10 лет, начиная с 1 января 1998 года;
разработать порядок выпуска, обращения и погашения этих ценных бумаг, а также предусматривать при разработке проекта республиканского бюджета на 1998 и последующие годы необходимые ассигнования на их обслуживание и погашение.
52. (Пункт 52 исключен - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ )
53. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
обеспечить возврат в республиканский бюджет части средств, использованных из бюджета для формирования лизингового фонда в 1996 году, в размере 240000 тыс. тенге;
осуществить необходимые меры по организации в 1997 году поставки сельскохозяйственной техники на условиях лизинга в пределах кредитных ресурсов, предусмотренных на эти цели в республиканском бюджете, с привлечением средств Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства в размере, определенном его межведомственным советом;
совместно с заинтересованными министерствами в месячный срок разработать и по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить порядок выделения средств для организации поставок сельскохозяйственной техники на условиях лизинга.
54. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Департаментом Казначейства, Департаментом управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан и Министерством юстиции Республики Казахстан принять соответствующие меры по возврату организациями средств, отвлеченных из республиканского бюджета и направленных на выполнение их обязательств перед иностранными кредиторами.
Сноска. В пункт 54 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .

49. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың бiрiншi тоқсанында заңды тұлғалардың арасында орналастырылған 1992 жылғы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк iшкi займын және 1990 жылғы Қазақ ССР-ның Мемлекеттiк 5 проценттiк iшкi займын өтеудi, сондай-ақ олар бойынша проценттер төлеудi қамтамасыз етсiн.
50. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың бiрiншi жартыжылдығында Қазақстан Акционерлiк Халықтың Жинақ Банкiне 1996 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша 60 жасқа толған азаматтардың салымдарына өтемақы төлеуге байланысты iс жүзiндегi шығыстарды өтеуге қаржыны 1997 жылға арналған республикалық бюджетте осы мақсатқа бекiтiлген сомалар шегiнде тең үлестерде бөлсiн.
Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкi азаматтардың көрсетiлген санаттарының салымдарына өтемақыларды уақтылы төлеудi жүзеге асырсын және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қазынашылыққа оның белгiленген нысаны бойынша тоқсан сайын есеп берудi қамтамасыз етсiн.
51. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының ұлттық Банкiмен келiсе отырып, 1997 жылдың аяғына дейiн, өткен жылдардың несиелерi бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнiң алдындағы мемлекеттiк iшкi борышты 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап 10 жыл айналыс мерзiмiмен мемлекеттiк бағалы қағаздарға қайта ресiмдеу жүргiзсiн.
осы бағалы қағаздарды шығару, айналысы және өтеудiң тәртiбiн әзiрлесiн, сондай-ақ 1998 жылғы және одан кейiнгi жылдардағы республикалық бюджеттiң жобасын әзiрлеу кезiнде оларға қызмет етуге және өтеуге қажеттi қаржы көздесiн.
52
ЕСКЕРТУ. 52-тармақ алынып тасталды - ҚРҮ-нiң 1997.07.09.
N 1088 қаулысымен.
53. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi:
1996 жылғы лизингтiк қорды қалыптастыру үшiн бюджеттен пайдаланылған қаражаттың бiр бөлiгiн 240000 мың теңге мөлшерiнде республикалық бюджетке қайтаруды қамтамасыз етсiн;
1997 жылы ауыл шаруашылығы техникасын берудi лизинг жағдайында осы мақсаттар үшiн республикалық бюджетте көзделген мемлекеттiк несиелiк ресурстар шегiнде Мемлекеттiк ауылшаруашылығын қаржылай қолдау қорының қаражатын оның ведомствоаралық кеңесi белгiленген мөлшерде тарта отырып, ұйымдастыру жөнiнде қажеттi шараларды жүзеге асырсын;
мүдделi министрлiктермен бiрлесiп және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң келiсiмiмен бiр ай мерзiм iшiнде лизинг жағдайында ауыл шаруашылығы техникасын берудi ұйымдастыруға қаражат бөлудiң тәртiбiн әзiрлеп, бекiтсiн.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментiмен, Мемлекеттiк мүлiктi және активтердi басқару департаментiмен және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп ұйымдардың республикалық бюджеттен алған және олардың шетелдiк несие берушiлердiң алдындағы мiндеттерiн орындауға бағытталған қаражатын қайтару жөнiнде тиiстi шаралар қолдансын.
ЕСКЕРТУ. 54-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.

55. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан и другим банкам второго уровня обеспечить заключение соглашений с конечными заемщиками по безусловному возврату ими средств, отвлеченных из республиканского бюджета на погашение их внешних обязательств, с применением к ним предусмотренных мер в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан. О проделанной работе ежеквартально представлять информацию в Министерство финансов Республики Казахстан.
56. Департаменту налоговой полиции Министерства финансов Республики Казахстан провести оперативно-розыскные мероприятия по выявлению активов у хозяйствующих субъектов, отвлекших средства из республиканскою бюджета, а также не обеспечивших погашение директивных кредитов и кредитов, выданных по результатам внутриреспубликанского зачета по гарантийным обязательствам Министерства финансов Республики Казахстан, и представлять ежемесячно информацию в Департамент Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
Департаменту Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан совместно с государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан, Департаментом управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан и Министерством юстиции Республики Казахстан подготовить и при необходимости внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проект решений по обеспечению возмещения хозяйствующими субъектами указанных долговых обязательств.
Сноска. В пункт 56 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
57. Министерству энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан, Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан разработать и утвердить порядок возврата недропользователями средств, выделенных по решениям Правительства Республики Казахстан на финансирование поисков, поисково-оценочных и разведочных работ, имеющих государственное значение.
В пункт 57 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
58. Комитету по внешнему заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством экономики и торговли Республики Казахстан и другими заинтересованными государственными органами республики с целью обеспечения своевременного поступления внешних займов, привлекаемых для финансирования дефицита республиканского бюджета, внести в Правительство план действий по обеспечению выполнения соответствующими органами в полном объеме и в установленные сроки условий для их получения.
Сноска. В пункт 58 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .

55. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi және екiншi деңгейдегi басқа да банктер түпкi заемшылармен республикалық бюджеттен өздерiнiң сыртқы мiндеттемелерiн өтеуге алған қаражатты сөзсiз қайтаруы жөнiнде оларға Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына сәйкес көзделген шараларды қолдана отырып, келiсiмдер жасауды қамтамасыз етсiн. Атқарылған жұмыс туралы тоқсан сайын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне ақпарат берiп отырсын.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық полициясы департаментi шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiнiң республикалық бюджет қаражатынан алған, сондай-ақ директивтiк несиелердi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кепiлдiк мiндеттемесi бойынша республикаiшiлiк есеп нәтижесi бойынша берiлген несиелердi өтеудi қамтамасыз ете алмаған активтерiн анықтау жөнiнде жедел-iздестiру шараларын жүргiзсiн және ай сайын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментiне ақпарат берiп отырсын.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң көрсетiлген борыштық мiндеттемелерiн өтеудi қамтамасыз ету бойынша шешiмдер жобасын әзiрлесiн және қажет болғанда оны Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 56-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
57. Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi жер қойнауын пайдаланушылардың Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмiмен мемлекеттiк маңызы бар iздестiру, iздестiру-бағалау және барлау жұмыстарын қаржыландыруға бөлiнген қаражатты қайтару тәртiбiн әзiрлесiн және бекiтсiн.
ЕСКЕРТУ. 57 тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Сырттан қарыз алу жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiмен бiрлесiп республикалық бюджеттiң тапшылығын қаржыландыру үшiн тартылатын сыртқы қарыздардың уақтылы түсуiн қамтамасыз ету мақсатында Үкiметке тиiстi органдардың оларды алу үшiн шарттарды толық көлемде және белгiленген мерзiмде орындауын қамтамасыз ету бойынша iс-қимыл жоспарын енгiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 58-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.

59. Установить, что с 1 января 1997 года закупки товаров (работ и услуг) для бюджетных учреждений, финансируемых из средств республиканского бюджета, осуществляются в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан.
Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в целях снижения стоимости государственных закупок товаров (работ, услуг) за счет средств республиканского бюджета размещение заказа по номенклатуре, определенной Правительством Республики Казахстан, производить исключительно на конкурсной основе, обеспечить координацию и контроль за их размещением и деятельностью государственных заказчиков по проведению закупок.
Рекомендовать акимам областей и города Алматы проводить аналогичную работу при финансировании закупки товаров (работ, услуг) за счет средств местных бюджетов.
Сноска. В пункт 59 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
60. Министерству финансов Республики Казахстан до 25 января 1997 года разработать и внести на утверждение Правительства порядок расходования средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан.
61. Министерству финансов Республики Казахстан до 10 февраля 1997 года разработать и утвердить перечень агрегированных показателей по исполнению доходов и расходов республиканского бюджета для ежеквартального их опубликования в печати.
62. Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с заинтересованными министерствами, государственными комитетами и другими государственными органами до 10 февраля 1997 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
63. Министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства Республики Казахстан, и другим государственным органам до 10 июля 1997 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан по установленной форме распределение ассигнований с помесячной их разбивкой.
Сноска. Пункт 63 - в редакции постановления Правительства РК от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ .
64. В целях обеспечения поступлений в республиканский бюджет предусмотренных средств от приватизации государственной собственности Департаменту управления государственным имуществом и активами совместно с Департаментом по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок уточнить и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан перечень объектов, подлежащих приватизации по индивидуальным проектам в 1997 году.

59. 1997 жылдың 1 қаңтарынан бастап республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттiк мекемелерге тауарлар (жұмыстар мен көрсетiлетiн қызметтер) сатып алу Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тәртiпте жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен тауарларды (жұмыс, қызмет көрсету) мемлекеттiк сатып алу құнын төмендету мақсатында тапсырысты Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген номенклатура бойынша орналастыруды тек конкурстық негiзде ғана жүргiзсiн, оларды орналастыруды және сатып алуды жүргiзуде мемлекеттiк тапсырысшылардың қызметiн үйлестiрудi және бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiне жергiлiктi бюджеттiң есебiнен тауарлар (жұмыс, қызмет көрсету) сатып алуды қаржыландыру кезiнде осы секiлдi жұмыс жүргiзу ұсынылсын.
ЕСКЕРТУ. 59-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088
қаулысымен.
60. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың 25 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қоры қаражатын жұмсаудың тәртiбiн әзiрлесiн және оны Үкiметтiң бекiтуiне ұсынсын.
61. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың 10 ақпанына дейiн тоқсан сайын баспасөзде жариялап тұру үшiн республикалық бюджеттiң кiрiстерi мен шығыстары бойынша жинақты көрсеткiштердiң тiзбесiн әзiрлеп, бекiтсiн.
62. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi мүдделi министрлiктермен, мемлекеттiк комитеттермен және басқа да мемлекеттiк органдармен бiрлесiп 1997 жылдың 10 ақпанына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылдаған шешiмдерiн осы қаулымен сәйкестiкке келтiру туралы ұсыныс енгiзсiн.
63. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен басқа да мемлекеттiк органдар 1997 жылдың 10 шiлдесiне дейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне қаржылардың белгiленген нысан бойынша айларға шаққандағы бөлiнуiн тапсырсын.
64. Мемлекеттiк меншiктi жекешелендiруден республикалық бюджетке түседi деп көзделген қаражатты қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi Жекешелендiру жөнiндегi департаментпен бiрлесiп бiр ай мерзiм iшiнде 1997 жылы дара жобалар бойынша жекешелендiруге жататын объектiлердiң тiзбесiн анықтап, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгiзсiн.

65. (секретно)
66. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан совместно с акимами областей и города Алматы до 1 января 1998 года погасить задолженность по выплате пенсий.
67. Министерству финансов Республики Казахстан до 10 июля 1997 года представить в Правительство Республики Казахстан в разрезе министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, а также других государственных органов лимит фонда оплаты труда и командировочных расходов в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на административные расходы.
68. Министерству экономики и торговли по согласованию с Министерством финансов и государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан до 12 июля 1997 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по изменениям и дополнениям в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 года N 148 "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1997 год".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Каэахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Правительства
РК от 9 июля 1997 г. N 1088
P971088_
.
Республиканский бюджет Республики Казахстан
на 1997 год
Категория
Класс
Подкласс                                         Сумма
Специфика            Наименование               (в тыс.тенге)
---------------------------------------------------------------------
1!2!3!4!                     5                       !       6
---------------------------------------------------------------------
I. ДОХОДЫ                                       186668929
1        НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                           127656024
1      Подоходный налог на доходы и прирост капитала    29882045
1    Подоходный налог с юридических лиц               23418185
1  Подоходный налог с юридических лиц-резидентов    20932077
3  Подоходный налог с юридических лиц-резидентов,    2486108
удерживаемый у источника выплаты

65. (Құпия)
66. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiмен бiрлесiп, 1998 жылдың 1 қаңтарына дейiн зейнетақы төлеу жөнiндегi борышты өтесiн.
67. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың 10 шiлдесiне дейiн республикалық бюджетте әкiмшiлiк шығыстарға арналған қаржылардың шегiнде еңбекке ақы төлеу мен iссапар шығыстары қорының министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттерге, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына және басқа да мемлекеттiк органдарға шаққандағы лимитiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсынсын.
68. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi
Қаржы министрлiгiмен және мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен келiсе
отырып, 1997 жылдың 12 шiлдесiне дейiн "Қазақстан Республикасының
1997 жылға арналған инвестициялық бағдарламасы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 ақпандағы N 148
P970148_
қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар бойынша Қазақстан
Республикасының Үкiметiне ұсыныстар енгiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 63-тармақ жаңа редакцияда және 64-68-тармақтармен
толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.07.09. N 1088 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1997.07.09.
N 1088 қаулысының 1-қосымшасына сәйкес.
P971088_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 9 шiлдедегi
N 1088 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының 1997 жылға
арналған республикалық бюджетi
____________________________________________________________________
Са.|Сы.|Iш.|Ерек.|                                       |Сомасы
на.|ны.|кi |шелi.|                                       |(мың теңге)
ты |бы |сы.|гi   |                 Атауы                 |
|   |ны.|     |                                       |
|   |бы |     |                                       |
___|___|___|_____|_______________________________________|__________
1 | 2 | 3 |  4  |                   5                   |      6
___|___|___|_____|_______________________________________|__________
|
1. Кiрiстер                            | 186668929
1                Салық түсiмдерi                        | 127656024
1            Кiрiстерге және капитал өсiмiне салы   |  29882045
натын табыс салығы                     |
1        Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы|  23418185
1   Резидент-заңды тұлғалардан алынатын    |  20932077
табыс салығы                           |
3   Резидент-заңды тұлғалардан алынатын    |   2486108
төлем көзiнен ұсталатын табыс салығы   |

2    Подоходный налог с физических лиц                 6463860
1  Подоходный налог с физических лиц, удерживаемый   6463860
у источника выплаты
4      Налоги на собственность                            553250
2    Налог на операции с ценными бумагами               553250
1  Налог на операции с ценными бумагами               553250
5      Внутренние налоги на товары, работы и услуги     88900729
1    Налог на добавленную стоимость                   65580000
1  Налог на добавленную стоимость на товары         56090000
внутреннего производства, работы и услуги
2  Налог на добавленную стоимость на товары,         9490000
ввозимые на территорию Республики Казахстан
2    Акцизы                                           10412879
19 Бензин                                            5996435
29 Сырая нефть                                       4416444
3    Поступления за использование природных ресурсов  12907850
5  Бонусы от внутренних недропользователей           2700000
6  Роялти от внутренних недропользователей          10207850
6      Налоги на международную торговлю и внешние        8320000
операции
1    Таможенные платежи                                8320000
1  Импортные пошлины                                 7400000
9  Прочие таможенные платежи                          920000
2        НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                          19920707
1      Доходы от предпринимательской деятельности       12735382
и собственности
2    Неналоговые поступления от юридических лиц и     11639529
финансовых учреждений
3  Поступление дивидендов на принадлежащие           2200000
государству пакеты акций
6  Проценты, полученные за предоставление ссуд и     1044529
кредитов внутри республики
10 Арендная плата за пользование комплексом          8395000
"Байконур"
3    Прочие доходы от собственности                    1095853
4  Проценты, полученные за предоставление            1092153
государственных кредитов правительствам
иностранных государств
9  Прочие доходы от собственности                       3700
2      Административные сборы и платежи, доходы от       1421800
некоммерческих и сопутствующих продаж

2        Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы |   6463860
1   Жеке тұлғалардан алынатын төлем көзiнен|   6463860
ұсталатын табыс салығы                 |
4            Меншiкке салынатын салықтар            |    553250
2        Бағалы қағаздармен жасалатын операция. |    553250
ларға салынатын салық                  |
1   Бағалы қағаздармен жасалатын операция. |    553250
ларға салынатын салық                  |
5            Тауарларға, қызмет көрсетулер мен      |  88900729
жұмыстарға салынатын iшкi салықтар     |
1        Қосылған құнға салынатын салық         |  65580000
1   Iшкi өндiрiс тауарларына және жұмыстар |  56090000
мен қызмет көрсетулерге салынатын      |
қосылған құн салығы                    |
2   Қазақстан Республикасының аумағына     |   9490000
әкелiнетiн тауарларға салынатын        |
қосылған құн салығы                    |
2        Акциздер                               |  10412879
19  Бензин                                 |   5996435
29  Өңделмеген мұнай                       |   4416444
3        Табиғи ресурстарды пайдаланғаны үшiн   |  12907850
түсетiн түсiмдер                       |
5   Iшкi жер қойнауын пайдаланушылардан    |   2700000
алынатын бонустар                      |
6   Iшкi жер қойнауын пайдаланушылардан    |  10207850
алынатын роялти                        |
6            Халықаралық сауда мен сыртқы операция. |   8320000
ларға салынатын салықтар               |
1        Кеден төлемдерi                        |   8320000
1   Импорт баждары                         |   7400000
9   Басқа да кедендiк төлемдер             |    920000
2                Салыққа жатпайтын түсiмдер             |  19920707
1            Кәсiпкерлiк қызмет пен меншiктен       |  12735382
түсетiн кiрiстер                       |
2        Заңды тұлғалардан және қаржы мекемеле. |  11639529
рiнен түсетiн салыққа жатпайтын        |
түсiмдер                               |
2   1   2    3   Мемлекеттiк пакет акцияларына жатпайтын|   2200000
дивидендтер түсiмi                     |
6   Республика iшiнде берiлген қарыздар мен|   1044529
несиелер үшiн алынатын проценттер      |
10  "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн   |   8395000
жалгерлiк төлем                        |
3        Меншiктен алынатын басқа да кiрiстер   |   1095853
4   Шет мемлекеттердiң үкiметтерiне мемле. |   1092153
кеттiк несиелер берiлгенi үшiн алынатын|
проценттер                             |
9   Меншiктен алынатын басқа да кiрiстер   |      3700
2            Әкiмшiлiк алымдар мен төлемдер,        |   1421800
коммерциялық емес және жолай сатудан   |
алынатын кiрiстер                      |

1    Административные сборы                             224800
8  Плата, взимаемая государственными органами           7800
(кроме штрафов)
10 Прочие административные сборы                      217000
3    Прочие платежи и доходы от некоммерческих и       1197000
сопутствующих продаж
1  Плата за пользование государственным имуществом    540000
9  Прочие платежи и доходы от некоммерческих и        657000
сопутствующих продаж
5      Прочие неналоговые поступления                    5763525
1    Прочие неналоговые поступления                    5763525
3  Поступления в Фонд охраны природы                  507450
9  Прочие неналоговые поступления                    5256075
3        ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                   39092198
1      Продажа основного капитала                       30969898
1    Продажа основного капитала                       30969898
4  Поступления от приватизации государственных      30969898
предприятий
2      Продажа товаров из государственных запасов        8122300
1    Продажа товаров из государственных запасов        8122300
1  Поступления от реализации товаров из              6122300
государственных материальных резервов
2  Поступления от реализации зерна                   2000000
II. Полученные официальные трансферты              922000
(гранты)
4        ПОЛУЧЕННЫЕ ОФИЦИАЛЬНЫЕ ТРАНСФЕРТЫ                  922000
(ГРАНТЫ)
2      Из внешних источников                              922000
1    Из внешних источников                              922000
1  Текущие                                            922000
III. Расходы                                    228877075
1        Государственные услуги общего характера          31658625
1      Законодательный орган и иные органы, не          21929765
вошедшие в другие функции, финансовая и
налогово-бюджетная политика,
внешнеэкономическая деятельность, за
исключением оказания экономической
помощи иностранным государствам
1    Законодательный орган и иные органы, не           1652383
вошедшие в другие функции
101 Администрация Президента Республики Казахстан      481712
102 Хозяйственное Управление Парламента Республики     808079
Казахстан

1        Әкiмшiлiк алымдар                      |    224800
8   Мемлекеттiк органдар өндiрiп алатын    |      7800
төлем (айыппұлдардан басқа)            |
10  Басқа да әкiмшiлiк алымдары            |    217000
3        Басқа да төлемдер және коммерциялық    |   1197000
емес және жолай сатудан алынатын       |
кiрiстер                               |
1   Мемлекеттiк мүлiктi пайдаланғаны үшiн  |    540000
төлем                                  |
9   Басқа да төлемдер және коммерциялық    |    657000
емес және жолай сатудан алынатын       |
кiрiстер                               |
5            Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер     |   5763525
1        Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер     |   5763525
3   Табиғат қорғау қорына түсiмдер         |    507450
9   Салыққа жатпайтын басқа да түсiмдер    |   5256075
3                Капиталмен жасалған операциялардан     |  39092198
алынатын кiрiстер                      |
1            Негiзгi капиталды сату                 |  30969898
1        Негiзгi капиталды сату                 |  30969898
4   Мемлекеттiк кәсiпорындарды жекешелен.  |  30969898
дiруден түсетiн түсiмдер               |
2            Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату    |   8122300
1        Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату    |   8122300
1   Мемлекеттiк материалдық резервтен      |   6122300
тауарлар сатудан түскен түсiмдер       |
2   Астық өткiзуден алынатын түсiм         |   2000000
II. Алынған ресми трансферттер         |    922000
(гранттар)                             |
4                Алынған ресми трансферттер             |    922000
(гранттар)                             |
2            Сыртқы көздерден                       |    922000
1        Сыртқы көздерден                       |    922000
1   Ағымдағы                               |    922000
III. Шығыстар                          | 228877075
1                Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет     |  31658625
көрсетулер                             |
1            Заң шығарушы орган және басқа          |  21929765
функцияларға енгiзiлмеген өзге де      |
органдар, қаржы және салық-бюджет      |
саясаты, шет мемлекеттерге экономикалық|
көмек көрсетудi қоспағанда сыртқы      |
экономикалық қызмет                    |
1        Заң шығарушы орган және басқа          |    1652383
функцияларға енгiзiлмеген өзге де      |
органдар                               |
101  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     481712
Әкiмшiлiгi                             |
102  Қазақстан Республикасы Парламентiнiң   |     808079
Шаруашылық Басқармасы                  |

104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан   327232
637 Конституционный Совет Республики Казахстан          35360
2    Финансовая и фискальная деятельность             14978196
217 Министерство финансов Республики Казахстан       13048789
311 Государственный комитет Республики Казахстан        85000
по инвестициям
406 Счетный комитет по контролю за исполнением          38272
республиканского бюджета
412 Государственный таможенный комитет Республики     1782773
Казахстан
660 Национальная комиссия Республики Казахстан по       23362
ценным бумагам
3    Внешнеэкономическая деятельность                  5299186
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан 3939915
208 Министерство обороны Республики Казахстан          247170
217 Министерство финансов Республики Казахстан         701194
410 Комитет национальной безопасности Республики       292000
Казахстан
411 Исполнительный комитет Межгосударственного Совета   14507
Республики Казахстан, Кыргызской Республики и
Республики Узбекистан
698 Международный фонд спасения Арала                  104400
3      Фундаментальные исследования                      4309657
206 Министерство науки - Академия наук Республики     4309657
Казахстан
4      Услуги общего характера                           3122555
2    Общее планирование и статистические службы         149546
228 Министерство экономики и торговли Республики       121000
Казахстан
604 Агентство по стратегическому планированию           28546
Республики Казахстан
3    Прочие услуги общего характера                    2973009
603 Архив Президента Республики Казахстан               38306
617 Центральный государственный архив Республики        19430
Казахстан
1    621 Государственная комиссия Республики Казахстан по    28062
передислокации высших и центральных государственных
органов в город Акмолу
646 Казахстанский институт стратегических исследований  16538
при Президенте Республики Казахстан
680 Служба охраны Президента Республики Казахстан     1333128

104  Қазақстан Республикасы Премьер-Минис.  |     327232
трiнiң Кеңесi                          |
637  Қазақстан Республикасының Конституция. |      35360
лық Кеңесi                             |
2        Қаржы және фискальдық қызмет           |   14978196
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |   13048789
министрлiгi                            |
311  Қазақстан Республикасының Инвестициялар|     85000
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi         |
406  Республикалық бюджеттiң орындалуын     |     38272
бақылайтын есептеу комитетi            |
412  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |   1782773
кеден комитетi                         |
660  Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар |     23362
жөнiндегi ұлттық комиссия              |
3        Сыртқы экономикалық қызмет             |   5299186
204  Қазақстан Республикасының Сыртқы       |   3939915
iстер министрлiгi                      |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |    247170
министрлiгi                            |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |    701194
министрлiгi                            |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |    292000
қауiпсiздiк комитетi                   |
411  Қазақстан Республикасы, Қырғыз         |     14507
Республикасы және Өзбекстан Республи.  |
касы Мемлекетаралық Кеңесiнiң атқару   |
комитетi                               |
698  Аралды құтқару халықаралық қоры        |    104400
3            Iргелi зерттеулер                      |   4309657
208  Қазақстан Республикасының Ғылым        |   4309657
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
4            Жалпы сипаттағы қызметтер              |   3122555
2        Жалпы жоспарлау және статистикалық     |    149546
қызметтер                              |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |    121000
және сауда министрлiгi                 |
604  Қазақстан Республикасының Стратегиялық |     28546
жоспарлау жөнiндегi агенттiгi          |
3        Жалпы сипаттағы өзге де қызметтер      |   2973009
603  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     38306
архивi                                 |
617  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |     19430
орталық архивi                         |
621  Қазақстан Республикасының Жоғары және  |     28062
орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола  |
қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк  |
комиссиясы                             |
646  Қазақстан Республикасының Президентi   |     16538
жанындағы Қазақстан стратегиялық        |
зерттеулер институты                   |
680  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |   1333128
Күзет қызметi                          |

694 Управление Делами Президента Республики Казахстан  427892
696 Хозяйственное Управление Президента и             1109653
Правительства Республики Казахстан
5      Государственные услуги общего характера,          2296648
не отнесенные к другим категориям
676 Продовольственная контрактная корпорация          2000000
690 Центральная избирательная комиссия Республики      296648
Казахстан
2        Оборона                                          16314210
1      Деятельность, связанная с военными нуждами       15190607
1    Военные нужды                                    15190607
208 Министерство обороны Республики Казахстан        14573154
678 Республиканская гвардия                            617453
4      Деятельность в области обороны, не                1123603
отнесенная к другим категориям
308 Государственный комитет Республики Казахстан по   1123603
чрезвычайным ситуациям
3        Общественный порядок и безопасность              21643247
1      Органы внутренних дел                             3277321
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   687389
624 Главное управление внутренних войск               2589932
2      Суды и прокуратура                                4116087
221 Министерство юстиции Республики Казахстан         2391331
501 Верховный Суд Республики Казахстан                 180500
502 Генеральная Прокуратура Республики Казахстан      1544256
3      Уголовно-исполнительная система                   2628859
623 Главное управление уголовно-исполнительной        2628859
системы Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
4      Общественный порядок и безопасность, не          11620980
отнесенные к другим категориям
303 Комитет по охране государственной границы         3929462
Министерства обороны Республики Казахстан
402 Государственный следственный комитет Республики   5633472
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики      2043879
Казахстан
635 Государственная техническая комиссия по защите      14167
информации при Правительстве Республики Казахстан
4        Образование                                      14774640
1      Дошкольное образование                             667756

694  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |    427892
Iс Басқармасы                          |
696  Қазақстан Республикасы Президентi мен  |   1109653
Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы       |
5            Басқа санаттарға жатқызылмаған жалпы   |   2296648
сипаттағы мемлекеттiк қызметтер        |
676  Азық-түлiк контракт корпорациясы       |   2000000
690  Қазақстан Республикасының Орталық      |    296648
сайлау комиссиясы                      |
2                Қорғаныс                               |  16314210
2   1            Әскери мұқтаждармен байланысты қызмет  |  15190607
1        Әскери мұқтаждар                       |  15190607
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |  14573154
министрлiгi                            |
678  Республикалық ұлан                     |    617453
4            Басқа санаттарға жатқызылмаған қорғаныс|   1123603
саласындағы                            |
308  Қазақстан Республикасының Төтенше      |   1123603
жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк        |
комитетi                               |
3                Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк       |  21643247
1            Iшкi iстер органдары                   |   3277321
201  Қазақстан Республикасының iшкi iстер   |    687389
министрлiгi                            |
624  Iшкi әскерлер бас басқармасы           |   2589932
2            Соттар және прокуратура                |   4116087
221  Қазақстан Республикасының Әдiлет       |   2391331
министрлiгi                            |
501  Қазақстан Республикасының Жоғарғы      |    180500
Соты                                   |
502  Қазақстан Республикасының Бас          |   1544256
Прокуратурасы                          |
3            Қылмыстық-атқару жүйесi                |   2628859
623  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |   2628859
министрлiгi жүйесiндегi қылмыстық      |
атқару жүйесi бас басқармасы           |
4            Басқа санаттарға жатқызылмаған         |  11620980
қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк       |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |   3929462
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
402  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |   5633472
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |   2043879
қауiпсiздiк комитетi                   |
635  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      |     14167
жанындағы Ақпараттарды қорғау жөнiндегi|
мемлекеттiк техникалық комиссия        |
4                Бiлiм беру                             |  14774640
1            Мектепке дейiнгi бiлiм беру            |    667756

208 Министерство обороны Республики Казахстан           40159
4    215 Министерство транспорта и коммуникаций             186669
Республики Казахстан
224 Министерство образования и культуры                402480
Республики Казахстан
303 Комитет по охране государственной границы            3344
Министерства обороны Республики Казахстан
696 Хозяйственное Управление Президента и Правительства 32262
Республики Казахстан
697 Медицинский центр Управления Делами Президента       2842
Республики Казахстан
2      Начальное и среднее образование                    705593
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики  303370
Казахстан
224 Министерство образования и культуры Республики     402223
Казахстан
4      Среднее специальное образование                    785949
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   198208
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан  115285
208 Министерство обороны Республики Казахстан          125381
217 Министерство финансов Республики Казахстан          77427
224 Министерство образования и культуры Республики     261471
Казахстан
640 Международный Казахско-Турецкий университет имени    8177
Х.А.Ясави
5      Профессиональная подготовка кадров                 178886
1    Учебные заведения и курсы по переподготовке кадров 178886
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   79971
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан    1211
206 Министерство науки - Академия наук Республики       16766
Казахстан
213 Министерство труда и социальной защиты населения     3321
Республики Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан           1620
221 Министерство юстиции Республики Казахстан            4139
224 Министерство образования и культуры Республики      31854
Казахстан
641 Казахский государственный национальный              16621
университет имени Аль-Фараби
648 Институт переподготовки и повышения квалификации    23383
государственных служащих при Правительстве
Республики Казахстан

208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |     40159
министрлiгi                            |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    186669
коммуникациялар министрлiгi            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    402480
мәдениет министрлiгi                   |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |      3344
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
696  Қазақстан Республикасы Президентi мен  |     32262
Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы       |
697  Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс|      2842
Басқармасының Медициналық орталығы     |
3            Бастауыш және орта бiлiм беру          |    705593
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    303370
коммуникациялар министрлiгi            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    402223
мәдениет министрлiгi                   |
4            Арнаулы орта бiлiм беру                |    785949
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |    198208
министрлiгi                            |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    115285
сақтау министрлiгi                     |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |    125381
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    261471
мәдениет министрлiгi                   |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |     77427
министрлiгi                            |
640  Қ.Яссауи атындағы Халықаралық          |      8177
Қазақ-Түрiк университетi               |
5            Кадрларды кәсiби даярлау               |    178886
1         Кадрларды қайта даярлау жөнiндегi оқу  |    178886
орындары мен курстар                   |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |     79971
сақтау министрлiгi                     |
204  Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер |      1211
министрлiгi                            |
206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |     16766
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |      3321
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |      1620
министрлiгi                            |
221  Қазақстан Республикасының Әдiлет       |      4139
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |     31854
мәдениет министрлiгi                   |
641  Әль-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттiк  |     16621
Ұлттық университетi                    |
648  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      |     23383
жанындағы мемлекеттiк қызметшiлердi    |
қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн|
көтеру институты                       |

6      Высшее образование                               10008296
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   237050
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан 1157458
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан   36279
208 Министерство обороны Республики Казахстан          791841
217 Министерство финансов Республики Казахстан          37824
224 Министерство образования и культуры Республики    5983729
Казахстан
402 Государственный следственный комитет Республики    261413
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики       141246
Казахстан
611 Национальная Высшая Школа Государственного          31287
Управления при Президенте Республики Казахстан
640 Международный Казахско-Турецкий университет имени  194245
Х.А.Ясави
4    641 Казахский государственный национальный            1100000
университет имени Аль-Фараби
645 Казахстанский институт менеджмента, экономики и     35924
прогнозирования при Президенте Республики
Казахстан
7      Услуги в области образования, не                   1979453
определяемые по уровням
224 Министерство образования и культуры Республики     1660644
Казахстан
299 Прочие организации                                  318809
8      Вспомогательные услуги в области                     79509
образования
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан      855
212 Министерство сельского хозяйства Республики          10551
Казахстан
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики     5114
Казахстан
224 Министерство образования и культуры Республики       46380
Казахстан
228 Министерство экономики и торговли Республики         16609
Казахстан
9      Деятельность и услуги в области                     369198
образования, не отнесенные к другим категориям
224 Министерство образования и культуры Республики      369198
Казахстан
5        Здравоохранение                                    6334615
1      Больницы                                           3069370
1    Больницы широкого профиля                          2782811
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан  1692639

6         Жоғары бiлiм беру                      |  10008296
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |    237050
министрлiгi                            |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |   1157458
сақтау министрлiгi                     |
204  Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер |     36279
министрлiгi                            |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |    791841
министрлiгi                            |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |     37824
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   5983729
мәдениет министрлiгi                   |
402  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк     |    261413
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |    141246
қауiпсiздiк комитетi                   |
611  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     31287
жанындағы Ұлттық жоғары Мемлекеттiк    |
басқару мектебi                        |
640  Қ.Яссауи атындағы Халықаралық          |    194245
Қазақ-Түрiк университетi               |
641  Әл-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттiк   |   1100000
Ұлттық университетi                    |
645  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     35924
жанындағы Қазақстан менеджмент, эконо. |
мика және болжау институты             |
7         Деңгейлерi бойынша айқындалмайтын бiлiм|   1979453
беру саласындағы қызметтер             |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   1660644
мәдениет министрлiгi                   |
299  Басқа ұйымдар                          |    318809
8         Бiлiм беру саласындағы қосалқы         |     79509
қызметтер                              |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |       855
сақтау министрлiгi                     |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |     10551
шаруашылығы министрлiгi                |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |      5114
коммуникациялар министрлiгi            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |     46380
мәдениет министрлiгi                   |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |     16609
және сауда министрлiгi                 |
9         Басқа санаттарға жатқызылмаған бiлiм   |    369198
беру саласындағы жұмыс пен қызмет      |
көрсетулер                             |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    369198
мәдениет министрлiгi                   |
5                Денсаулық сақтау                       |   6334615
1            Ауруханалар                            |   3069370
1         Кең профильдi ауруханалар              |   2782811
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |   1692939
сақтау министрлiгi                     |

215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики   200000
Казахстан
697 Медицинский центр Управления Делами Президента      890172
Республики Казахстан
3    Медицинские центры и родильные дома                  18923
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан    18923
5    Деятельность и услуги больничных учреждений, не     267636
отнесенные к другим подгруппам
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан     90842
208 Министерство обороны Республики Казахстан            85300
303 Комитет по охране государственной границы            81044
Министерства обороны Республики Казахстан
678 Республиканская гвардия                              10450
2      Поликлиники и услуги врачей, стоматологов           125034
и среднего медперсонала
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан    99212
410 Комитет национальной безопасности Республики         25822
Казахстан
3      Охрана здоровья населения                          1669577
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан     76580
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан  1453634
208 Министерство обороны Республики Казахстан            15627
402 Государственный следственный комитет Республики       7952
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики         11580
Казахстан
5    697 Медицинский центр Управления Делами Президента      104204
Республики Казахстан
4      Медикаменты, медицинское оборудование и             774000
инструменты и прочая продукция,
используемые по предписанию врача
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   774000
6      Деятельность и услуги в области                     696634
здравоохранения, не отнесенные к другим
категориям
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   696634
6        Социальное страхование и обеспечение               8943802
1      Социальное страхование                             8614877
2    Пенсионные программы                               5932982
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   2834800
208 Министерство обороны Республики Казахстан          2294820
303 Комитет по охране государственной границы           208421
Министерства обороны Республики Казахстан
402 Государственный следственный комитет Республики     182902
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики        412039
Казахстан
6    Другие виды социальной помощи                      2681895
213 Министерство труда и социальной защиты населения   1256476
Республики Казахстан
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики  1425419
Казахстан
3      Социальное обеспечение                              258406

215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    200000
коммуникациялар министрлiгi            |
697  Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс|    890172
Басқармасының Медициналық орталығы     |
3         Медициналық орталықтар мен             |     18923
перзентханалар                         |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |     18923
сақтау министрлiгi                     |
5         Басқа iшкi топтарға жатқызылмаған      |    267636
аурухана мекемелерiнiң жұмысы мен      |
қызмет көрсетулерi                     |
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |     90842
министрлiгi                            |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |     85300
министрлiгi                            |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |     81044
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
678  Республикалық ұлан                     |     10450
2            Емханалар және дәрiгерлердің, тiс      |    125034
дәрiгерлерiнің және орта медициналық   |
қызметкерлердiң қызмет көрсетулерi     |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |     99212
сақтау министрлiгi                     |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |     25822
қауiпсiздiк комитетi                   |
3            Халықтың денсаулығын сақтау            |   1669577
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |     76580
министрлiгi                            |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |   1453634
сақтау министрлiгi                     |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |     15627
министрлiгi                            |
402  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк     |      7952
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |     11580
қауiпсiздiк комитетi                   |
5           611  Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс|    104204
Басқармасының Медициналық орталығы     |
4            Дәрi-дәрмек, медициналық жабдық пен    |    774000
аспаптар және дәрiгердiң нұсқамасы     |
бойынша пайдаланылатын өзге де өнiм    |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    774000
сақтау министрлiгi                     |
6            Денсаулық сақтау саласындағы басқа     |    696634
санаттарға жатқызылмаған жұмыс пен     |
қызмет                                 |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    696634
сақтау министрлiгi                     |
6                Әлеуметтiк сақтандыру және             |   8943802
қамсыздандыру                          |
1            Әлеуметтiк сақтандыру                  |   8614877
2        Зейнетақы бағдарламалары               |   5932982
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |   2834800
министрлiгi                            |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |   2294820
министрлiгi                            |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |    208421
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
402  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |    182902
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |    412039
қауiпсiздiк комитетi                   |
6        Әлеуметтiк көмектiң басқа да түрлерi   |   2681895
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |   1256476
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   1425419
коммуникациялар министрлiгi            |
3            Әлеуметтiк қамсыздандыру               |    258406

2    Социальное обеспечение - прочие учреждения           24090
интернатского типа
213 Министерство труда и социальной защиты населения     24090
Республики Казахстан
5    Услуги по социальному обеспечению, оказываемые не   234316
через учреждения интернатского типа
213 Министерство труда и социальной защиты населения    234316
Республики Казахстан
4      Деятельность в области социального страхования       70519
и социального обеспечения, не отнесенная к
другим категориям
213 Министерство труда и социальной защиты населения     70519
Республики Казахстан
8        Организация отдыха и деятельность в сфере          7311757
культуры
1      Организация досуга и отдыха                        1092041
224 Министерство образования и культуры Республики     1086764
Казахстан
696 Хозяйственное Управление Президента и                 5277
Правительства Республики Казахстан
2      Деятельность в области культуры                    1642153
224 Министерство образования и культуры Республики     1642153
Казахстан
8 3      Телевидение и радиовещание, издательские           4577563
учреждения и службы
215 Министерство транспорта и коммуникаций             1464540
Республики Казахстан
636 Казахское государственное информационное агентство   13200
650 Корпорация "Телевидение и радио Казахстана"        1803093
656 Межгосударственная телерадиокомпания "Мир"           31930
664 Национальное агентство Республики Казахстан по      788405
делам печати и массовой информации
689 Республиканское государственное предприятие         476395
"Агентство Хабар" Правительства Республики
Казахстан
9        Топливно-энергетический комплекс                   1093000
1      Топливо                                            1093000
1    Добыча угля и других видов твердого ископаемого    1093000
топлива
699 Государственный Реабилитационный банк Республики   1093000
Казахстан
10       Сельское, водное и лесное хозяйство,               9827256
рыболовство, охота и охрана природы
1      Сельское хозяйство                                 8470092
1    Управление сельскохозяйственными землями и водными  293350
ресурсами

2        Әлеуметтiк қамсыздандыру - интернат    |     24090
үлгiсiндегi басқа да мекемелер         |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |     24090
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
5        Интернат үлгiсiндегi мекемелер арқылы  |    234316
көрсетiлмейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру|
қызметтерi                             |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |    234316
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
4            Басқа санаттарға жатқызылмаған         |     70519
әлеуметтiк сақтандыру мен әлеуметтiк   |
қамсыздандыру саласындағы қызмет       |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |     70519
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
8                Демалысты ұйымдастыру және мәдениет    |   7311757
саласындағы қызмет                     |
1            Бос уақыт пен демалысты ұйымдастыру    |   1092041
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   1086764
мәдениет министрлiгi                   |
696  Қазақстан Республикасының Президентi   |      5277
мен Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы   |
2            Мәдениет саласындағы қызмет            |   1642153
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   1642153
мәдениет министрлiгi                   |
3            Теледидар және радиохабар, баспа       |   4577563
мекемелерi мен қызметтерi              |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   1464540
коммуникациялар министрлiгi            |
8   3       636  Қазақ мемлекеттiк ақпарат агенттiгi    |     13200
650  "Қазақстан телевизиясы және радиосы"   |   1803093
корпорациясы                           |
656  "Мир" мемлекетаралық телерадио         |     31930
компаниясы                             |
664  Қазақстан Республикасының Баспа және   |    788405
бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi     |
ұлттық агенттiгi                       |
689  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      |    476395
"Хабар агенттiгi" республикалық        |
мемлекеттiк кәсiпорны                  |
9                Отын-энергетика кешенi                 |   1093000
1            Отын                                   |   1093000
1        Көмiр және қатты қазба отынның басқа   |   1093000
да түрлерiн өндiру                     |
699  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |   1093000
Медетшi банкi                          |
10                Ауыл, су және орман шаруашылығы, балық |   9827256
аулау, аң аулау және табиғат қорғау    |
1            Ауыл шаруашылығы                       |   8470092
1        Ауыл шаруашылық жерлерi мен су         |    293350
ресурстарын басқару                    |

212 Министерство сельского хозяйства Республики         293350
Казахстан
2    Земельная реформа и землеустройство                 600000
212 Министерство сельского хозяйства Республики         600000
Казахстан
3    Поддержка сельскохозяйственных                     4889000
товаропроизводителей
212 Министерство сельского хозяйства Республики        4889000
Казахстан
5    Ветеринарное обслуживание                          1451999
212 Министерство сельского хозяйства Республики        1451999
Казахстан
6    Борьба с сельскохозяйственными вредителями          971033
212 Министерство сельского хозяйства Республики         971033
Казахстан
7    Деятельность в области сельского хозяйства, не      264710
отнесенная к другим категориям
212 Министерство сельского хозяйства Республики         264710
Казахстан
2      Лесное хозяйство                                    869914
206 Министерство науки - Академия наук Республики         2370
Казахстан
212 Министерство сельского хозяйства Республики         867544
Казахстан
3      Рыболовство и охота                                  90000
212 Министерство сельского хозяйства Республики          90000
Казахстан
4      Исследования и экспериментальные                      5580
разработки в области сельского хозяйства
206 Министерство науки - Академия наук Республики         5580
Казахстан
11     Деятельность и услуги в области сельского           391670
хозяйства, рыболовства, охоты и охраны
природы, не отнесенные к другим
категориям
218 Министерство экологии и биоресурсов Республики      391670
Казахстан
11       Горнодобывающая промышленность и                   4241000
полезные ископаемые, за исключением
топлива; обрабатывающая промышленность;
строительство
1      Горнодобывающая промышленность и                    107000
полезные ископаемые, за исключением топлива
206 Министерство науки - Академия наук Республики       107000
Казахстан
3      Строительство                                      2980000
228 Министерство экономики и торговли Республики         60000
Казахстан
667 Банк второго уровня                                2920000
4      Деятельность и услуги в области горнодобывающей    1154000
промышленности и полезных ископаемых,
обрабатывающей промышленности и строительства,
не отнесенные к другим категориям

212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    293350
шаруашылығы министрлiгi                |
2        Жер реформалары және жерге орналастыру |    600000
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    600000
шаруашылығы министрлiгi                |
3        Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн   |   4889000
қолдау                                 |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |   4889000
шаруашылығы министрлiгi                |
5        Мал дәрiгерлiк қызмет көрсету          |   1451999
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |   1451999
шаруашылығы министрлiгi                |
6        Ауыл шаруашылығы зиянкестерiне         |    971033
қарсы күрес                            |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    971033
шаруашылығы министрлiгi                |
7        Басқа санаттарға жатқызылмаған ауыл    |    264710
шаруашылығы саласындағы қызмет         |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    264710
шаруашылығы министрлiгi                |
2            Орман шаруашылығы                      |    869914
206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |      2370
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    867544
шаруашылығы министрлiгi                |
3            Балық аулау және аң аулау              |     90000
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |     90000
шаруашылығы министрлiгi                |
4            Ауыл шаруашылығы саласындағы           |      5580
зерттеулер және тәжiрибелiк әзiрлемелер|
206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |      5580
министрлiгi - Ғылым академиясы
|
11                Басқа санаттарға жатқызылмаған ауыл    |    391670
шаруашылығы, балық аулау, аң аулау     |
және табиғат қорғау саласындағы        |
жұмыс және қызмет көрсетулер           |
218  Қазақстан Республикасының Экология және|    391670
биоресурстар министрлiгi               |
Кен өндiру өнеркәсiбi және отынды      |   4241000
қоспағанда, пайдалы қазбалар; өңдеу    |
өнеркәсiбi; құрылыс                    |
1            Кен өндiру өнеркәсiбi және отынды      |    107000
қоспағанда пайдалы қазбалар            |
206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |    107000
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
3            Құрылыс                                |   2980000
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |     60000
және сауда министрлiгi                 |
667  Екiншi сатыдағы банк                   |   2920000
11   4            Басқа санаттарға жатқызылмаған кен     |   1154000
өндiру өнеркәсiбi және пайдалы         |
қазбалар, ұқсатушы өнеркәсiп және      |
құрылыс саласындағы жұмыс пен қызмет   |
көрсетулер                             |

229 Министерство энергетики и природных ресурсов       1154000
Республики Казахстан
12       Транспорт и связь                                   261259
2      Водный транспорт                                     80173
2    Эксплуатация водного транспорта                      80173
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики    80173
Казахстан
7      Системы связи                                       117983
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики   117983
Казахстан
8      Деятельность в области транспорта и связи, не        63103
отнесенная к другим категориям
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики    63103
Казахстан
13       Прочие услуги, связанные с экономической          27941887
деятельностью
3      Многоцелевые проекты развития                      1904040
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан   1849860
212 Министерство сельского хозяйства Республики          54180
Казахстан
4      Общая хозяйственная и коммерческая                 5383134
деятельность, за исключением общей
организации труда
218 Министерство экологии и биоресурсов Республики      721182
Казахстан
228 Министерство экономики и торговли Республики       4518298
Казахстан
229 Министерство энергетики и природных ресурсов        115108
Республики Казахстан
605 Агентство по контролю за стратегическими ресурсами   28546
Республики Казахстан
5      Общая организация труда                             572760
213 Министерство труда и социальной защиты населения    572760
Республики Казахстан
13 6     Прочие услуги, связанные с экономической          20081953
деятельностью, не отнесенные к другим
категориям
212 Министерство сельского хозяйства Республики         154800
Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан         7148500
221 Министерство юстиции Республики Казахстан           464400
224 Министерство образования и культуры Республики      425211
Казахстан
299 Прочие организации                                11839042
693 Казахстанский центр поддержки и развития             50000
предпринимательства
14       Расходы, не отнесенные к основным группам         78531777

229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |   1154000
және табиғи ресурстар министрлiгi      |
12                Көлiк және байланыс                    |    261259
2            Су көлiгi                              |     80173
2        Су көлiгiн пайдалану                   |     80173
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |     80173
коммуникациялар министрлiгi            |
7            Байланыс жүйелерi                      |    117983
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    117983
коммуникациялар министрлiгi            |
8            Басқа санаттарға жатқызылмаған көлiк   |     63103
және байланыс саласындағы қызмет       |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |     63103
коммуникациялар министрлiгi            |
13                Экономикалық қызметпен байланысты      |  27941887
басқа да қызмет көрсетулер             |
3            Көп мақсатты даму жобалары             |   1904040
104  Қазақстан Республикасы                 |   1849860
Премьер-Министрiнiң Кеңесi             |
225  Қазақстан Республикасының Ауыл         |     54180
шаруашылығы министрлiгi                |
4            Еңбектi жалпы ұйымдастыруды қоспағанда |   5383134
жалпы шаруашылық және коммерциялық     |
қызмет                                 |
218  Қазақстан Республикасының Экология     |    721182
және биоресурстар министрлiгi          |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |   4518298
және сауда министрлiгi                 |
229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |    115108
және табиғи ресурстар министрлiгi      |
605  Қазақстан Республикасының Стратегиялық |     28546
ресурстарды бақылау жөнiндегi агенттiгi|
5            Еңбектi жалпы ұйымдастыру              |    572760
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |    572760
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
6            Басқа санаттарға жатқызылмаған         |  20081953
экономикалық қызметпен байланысты өзге |
де қызмет көрсетулер                   |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    154800
шаруашылығы министрлiгi                |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |   7148500
министрлiгi                            |
221  Қазақстан Республикасының Әдiлет       |    464400
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    425211
мәдениет министрлiгi                   |
299  Басқа ұйымдар                          |  11839042
693  Кәсiпкерлiк қолдау және дамытудың      |     50000
қазақстан орталығы                     |
14                Негiзгi топтарға жатқызылмаған         |  78531777
шығыстар                               |

1      Операции с государственными обязательствами       13147822
1    Выплаты процентов                                 12743502
217 Министерство финансов Республики Казахстан        12743502
2    Расходы, связанные с размещением государственных    404320
займов и их рефинансированием
217 Министерство финансов Республики Казахстан          404320
3      Трансферты общего характера между                 65383955
различными уровнями государственных органов
105 Аппарат Акимов                                    25743955
119 Аким Карагандинской области                         140000
213 Министерство труда и социальной защиты населения  36000000
Республики Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан         3500000
--------------------------------------------------------------------
Ф/группа
Функция
Подфункция                                            Сумма
Учреждение             Наименование              (в тыс.тенге)
--------------------------------------------------------------------
1!2!3!4!                          4                     !     5
--------------------------------------------------------------------
IV. Кредитование минус погашение                  22387852
Кредитование                                      30769083
14 2     Кредитование                                      30769083
1    Внутреннее кредитование из внутренних источников  19644195
115 Аким Восточно-Казахстанской области                1109142
212 Министерство сельского хозяйства Республики         874304
Казахстан
215 Министерство транспорта и коммуникаций             1181124
Республики Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан        10104399
229 Министерство энергетики и природных ресурсов        172000
Республики Казахстан
666 Государственный экспортно-импортный банк           2205536
Республики Казахстан
699 Государственный Реабилитационный банк              3997690
Республики Казахстан
2    Внутреннее кредитование из внешних источников     10696680
115 Аким Восточно-Казахстанской области                 549540
119 Аким Карагандинской области                       153948,6
129 Аким Южно-Казахстанской области                   117028,8
130 Аким г.Алматы                                     425622,6
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   890100
212 Министерство сельского хозяйства Республики        4167216
Казахстан
215 Министерство транспорта и коммуникаций             2917206
Республики Казахстан
228 Министерство экономики и торговли Республики         87462
Казахстан
229 Министерство энергетики и природных ресурсов       1210536
Республики Казахстан

1            Мемлекеттiк мiндеттемелермен           |  13147822
жасалатын операциялар                  |
1        Проценттер төлеу                       |  12743502
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |  12743502
министрлiгi                            |
2        Мемлекеттiк заемдарды орналастырумен   |    404320
және оларды қайта қаржыландырумен      |
байланысты шығыстар                    |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |    404320
министрлiгi                            |
3            Мемлекеттiк органдардың әртүрлi        |  63583955
деңгейлерi арасындағы жалпы сипаттағы  |
трансферттер                           |
105  Әкiмдер аппараты                       |  25743955
119  Қарағанды облысының әкiмi              |    140000
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |  36000000
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |   3500000
министрлiгi                            |
IV. Несиелендiру мен шегерiлген өтеу   |  22387852
Несиелендiру                           |  30769083
14   2            Несиелендiру                           |  30769083
1        Iшкi көздерден iшкi несиелендiру       |  19644195
115  Шығыс Қазақстан облысының әкiмi        |   1109142
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    874304
шаруашылығы министрлiгi                |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   1181124
коммуникациялар министрлiгi            |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |  10104399
министрлiгi                            |
229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |    172000
және табиғи ресурстар министрлiгi      |
666  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |   2205536
Экспорт-импорт банкi                   |
699  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |   3997690
Медетшi банкi                          |
2        Сыртқы көздерден iшкi несиелендiру     |  10696680
115  Шығыс Қазақстан облысының әкiмi        |    549540
119  Қарағанды облысының әкiмi              |  153948,6
129  Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi     |  117028,8
130  Алматы қаласының әкiмi                 |  425622,6
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    890100
сақтау министрлiгi                     |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |   4167216
шаруашылығы министрлiгi                |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   2917206
коммуникациялар министрлiгi            |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |     87462
және сауда министрлiгi                 |
229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |   1210536
және табиғи ресурстар министрлiгi      |

666 Государственный экспортно-импортный банк            178020
Республики Казахстан
3    Внешнее кредитование                                428208
217 Министерство финансов Республики Казахстан          428208
Погашение                                         -8381231
5        ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ И ДОЛГОВ ПРЕДПРИЯТИЙ             -8381231
1      Погашение внутреннего кредитования                -6613900
2    Погашение организациями, исключая банки и         -3913900
небанковские финансовые учреждения
2  Возврат просроченной задолженности и процентов     -413900
по централизованному директивному кредиту
3  Возврат просроченной задолженности по кредиту по   -300000
внутриреспубликанскому зачету
4  Возврат просроченной задолженности по             -3200000
централизованным директивным кредитам,
переданной в Государственный фонд
поддержки сельского хозяйства
4    Погашение банками и небанковскими финансовыми     -2700000
учреждениями
1  Погашение банками и небанковскими финансовыми     -2700000
учреждениями
5 2      Погашение внутреннего кредитования,               -1767331
произведенного с целью погашения долгов по
внешним займам
2    Погашение организациями                           -1767331
1  Погашение по займам, имеющим государственные      -1767331
гарантии Правительства Республики Казахстан
V. Дефицит бюджета                               -63673998
VI. Финансирование                                63673998
6   1    Национальный Банк Республики Казахстан             2500000
2    Другие источники финансирования                   61173998
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень лечебно-профилактических и специализированных
учреждений Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, передаваемых в ведение
местных исполнительных органов
Акмолинская область
Узловая больница, г. Атбасар
Узловая больница, г. Ерментау
Линейная больница, ст. Джалтыр
Станция переливания крови, ст. Акмола
Актюбинская область
Узловая больница, объединенная с
поликлиникой, ст. Шалкар
Узловая больница, объединенная с
поликлиникой, ст. Кандагач
Линейная больница, ст. Шубар-Кудук
Линейная больница, объединенная с поликлиникой,
ст. Эмба
Атырауская область
Узловая больница, ст. Макат
Узловая больница, ст. Сагиз
Жамбылская область
Узловая больница с поликлиникой, ст. Чу
Узловая больница с поликлиникой, ст. Луговая
Линейная больница с поликлиникой, ст. Отар
Туберкулезная больница, ст. Жамбыл
Жезказганская область
Узловая больница, ст. Жана-Арка
Узловая больница, ст. Агадырь
Линейная больница, ст. Моинты
Узловая больница, ст. Балхаш
Узловая больница с поликлиникой, ст. Сары-Шаган
Карагандинская область
Линейная больница, ст. Жарык
Кзыл-Ординская область
Узловая больница, ст. Казалинск
Линейная больница, ст. Чиили
Линейная больница, ст. Саксаульская
Кокшетауская область
Узловая больница, ст. Курорт-Боровое
Узловая больница, ст. Новоишимская
Линейная больница, ст. Таинча
Линейная больница, ст. Пресногорьковская
Кустанайская область
Узловая больница, ст. Кушмурун
Линейная больница, ст. Тобол
Мангистауская область
Узловая больница, объединенная с поликлиникой,
ст. Мангышлак
Павлодарская область
Узловая больница, ст. Экибастуз
Семипалатинская область
Узловая больница с поликлиникой, ст. Аягуз
Линейная больница с поликлиникой, ст. Актогай
Линейная больница с поликлиникой, ст. Чарская
Туберкулезная больница, ст. Аягуз
Талдыкорганская область
Узловая больница с поликлиникой, ст. Матай
Узловая больница с поликлиникой, ст. Уш-Тобе
Линейная больница с поликлиникой, ст. Сары-Озек
Линейная больница с поликлиникой, ст. Дружба
Тургайская область
Линейная больница, ст. Есиль
Южно-Казахстанская область
Узловая больница с поликлиникой, ст. Арысь
Узловая больница с поликлиникой, ст. Туркестан
Линейная больница с поликлиникой, ст. Тюлькубас
г. Алматы
Дорожный туберкулезный диспансер, г. Алматы
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень медико-санитарных частей предприятий урановой
отрасли, передаваемых на финансирование с
республиканского бюджета на местные
бюджеты
Акмолинская область
Медико-санитарная часть N 3, г. Степногорск
Медико-санитарная часть N 8, г. Макинск
Восточно-Казахстанская область
Медико-санитарная часть N 2, г. Усть-Каменогорск
Жамбылская область
Медико-санитарная часть N 4, пос. Мирный
Медико-санитарная часть N 5, пос. Аксуек
Кзыл-Ординская область
Медико-санитарная часть N 9, пос. Чиили
Мангистауская область
Медико-санитарная часть N 1, г. Актау
Южно-Казахстанская область
Медико-санитарная часть N 6, пос. Степной
Медико-санитарная часть N 7, пос. Таукент
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень
средних специальных учебных заведений Министерства
образования Республики Казахстан и детских дошкольных
учреждений министерств и ведомств, передаваемых
с республиканского на местные бюджеты
с 1 января 1997 года
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 22 апреля 1997 г. N 603
P970603_
.
Средние специальные учебные заведения
Акмолинская область
Акмолинский политехнический колледж
Акмолинский колледж автомобильного транспорта
Акмолинский колледж железнодорожного транспорта и связи
Актюбинская область
Актюбинский колледж связи
Актюбинский индустриально-педагогический колледж
Атырауская область
Атырауский морской колледж
Атырауский железнодорожный колледж
Восточно-Казахстанская область
Усть-Каменогорский колледж энергетики
Жамбылская область
Жамбылский политехнический колледж
Жамбылский казахско-турецкий учетно-экономический колледж
Карагандинская область
Карагандинский коммерческий колледж
Карагандинский индустриально-педагогический колледж
Карагандинский банковский колледж
Кзыл-Ординская область
Кзыл-Ординский политехнический колледж
Кзыл-Ординский колледж железнодорожного транспорта
Кустанайская область
Кустанайский индустриально-педагогический колледж
Кустанайский колледж автомобильного транспорта
Павлодарская область
Павлодарский монтажный колледж
Павлодарский колледж железнодорожного транспорта
Аксуский колледж энергетики
Северо-Казахстанская область
Петропавловский политехнический колледж
Петропавловский индустриально-педагогический колледж
Петропавловский колледж железнодорожного транспорта
Семипалатинская область
Семипалатинский бизнес-колледж
Семипалатинский колледж сервиса
Семипалатинский автомобильно-механический колледж
Семипалатинский колледж водного транспорта
Семипалатинский колледж геодезии и картографии
Сеимпалатинский геолого-разведочный колледж
Талдыкорганская область
Талдыкорганский юридический колледж
Талдыкорганский индустриально-педагогический колледж
Южно-Казахстанская область
Туркестанский индустриально-педагогический колледж
Шымкентский колледж зкономики и права
Шымкентский политехнический колледж
Южно-Казахстанский колледж энергетики и бизнеса
Южно-Казахстанский автомобильно-механический колледж
город Алматы
Алматинский индустриальный колледж
Алматинский колледж сервиса
Алматинский банковский колледж
Алматинский бизнес-колледж
Алматинский колледж строительства и менеджмента
Алматинский колледж энергетики и электронного приборостроения
Алматинский колледж связи
Политехнический колледж Казахского национального
технического университета
Алматинский колледж железнодорожного транспорта
Детские дошкольные учреждения министерств и ведомств
Город Алматы
Министерство экономики Республики Казахстан:
ясли-сад N 252 "Звездочка"
ясли-сад N 291 "Айгуль"
ясли-сад N 351 "Арман"
Министерство финансов Республики Казахстан:
ясли-сад N 353 "Аистенок"
Национальное агентство по делам печати и массовой
информации:
ясли-сад N 184 "Балапан"
Министерство внутренних дел Республики Казахстан:

666  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |    178020
Экспорт-импорт банкi                   |
3        Сыртқы несиелендiру                    |    428208
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |    428208
министрлiгi                            |
5                Өтеу                                   |  -8381231
Кәсiпорындардың заемдары мен қарыздарын|  -8381231
өтеу                                   |
1            Iшкi несиелендiрудi өтеу               |  -6613900
2        Банктер мен банктiк емес қаржы         |  -3913900
мекемелерiн қоспағанда ұйымдардың өтеуi|
2   Орталықтандырылған директивтiк несие   |   -413900
жөнiндегi мерзiмi өткен берешектi және |
проценттердi қайтару                   |
3   Iшкi республикалық есептеме бойынша    |   -300000
несие жөнiнде мерзiмi өткен берешектi  |
қайтару                                |
4   Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қолдау   |  -3200000
қорына берiлген орталықтандырылған     |
дерективтiк несиелер жөнiндегi мерзiмi |
өткен берешектi қайтару                |
4        Банктер мен банктiк емес қаржы         |  -2700000
мекемелерiнiң өтеуi                    |
1    Банктер мен банктiк емес қаржы         |  -2700000
мекемелерiнiң өтеуi                    |
2            Сыртқы қарыздар бойынша борыштарды өтеу|  -1767331
мақсатымен жүргiзiлген iшкi несиелердi |
өтеу                                   |
2        Ұйымдардың өтеуi                       |  -1767331
1    Қазақстан Республикасының Үкiметi      |  -1767331
мемлекеттiк кепiлдiк берген заемдар    |
бойынша өтеу                           |
V. Бюджет тапшылығы                    | -63673998
6                VI. Қаржыландыру                       |  63673998
1        Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi |   2500000
2        Қаржыландырудың басқа да көздер        |  61173998
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi жергiлiктi атқару органдарының
қарамағына берiлетiн емдеу-алдын алу және мамандандырылған
мекемелердiң
ТIЗБЕСI
Ақмола облысы
Тораптық аурухана, Атбасар қаласы
Тораптық аурухана, Ерейментау қаласы
Желiлiк аурухана, Жалтыр станциясы
Қан құю станциясы, Ақмола станциясы
Ақтөбе облысы
Емханамен бiрiктiрiлген тораптық
аурухана, Шалқар станциясы
Емханамен бiрiктiрiлген тораптық аурухана,
Қандағаш станциясы
Желiлiк аурухана, Шұбарқұдық станциясы
Емханамен бiрiктiрiлген желiлiк
аурухана, Ембi станциясы
Атырау облысы
Тораптық аурухана, Мақат станциясы
Тораптық аурухана, Сағыз станциясы
Жамбыл облысы
Емханасы бар тораптық аурухана, Шу қаласы
Емханасы бар тораптық аурухана, Луговая станциясы
Емханасы бар желiлiк аурухана, Отар станциясы
Туберкулез ауруханасы, Жамбыл станциясы
Жезқазған облысы
Тораптық аурухана, Жаңаарқа станциясы
Тораптық аурухана, Ағадыр станциясы
Желiлiк аурухана, Мойынты станциясы
Тораптық аурухана, Балқаш қаласы
Емханасы бар тораптық аурухана, Сарышаған станциясы
Қарағанды облысы
Желiлiк аурухана, Жарық станциясы
Қызылорда облысы
Тораптық аурухана, Қазалы станциясы
Желiлiк аурухана, Шиелi станциясы
Желiлiк аурухана, Сексеуiл станциясы
Көкшетау облысы
Тораптық аурухана, Бурабай курорты станциясы
Тораптық аурухана, Жаңа Есiл станциясы
Желiлiк аурухана, Тайынша станциясы
Желiлiк аурухана, Пресногорьков станциясы
Қостанай облысы
Тораптық аурухана, Құсмұрын станциясы
Желiлiк аурухана, Тобыл станциясы
Маңғыстау облысы
Емханамен бiрiктiрiлген тораптық
аурухана, Маңғыстау станциясы
Павлодар облысы
Тораптық аурухана, Екiбастұз станциясы
Семей облысы
Емханасы бар тораптық аурухана,
Аягөз станциясы
Емханасы бар желiлiк аурухана,
Шар станциясы
Емханасы бар желiлiк аурухана,
Ақтоғай станциясы
Туберкулез ауруханасы, Аягөз станциясы
Талдықорған облысы
Емханасы бар тораптық аурухана, Матай станциясы
Емханасы бар тораптық аурухана, Үштөбе қаласы
Емханасы бар желiлiк аурухана, Сарыөзек станциясы
Емханасы бар желiлiк аурухана, Дружба станциясы
Торғай облысы
Желiлiк аурухана, Есiл станциясы
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Емханасы бар тораптық аурухана, Арыс станциясы
Емханасы бар тораптық аурухана, Түркiстан станциясы
Емханасы бар желiлiк аурухана, Түлкiбас станциясы
Алматы қаласы
Жол туберкулез диспансерi, Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
3-қосымша
Республикалық бюджеттен жергiлiктi бюджеттiң
қаржыландырылуына берiлетiн уран саласы
кәсiпорындарының дәрiгерлiк-санитарлық бөлiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
Ақмола облысы
N 3 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Степногорск қаласы
N 8 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Макинск қаласы
Шығыс Қазақстан облысы
N 2 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Өскемен қаласы
Жамбыл облысы
N 2 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Мирный поселкесi
N 5 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Ақсүйек поселкесi
Қызылорда облысы
N 9 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Шиелi поселкесi
Маңғыстау облысы
N 1 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Ақтау қаласы
Оңтүстiк Қазақстан облысы
N 6 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Степной поселкесi
N 7 дәрiгерлiк-санитарлық бөлiм, Таукент поселкесi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң 1997 жылдың
1 қаңтарынан бастап республикалық бюджеттен жергiлiктi
бюджеттерге берiлетiн орта арнаулы оқу орындарының және
министрлiктер мен ведомстволардың мектепке дейiнгi
балалар мекемелерiнiң
ТIЗБЕСI
Ақмола облысы
Ақмола политехникалық колледжi
Ақмола автомобиль көлiгi колледжi
Ақмола темiр жол көлiгi және байланыс колледжi
Ақтөбе облысы
Ақтөбе байланыс колледжi
Ақтөбе индустриалдық-педагогикалық колледжi
Атырау облысы
Атырау теңiз колледжi
Атырау темiр жол колледжi
Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен энергетика колледжi
Жамбыл облысы
Жамбыл политехникалық колледжi
Жамбыл қазақ-түрiк есеп-экономикалық колледжi
Қарағанды облысы
Қарағанды коммерциялық колледжi
Қарағанды индустриалдық-педагогикалық колледжi
Қарағанды банк колледжi
Қызылорда облысы
Қызылорда политехникалық колледжi
Қызылорда темiр жол көлiгi колледжi
Қостанай облысы
Қостанай индустриалдық-педагогикалық колледжi
Қостанай автомобиль колледжi
Павлодар облысы
Павлодар монтаж колледжi
Павлодар темiр жол көлiгi колледжi
Ақсу энергетикалық колледжi
Солтүстiк Қазақстан облысы
Петропавл политехникалық колледжi
Петропавл индустриалдық және педагогикалық колледжi
Петропавл темiр жол көлiгi колледжi
Семей облысы
Семей бизнес колледжi
Семей сервис колледжi
Семей автомобиль-механикалық колледжi
Семей су көлiгi колледжi
Семей геодезия және картография колледжi
Семей геологиялық-барлау колледжi
Талдықорған облысы
Талдықорған заң колледжi
Талдықорған индустриалдық-педагогикалық колледжi
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Түркiстан индустриалдық-педагогикалық колледжi
Шымкент экономика және құқық колледжi
Шымкент политехникалық колледжi
Оңтүстiк Қазақстан энергетика және бизнес колледжi
Оңтүстiк Қазақстан автомобиль-механикалық колледжi
Алматы қаласы
Алматы индустриалдық колледжi
Алматы сервис колледжi
Алматы банк колледжi
Алматы бизнес колледжi
Алматы құрылыс және менеджмент колледжi
Алматы энергетика және электрондық жабдықтар жасау колледжi
Алматы байланыс колледжi
Қазақ Ұлттық техникалық университетiнiң политехникалық колледжi
Алматы темiр жол көлiгi колледжi
Министрлiктер мен ведомстволардың мектепке
дейiнгi балалар мекемелерi
Алматы қаласы
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi:
N 252 "Жұлдызша" бөбек-бақшасы
N 291 "Айгүл" бөбек-бақшасы
N 351 "Арман" бөбек-бақшасы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
N 353 "Аистенок" бөбек-бақшасы
Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi
ұлттық агенттiгi:
N 184 "Балапан" бөбек-бақшасы
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi:

детский сад N 3 (г. Алматы, ул. Габдуллина, 59 а)
детский сад N 4 (г. Алматы, ул. Фурманова 164 а)
детский сад N 5 (г. Алматы, ул. Щепкина, 5)
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан:
детский сад N 1 (г. Алматы, ул. Курмангазы, 66)
детский сад N 2 (г. Алматы, ул. Аносова, 48)
Государственный следственный комитет Республики Казахстан:
детский сад (г. Алматы, ул. Панфилова, 52)
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень школ, организаций по внешкольной работе
с детьми министерств, передаваемых с
республиканского на местные бюджеты с
1 января 1997 года
Министерство образования Республики Казахстан
г. Алматы
Республиканская станция юных техников
Республиканская станция юных натуралистов
Международный центр туризма учащихся
Республиканская экспериментальная школа старшеклассников
Детско-юношеская школа высшего спортивного мастерства
Детско-юношеская школа олимпийского резерва по прыжкам
с трамплина
Детско-юношеская школа по легкой атлетике
Алматинская область
Республиканский учебно-тренировочный центр
Министерство экономики Республики Казахстан
г. Алматы
Детский оздоровительный центр "Алмабак"
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень
общеобразовательных школ, детских дошкольных
учреждения, централизованных бухгалтерий
и организаций по внешкольной работе с детьми
Министерства транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, передаваемых с республиканского на
местные бюджеты с 1 января 1997 года
1. Акмолинская область
7 школ, в том числе:
средняя школа N 107, ст. Акмола
средняя школа N 147, ст. Джалтыр
начальная школа N 112, ст. Уленты
начальные школы N 148, 149, ст. Вишневка
начальная школа N 153, ст. Коржункуль
начальная школа N 141, ст. Сары-Оба
15 детских дошкольных учреждении, в том числе:
ясли-сады N 23, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 153, ст. Акмола
ясли-сад N 150, ст. Ерментау
ясли-сад N 89, ст. Уленты
ясли-сад N 130, ст. Коржункуль
ясли-сад N 45, ст. Танкерис
ясли-сад N 55, ст. Жалтыр
ясли-сад N 47, ст. Шортанды
ясли-сад N 50, ст. Сары-Оба
2 централизованных бухгалтерии, в том числе:
централизованная бухгалтерия при средней школе N 110,
ст. Ерментау
централизованная бухгалтерия при средней школе N 146,
ст. Атбасар
Детская спортивная школа, ст. Акмола
Дом детского творчества, ст. Акмола

N 3 балабақша (Алматы қаласы, Ғабдуллин көшесi, 59а)
N 4 балабақша (Алматы қаласы, Фурманов көшесi, 164а)
N 5 балабақша (Алматы қаласы, Щепкин көшесi, 5)
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
N 1 балабақша (Алматы қаласы, Құрманғазы көшесi, 66)
N 2 балабақша (Алматы қаласы, Аносов көшесi, 48)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi:
Балалар бақшасы (Алматы қаласы, Панфилов көшесi, 52)
ЕСКЕРТУ. 4-қосымшадан сөздер алынып тасталды және толықтырылды -
ҚРҮ-нiң 1997.04.22. N 603 қаулысымен.
P970603_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
5-қосымша
Министрлiктер мен ведомстволардың 1997 жылдың 1 қаңтарынан
бастап республикалық бюджеттен жергiлiктi бюджетке берiлетiн
мектептерiнiң, балалармен мектептен тыс жұмыстар
жөнiндегi ұйымдарының
ТIЗБЕСI
Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi:
Алматы қаласы
Республикалық жас техниктер станциясы
Республикалық жас натуралистер станциясы
Оқушылардың халықаралық туризм орталығы
Жоғары клас оқушыларының республикалық эксперименталдық
мектебi
Балалар мен жасөспiрiмдердiң жоғары спорттық шеберлiк
мектебi
Балалар мен жасөспiрiмдердiң трамплиннен секiру бойынша
олимпиада резервтерiн дайындайтын мектебi
Жеңiл атлетика бойынша балалар мен жасөспiрiмдер мектебi
Алматы облысы
Республикалық оқу-жаттықтыру орталығы
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi:
Алматы қаласы
"Алмабақ" балалар сауықтыру орталығы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң 1997 жылғы 1 қаңтардан бастап
республикалық бюджеттерге берiлетiн жалпы бiлiм
беретiн мектептерiнiң, мектеп жасына дейiнгi
балалар мекемелерiнiң, балалармен мектептен тыс
жұмыс iстеу жөнiндегi орталықтандырылған
бухгалтерияларының және ұйымдарының
ТIЗБЕСI
1. Ақмола облысы
7 мектеп, оның iшiнде:
N 107 орта мектеп, Ақмола станциясы
N 147 орта мектеп, Жалтыр станциясы
N 112 бастауыш мектеп, Өлеңтi станциясы
NN 148,149 бастау мектептер, Вишневка станциясы
N 153 бастауыш мектеп, Қоржынкөл станциясы
N 141 бастаушы мектеп, Сарыоба станциясы
15 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi оның iшiнде:
NN 23,36,37,41,42,43,44,153 бөбек-бақшалар, Ақмола станциясы
N 150 бөбек-бақша, Ерейментау станциясы
N 89 бөбек-бақша, Өлеңтi станциясы
N 130 бөбек-бақша, Қоржынкөл станциясы
N 45 бөбек-бақша, Төңкерiс станциясы
N 55 бөбек-бақша, Жалтыр станциясы
N 47 бөбек-бақша, Шортанды станциясы
N 50 бөбек-бақша, Сарыоба станциясы
2 орталықтандырылған бухгалтерия, оның iшiнде:
N 110 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Ерейментай станциясы
N 146 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Атбасар станциясы
Балалар спорт мектебi, Ақмола станциясы
Балалар шығармашылық үйi, Ақмола станциясы

2. Актюбинская область
8 школ, в том числе:
средние школы N 39, 40, ст. Челкар
средняя школа N 50, ст. Эмба
средняя школа N 55, ст. Кандагач
средняя школа N 60, ст. Шубар-Кудук
неполная средняя школа N 61, ст. Караулкельды
средняя школа N 63, г. Актюбинск
начальная школа N 1, Россовхоз
6 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сад N 26, 80, ст. Эмба
ясли-сад N 81, ст. Кандагач
ясли-сады N 42, 82, ст. Актюбинск
ясли-сад N 41, ст. Альджан.
2 централизованных бухгалтерии, в том числе:
централизованная бухгалтерия при средней школе N 50, ст. Эмба
централизованная бухгалтерия при средней школе N 60,
ст. Шубар-Кудук
3. Алматинская область
1 школа - средняя школа N 47, ст. Кос-Кудук
1 детское дошкольное учреждение - ясли-сад N 68, ст. Капчагай
4. Атырауская область
3 школы, в том числе:
средние школы N 76, 83, ст. Макат
средняя школа N 77, ст. Атырау
5 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сад N 51, 57, ст. Атырау
ясли-сад N 62, ст. Ганюшкино
ясли-сад N 54, ст. Макат
ясли-сады N 56, ст. Акжайык
централизованная бухгалтерия при средней школе N 77, ст. Атырау
5. Восточно-Казахстанская область
3 школы, в том числе:
средние школы N 31, 70, ст. Защита
средняя школа N 68, ст. Шемонаиха
1 детское дошкольное учреждение - ясли-сад N 131, ст. Шемонаиха
централизованная бухгалтерия при средней школе N 70,
ст. Защита
6. Жамбылская область
7 школ, в том числе:
начальная школа N 23, ст. Чольдала
средняя школа N 24, ст. Кумшагал
средние школы N 25, 26, ст. Жамбыл
средняя школа N 34, ст. Шу
средняя школа N 40, ст. Чыганак
средняя школа N 41, ст. Отар
7 детских дошкольных учреждении, в том числе:
ясли-сады N 29, 141, ст. Жамбыл
ясли-сады N 23, 138, ст. Шу
ясли-сад N 35, ст. Луговая
ясли-сад N 103, ст. Каратау
ясли-сад N 142, ст. Отар
централизованная бухгалтерия при средней школе N 26,
ст. Жамбыл
7. Жезказганская область
12 школ, в том числе:
средняя школа N 128, ст. Дарья
средняя школа N 130, ст. Моинты
средняя школа N 132, ст. Жана-Арка
средняя школа N 136, ст. Жарык
неполная средняя школа N 133, ст. Жезказган
неполная средняя школа N 135, ст. Атасу
неполная средняя школа N 144, ст. Монадырь
начальная школа N 142, ст. Коктенкуль
начальная школа N 139, ст. Тюемойнак
начальная школа N 140, разъезд 189
начальная школа N 143, ст. Кара-Мурун
начальная школа N 104, ст. Ак-Жайдак
12 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сад N 137, ст. Жарык
ясли-сад N 69, ст. Жана-Арка
ясли-сад N 74, ст. Агадырь
ясли-сад N 77, ст. Босага
ясли-сад N 73, ст. Жезказган
ясли-сад N 80, ст. Орта-Дересин
ясли-сад N 81, ст. Акжайдак
ясли-сад N 82, ст. Ащи-Озек
ясли-сад N 83, ст. Саяк
ясли-сад N 67, ст. Дарья
ясли-сад, ст. Каражал
ясли-сад N 72, ст. Кзыл-Жар
3 централизованных бухгалтерии, в том числе:
централизованная бухгалтерия при средней школе N 129, ст. Балхаш
централизованная бухгалтерия при сродней школе N 131,
ст. Агадырь
централизованная бухгалтерия при средней школе N 43,
г. Жезказган

2. Ақтөбе облысы
8 мектеп оның iшiнде:
NN 39,40 орта мектептер, Шалқар станциясы
N 50 орта мектеп, Ембi станциясы
N 55 орта мектеп, Қандыағаш станциясы
N 60 орта мектеп, Шұбарқұдық станциясы
N 61 орталау мектеп, Қарауылкелдi станциясы
N 63 орта мектеп, Ақтөбе қаласы
N 1 бастауыш мектеп, Россовхоз
6 мектеп жасын дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
NN 26,80 бөбек-бақшалар, Ембi станциясы
N 81 бөбек-бақша, Қандығаш станциясы
NN 42,82 бөбек-бақшалар, Ақтөбе станциясы
N 41 бөбек-бақша, Әлжан станциясы
орталықтандырылған бухгалтерия, оның iшiнде:
N 50 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Ембi станциясы
N 60 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Шұбарқұдық станциясы
3. Алматы облысы
1 мектеп - N 47 орта мектеп, Қосқұдық станциясы
1 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi - N 68 бөбек-бақша,
Қапшағай станциясы
4. Атырау облысы
3 мектеп оның iшiнде:
NN 76,83 орта мектептер, Мақат станциясы
N 77 орта мектеп, Атырау станциясы
5 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
NN 51, 52 бөбек-бақшалар, Атырау станциясы
N 62 бөбек-бақша, Ганюшкино станциясы
N 54 бөбек-бақша, Мақат станциясы
N 56 бөбек-бақша, Ақжайық станциясы
N 77 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Атырау станциясы
5. Шығыс Қазақстан облысы
3 мектеп, оның iшiнде:
NN 31, 70 орта мектептер, Защита станциясы
N 68 орта мектеп, Шемонайха станциясы
1 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi - N 131 бөбек-бақша,
Шемонаиха станциясы
N 70 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Защита станциясы
6. Жамбыл облысы
7 мектеп, оның iшiнде:
N 23 бастауыш мектеп, Шөлдала станциясы
N 24 орта мектеп, Құмшағыл станциясы
NN 25, 26 орта мектептер, Жамбыл станциясы
N 34 орта мектеп, Шу станциясы
N 40 орта мектеп, Шығанақ станциясы
N 41 орта мектеп, Отар станциясы
7 мектеп жасына дейiнгi мекемелер, оның iшiнде:
NN 29, 141 бөбек-бақшалар, Жамбыл станциясы
N 23, 138 бөбек-бақшалар, Шу станциясы
N 35 бөбек-бақша, Луговой станциясы
N 103 бөбек-бақша, Қаратау станциясы
N 142 бөбек-бақша, Отар станциясы
N 26 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Жамбыл станциясы
7. Жезқазған облысы
12 мектеп, оның iшiнде:
N 128 орта мектеп, Дария станциясы
N 130 орта мектеп, Мойынты станциясы
N 132 орта мектеп, Жаңаарқа станциясы
N 136 орта мектеп, Жарық станциясы
N 133 орталау мектеп, Жезқазған станциясы
N 135 орталау мектеп, Атасу станциясы
N 144 орталау мектеп, Мыңадыр станциясы
N 142 бастауыш мектеп, Көктенкөл станциясы
N 139 бастауыш мектеп, Түйемойнақ станциясы
N 140 бастауыш мектеп, 189 разъезд
N 143 бастауыш мектеп, Қарамұрын станциясы
N 104 бастауыш мектеп, Ақжайдақ станциясы
12 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
N 137 бөбек-бақша, Жарық станциясы
N 69 бөбек-бақша, Жаңаарқа станциясы
N 74 бөбек-бақша, Ақадыр станциясы
N 77 бөбек-бақша, Босаға станциясы
N 73 бөбек-бақша, Жезқазған станциясы
N 80 бөбек-бақша, Орта Дересiн станциясы
N 81 бөбек-бақша, Ақжайдақ станциясы
N 82 бөбек-бақша, Ащыөзек станциясы
N 83 бөбек-бақша, Саяқ станциясы
N 67 бөбек-бақша, Дария станциясы
бөбек-бақша, Қаражал станциясы
N 72 бөбек-бақша, Қызылжар станциясы
3 орталықтандырылған бухгалтерия, оның iшiнде:
N 129 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Балқаш станциясы
N 131 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Ағадыр станциясы
N 43 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Жезқазған қаласы

8. Западно-Казахстанская область
1 школа - средняя школа N 69, г. Аксай
2 детских дошкольных учреждения, в том числе:
ясли-сад N 46, ст. Казахстан
ясли-сад N 64, ст. Большая Михайловка
9. Карагандинская область
4 школы, в том числе:
средняя школа N 137, ст. Караганда
средняя школа N 138, ст. Нуринская
неполная средняя школа N 134, ст. Солонички
начальная школа N 151, ст. Ащи-Су
6 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сады N 135, 140, 142, 143, ст. Караганда-Сортировочная
ясли-сад N 145, ст. Караганда-Пассажирская
ясли-сад N 65, ст. Большая Михайловка
Детская спортивная школа, г. Караганда
10. Кзыл-Ординская область
5 школ, в том числе:
средняя школа N 6, г. Кзыл-Орда
средние школы N 16, 17, ст. Казалинск
средняя школа N 22, ст. Саксаульская
неполная средняя школа N 5, ст. Белкуль
8 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сад N 1, ст. Чиили
детский сад N 3, г. Кзыл-Орда
ясли-сад N 5, г. Кзыл-Орда
ясли-сад N 10, ст. Тюра-Там
детский сад N 11, ст. Казалинск
ясли-сад N 14, ст. Казалинск
ясли-сад N 17, ст. Саксаульская
ясли-сад N 93, ст. Белкуль
2 централизованных бухгалтерии, в том числе:
централизованная бухгалтерия при средней школе N 6,
ст. Кзыл-Орда
централизованная бухгалтерия при средней школе N 17,
ст. Казалинск
11. Кокшетауская область
7 школ, в том числе:
средняя школа N 100, ст. Кокшетау
средняя школа N 113, ст. Кокшетау-2
средняя школа N 101, ст. Курорт-Боровое
средняя школа N 103, ст. Новоишимская
средняя школа N 126, ст. Володарское
начальная школа N 105, ст. Уголки
начальная школа N 127, ст. Чаглинка
10 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сад N 1, ст. Таинча
ясли-сад N 4, ст. Кокшетау
ясли-сад N 5, ст. Кокшетау-2
ясли-сады N 14, 17, 56, ст. Курорт-Боровое
ясли-сад N 19, ст. Киялы
ясли-сад N 20, ст. Аккуль
ясли-сад N 138, ст. Кзыл-Ту
ясли-сад N 152, ст. Новоишимская
2 централизованных бухгалтерии, в том числе:
централизованная бухгалтерия при средней школе N 100,
ст. Кокшетау
централизованная бухгалтерия при средней школе N 101,
ст. Курорт-Боровое
Детская спортивная школа, ст. Кокшетау
Дом детского творчества
12. Кустанайская область
9 школ, в том числе:
средняя школа N 115, ст. Кустанай
средняя школа N 122, ст. Кустанай-2
средняя школа N 116, ст. Тобол
средняя школа N 121, ст. Кушмурун
средняя школа N 123, ст. Железорудная
средняя школа N 102. ст. Пресногорьковская
неполная средняя школа N 119, ст. Притобольская
неполная средняя школа N 124, ст. Ново-Урицкое
начальная школа N 106, ст. Арыстансор
7 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сад N 7, ст. Пресногорьковская
ясли-сад N 62, ст. Кустанай

8. Батыс Қазақстан облысы
1 мектеп - N 69 орта мектеп, Ақсай қаласы
2 мектеп жасына дейiнгi мекеме, оның iшiнде:
N 46 бөбек-бақша, Қазақстан станциясы
N 64 бөбек-бақша, Үлкен Михайловка станциясы
9. Қарағанды облысы
4 мектеп, оның iшiнде:
N 137 орта мектеп, Қарағанды станциясы
N 138 орта мектеп, Нұра станциясы
N 134 орталау мектеп, Солонички станциясы
N 151 бастауыш мектеп, Ащысу станциясы
6 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
NN 135, 140, 142, 143 бөбек-бақшалар, Қарағанды-сортировочная
станциясы
N 145 бөбек-бақша, Қарағанды-жолаушы станциясы
N 65 бөбек-бақша, Үлкен Михайловка станциясы
Балалар спорт мектебi, Қарағанды қаласы
10. Қызылорда облысы
5 мектеп, оның iшiнде:
N 6 орта мектеп, Қызылорда қаласы
NN 16, 17 орта мектептер, Қазалы станциясы
N 22 орта мектеп, Сексеуiл станциясы
N 5 орталау мектеп, Белкөл станциясы
8 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
N 1 бөбек-бақша, Шиелi станциясы
N 3 бөбек-бақша, Қызылорда қаласы
N 5 бөбек-бақша, Қызылорда қаласы
N 10 бөбек-бақша, Төретам станциясы
N 11 балалар бақшасы, Қазалы станциясы
N 14 бөбек-бақша, Қазалы станциясы
N 17 бөбек-бақша, Сексеуiл станциясы
N 93 бөбек-бақша, Белкөл станциясы
2 орталықтандырылған бухгалтерия, оның iшiнде:
N 6 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Қызылорда станциясы
N 17 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Қазалы станциясы
11. Көкшетау облысы
7 мектеп, оның iшiнде:
N 100 орта мектеп, Көкшетау станциясы
N 113 орта мектеп, Көкшетау-2 станциясы
N 101 орта мектеп, Бурабай курорты станциясы
N 103 орта мектеп, Жаңаесiл станциясы
N 126 орта мектеп, Володар станциясы
N 105 бастауыш мектеп, Уголки станциясы
N 127 бастауыш мектеп, Шалғын станциясы
10 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
N 1 бөбек-бақша, Тайынша станциясы
N 4 бөбек-бақша, Көкшетау станциясы
N 5 бөбек-бақша, Көкшетау-2 станциясы
NN 14, 17, 56 бөбек-бақшалар, Бурабай курорты станциясы
N 19 бөбек-бақша, Қиялы станциясы
N 20 бөбек-бақша, Ақкөл станциясы
N 138 бөбек-бақша, Қызылту станциясы
N 152 бөбек-бақша, Жаңаесiл станциясы
2 орталықтандырылған бухгалтерия, оның iшiнде:
N 100 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Көкшетау станциясы
N 101 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Бурабай курорты станциясы
Балалар спорт мектебi, Көкшетау станциясы
Балалар шығармашылық үйi
12. Қостанай облысы
9 мектеп, оның iшiнде:
N 115 орта мектеп, Қостанай станциясы
N 122 орта мектеп, Қостанай-2 станциясы
N 116 орта мектеп, Тобыл станциясы
N 121 орта мектеп, Құсмұрын станциясы
N 123 орта мектеп, Железорудная станциясы
N 102 орта мектеп, Пресногорьков станциясы
N 119 орталау мектеп, Притобольская станциясы
N 124 орталау мектеп, Жаңа-Урицк станциясы
N 106 бастауыш мектеп, Арыстансор станциясы
7 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
N 7 бөбек-бақша, Пресногорьков станциясы
N 62 бөбек-бақша, Қостанай станциясы

ясли-сад N 110, ст. Кустанай-2
ясли-сады N 122, 124, ст. Кушмурун
ясли-сад N 113, ст. Джетыгора
ясли-сад N 133, ст. Коскуль
централизованная бухгалтерия при средней школе N 121,
ст. Кушмурун
13. Мангистауская область
1 школа - средняя школа N 86, ст. Мангистау
1 детское дошкольное учреждение - ясли-сад N 66,
ст. Бейнеу
централизованная бухгалтерия при средней школе N 86,
ст. Мангистау
14. Павлодарская область
5 школ, в том числе:
средняя школа N 108, ст. Павлодар
средняя школа N 109, ст. Экибастуз
неполная средняя школа N 125, ст. Спутник
начальная школа N 111, ст. Чидерты
начальная школа N 114, разъезд 116
15 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сады N 103, 106, 107, 108, 109, 151, ст. Павлодар
ясли-сады N 95, 149, ст. Экибастуз
ясли-сад N 91, ст. Бозшакуль
ясли-сад N 92, ст. Чидерты
ясли-сад N 93, разъезд 116
ясли-сад N 99, ст. Спутник
ясли-сад N 109, ст. Майкаин
ясли-сад N 90, разъезд 112
ясли-сад N 94, ст. Ушкулун
централизованная бухгалтерия при средней школе N 109,
ст. Экибастуз
15. Северо-Каэахстанская область
4 школы, в том числе:
средняя школа N 7, ст. Булаево
средняя школа N 75, ст. Петропавловск
начальная школа N 56, ст. Петропавловск
школа-интернат N 2, ст. Петропавловск
11 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сады N 10, 71, 87, 90, 102, 106, 121, 130, 136, 197,
ст. Петропавловск
ясли-сад N 114, ст. Булаево
централизованная бухгалтерия при средней школе N 75,
ст. Петропавловск
16. Семипалатинская область
7 школ, в том числе:
средние школы N 44, 57, ст. Аягуз
средняя школа N 62, 63, ст. Чарская
средняя школа N 64, ст. Семипалатинск
средняя школа N 65, ст. Аул
средняя школа N 55, ст. Актогай
2 детских дошкольных учреждения, в том числе:
ясли-сад N 113, ст. Чарская
ясли-сад N 140, ст. Аягуз
2 централизованных бухгалтерии, в том числе:
централизованная бухгалтерия при средней школе N 63,
ст. Чарская
централизованная бухгалтерия при средней школе N 64,
ст. Семипалатинск
17. Талдькорганская область
4 школы, в том числе:
средняя школа N 49, ст. Сары-Озек
средняя школа N 51, ст. Уш-Тобе
средняя школа N 53, ст. Матай
средняя школа N 54, ст. Лепсы
2 детских дошкольных учреждения, в том числе:
ясли-сад N 97, ст. Уш-Тобе
ясли-сад N 92, ст. Сары-Озек
централизованная бухгалтерия при средней школе N 49,
ст. Сары-Озек
18. Тургайская область
начальная школа N 150, ст. Красивая
4 детских дошкольных учреждения, в том числе:

N 110 бөбек-бақша, Қостанай-2 станциясы
NN 122, 124 бөбек-бақшалар, Құсмұрын станциясы
N 113 бөбек-бақша, Жетiқара станциясы
N 133 бөбек-бақша, Қоскөл станциясы
N 121 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Құсмұрын станциясы
13. Маңғыстау облысы
1 мектеп- N 86 орта мектеп, Маңғыстау станциясы
1 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi - N 66 бөбек-бақша,
Бейнеу станциясы
N 86 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Маңғыстау станциясы
14. Павлодар облысы
5 мектеп, оның iшiнде:
N 108 орта мектеп, Павлодар станциясы
N 109 орта мектеп, Екiбастұз станциясы
N 125 орталау мектеп, Спутник станциясы
N 111 бастауыш мектеп, Шiдертi станциясы
N 114 бастауыш мектеп, 116 разъезд
15 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
NN 103,106,107,108,109,151 бөбек-бақшалар, Павлодар
станциясы
N 95,149 бөбек-бақшалар, Екiбастұз станциясы
N 91 бөбек-бақша, Бозшакөл станциясы
N 92 бөбек-бақша, Шiдертi станциясы
N 93 бөбек-бақша, 116 разъезд
N 99 бөбек-бақша, Спутник станциясы
N 109 бөбек-бақша, Майқайың станциясы
N 90 бөбек-бақша, 112 разъезд
N 94 бөбек-бақша, Үшқұлын станциясы
N 109 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Екiбастұз станциясы
15. Солтүстiк Қазақстан облысы
4 мектеп, оның iшiнде:
N 7 орта мектеп, Булаев станциясы
N 75 орта мектеп, Петропавл станциясы
N 56 бастауыш мектебi, Петропавл станциясы
N 2 мектеп-интернат, Петропавл станциясы
11 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
NN 10,71,87,90,102,106,121,130,136,197 бөбек-бақшалар,
Петропавл станциясы
N 114 бөбек-бақша, Булаев станциясы
N 75 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Петропавл станциясы
16. Семей облысы
7 мектеп, оның iшiнде:
NN 44,57 орта мектептер, Аягөз станциясы
NN 62,63 орта мектептер, Шар станциясы
N 64 орта мектеп, Семей станциясы
N 65 орта мектеп, Ауыл станциясы
N 55 орта мектеп, Ақтоғай станциясы
2 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
N 113 бөбек-бақша, Шар станциясы
N 140 бөбек-бақша, Аягөз станциясы
2 орталықтандырылған бухгалтерия, оның iшiнде:
N 63 орта мектеп жанындағы, Шар станциясы
N 64 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Семей станциясы
17. Талдықорған облысы
4 мектеп, оның iшiнде:
N 49 орта мектеп, Сарыөзек станциясы
N 51 орта мектеп, Үштөбе станциясы
N 53 орта мектеп, Матай станциясы
N 54 орта мектеп, Лепсi станциясы
2 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
N 97 бөбек-бақша, Үштөбе станциясы
N 92 бөбек-бақша, Сарыөзек станциясы
N 49 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Сарыөзек станциясы
18. Торғай облысы
N 150 бастауыш мектеп, Красивая станциясы
4 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:

ясли-сады N 25, 26, ст. Есиль
ясли-сад N 27, ст. Жаксы
ясли-сад N 22, ст. Державинская
19. Южно-Казахстанская область
6 школ, в том числе:
средняя школа N 1, ст. Туркестан
средние школы N 8, 11, ст. Арысь
начальная школа N 4, ст. Арысь
неполная средняя школа N 29, ст. Арысь
средняя школа N 73, ст. Тюлькубас
6 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сады N 1, 96, ст. Туркестан
ясли-сад N 4, ст. Арысь
ясли-сады N 13, 15, ст. Шымкент
ясли-сад N 20, ст. Тюлькубас
2 централизованных бухгалтерии, в том числе:
централизованная бухгалтерия при средней школе N 1,
ст. Туркестан
централизованная бухгалтерия при средней школе N 73,
ст. Тюлькубас
Станция юных натуралистов, ст. Тюлькубас
20. Город Алматы
3 школы, в том числе:
средние школы N 45, 46, г. Алматы
технический лицей N 4, г. Алматы
5 детских дошкольных учреждений, в том числе:
ясли-сады N 65, 67, 70, 73, 77, г. Алматы
Дом детского творчества
Детская спортивная школа
Детская музыкальная школа
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень лечебно-профилактических учреждений,
находящихся в ведении Управлений железных
дорог Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Акмолинская область
Детская дорожная больница, г. Акмола
Атырауская область
Отделенческая больница, ст. Атырау
Восточно-Казахстанская область
Отделенческая больница с поликлиникой, ст. Защита
Жамбылская область
Отделенческая больница с поликлиникой, ст. Жамбыл
Западно-Казахстанская область
Отделенческая больница с поликлиникой, ст. Уральск
Карагандинская область
Отделенческая больница, ст. Караганда-Сортировочная
Кзыл-Ординская область
Отделенческая больница с поликлиникой, ст. Кзыл-Орда
Кокшетауская область
Отделенческая больница, ст. Кокчетав
Кустанайская область
Отделенческая больница, ст. Кустанай
Павлодарская область
Отделенческая больница, ст. Павлодар
Северо-Казахстанская область
Отделенческая больница с поликлиникой, ст. Петропавловск
Семипалатинская область
Отделенческая больница с поликлиникой, ст. Семипалатинск
Южно-Казахстанская область
Отделенческая больница с поликлиникой, ст. Шымкент
г. Алматы
Отделенческая больница Алматинского отделения дороги, г. Алматы
Детская дорожная больница, г. Алматы
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Объем страховых платежей, передаваемых отделениям
Фонда обязательного медицинского страхования за
неработающую часть населения, включая
обслуживаемых в медицинских
организациях железных дорог
(тыс.тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
N і                 Область (город)              і     Сумма
п/пі                                              і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

NN 25, 26 бөбек-бақшалар, Есiл станциясы
N 27 бөбек-бақша, Жақсы станциясы
N 22 бөбек-бақша, Державинск станциясы
19. Оңтүстiк Қазақстан облысы
6 мектеп, оның iшiнде:
N 1 орта мектеп, Түркiстан станциясы
NN 8, 11 орта мектептер, Арыс станциясы
N 4 бастауыш мектеп, Арыс станциясы
N 29 орталау мектеп, Арыс станциясы
N 73 орта мектеп, Түлкiбас станциясы
6 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
NN 1, 96 бөбек-бақшалар, Түркiстан станциясы
N 4 бөбек-бақша, Арыс станциясы
NN 13, 15 бөбек-бақшалар, Шымкент станциясы
N 20 бөбек-бақша, Түлкiбас станциясы
2 орталықтандырылған бухгалтерия, оның iшiнде:
N 1 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Түркiстан станциясы
N 73 орта мектеп жанындағы орталықтандырылған бухгалтерия,
Түлкiбас станциясы
Жас натуралистер станциясы, Түркiстан станциясы
20. Алматы қаласы
3 мектеп, оның iшiнде:
NN 45,46 орта мектептер, Алматы қаласы
N 4 техникалық лицей, Алматы қаласы
5 мектеп жасына дейiнгi балалар мекемесi, оның iшiнде:
NN 65, 67, 70, 73, 77 бөбек-бақшалар, Алматы қаласы
Балалар шығармашылық үйi
Балалар спорт мектебi
балалар музыка мектебi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi Темiр жолдар басқармасының қарамағындағы
емдеу-алдын алу мекемелерiнiң
ТIЗБЕСI
Ақмола облысы
Балалар жол ауруханасы, Ақмола қаласы
Атырау облысы
Бөлiмшелiк аурухана, Атырау станциясы
Шығыс Қазақстан облысы
Бөлiмшелiк емханасы бар аурухана, Защита станциясы
Жамбыл облысы
Емханасы бар бөлiмшелiк аурухана, Жамбыл қаласы
Батыс Қазақстан облысы
Емханасы бар бөлiмшелiк аурухана, Орал қаласы
Қарағанды облысы
Бөлiмшелiк аурухана, Қарағанды-сортировочная станциясы
Қызылорда облысы
Емханасы бар бөлiмшелiк аурухана, Қызылорда станциясы
Көкшетау облысы
Бөлiмшелiк аурухана, Көкшетау станциясы
Қостанай облысы
Бөлiмшелiк аурухана, Қостанай станциясы
Павлодар облысы
Бөлiмшелiк аурухана, Павлодар станциясы
Солтүстiк Қазақстан облысы
Емханасы бар бөлiмшелiк аурухана, Петропавл станциясы
Семей облысы
Емханасы бар бөлiмшелiк аурухана, Семей станциясы
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Емханасы бар бөлiмшелiк аурухана, Шымкент станциясы
Алматы қаласы
Алматы жол бөлiмшесiнiң бөлiмшелiк ауруханасы,
Алматы қаласы
Балалар жол ауруханасы, Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
8-қосымша
Халықтың жұмыс iстемейтiн бөлiгi үшiн темiр жол
медициналық ұйымдарда қызмет көрсетiлетiндермен
қоса, мiндеттi медициналық сақтандыру қоры
бөлiмшелерiне берiлетiн сақтық төлемдерiнiң көлемi
(мың теңге)
___________________________________________________________________
N р/с|       Облыс (қала)                     | Сомасы
___________________________________________________________________

1  Акмолинская                                     1516622
2  Актюбинская                                     808157
3  Алматинская                                     1420270
4  Атырауская                                      665868
5  Восточно-Казахстанская                          1658146
6  Жамбылская                                      1491775
7  Жезказганская                                   633734
8  Западно-Казахстанская                           987915
9  Карагандинская                                  1397676
10 Кзыл-Ординская                                  1003847
11 Кокшетауская                                    1027585
12 Кустанайская                                    1510765
13 Мангистауская                                   734081
14 Павлодарская                                    1463986
15 Северо-Казахстанская                            929452
16 Семипалатинская                                 1506079
17 Талдыкорганская                                 964413
18 Тургайская                                      569002
19 Южно-Казахстанская                              2613963
20 г. Алматы                                       1466722
Итого                                          24370058
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень организаций санитарно-эпидемиологической
службы системы Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
передаваемых в систему Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Акмолинская область
Дорожная СЭС, ст. Акмола
Отделенческая СЭС, ст. Акмола
СЭС, ст. Атбасар
Актюбинская область
СЭС, ст. Актюбинск
СЭС, ст. Челкар
Атырауская область
СЭС, ст. Атырау
СЭС, ст. Макат
Восточно-Казахстанская область
СЭС, ст. Защита
Жамбылская область
СЭС, ст. Жамбыл
СЭС, ст. Шу
Жезказганская область
СЭС, ст. Балхаш
СЭС, ст. Жана-Арка
Западно-Казахстанская область
СЭС, ст. Уральск
Карагандинская область
СЭС, ст. Караганда-Сортировочная
Кзыл-Ординская область
СЭС, ст. Кзыл-Орда
СЭС, ст. Казалинск
Кокшетауская область
СЭС, ст. Ново-Ишимская
СЭС, ст. Курорт-Боровое
Кустанайская область
СЭС, ст. Кустанай
СЭС, ст. Кушмурун
Мангистауская область
СЭС, ст. Мангышлак
Павлодарская область
СЭС, ст. Павлодар
СЭС, ст. Экибастуз
Северо-Казахстанская область
СЭС, ст. Петропавловск
Семипалатинская область
СЭС, ст. Аягуз
СЭС, ст. Семипалатинск
Южно-Казахстанская область
СЭС, ст. Шымкент
СЭС, ст. Арысь
г. Алматы
Дорожная СЭС
Отделенческая СЭС
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Перечень
республиканских организаций, передаваемых на
финансирование через Министерство культуры
Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Музей истории здравоохранения Республики Казахстан
Национальное агентство по делам печати и массовой
информации Республики Казахстан
Республиканский музей книги
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1737
Штатная численность
подразделений органов внутренних дел, передаваемая из
республиканского бюджета на содержание местных бюджетов
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Подразделения МВД              і    Численность, ед.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
УВД Акмолинской области                         597
УВД Актюбинской области                         440
ГУВД г. Алматы                                  2294
УВД Алматинской области                         267
УВД Атырауской области                          315
УВД Восточно-Казахстанской области              514
УВД Жамбылской области                          709
УВД Жезказганской области                       307
УВД Западно-Казахстанской области               338
УВД Карагандинской области                      934
УВД Кзыл-Ординской области                      404
УВД Кокшетауской области                        416
УВД Кустанайской области                        403
УВД Мангистауской области                       183
УВД Павлодарской области                        619
УВД Северо-Казахстанской области                474
УВД Семипалатинской области                     718
УВД Талдыкорганской области                     358
УВД Тургайской области                          252
УВД Южно-Казахстанской области                  539
ИТОГО                                           11081

1   Ақмола                                     1516622
2   Ақтөбе                                     808157
3   Алматы                                     1420270
4   Атырау                                     665868
5   Шығыс Қазақстан                            1658146
6   Жамбыл                                     1491775
7   Жезқазған                                  633734
8   Батыс Қазақстан                            987915
9   Қарағанды                                  1397676
10  Қызылорда                                  1003847
11  Көкшетау                                   1027585
12  Қостанай                                   1510765
13  Маңғыстау                                  734081
14  Павлодар                                   1463986
15  Солтүстiк Қазақстан                        929452
16  Семей                                      1506079
17  Талдықорған                                964413
18  Торғай                                     569002
19  Оңтүстiк Қазақстан                         2613963
20  Алматы қаласы                              1466722
Жиыны                                          24370058
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi жүйесiнiң Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгi жүйесiне берiлетiн
санитарлық-эпидемиялық қызмет ұйымдарының
ТIЗБЕСI
Ақмола облысы
Жол СЭҚ, Ақмола станциясы
Бөлiмшелiк СЭҚ, Ақмола станциясы
СЭҚ, Атбасар станциясы
Ақтөбе облысы
СЭҚ, Ақтөбе станциясы
СЭҚ, Шалқар станциясы
Атырау облысы
СЭҚ, Атырау станциясы
СЭҚ, Мақат станциясы
Шығыс Қазақстан облысы
СЭҚ, Защита станциясы
Жамбыл облысы
СЭҚ, Жамбыл станциясы
СЭҚ, Шу станциясы
Жезқазған облысы
СЭҚ, Балқаш станциясы
СЭҚ, Жаңаарқа станциясы
Батыс Қазақстан облысы
СЭҚ, Орал станциясы
Қарағанды облысы
СЭҚ, Қарағанды-сортировочная станциясы
Қызылорда облысы
СЭҚ, Қызылорда станциясы
СЭҚ, Қазалы станциясы
Көкшетау облысы
СЭҚ, Жаңа Есiл станциясы
СЭҚ, Бурабай курорты станциясы
Қостанай облысы
СЭҚ, Қостанай станциясы
СЭҚ, Құсмұрын станциясы
Маңғыстау облысы
СЭҚ, Маңғышлақ станциясы
Павлодар облысы
СЭҚ, Павлодар станциясы
СЭҚ, Екiбастұз станциясы
Солтүстiк Қазақстан облысы
СЭҚ, Петропавл станциясы
Семей облысы
СЭҚ, Аягөз станциясы
СЭҚ, Семей станциясы
Оңтүстiк Қазақстан облысы
СЭҚ, Шымкент станциясы
СЭҚ, Арыс станциясы
Алматы қаласы
Жол СЭҚ, Алматы қаласы
Бөлiмшелiк СЭҚ, Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
10-қосымша
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi арқылы
қаржыландыруға берiлетiн республикалық ұйымдардың
ТIЗБЕСI
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау тарихи мұражайы
Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат
iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi
Республикалық Кiтап мұражайы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1737 қаулысына
11-қосымша
Республикалық бюджеттен жергiлiктi бюджеттердiң
қарамағына берiлетiн iшкi iстер органдары
бөлiмшелерiнiң штаттық саны
___________________________________________________________________
Iшкiiсминiнiң бөлiмшелерi             | Саны, бiрлiкпен
___________________________________________________________________
Ақмола облысының Iкшiiсбасқармасы               597
Ақтөбе облысының Iшкiiсбасқармасы               440
Алматы қаласы ҚIIБ                              2294
Алматы облысының Iшкiiсбасқармасы               267
Атырау облысының Iшкiiсбасқармасы               315
Шығыс Қазақстан облысының Iшкiiсбасқармасы      514
Жамбыл облысының Iшкiiсбасқармасы               709
Жезқазған облысының Iшкiiсбасқармасы            307
Батыс Қазақстан облысының Iшкiiсбасқармасы      338
Қарағанды облысының Iшкiiсбасқармасы            934
Қызылорда облысының Iшкiiсбасқармасы            404
Көкшетау облысының Iшкiiсбасқармасы             416
Қостанай облысының Iшкiiсбасқармасы             403
Маңғыстау облысының Iшкiiсбасқармасы            183
Павлодар облысының Iшкiiсбасқармасы             619
Солтүстiк Қазақстан облысының Iшкiiсбасқармасы  474
Семей облысының Iшкiiсбасқармасы                718
Талдықорған облысының Iшкiiсбасқармасы          358
Торғай облысының Iшкiiсбасқармасы               252
Оңтүстiк Қазақстан облысының Iшкiiсбасқармасы   539
ЖИЫНЫ                                           11081