О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 15 августа 2013 года № 615 "О проведении акимами отчетных встреч с населением"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 декабря 2013 года № 189-р
В целях реализации подпункта 1) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 15 августа 2013 года № 615 «О проведении акимами отчетных встреч с населением»:
1. Утвердить прилагаемое закрепление членов Правительства Республики Казахстан, руководителей центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний для участия на отчетных встречах с населением акимов областей, города республиканского значения, столицы в первом квартале 2014 года.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы на предстоящий календарный год составить графики проведения отчетов перед населением и не позднее 20 декабря 2013 года представить на согласование в Администрацию Президента Республики Казахстан, а также направить в Министерство регионального развития Республики Казахстан для составления графика выездов членов Правительства, руководителей центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний.
3. Членам Правительства Республики Казахстан, руководителям центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний принять участие на отчетных встречах с населением акимов областей, городов Астаны и Алматы согласно прилагаемому закреплению.
4. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в срок до 5 апреля 2014 года представить в Министерство регионального развития Республики Казахстан перечень проблем, решение которых входит в компетенцию центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний, с учетом итогов встреч нижестоящих акимов за отчетный год.
5. Министерству регионального развития Республики Казахстан составить перечень проблем, поднятых населением по итогам отчетных встреч, и в срок до 12 апреля 2014 года направить на рассмотрение заинтересованных центральных государственных органов, холдингов и компаний.
6. Заинтересованным государственным органам, национальным холдингам и компаниям в срок до 20 апреля 2014 года внести предложения по решению проблемных вопросов в рамках своей компетенции в Министерство регионального развития Республики Казахстан.
7. Министерству регионального развития Республики Казахстан обеспечить внесение:
1) в Администрацию Президента Республики Казахстан и Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан перечня проблемных вопросов, требующих решения на уровне центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний, и предложения по их решению в срок до 30 апреля 2014 года;

"Әкімдердің халыққа есеп беру кездесулерін өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 615 Жарлығын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 189-ө өкімі
«Әкімдердің халыққа есеп беру кездесулерін өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 615 Жарлығы 4-тармағының 1) тармақшасын іске асыру мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметі мүшелерінің, орталық мемлекеттік органдар, ұлттық холдингтер мен компаниялар басшыларының 2014 жылғы бірінші тоқсанда облыстар, республикалық маңызы бар қала, астана әкімдерінің халыққа есеп беру кездесулеріне қатысуы үшін бекіту бекітілсін.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері алдағы күнтізбелік жылға арналған халыққа есеп беруді өткізу кестелерін жасасын және 2013 жылғы 20 желтоқсаннан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне келісу үшін ұсынсын, сондай-ақ Үкімет мүшелерінің, орталық мемлекеттік органдар, ұлттық холдингтер мен компаниялар басшыларының жол жүру кестесін жасау үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшелері, орталық мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен компаниялардың басшылары қоса беріліп отырған бекітуге сәйкес облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің халыққа есеп беру кездесулеріне қатыссын.
4. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері төмен тұрған әкімдердің есепті жыл ішіндегі кездесулерінің қорытындыларын ескере отырып, шешілуі орталық мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен компаниялардың құзыретіне жататын проблемалар тізбесін 2014 жылғы 5 сәуірге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне ұсынсын.
5. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі есеп беру кездесулерінің қорытындылары бойынша халық көтерген проблемалардың тізбесін жасасын және 2014 жылғы 12 сәуірге дейінгі мерзімде мүдделі орталық мемлекеттік органдардың, холдингтер мен компаниялардың қарауына жіберсін.
6. Мүдделі орталық мемлекеттік органдар, холдингтер мен компаниялар 2014 жылғы 20 сәуірге дейінгі мерзімде проблемалық мәселелерді өз құзыреті шеңберінде шешу жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне енгізсін.
7. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі:
1) 2014 жылғы 30 сәуірге дейінгі мерзімде орталық мемлекеттік органдар, ұлттық холдингтер мен компаниялар деңгейінде шешуді талап ететін проблемалы мәселелердің тізбесін және оларды шешу жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне;

2) в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан соответствующих проектов распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан на последующие годы к 1 ноября ежегодно.
8. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                       С. Ахметов
Утвержден
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 декабря 2013 года № 189-р
Закрепление
членов Правительства Республики Казахстан,
руководителей центральных государственных органов,
национальных холдингов и компаний для участия на отчетных
встречах с населением акимов областей, города
республиканского значения, столицы в первом квартале 2014 года
№ п/п
Область, город
Член Правительства Республики Казахстан, руководитель центрального государственного органа, национального холдинга и компании
1
2
3
1
Акмолинская
Божко Владимир Карпович – Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Имашев Берик Мажитович – Министр юстиции Республики Казахстан
2
Актюбинская
Бишимбаев Куандык Валиханович – председатель Правления АО «НУХ «Байтерек»
Есентаев Тастанбек Кутжанович – Председатель Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Айдосов Галым Аллаярбекович – заместитель генерального директора АО «КазТрансГаз Аймак»
3
Алматинская
Дуйсенова Тамара Босымбековна – Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Калдыбатыр Нуржан Сарсембаевич – директор Департамента занятости населения Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Сапаров Акилбай Есболович – председатель Правления АО «КазТрансГаз Алматы»
4
Атырауская
Божко Владимир Карпович – Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Бимагамбетов Тимур Мустахиевич – управляющий директор по операционным добывающим активам АО «НК «КазМунайГаз»
Тиесов Данияр Суиншликович – заместитель председателя Правления АО «НК «КазМунайГаз» по переработке и нефтехимии
5
Восточно- Казахстанская
Каирбекова Салидат Зикеновна – Министр здравоохранения Республики Казахстан
Касымов Калмуханбет Нурмуханбетович – Министр внутренних дел Республики Казахстан
Айтжанов Дулат Нулиевич – председатель Правления АО «НУХ «КазАгро»
6
Жамбылская
Каппаров Нурлан Джамбулович – Министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Айтжанов Дулат Нулиевич – председатель Правления АО «НУХ «КазАгро»
Сердиев Ибулла Джумагулович – заместитель генерального директора АО «КазТрансГаз Аймак»
7
Западно- Казахстанская
Карабалин Узакбай Сулейменович – Министр нефти и газа Республики Казахстан
Айдосов Галым Аллаярбекович – заместитель генерального директора АО «КазТрансГаз Аймак»
8
Карагандинская
Исекешев Асет Орентаевич – Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Жумагалиев Аскар Куанышевич – Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Кабылдин Каиргельды Максутович – заместитель председателя Правления АО «НК «КазМунайгаз» по транспортировке нефти
Кульсеитов Айдын Женисович – председатель Правления АО «Национальное агентство по технологическому развитию»
9
Костанайская
Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич – Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Куандыков Болатбек Баянович – Председатель Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Сердиев Ибулла Джумагулович – заместитель генерального директора АО «КазТрансГаз Аймак»
10
Кызылординская
Кул-Мухаммед Мухтар Абрарулы – Министр культуры и информации Республики Казахстан
Сердиев Ибулла Джумагулович – заместитель генерального директора АО «КазТрансГаз Аймак»
11
Мангистауская
Азильханов Марат Алмасович – Председатель Агентства Республики Казахстан по делам религий
Бимагамбетов Тимур Мустахиевич – управляющий директор по операционным добывающим активам АО «НК «КазМунайгаз»
Нурсеитов Абат Акмуканович – генеральный директор АО «РД «КазМунайГаз»
12
Павлодарская
Жамишев Болат Бидахметович – Министр регионального развития Республики Казахстан
Саринжипов Аслан Бакенович – Министр образования и науки Республики Казахстан
Тиесов Данияр Суиншликович – заместитель председателя Правления АО «НК «КазМунайГаз» по переработке и нефтехимии
Кабылдин Каиргельды Максутович – заместитель председателя Правления АО «НК «КазМунайгаз» по транспортировке нефти
13
Северо- Казахстанская
Шукеев Умирзак Естаевич – председатель Правления АО «ФНБ «Самрук-Казына»
Куандыков Болатбек Баянович – Председатель Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Оспанов Мурат Магавьянович – Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
14
Южно- Казахстанская
Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич – Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Сердиев Ибулла Джумагулович – заместитель генерального директора АО «КазТрансГаз Аймак»
15
Город Астана
Сагинтаев Бакытжан Абдирович – Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Султанов Бахыт Турлыханович – Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан
Досаев Ерболат Аскарбекович – Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
16
Город Алматы
Абдыкаликова Гульшара Наушаевна – Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Каппаров Нурлан Джамбулович – Министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Рау Альберт Павлович – первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Ибадуллаев Азамат Амалулы – председатель Правления АО «ИО «Казахстанская Ипотечная Компания»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АО «НУХ «Байтерек»
-  акционерное общество «Национальный
управляющий холдинг «Байтерек»;
АО «НК «КазмунайГаз»
-  акционерное общество «Национальная
компания «КазМунайГаз»;
АО «КазТрансГаз»
-  акционерное общество «КазТрансГаз»;
АО «НУХ «КазАгро»
-  акционерное общество «Национальный
управляющий холдинг «КазАгро»;
АО «КазТрансОйл»
-  акционерное общество «КазТрансОйл»;
АО «Национальное агентство по технологическому развитию
-  акционерное общество «Национальное
агентство по технологическому
развитию»;
АО «РД «КазМунайГаз»
-  акционерное общество «Разведка Добыча
«КазМунайГаз»;
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
-  акционерное общество «Фонд
национального благосостояния
«Самрук-Казына»;
АО «ИО «Казахстанская   Ипотечная Компания»
-  акционерное общество «Ипотечная
организация «Казахстанская Ипотечная
Компания»;
АО «КазТрансГаз Аймак»
-  акционерное общество «КазТрансГаз
Аймак»;
АО «КазТрансГаз Алматы»
-  акционерное общество «КазТрансГаз
Алматы».

2) жыл сайын, 1 қарашаға қарай Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейінгі жылдарға арналған тиісті өкімдерінің жобаларын Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне енгізуді қамтамасыз етсін.
8. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 189-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметі мүшелерінің, орталық мемлекеттік
органдар, ұлттық холдингтер мен компаниялар басшыларының 2014
жылғы бірінші тоқсанда облыстар, республикалық маңызы бар қала,
астана әкімдерінің халыққа есеп беру кездесулеріне қатысуы үшін
бекіту
Р/с №
Облыс, қала
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшесі, орталық мемлекеттік органның, ұлттық холдинг пен компанияның басшысы
1
2
3
1
Ақмола
Владимир Карпович Божко – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
Берік Мәжитұлы Имашев – Қазақстан Республикасының Әділет министрі
2
Ақтөбе
Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев – «Бәйтерек» ҰБХ» АҚ Басқарма төрағасы
Тастанбек Құтжанұлы Есентаев – Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің төрағасы
Ғалым Аллаярбекұлы Айдосов – «ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ бас директорының орынбасары
3
Алматы
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Нұржан Сәрсембайұлы Қалдыбатыр – Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Халықты жұмыспен қамту департаментінің директоры
Ақылбай Есболұлы Сапаров – «ҚазТрансГаз Алматы» АҚ Басқарма төрағасы
4
Атырау
Владимир Карпович Божко – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
Тимур Мұстахиұлы Бимағамбетов – «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ операциялық өндіруші активтер жөніндегі басқарушы директоры
Данияр Сүйіншілікұлы Тиесов – «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ Басқарма төрағасының өңдеу және мұнай-химия жөніндегі орынбасары
5
Шығыс Қазақстан
Салидат Зекенқызы Қайырбекова – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы Қасымов – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Дулат Нулиұлы Айтжанов – «ҚазАгро» ҰБХ» АҚ Басқарма төрағасы
6
Жамбыл
Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров – Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі
Дулат Нулиұлы Айтжанов – «ҚазАгро» ҰБХ» АҚ Басқарма төрағасы
Ибулла Жұмағұлұлы Сердиев – «ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ бас директорының орынбасары
7
Батыс Қазақстан
Ұзақбай Сүлейменұлы Қарабалин – Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Ғалым Аллаярбекұлы Айдосов – «ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ бас директорының орынбасары
8
Қарағанды
Әсет Өрентайұлы Исекешев – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев – Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі
Қайыргелді Мақсұтұлы Қабылдин – «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ Басқарма төрағасының мұнай тасымалдау жөніндегі орынбасары
Айдын Жеңісұлы Құлсейітов – «Технологиялық даму жөніндегі ұлттық агенттік» АҚ Басқарма төрағасы
9
Қостанай
Асылжан Сарыбайұлы Мамытбеков – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Болатбек Баянұлы Қуандықов – Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау
агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы
Ибулла Жұмағұлұлы Сердиев – «ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ бас директорының орынбасары
10
Қызылорда
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед – Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі
Ибулла Жұмағұлұлы Сердиев – «ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ бас директорының орынбасары
11
Маңғыстау
Марат Алмасұлы Әзілханов – Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің төрағасы
Тимур Мұстахиұлы Бимағамбетов – «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ операциялық өндіруші активтер жөніндегі басқарушы директоры
Абат Ақмұқанұлы Нұрсейітов – «ҚазМұнайГаз» БӨ» АҚ бас директоры
12
Павлодар
Болат Бидахметұлы Жәмішев – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі
Аслан Бәкенұлы Сәрінжіпов – Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Данияр Сүйіншілікұлы Тиесов – «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ Басқарма төрағасының өңдеу және мұнай-химия жөніндегі орынбасары
Қайыргелді Мақсұтұлы Қабылдин – «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ Басқарма төрағасының мұнай тасымалдау жөніндегі орынбасары
13
Солтүстік Қазақстан
Өмірзақ Естайұлы Шөкеев – «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы
Болатбек Баянұлы Қуандықов – Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау
агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы
Мұрат Мағауияұлы Оспанов – Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы
14
Оңтүстік Қазақстан
Асылжан Сарыбайұлы Мамытбеков – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Ибулла Жұмағұлұлы Сердиев – «ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ бас директорының орынбасары
15
Астана қаласы
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Ерболат Асқарбекұлы Досаев – Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі
16
Алматы қаласы
Гүлшара Наушақызы Әбдіқалықова – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров – Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі
Альберт Павлович Рау – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Азамат Амалұлы Ибадуллаев – «Қазақстандық Ипотекалық Компания» ИҰ» АҚ Басқарма төрағасы
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
«Бәйтерек» ҰБХ» АҚ     - «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі»
акционерлік қоғамы;
«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ   - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы» акционерлік
қоғамы;
«ҚазТрансГаз» АҚ       - «ҚазТрансГаз» акционерлік қоғамы;
«ҚазАгро» ҰБХ» АҚ      - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
акционерлік қоғамы;
«ҚазТрансОйл» АҚ       - «ҚазТрансОйл» акционерлік қоғамы;
«Технологиялық даму    - «Технологиялық даму жөніндегі ұлттық
жөніндегі ұлттық         агенттік» акционерлік қоғамы;
агенттік» АҚ
«ҚазМұнайГаз» БӨ» АҚ   - «ҚазМұнайГаз» барлау өндіру» акционерлік
қоғамы;
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ»  - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
АҚ                       акционерлік қоғамы;
«Қазақстандық Ипотекалық - «Қазақстандық Ипотекалық Компания»
Компания» ИҰ» АҚ           ипотекалық ұйымы» акционерлік қоғамы;
«ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ   - «ҚазТрансГаз Аймақ» акционерлік қоғамы;
«ҚазТрансГаз Алматы» АҚ  - «ҚазТрансГаз Алматы» акционерлік қоғамы.