О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 года № 665 и признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 августа 1994 года № 912
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1998 г. № 1346
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 года № 665  P970665_ "О создании Фонда развития малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 17, ст. 152) следующее дополнение:
пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"передать Агентству Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса право владения и пользования государственным пакетом акций Фонда".
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 августа 1994 года № 912  P940912_ "О Плане заданий и мероприятий по реализации государственной программы поддержки и развития предпринимательства в Республике Казахстан на 1994-1996 годы" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 35, ст. 385).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова)
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 26 сәуірдегі N 665 қаулысына толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 17 тамыздағы N 912 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 28 желтоқсан N 1346
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қорын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 26 сәуірдегі N 665 P970665_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 17, 152-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
7-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігіне Қор акцияларының мемлекеттік пакетін иелену және пайдалану құқығы берілсін".
2. "Қазақстан Республикасында Кәсіпкерлікті қолдау мен дамытудың
1994-1996 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру
жөніндегі тапсырмалар мен шаралардың жоспары туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 17 тамыздағы N 912
P940912_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 35, 385-құжат)
күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.