Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 374.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 374.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года N 207 "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) (Подпункт 1) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2004 N 1129 )
2) (Подпункт 2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2004 N 1129 )
3) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.06.2004 N 695 .
2. (Пункт 2 утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
3. (Пункт 3 утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 мая 1999 года N 626
Сноска. Постановление дополнено приложением в соответствии с постановлением Правительства РК от 24.06.2004 N 695 . Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 17.08.2007 N 697 .
Перечень государственных учреждений -
территориальных органов Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2. Аккольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3. Аршалынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
4. Астраханский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 374 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 374 Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 Қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 наурыздағы N 207 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1129 қаулысымен .
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1129 қаулысымен .
3) Комитеттiң аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерiнiң тiзбесi.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.24. N 695 қаулысымен .
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің жанындағы Қазынашылық туралы ережені бекіту" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 13 қыркүйектегі N 1114 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 37, 352-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық департаментінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қазандағы N 1028 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 36, 327-құжат).
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 24 мамырдағы
N 626 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.24. N 695 , өзгерту енгізілді - 2007.08.17. N 697 Қаулыларымен.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қазынашылық комитетi аумақтық органдары - мемлекеттiк
мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментi
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Аршалы аудандық қазынашылық бөлiмi
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Астрахан аудандық қазынашылық бөлiмi

5. Атбасарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
6. Буландинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
7. Зерендинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
8. Енбекшильдерский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
9. Ерейментауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
10. Егиндыкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
11. Есильский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
12. Жаксинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
13. Жаркаинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
14. Коргалжинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
15. Сандыктауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
16. Степногорский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
17. Шортандинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
18. Щучинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
19. Целиноградский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
20. Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
21. Алгинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Атбасар аудандық қазынашылық бөлiмi
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бұланды аудандық қазынашылық бөлiмi
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зерендi аудандық қазынашылық бөлiмi
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiлдер аудандық қазынашылық бөлiмi
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ерейментау аудандық қазынашылық бөлiмi
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Егiндiкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық бөлiмi
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жақсы аудандық қазынашылық бөлiмi
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi-Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жарқайың аудандық қазынашылық бөлiмi
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қорғалжын аудандық қазынашылық бөлiмi
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сандықтау аудандық қазынашылық бөлiмi
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Степногорск қалалық қазынашылық бөлiмi
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шортанды аудандық қазынашылық бөлiмi
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Щучье аудандық қазынашылық бөлiмi
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Целиноград аудандық қазынашылық бөлiмi
20. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментi
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алға аудандық қазынашылық бөлiмi

22. Айтекебийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
23. Байганинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
24. Иргизский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
25. Каргалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
26. Мугалжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
27. Мартукский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
28. Темирский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
29. Уилский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
30. Хромтауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
31. Хобдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
32. Шалкарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
33. Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
34. Алакольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
35. Аксуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
36. Балхашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
37. Енбекшиказахский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
38. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Әйтеке би аудандық қазынашылық бөлiмi
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Байғанин аудандық қазынашылық бөлiмi
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ырғыз аудандық қазынашылық бөлiмi
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарғалы аудандық қазынашылық бөлiмi
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мұғалжар аудандық қазынашылық бөлiмi
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мартөк аудандық қазынашылық бөлiмi
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Темiр аудандық қазынашылық бөлiмi
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ойыл аудандық қазынашылық бөлiмi
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Хромтау аудандық қазынашылық бөлiмi
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қобда аудандық қазынашылық бөлiмi
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шалқар аудандық қазынашылық бөлiмi
33. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментi
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алакөл аудандық қазынашылық бөлiмi
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақсу аудандық қазынашылық бөлiмi
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Балқаш аудандық қазынашылық бөлiмi
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiқазақ аудандық қазынашылық бөлiмi
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi

39. Илийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
40. Карасайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
41. Капшагайский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
42. Каратальский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
43. Кербулакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
44. Коксуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
45. Панфиловский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
46. Райымбекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
47. Саркандский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
48. Талгарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
49. Ескельдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
50. Текелийский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
51. Уйгурский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
52. Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
53. Жылыойский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
54. Индерский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
55. Исатайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Iле аудандық қазынашылық бөлiмi
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарасай аудандық қазынашылық бөлiмi
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қапшағай қалалық қазынашылық бөлiмi
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық қазынашылық бөлiмi
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Кербұлақ аудандық қазынашылық бөлiмi
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Көксу аудандық қазынашылық бөлiмi
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Панфилов аудандық қазынашылық бөлiмi
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Райымбек аудандық қазынашылық бөлiмi
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарқанд аудандық қазынашылық бөлiмi
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Талғар аудандық қазынашылық бөлiмi
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ескелдi аудандық қазынашылық бөлiмi
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментінің Текелi қалалық қазынашылық бөлiмi
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұйғыр аудандық қазынашылық бөлiмi
52. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментi
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жылыой аудандық қазынашылық бөлiмi
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Индер аудандық қазынашылық бөлiмi
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Исатай аудандық қазынашылық бөлiмi

56. Кзылкогинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
57. Курмангазинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
58. Макатский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
59. Махамбетский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
60. Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
61. Абайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
62. Аягузский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
63. Бескарагайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
64. Бородулихинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
65. Глубоковский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
66. Жарминский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
67. Зайсанский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
68. Зыряновский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
69. Катон-Карагайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
70. Кокпектинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
71. Курчатовский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қызылқоға аудандық қазынашылық бөлiмi
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Құрманғазы аудандық қазынашылық бөлiмi
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мақат аудандық қазынашылық бөлiмi
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Махамбет аудандық қазынашылық бөлiмi
60. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Абай аудандық қазынашылық бөлiмi
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық басқармасының Аягөз аудандық қазынашылық бөлiмi
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бесқарағай аудандық қазынашылық бөлiмi
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бородулихин аудандық қазынашылық бөлiмi
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Глубоков аудандық қазынашылық бөлiмi
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жарма аудандық қазынашылық бөлiмi
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зайсан аудандық қазынашылық бөлiмi
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зыряновск қалалық қазынашылық бөлiмi
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Катон-Қарағай аудандық қазынашылық бөлiмi
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Көкпекті аудандық қазынашылық бөлiмi
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Курчатов қалалық қазынашылық бөлiмi

72. Курчумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
73. Риддерский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
74. Семипалатинский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
75. Тарбагатайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
76. Урджарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
77. Уланский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
78. Шемонайхинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
79. Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
80. Байзакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
81. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
82. Жуалынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
83. Кордайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
84. Отдел казначейства района Турара Рыскулова Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
85. Меркенский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
86. Мойынкумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
87. Сарысуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Күршiм аудандық қазынашылық бөлiмi
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Риддер қалалық қазынашылық бөлiмi
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Семей қалалық қазынашылық бөлiмi
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тарбағатай аудандық қазынашылық бөлiмi
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Үржар аудандық қазынашылық бөлiмi
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұлан аудандық қазынашылық бөлiмi
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шемонайхы аудандық қазынашылық бөлiмi
79. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментi
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық басқармасының Байзақ аудандық қазынашылық бөлiмi
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жуалы аудандық қазынашылық бөлiмi
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментінің Қордай аудандық қазынашылық бөлiмi
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тұрар Рысқұлов аудандық қазынашылық бөлiмi
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мерке аудандық қазынашылық бөлiмi
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мойынқұм аудандық қазынашылық бөлiмi
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарысу аудандық қазынашылық бөлiмi

88. Таласский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
89. Шуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
90. Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
91. Акжаикский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
92. Бурлинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
93. Жангалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
94. Жанибекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
95. Зеленовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
96. Каратобинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
97. Казталовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
98. Сырымский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
99. Таскалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
100. Теректинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
101. Бокейординский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
102. Чингирлауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
103. Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Талас аудандық қазынашылық бөлiмi
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шу аудандық қазынашылық бөлiмi
90. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақжайық аудандық қазынашылық бөлiмi
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бөрлi аудандық қазынашылық бөлiмi
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңақала аудандық қазынашылық бөлiмi
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жәнiбек аудандық қазынашылық бөлiмi
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Зеленов аудандық қазынашылық бөлiмi
96. Қазақстан Республикасы Қажы министрлiгінің Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қаратөбе аудандық қазынашылық бөлiмi
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитет Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазталов аудандық қазынашылық бөлiмi
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сырым аудандық қазынашылық бөлiмi
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тасқала аудандық қазынашылық бөлімі
100. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Tepeкті аудандық қазынашылық бөлiмi
101. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бөкейорда аудандық қазынашылық бөлiмi
102. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шыңғырлау аудандық қазынашылық бөлiмi
103. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментi

104. Абайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
105. Актогайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
106. Балхашский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
107. Бухар-Жирауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
108. Жанааркинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
109. Жезказганский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
110. Каркаралинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
111. Каражалский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
112. Нуринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
113. Осакаровский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
114. Октябрьский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
115. Приозерский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
116. Саранский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
117. Сатпаевский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
118. Темиртауский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
119. Улытауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

104. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Абай аудандық қазынашылық бөлiмi
105. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлiмi
106. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Балқаш қалалық қазынашылық бөлiмi
107. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бұқар Жырау аудандық қазынашылық бөлiмi
108. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңаарқа аудандық қазынашылық бөлiмi
109. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жезқазған қалалық қазынашылық бөлiмi
110. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарқаралы аудандық қазынашылық бөлiмi
111. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қаражал қалалық қазынашылық бөлiмi
112. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Нұра аудандық қазынашылық бөлiмi
113. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Осакаров аудандық қазынашылық бөлiмi
114. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Октябрь аудандық қазынашылық бөлiмі
115. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Приозерск қалалық қазынашылық бөлiмi
116. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментінің Саран қалалық қазынашылық бөлiмі
117. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сәтпаев қалалық қазынашылық бөлiмi
118. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Темiртау қалалық қазынашылық бөлiмi
119. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұлытау аудандық қазынашылық бөлiмi

120. Шахтинский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
121. Шетский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
122. Департамент казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
123. Аральский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
124. Байконырский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
125. Жалагашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
126. Жанакорганский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
127. Казалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
128. Кармакшинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
129. Сырдарьинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
130. Шиелийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
131. Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
132. Алтынсаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
133. Амангельдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
134. Аркалыкский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
135. Аулиекольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
136. Денисовский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

120. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шахтинск қалалық қазынашылық бөлiмi
121. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шет аудандық қазынашылық бөлiмi
122. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментi
123. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Арал аудандық қазынашылық бөлiмi
124. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Байқоңыр қалалық қазынашылық бөлімі
125. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жалағаш аудандық қазынашылық бөлiмi
126. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңақорған аудандық қазынашылық бөлiмі
127. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазалы аудандық қазынашылық бөлiмi
128. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қармақшы аудандық қазынашылық бөлiмi
129. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сырдария аудандық қазынашылық бөлiмi
130. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шиелi аудандық қазынашылық бөлiмi
131. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментi
132. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алтынсарин аудандық қазынашылық бөлiмi
133. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Амангелдi аудандық қазынашылық бөлiмi
134. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Арқалық қалалық қазынашылық бөлiмi
135. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Әулиекөл аудандық қазынашылық бөлiмi
136. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Денисов аудандық қазынашылық бөлiмi

137. Жангельдинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
138. Житикаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
139. Камыстинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
140. Карабалыкский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
141. Карасуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
142. Костанайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
143. Лисаковский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
144. Мендыгаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
145. Наурзумский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
146. Рудненский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
147. Сарыкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
148. Тарановский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
149. Узынкольский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
150. Федоровский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
151. Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
152. Бейнеуский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

137. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Жангелдi аудандық қазынашылық бөлiмi
138. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жетiқара аудандық қазынашылық бөлiмi
139. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қамысты аудандық қазынашылық бөлiмi
140. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарабалық аудандық қазынашылық бөлiмi
141. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарасу аудандық қазынашылық бөлiмi
142. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қостанай аудандық қазынашылық бөлiмi
143. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Лисаков қалалық қазынашылық бөлiмi
144. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Меңдiқара аудандық қазынашылық бөлiмi
145. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Наурызым аудандық қазынашылық бөлiмi
146. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Рудный қалалық қазынашылық бөлiмi
147. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Сарыкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
148. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Таранов аудандық қазынашылық бөлiмi
149. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ұзынкөл аудандық қазынашылық бөлiмi
150. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Федоров аудандық қазынашылық бөлiмi
151. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаменті
152. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бейнеу аудандық қазынашылық бөлiмi

153. Жана-Озенский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
154. Каракиянский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
155. Мангистауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
155-1. Мунайлинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
156. Тупкараганский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
157. Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
158. Аксуский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
159. Актогайский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
160. Баянаульский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
161. Железинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
162. Иртышский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
163. Качирский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
164. Лебяжинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
165. Майский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
166. Павлодарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
167. Успенский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

153. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жаңаөзен қалалық қазынашылық бөлiмi
154. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қарақиян аудандық қазынашылық бөлiмi
155. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Маңғыстау аудандық қазынашылық бөлiмi
155-1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық
департаментінің Мұнайлы аудандық қазынашылық бөлімі
156. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түпқараған аудандық қазынашылық бөлiмi
157. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментi
158. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақсу қалалық қазынашылық бөлiмi
159. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлiмi
160. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Баянауыл аудандық қазынашылық бөлiмi
161. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Железин аудандық қазынашылық бөлiмi
162. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ертiс аудандық қазынашылық бөлiмi
163. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қашыр аудандық қазынашылық бөлiмi
164. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Лебяжье аудандық қазынашылық бөлiмi
165. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Май аудандық қазынашылық бөлiмi
166. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Павлодар аудандық қазынашылық бөлiмi
167. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Өспен аудандық қазынашылық бөлiмi

168. Щербактинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
169. Экибастузский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
170. Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
171. Акжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
172. Аккайынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
173. Айыртауский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
174. Отдел казначейства района Магжана Жумабаева Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
175. Есильский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
176. Жамбылский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
177. Кызылжарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
178. Мамлютский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
179. Шал акына районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
180. Тимирязевский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
181. Тайыншинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
182. Уалихановский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

168. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шарбақты аудандық қазынашылық бөлiмi
169. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Екiбастұз қалалық қазынашылық бөлiмi
170. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
171. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ақжар аудандық қазынашылық бөлiмi
172. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Аққайың аудандық қазынашылық бөлiмi
173. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Айыртау аудандық қазынашылық бөлiмi
174. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының қазынашылық бөлiмі
175. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық бөлімi
176. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық бөлiмi
177. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қызылжар аудандық қазынашылық бөлiмi
178. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Мамлют аудандық қазынашылық бөлiмi
179. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнің Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Шал ақын аудандық қазынашылық бөлімi
180. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тимирязев аудандық қазынашылық бөлiмi
181. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Тайыншы аудандық қазынашылық бөлiмi
182. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Уәлихан аудандық қазынашылық бөлiмi

183. Отдел казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
184. Департамент казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
185. Арысский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
186. Байдибекский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
187. Казыгуртский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
188. Кентауский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
189. Мактааральский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
190. Ордабасынский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
191. Отрарский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
192. Сайрамский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
193. Сарыагашский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
194. Созакский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
195. Толебийский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
196. Туркестанский городской отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
197. Тюлькубасский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

183. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданның қазынашылық бөлiмi
184. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментi
185. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Арыс қалалық қазынашылық бөлiмi
186. Қазақстан Республикасының Қажы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бәйдiбек аудандық қазынашылық бөлiмі
187. Қазақстан Республикасының Қажы министрлігі Қазынашылық комитетінің Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Қазығұрт аудандық қазынашылық бөлiмi
188. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Кентау қалалық қазынашылық бөлiмi
189. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Мақтаарал аудандық қазынашылық бөлiмi
190. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Ордабасы аудандық қазынашылық бөлiмi
191. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Отырар аудандық қазынашылық бөлiмi
192. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сайрам аудандық қазынашылық бөлiмi
193. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Сарыағаш аудандық қазынашылық бөлiмi
194. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Созақ аудандық қазынашылық бөлiмi
195. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Төлеби аудандық қазынашылық бөлiмi
196. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түркiстан қалалық қазынашылық бөлiмi
197. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түлкiбас аудандық қазынашылық бөлiмi

198. Шардаринский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
199. Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
200. Алмалинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
201. Бостандыкский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
202. Турксибский районный отдел казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
203. Департамент казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

198. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінiң Шардара аудандық қазынашылық бөлiмi
199. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментi
200. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алмалы аудандық қазынашылық бөлiмi
201. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бостандық аудандық қазынашылық бөлiмi
202. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түркiсиб аудандық қазынашылық бөлiмi
203. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Астана қаласы бойынша қазынашылық департаментi