О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 24-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (далее - перечень).
2. Государственным органам разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов, предусмотренных перечнем.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 февраля 2003 года N 24
Перечень
актов Правительства Республики Казахстан,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года
"О внесении изменений и дополнений в Закон
Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении
в Республике Казахстан"
-------------------------------------------------------------------
N  !        Наименование        !   Сроки     ! Государственный ор-
п/п!   нормативного правового   ! внесения в  !ган, ответственный
!           акта             !Правительство! за исполнение
-------------------------------------------------------------------
1   Об утверждении Правил          Март 2003    МТСЗН, НБ (по
осуществления пенсионных                    согласованию),
выплат из пенсионных                           МО, МВД
накоплений, сформированных
за счет обязательных
пенсионных взносов, добро-
вольных профессиональных
пенсионных взносов из
накопительных пенсионных
фондов
2   О внесении изменений и         Март 2003        МТСЗН
дополнений в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 15 марта 1999
года N 245 "Об утверждении
Правил исчисления, удержания
и перечисления обязательных
пенсионных взносов в
накопительные пенсионные
фонды"
3   Об утверждении Правил         Февраль 2003      МТСЗН
определения ежемесячного
дохода, принимаемого для
исчисления добровольных
профессиональных пенсионных
взносов
4   Об утверждении Перечня        Февраль 2003      МТСЗН
профессий, дающих право на
добровольные профессиональ-
ные пенсионные взносы в
накопительные пенсионные
фонды
5   Об утверждении Правил          Январь 2003      НБ (по
взимания комиссионного                       согласованию)
вознаграждения накопитель-
ными пенсионными фондами
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2003 жылғы 18 ақпан N 24-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қабылдануы қажет кесiмдерiнің қоса берiлiп отырған тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттік органдар тiзбеде көзделген нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 18 ақпандағы
N 24 өкімімен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Yкiметiнің қабылдануы қажет кесiмдерiнiң тiзбесi
_________________________________________________________________
Р/с !  Нормативтік құқықтық    Үкіметке     Орындауға жауапты
N   !   кесімнің атауы        енгізілетін   мемлекеттік орган
!                           мерзімі
_________________________________________________________________
1    Міндеттi зейнетақы       2003 наурыз   ЕХҚМ, ҰБ (келiсiм
жарналарының, жинақтаушы               бойынша), ҚорМ, ІІМ
зейнетақы қорларынан
ерiктi кәсiптiк зейнет.
ақы жарналарының есе.
бiнен қалыптасқан зей.
нетақы жинақтарынан
зейнетақы төлемдерiн
жүзеге асыру ережесiн
бекiту туралы
2    "Міндетті зейнетақы      2003 наурыз    EXҚM
жарналарын есептеудiң,
ұстап қалудың және
жинақтаушы зейнетақы
қорларына аударудың
ережесiн бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің 1999 жылғы
15 наурыздағы N 245
қаулысына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
3    Ерiктi кәсiптiк зейнет.   2003 ақпан    ЕХҚМ
ақы жарналарын есептеу
үшін қабылданатын ай
сайынғы кiрiстi
айқындау ережесiн
бекіту туралы
4    Жинақтаушы зейнетақы      2003 ақпан    ЕХҚМ
қорларына ерiктi кәсiптiк
зейнетақы жарналарына
құқық беретін кәсіптер
тізбесін бекiту туралы
5    Қазақстан Pecпубликасы    2003 қаңтар   ҰБ (келісім бойынша)
жинақтаушы зейнетақы
қорларының комиссиялық
сыйақы алуы ережесiн
бекiту туралы

6   О внесении изменений и          Март 2003       НБ (по
дополнений в постановление                    согласованию)
Правительства Республики
Казахстан от 2 октября 1997
года N 1402 "Об утверждении
Положения о лицензировании
деятельности по инвестицион-
ному управлению пенсионными
активами"
7   (Строка исключена - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 300-р )
8   (Строка исключена - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 300-р )
9   О порядке назначения            Март 2003    МО, МВД, МЮ, КНБ
пенсионных выплат                            (по согласованию),
военнослужащим, сотрудникам                      АФП, АЧС,
органов внутренних дел,                       Республиканская
Комитета уголовно-исполни-                      гвардия (по
тельной системы Министерства                   согласованию),
юстиции Республики Казахстан,                     СОП (по
органов финансовой полиции и                   согласованию)
государственной противо-
пожарной службы, которым
присвоены специальные звания
и на которых распространяется
порядок, установленный
законодательством Республики
Казахстан для сотрудников
органов внутренних дел
10  О внесении дополнений в         Март 2003        АФП, АЧС
постановление Правительства
Республики Казахстан от 26
августа 1998 года N 803 "Об
утверждении Правил исчисления
выслуги лет военнослужащим,
сотрудникам органов
внутренних дел, уголовно-
исполнительной системы
Министерства юстиции
Республики Казахстан,
назначения и выплаты
единовременных пособий"

6    "Зейнетақы активтерін     2003 наурыз   ҰБ (келісім бойынша)
инвестициялық басқару
жөніндегi қызметтi
лицензиялау туралы
ереженi бекiту туралы"
Қазақстан Pecпубликасы
Үкіметінің 1997 жылғы
2 қазандағы N 1402
қаулысына өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
7    Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.12.04.   N 300  өкімімен .
8    Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.12.04.   N 300  өкімімен .
9    Қазақстан Республикасы.   2003 наурыз   ҚорМ, ІІМ, ӘМ, ҰҚК
ның әскери қызметшiлерi.                (келісім бойынша),
не, ішкi iстер органда.                 ҚПА, ТЖА, Республикалық
рының, Әділет министр.                  ұлан (келісім бойынша),
лігі қылмыстық-атқару                   ПКҚ (келісім бойынша)
жүйесi комитетінің,
қаржы полициясы мен
мемлекеттік өртке қарсы
қызмет органдарының
арнаулы лауазымдар
берiлген және Қазақстан
Республикасының заң.
намасымен iшкi iстер
органдарының қызметкер.
лерi үшін белгiленген
тәртіп қолданылатын
қызметкерлерiне, зейнет.
ақы төлемдерін тағайын.
даудың тәртібі туралы
10   "Қазақстан Республика.    2003 наурыз   ҚПА, ТЖА
сының әскери қызметшi.
лерiне, iшкi iстер,
Әділет министрлігінің
қылмыстық-атқару жүйесi
органдарының қызметкер.
лерiне еңбек сіңірген
жылдарын есептеудің,
бiр жолғы жәрдемақылар
тағайындау мен оны
төлеудiң ережесiн
бекiту туралы" Қазақстан
Pecпубликасы Үкiметiнiң
1998 жылғы 26 тамыздағы
N 803  қаулысына толық.
тырулар енгізу туралы