О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2019 года № 35.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 785 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Македония о взаимной правовой помощи по уголовным делам" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 63, ст. 357):
в заголовке слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
в пункте 1 слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
в прилагаемом проекте Договора между Республикой Казахстан и Республикой Северная Македония о взаимной правовой помощи по уголовным делам слова "Республикой Македония", "Республика Македония", "Республики Македония", "Республику Македония" заменить соответственно словами "Республикой Северная Македония", "Республика Северная Македония", "Республики Северная Македония", "Республику Северная Македония";
в пункте 2:
слова "Кожамжарова Кайрата Пернешовича" заменить словами "Нурдаулетова Гизата Дауренбековича";
слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 786 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Македония о выдаче лиц" (САПП Республики Казахстан, 2018г., № 66, ст. 374):
в заголовке слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
в пункте 1 слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
в прилагаемом проекте Договора между Республикой Казахстан и Республикой Северная Македония о выдаче лиц слова "Республикой Македония", "Республика Македония", "Республики Македония", "Республику Македония" заменить соответственно словами "Республикой Северная Македония", "Республика Северная Македония", "Республики Северная Македония", "Республику Северная Македония";
в пункте 2:
слова "Кожамжарова Кайрата Пернешовича" заменить словами "Нурдаулетова Гизата Дауренбековича";
слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 787 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Македония о передаче осужденных лиц" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 66, ст. 375):
в заголовке слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
в пункте 1 слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония";
в прилагаемом проекте Договора между Республикой Казахстан и Республикой Северная Македония о передаче осужденных лиц слова "Республикой Македония", "Республика Македония", "Республики Македония", "Республику Македония" заменить соответственно словами "Республикой Северная Македония", "Республика Северная Македония", "Республики Северная Македония", "Республику Северная Македония";
в пункте 2:
слова "Кожамжарова Кайрата Пернешовича" заменить словами "Нурдаулетова Гизата Дауренбековича";
слова "Республикой Македония" заменить словами "Республикой Северная Македония".

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 35 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы мен Македония Республикасы арасындағы қылмыстық істер бойынша өзара құқықтық көмек туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 785 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 63, 357-құжат):
тақырыбындағы "Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мен Солтүстік Македония Республикасы арасындағы қылмыстық істер бойынша өзара құқықтық көмек туралы шарт жобасындағы "Македония Республикасы", "Македония Республикасының" тиісінше "Солтүстік Македония Республикасы", "Солтүстік Македония Республикасының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
"Қайрат Пернешұлы Қожамжаровқа" деген сөздер "Ғизат Дәуренбекұлы Нұрдәулетовке" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы мен Македония Республикасы арасындағы адамдарды ұстап беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 786 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 66, 374-құжат):
тақырыбындағы "Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мен Македония Республикасы арасындағы адамдарды ұстап беру туралы шарт жобасындағы "Македония Республикасы", "Македония Республикасының" тиісінше "Солтүстік Македония Республикасы", "Солтүстік Македония Республикасының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
"Қайрат Пернешұлы Қожамжаровқа" деген сөздер "Ғизат Дәуренбекұлы Нұрдәулетовке" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасы мен Македония Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 787 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 66, 375-құжат):
тақырыбындағы "Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мен Солтүстік Македония Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шарт жобасындағы "Македония Республикасы" тиісінше "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
"Қайрат Пернешұлы Қожамжаровқа" деген сөздер "Ғизат Дәуренбекұлы Нұрдәулетовке" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Македония Республикасы" деген сөздер "Солтүстік Македония Республикасы" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев