О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года № 88 "О Совете Безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 755. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента
и Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года № 88 "О Совете Безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 32, ст. 339; 2003 г., № 40, ст. 417; 2006 г., № 23, ст. 229; 2008 г., № 20, ст. 182; 2009 г., № 3-4, ст. 7; 2010 г., № 2, ст. 12; № 37, ст. 309; № 51, ст. 466; 2011 г., № 48, ст. 646; 2012 г., № 62, ст. 848) следующее изменение:
в Положении о Совете Безопасности Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
абзац первый пункта 8 изложить в следующей редакции:
"8. Членами Совета Безопасности по должности являются: Председатель Сената Парламента Республики Казахстан, Председатель Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Генеральный Прокурор Республики Казахстан, Министр внутренних дел Республики Казахстан, Директор Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар", первый заместитель Министра обороны - начальник Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы № 88 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 755 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануы тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы № 88 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 32, 339-құжат; 2003 ж., № 40, 417-құжат; 2006 ж., № 23, 229-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; 2009 ж., № 3-4, 7-құжат; 2010 ж., № 2, 12-құжат; № 37, 309-құжат; № 51, 466-құжат; 2011 ж., № 48, 646-құжат; 2012 ж., № 62, 848-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы ережеде:
8-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
8. Лауазымы бойынша Қауіпсіздік Кеңесінің мүшелері: Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Төрағасы, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы, Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі, Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары - Қарулы Күштері Бас штабының бастығы болып табылады.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев