О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443
Указ Президента Республики Казахстан от 28 мая 2005 года N 1579. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года N 871
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 16.09.2009 N 871(вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с пунктом 3 статьи 123 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года постановляю :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443 "Об утверждении Правил составления и представления отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 36, cт. 469) следующие дополнения:
в Правилах составления и представления отчета об исполнении республиканского бюджета, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 7 дополнить абзацами пятым и шестым следующего содержания:
"сумм зарегистрированных обязательств на отчетный период нарастающим итогом с начала года;
сумм невыполненных обязательств за отчетный период нарастающим итогом с начала года;";
пункт 8 дополнить абзацами третьим и четвертым следующего содержания:
"сумм зарегистрированных обязательств на отчетный финансовый год;
сумм невыполненных обязательств за отчетный финансовый год;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 28 мамырдағы N 1579 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі N 871 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2009.09.16 N 871 (2009.01.01. бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексі  123-бабының 3-тармағына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есепті жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 36, 469-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есепті жасау және ұсыну ережесінде:
7-тармақ мынадай мазмұндағы бесінші және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"жылдың басынан бастап өсу қорытындысымен есепті кезеңге арналған тіркелген міндеттемелердің сомасы;
жылдың басынан бастап өсу қорытындысымен есепті кезеңде орындалмаған міндеттемелердің сомасы;";
8-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші және төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"есепті қаржы жылына арналған тіркелген міндеттемелердің сомасы;
есепті қаржы жылында орындалмаған міндеттемелердің сомасы;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті