О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу применения вывозных таможенных пошлин на сырую нефть
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 2008 года N 203-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2010 года N 110-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 06.08.2010 N 110-р.
В целях выработки предложений по вопросу применения вывозных таможенных пошлин на сырую нефть, добытую по контрактам на недропользование, взимаемую в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года N 1036 "О взимании таможенных пошлин при вывозе с таможенной территории Республики Казахстан сырой нефти и товаров, выработанных из нефти":
1. Создать рабочую группу (далее - рабочая группа) в следующем составе:
Ергожин                     - вице-министр финансов Республики Казахстан,
Даулет Едилович               руководитель
Айтжанова                   - вице-министр индустрии и торговли
Жанар Сейдахметовна           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кажимова                    - главный специалист отдела организации
Мадина Маратовна              таможенного контроля за товарами,
перемещаемыми в рамках инвестиционных
контрактов управления организации
таможенного контроля за энергоресурсами
Комитета таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан, секретарь
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики Казахстан
Марат Бакытжанович
Киинов                      - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич             ресурсов Республики Казахстан
Кунакаев                    - директор Департамента прямых инвестиций в
Саяхат Алпысович              недропользовании Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Кушукова                    - директор Департамента развития торговой
Жанель Сабыровна              политики Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Салимгереев                 - директор Департамента развития нефтяной
Малик Жанабаевич              промышленности Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Досмуратова                 - начальник управления организации таможенного
Нургуль                       контроля за энергоресурсами Комитета
Гинаятоллаевна                таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Жалиев                      - начальник управления мониторинга
Бексултан Айганиевич          транспортировки нефти и развития новых
нефтяных проектов Департамента развития
нефтяной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Кульгинов                   - начальник управления анализа и разработки
Алтай Сейдирович              подзаконных актов Департамента подзаконных
актов Министерства юстиции Республики
Казахстан
Мукаи                       - начальник специализированного управления
Ерлан Баккожаевич             Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Асхатов                     - начальник отдела организации таможенного
Рафкат Ангасынович            контроля за энергоресурсами управления
организации таможенного контроля за
энергоресурсами Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Данабеков                   - главный эксперт отдела экспертизы
Олжас Кайратович              подзаконных актов по вопросам
промышленности инфраструктуры и
агропромышленного комплекса Департамента
подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Жанбекова                   - начальник отдела организации таможенного
Балжан Боранбаевна            контроля товаров, перемещаемых в рамках
инвестиционных контрактов управления
организации таможенного контроля за
энергоресурсами Комитета таможенного
контроля Министерства финансов Республики
Казахстан
Ташенов                     - главный эксперт управления контрактов
Жоламан Абекешович            Департамента прямых инвестиций в
недропользовании Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Тулегенов                   - главный эксперт специализированного
Ертоле Кабдулаевич            управления Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Жаудина                     - эксперт специализированного управления
Асыл Темиргалиевна            Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан.

Шикі мұнайға әкетілетін кедендік баждарды қолдану мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 29 шілдедегі N 203-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 6 тамыздағы N 110-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2010.08.06 N 110-ө Өкімімен.
"Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан шикі мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларды әкету кезінде кедендік баждарды алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы N 1036  қаулысына сәйкес алынатын жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттар бойынша өндірілген шикі мұнайға әкетілетін кедендік баждарды қолдану мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын:
Ерғожин                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы                вице-министрі, жетекші
Айтжанова                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жанар Сейдахметқызы           және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Қажымова                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәдина Маратқызы              министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің энергия ресурстарына
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасы инвестициялық келісім-
шарттар шеңберінде өткізілетін
тауарларға кедендік бақылауды
ұйымдастыру бөлімінің бас маманы,
хатшы
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы             вице-министрі
Қиынов                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы             және минералдық ресурстар
вице-министрі
Қонақаев                    - Қазақстан Республикасы Энергетика
Саяхат Алпысұлы               және минералдық ресурстар министрлігі
Жер қойнауын пайдаланудағы тікелей
инвестициялар департаментінің
директоры
Күшікова                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жанел Сабырқызы               сауда министрлігі Сауда саясатын
дамыту департаментінің директоры
Сәлімгереев                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мәлік Жаңабайұлы              минералдық ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсібін дамыту департаментінің
директоры
Досмұратова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұргүл                        министрлігі Кедендік бақылау комитеті
Ғинаятоллақызы                энергия ресурстарына кедендік
бақылауды ұйымдастыру басқармасының
бастығы
Жәлиев                      - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Бексұлтан Айғаниұлы           минералдық ресурстар министрлігінің
Мұнай өнеркәсібі департаменті мұнайды
тасымалдау мониторингі және жаңа мұнай
жобаларын дамыту басқармасының бастығы
Күлгінов                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Алтай Сейдірұлы               министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаменті заңға тәуелді актілерді
талдау және әзірлеу басқармасының
бастығы
Мұқай                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ерлан Баққожаұлы              министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған басқармасының бастығы
Асхатов                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рафкат Анғасынұлы             министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің энергия ресурстарына
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасы энергия ресурстарына
кедендік бақылауды ұйымдастыру
бөлімінің бастығы
Данабеков                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Олжас Қайратұлы               министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаменті инфрақұрылым өнеркәсібі
және агроөнеркәсіптік кешен мәселелері
бойынша заңға тәуелді актілерді
сараптау бөлімінің бас сарапшысы
Жанбекова                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Балжан Боранбайқызы           министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің энергия ресурстарына
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасы инвестициялық
келісім-шарттар шеңберінде өткізілетін
тауарларға кедендік бақылауды
ұйымдастыру бөлімінің бастығы
Тәшенов                     - Қазақстан Республикасы Энергетика
Жоламан Әбекешұлы             және минералдық ресурстар
министрлігінің Жер қойнауын
пайдаланудағы тікелей инвестициялар
департаменті келісім-шарттар
басқармасының бас сарапшысы
Төлегенов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ертөле Қабдоллаұлы            министрлігі Салық комитеті
мамандандырылған басқарманың бас
сарапшысы
Жаудина                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Асыл Темірғалиқызы            министрлігі Салық комитеті
мамандандырылған басқарманың
сарапшысы.

2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в срок до 1 августа 2008 года представить в распоряжение рабочей группы оригиналы или нотариально заверенные копии контрактов на недропользование.
3. Рабочей группе в срок до 1 октября 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу применения вывозных таможенных пошлин на сырую нефть по каждому контракту на недропользование.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі 2008 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде жұмыс тобының қарауына жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттардың түпнұсқаларын немесе нотариалды куәландырылған көшірмелерін ұсынсын.
3. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде жер қойнауын пайдалануға арналған әрбір келісім-шарт бойынша шикі мұнайға әкетілетін кедендік баждарды қолдану мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов