"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылауды жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 24 тамыздағы № 111-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылауды жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 24 тамыздағы
№ 111-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыртқы
мемлекеттік қаржылық бақылауды жетілдіру мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования внешнего государственного финансового контроля»
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 августа № 111-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования внешнего государственного финансового контроля» (далее – перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 августа 2011 года № 111-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңын
iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
Р/с
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Актiнiң нысаны
Жауапты мемлекеттiк органдар
Орындалу мерзiмi
1
2
3
4
5
1.
«Базалық лауазымдық жалақының мөлшерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 қаңтардағы № 123 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині (жинақтау), ЭДСМ
2011 жылғы тамыз
2.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгеріс енгізу
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині
2011 жылғы тамыз
3.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы» 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және «Мемлекеттiк органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині (жинақтау), ЭДСМ
2011 жылғы тамыз
4.
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиялары туралы үлгі ережені бекіту туралы
Есеп комитетінiң қаулысы
Есеп комитеті (келісім бойынша)
2011 жылғы тамыз
5.
Сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылау органдарының үйлестіру кеңесін қалыптастыру және қызметін ұйымдастыру қағидасын бекіту
Есеп комитетінiң қаулысы
Есеп комитеті (келісім бойынша)
2011 жылғы тамыз
6.
Жоспарлау және сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылау жүргізген кезде тәуекелдерді басқарудың үлгі жүйесін бекіту туралы
Есеп комитетінiң қаулысы
Есеп комитеті (келісім бойынша)
2011 жылғы тамыз
7.
Мемлекеттік қаржылық бақылау органдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру қағидасын бекіту туралы
Есеп комитетінiң қаулысы
Есеп комитеті (келісім бойынша), Қаржымині
Қазақстан Республикасы Президентінің тиісті Жарлығы қабылданғаннан кейін бір ай ішінде
8.
«Мемлекеттiк бағдарламаларға, орталық мемлекеттiк органдардың стратегиялық жоспарларына, аумақтарды дамыту бағдарламаларына және жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың стратегиялық жоспарларына бағалау жүргiзу ережесiн бекiту туралы» Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң 2010 жылғы 1 шiлдедегi № 17-Қ-қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Есеп комитетінiң қаулысы
Есеп комитеті (келісім бойынша)
2011 жылғы тамыз
9.
«Сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылаудың кейбір мәселелері туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті төрағасының 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 89 н/қ бұйрығына өзгеріс енгізу
Есеп комитеті төрағаның бұйрығы
Есеп комитеті (келісім бойынша)
2011 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Есеп комитеті - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі

от 21 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
совершенствования внешнего государственного финансового
контроля»
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменения в
постановление Правительства
Республики Казахстан от 25
января 2000 года № 123 «Об
утверждении размера базового
должностного оклада»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ (созыв), МЭРТ
Август 2011
года
2.
О внесении изменения в
постановление Правительства
Республики Казахстан от 24
апреля 2008 года № 387 «О
некоторых вопросах
Министерства финансов
Республики Казахстан»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Август 2011
года
3.
О внесении дополнений в
постановления Правительства
Республики Казахстан от 27
мая 1999 года № 663 «Об
упорядочении эксплуатации
служебных автомобилей для
транспортного обслуживания
государственных органов
Республики Казахстан» и от
31 марта 2011 года № 335 «О
нормах площадей для
размещения аппарата и
специфических помещений
государственных органов и
нормах положенности за
пользование телефонной
связью и внесении изменений
и дополнений в некоторые
решения Правительства
Республики Казахстан»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ (созыв), МЭРТ
Август 2011
года
4.
Об утверждении Типового
положения о ревизионных
комиссиях областей,
городов республиканского
значения, столицы
Постановление
Счетного комитета
Счетный комитет
(по согласованию)
Август 2011
года
5.
Об утверждении Правил
формирования и
организации деятельности
Координационного совета
органов внешнего
государственного
финансового контроля
Постановление
Счетного комитета
Счетный комитет
(по согласованию)
Август 2011
года
6.
Об утверждении Типовой
системы управления рисками,
которая применяется при
планировании и проведении
внешнего государственного
финансового контроля
Постановление
Счетного комитета
Счетный комитет
(по согласованию)
Август 2011
года
7.
Об утверждении Правил
повышения квалификации
работников органов
государственного
финансового контроля
Постановление
Счетного комитета
Счетный комитет
(по согласованию),
МФ
В течение
месяца после
принятия
соответству-
ющего Указа
Президента
Республики
Казахстан
8.
О внесении изменения в
постановление Счетного
комитета по контролю за
исполнением республиканского
бюджета от 1 июля 2010 года
№ 17-Қ «Об утверждении
Правил проведения оценки
государственных программ,
стратегических планов
центральных государственных
органов, программ развития
территорий и стратегических
планов исполнительных
органов, финансируемых из
местного бюджета»
Постановление
Счетного комитета
Счетный комитет
(по согласованию)
Август 2011
года
9.
О внесении изменения в
приказ Председателя Счетного
комитета по контролю за
исполнением республиканского
бюджета от 4 сентября 2009
года № 89 о/д «О некоторых
вопросах внешнего
государственного финансового
контроля»
Приказ
Председателя
Счетного комитета
Счетный комитет
(по согласованию)
Август 2011
года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
Счетный комитет - Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли
Республики Казахстан