О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года "О государственном аудите и финансовом контроле" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного аудита и финансового контроля"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 139-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года "О государственном аудите и финансовом контроле" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного аудита и финансового контроля" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и правовые акты, проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 139-р
Перечень

"Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 139-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді және құқықтық актілерді қабылдасын, қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 139-ө өкімімен
бекітілген

нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года "О государственном аудите и финансовом контроле" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного аудита и финансового контроля"
п/п
Наименование нормативного правового или правового акта
Форма акта
Ответственные государственные органы
Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесение нормативных правовых и правовых актов, курирующих сферу регулирования данных актов
1
2
3
4
5
6
1

"Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық немесе құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындалу мерзімі
Осы актілердің реттеу саласына жетекшілік ететін нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің сапасы, уақтылы әзірленуі және енгізілуі үшін жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1

Об утверждении общих стандартов государственного аудита и финансового контроля и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2009 года № 788 "Об утверждении стандартов государственного финансового контроля"
проект Указа Президента Республики Казахстан
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Плотников К.Ф.
2
О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан (указы Президента РК: от 29.03.2002г. № 828, от 05.08.2002г. № 917, от 18.06.2009г. № 827, от 16.09.2009г. № 871, от 04.03.2010г. № 931; распоряжение Президента РК от 8.11.1999г. № 90.)
проект Указа Президента Республики Казахстан
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Мухаметкарим А.М.
3
О предварительной оценке проекта республиканского бюджета по основным направлениям его расходов
проект Указа Президента Республики Казахстан
СК (по согласованию), МФ, МНЭ
ноябрь 2016 года
Плотников К.Ф.
4
Об утверждении Правил проведения внутреннего государственного аудита и финансового контроля
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ, СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Бекетаев Р.Б.
5
Об утверждении Правил проведения внешнего государственного аудита и финансового контроля
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Мухаметкарим А.М.
6
Об утверждении Правил разработки и утверждения процедурных стандартов внешнего государственного аудита и финансового контроля
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Мухаметкарим А.М.
7
Об утверждении типовой системы управления рисками, которая применяется при формировании перечня объектов государственного аудита и финансового контроля на соответствующий год и проведении внешнего государственного аудита
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Плотников К.Ф.
8
Об утверждении Правил ведения реестра лиц, имеющих сертификат государственного аудитора
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Нугербеков С.Н.
9
Об утверждении Правил проведения оценки документов Системы государственного планирования Республики Казахстан, стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Горяинов А.В.
10
Об утверждении Положения о Координационном совете органов государственного аудита и финансового контроля
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Нугербеков С.Н.
11
Об утверждении Типового положения о ревизионных комиссиях областей, города республиканского значения, столицы
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Кулмаганбетов С.А.
12
Об утверждении перечня должностных лиц уполномоченных органов внешнего государственного аудита и финансового контроля, имеющих доступ к сведениям, составляющим налоговую тайну
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Сарсенкулов Ж.
13
Об утверждении единых принципов и подходов к системе управления рисками, применяемых органами государственного аудита и финансового контроля
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета и приказ Министра финансов Республики Казахстан
СК (по согласованию), МФ
21 декабря 2015 года
Плотников К.Ф.
14
Об утверждении Правил профессиональной этики государственных аудиторов
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета и приказ Министра финансов Республики Казахстан
СК (по согласованию), МФ
21 декабря 2015 года
Нугербеков С.Н.
15
О взаимодействии органов государственного аудита и финансового контроля
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета и приказ Министра финансов Республики Казахстан
СК (по согласованию), МФ, ревизионные комиссии (по согласованию)
21 декабря 2015 года
СК - Нугербеков С.Н. МФ - Бекетаев Р.Б., председатели ревизионных комиссий областей, города республиканского значения, столицы
16
Об утверждении перечня сведений, составляющих налоговую тайну, и Правил их представления органами государственных доходов уполномоченным органам внешнего государственного аудита и финансового контроля
приказ Министра финансов Республики Казахстан и нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
МФ, СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
МФ -Тенгебаев А.М.,
СК - Сарсенкулов Ж.
17
Об утверждении Правил переподготовки и повышения квалификации работников органов государственного аудита и финансового контроля
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета и приказ Министра финансов Республики Казахстан
СК (по согласованию), МФ
21 декабря 2015 года
Нугербеков С.Н.
18
Об утверждении классификатора нарушений, выявляемых на объектах государственного аудита и финансового контроля
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию), МФ
21 декабря 2015 года
Акпомбаев И.Л.
19
Об утверждении Правил формирования и ведения единой базы данных государственного аудита и финансового контроля и пользования ее данными
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Акпомбаев И.Л.
20
Об утверждении Правил сертификации лиц, претендующих на присвоение квалификации государственного аудитора
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию), МФ
21 декабря 2015 года
Нугербеков С.Н.
21
Об утверждении положения о Национальной комиссии по сертификации лиц, претендующих на присвоение квалификации государственного аудитора
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию), МФ
21 декабря 2015 года
Нугербеков С.Н.
22
Об утверждении Правил проведения аудита специального назначения субъектов квазигосударственного сектора и представления аудиторского заключения по аудиту специального назначения субъектов квазигосударственного сектора
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию), МФ, МНЭ
21 декабря 2015 года
Мухаметкарим А.М.
23
Об утверждении типовых квалификационных требований к категориям должностей государственных аудиторов уполномоченных органов внешнего государственного аудита и финансового контроля, являющихся административными государственными служащими корпуса "Б"
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию), МДГС
ноябрь 2016 года
Нугербеков С.Н.
24
Об утверждении перечня должностей, для занятия которых необходимо наличие сертификата о присвоении квалификации государственного аудитора
приказы
СК (по согласованию), МФ, ревизионные комиссии (по согласованию)
21 декабря 2015 года
СК - Нугербеков С.Н.
МФ - Бекетаев Р.Б.,
председатели ревизионных комиссий областей, города республиканского значения, столицы
25
Об утверждении Правил проведения камерального контроля
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
21 декабря 2015 года
Бекетаев Р.Б.
26
Об утверждении порядка сертификации должностных лиц администраторов республиканских бюджетных программ и местных уполномоченных органов по исполнению бюджета области, города республиканского значения, столицы, уполномоченных на ведение бухгалтерского учета и составление финансовой отчетности
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
ноябрь 2018 года
Бекетаев Р.Б.
27
Об утверждении типовой системы управления рисками, которая применяется при формировании перечня объектов государственного аудита и финансового контроля на соответствующий год и проведении внутреннего государственного аудита
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
21 декабря 2015 года
Бекетаев Р.Б.
28
Об утверждении Типового положения о службах внутреннего аудита
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
21 декабря 2015 года
Бекетаев Р.Б.
29
Об утверждении типовых квалификационных требований к категориям должностей государственных аудиторов уполномоченных органов внутреннего государственного аудита и финансового контроля, являющихся административными государственными служащими корпуса "Б"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, МДГС
ноябрь 2016 года
Бекетаев Р.Б.
30
Об утверждении формы распоряжения уполномоченного органа по внутреннему государственному аудиту о приостановлений расходных операций по кодам и счетам объектов государственного аудита и финансового контроля, открытым в центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета, а также банковским счетам (за исключением корреспондентских) объекта государственного аудита и финансового контроля
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
21 декабря 2015 года
Бекетаев Р.Б.
31
Об утверждении Правил осуществления государственного аудита и финансового контроля в органах национальной безопасности Республики Казахстан
приказ
Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
КНБ (по согласованию), СК (по согласованию), МФ
21 декабря 2015 года
Колкобаев М.О.
32
Об утверждении Правил осуществления государственного аудита и финансового контроля в Службе внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
приказ Директора службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
Служба внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" (по согласованию), МФ, СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Омаров Р.И.
33
Об утверждении Правил осуществления государственного аудита и финансового контроля в Службе государственной охраны Республики Казахстан
приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан
Служба государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию), МФ, СК (по согласованию)
21 декабря 2015 года
Джусипов А.А.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СК - Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МДГС - Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан

Мемлекеттік аудиттің және қаржылық бақылаудың жалпы стандарттарын бекіту және "Мемлекеттік қаржылық бақылау стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 788 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы. 21 желтоқсан
К.Ф. Плотников
2
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (ҚР Президентінің Жарлықтары: 2002 ж. 29.03 № 828, 2002 ж. 05.08 № 917, 2009 ж. 18.06 № 827, 2009 ж. 16.09 № 871, 2010 ж. 04.03 № 931; ҚР Президентінің 1999 ж. 08.11 № 90 өкімі.)
Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
А.М. Мұхаметкәрім
3
Республикалық бюджет жобасын оның шығыстарының негізгі бағыттары бойынша алдын ала бағалау туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині, ҰЭМ
2016 жылғы қараша
К.Ф. Плотников
4
Ішкі мемлекеттік аудитті және қаржылық бақылауды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
5
Сыртқы мемлекеттік аудитті және қаржылық бақылауды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
А.М. Мұхаметкәрім
6
Сыртқы мемлекеттік аудиттің және қаржылық бақылаудың рәсімдік стандарттарын әзірлеу мен бекіту қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
А.М. Мұхаметкәрім
7
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау объектілерінің тиісті жылға арналған тізбесін қалыптастыру және сыртқы мемлекеттік аудит жүргізу кезінде қолданылатын тәуекелдерді басқарудың үлгілік жүйесін бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
К.Ф. Плотников
8
Мемлекеттік аудитор сертификаты бар адамдардың тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
С.Н. Нөгербеков
9
Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарына, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиялары мен даму жоспарларына бағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
БК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
А.В. Горяинов
10
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының үйлестіру кеңесі туралы ережені бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
С.Н. Нөгербеков
11
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссиялары туралы үлгілік ережені бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
С.А. Кұлмағанбетов
12
Сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының салық құпиясын құрайтын мәліметтерге рұқсаты бар лауазымды адамдарының тізбесін бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
Ж. Сәрсенқұлов
13
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдары қолданылатын тәуекелдерді басқару жүйесіне бірыңғай қағидаттар мен тәсілдерді бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
К.Ф. Плотников
14
Мемлекеттік аудиторлардың кәсіби этикасының қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
С.Н. Нөгербеков
15
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының өзара іс-қимылдары туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінін нормативтік қаулысы және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині, тексеру комиссиялары (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
ЕК - С.Н. Нөгербеков Қаржымині - Р.Б. Бекетаев, облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссияларының төрағалары
16
Салық құпиясын құрайтын мәліметтер тізбесі және мемлекеттік кірістер органдарының сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына оларды ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы және Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
Қаржымині, ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
Қаржымині - А.М. Теңгебаев
ЕК - Ж. Сәрсенқұлов
17
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының қызметкерлерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
С.Н. Нөгербеков
18
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау объектілерінде анықталатын бұзушылықтардың сыпыптауышын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
И.Л. Акпомбаев
19
Мемлекеттік аудиттің және қаржылық бақылаудың бірыңғай дерекқорын қалыптастыру мен жүргізу және оның деректерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
И.Л. Ақпомбаев
20
Мемлекеттік аудитор біліктілігін беруге үміткер тұлғаларды сертификаттау қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
С.Н. Нөгербеков
21
Мемлекеттік аудитор біліктілігін беруге үміткер тұлғаларды сертификаттау жөніндегі ұлттық комиссия туралы ережені бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
С.Н. Нөгербеков
22
Квазимемлекеттік сектор субъектілеріне арнайы мақсаттағы аудит жүргізу және квазимемлекеттік сектор субъектілеріне арнайы мақсаттағы аудит жүргізу бойынша аудиторлық қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині, ҰЭМ
2015 жылғы 21 желтоқсан
А.М. Мұхаметкәрім
23
Сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау уәкілетті органдарының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері болып табылатын мемлекеттік аудиторлары лауазымдарының санаттарына үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК (келісім бойынша), МҚІМ
2016 жылғы қараша
С.Н. Нөгербеков
24
Иеленуі үшін мемлекеттік аудитор біліктілігін куәландыратын сертификаттың болуы қажет лауазымдардың тізбесін бекіту туралы
бұйрықтар
ЕК (келісім бойынша), Қаржымині, тексеру комиссиялары (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
ЕК - С.Н. Нөгербеков Қаржымині - Р.Б. Бекетаев, облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссияларының төрағалары
25
Камералдық бақылау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
26
Республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің және облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органының бухгалтерлік есепті жүргізуге және қаржылық есептілікті жасауға уәкілеттік берілген лауазымды адамдарын сертификаттау тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы қараша
Р.Б. Бекетаев
27
Тиісті жылға арналған мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау объектілерінің тізбесін қалыптастыру және ішкі мемлекеттік аудитті жүргізу кезінде қолданылатын үлгілік тәуекелдерді басқару жүйесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
28
Ішкі аудит қызметтері туралы үлгілік ережелерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
29
Ішкі мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау уәкілетті органдарының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері болып табылатын мемлекеттік аудиторлары лауазымдарының санаттарына үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, МҚІМ
2016 жылғы қараша
Р.Б. Бекетаев
30
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау объектілерінің кодтары мен шоттары бойынша шығыс операциялар тоқтата тұру, сондай-ақ мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау объектілерінің банк шоттары (корреспонденттікті қоспағанда) бойынша ішкі мемлекеттік аудит бойынша уәкілетті орган өкімінің формасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
31
Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарында мемлекеттік аудитті және қаржылық бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бұйрығы
ҰҚК (келісім бойынша), ЕК (келісім бойынша), Қаржымині
2015 жылғы 21 желтоқсан
М.О. Қолқабаев
32
Қазақстан Республикасының "Сырбар" сыртқы барлау қызметінде мемлекеттік аудитті және қаржылық бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының "Сырбар" сыртқы барлау қызметі директорының бұйрығы
Қазақстан Республикасының "Сырбар" сыртқы барлау қызметі (келісім бойынша), Қаржымині, ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
Р.И. Омаров
33
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметінде мемлекеттік аудитті және қаржылық бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі басшысының бұйрығы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі (келісім бойынша), Қаржымині, ЕК (келісім бойынша)
2015 жылғы 21 желтоқсан
А.А. Жүсіпов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЕК - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
МҚІМ - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті