О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 1995 года № 194
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 1999 года № 15-р
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан
от 29 сентября 1998 года № 969
P980969_
"Об утверждении Правил лицензирования
деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов"(САПП Республики
Казахстан, 1998 г., № 34, ст. 313):
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики
Казахстан от 31 мая 1995 года № 194
R950194_
.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1995 жылғы 31 мамырдағы N 194 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 12 ақпан N 15-ө
"Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен
қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және сату жөніндегі
қызметін лицензиялаудың Тәртібін бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 қыркүйектегі N 969
P980969_
қаулысын
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 34, 313-құжат) іске асыру
мақсатында:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1995 жылғы 31
мамырдағы N 194
R950194_
өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.